مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

neginb

New member
سلام
خيلي از بچه هايي كه رتبه برترشدن براي سلولي و مولكولي ج...ز...و....ه ع ...ب....ا ...د....ي رو بهم معرفي كردن.رتبه2‍ژنتيك انساني پارسال برام فرستاده نميدونم واقعا مال ع....ب...ا...د...ي هست يا نه؟؟
كسي ميتونه كمكم كنه

- - - Updated - - -

سلام
خيلي از بچه هايي كه رتبه برترشدن براي سلولي و مولكولي ج...ز...و....ه ع ...ب....ا ...د....ي رو بهم معرفي كردن.رتبه2‍ژنتيك انساني پارسال برام فرستاده نميدونم واقعا مال ع....ب...ا...د...ي هست يا نه؟؟
كسي ميتونه كمكم كنه

سلام من کتاب دکتر ع ب اد ی رو تا اواخر ج2 تا بهمن خوندم یعنیییی بیییچاااااره شدم خییییییلییییی سخت گفته بود بعدش یه اسون پیدا کردم اونو خوندم این روزای اخر ریسک نکن بنظرم یه اسون و جامع بخونی کفایت میکنه اشتباه منو شما تکرار نکن

neginb

New member
سلام .دوستان
من یه اتفاق تلخ توی زندگیم افتاده.
حدود 45 روزه درس نخوندم.
به نظر شما امیدی هست که کنکور بدم؟

هیچوقت ناامید نشو منم سال گذشته یه اتفاق بد افتاد برام اما تا لحظه اخر خوندم خیلی سخت بود درسته قبول نشدم اما الان که فکر میکنم به خودم افتخار میکنم که تو اون حالت روحیم تسلیم نشدم

anital

New member
سلام
كسي ميتونه كمكم كنه

- - - Updated - - -

سلام
از همین سایت تهیه ش کردی؟ اگه آره بهم پیغام خصوصی بده تا ببینم همونیه که من گرفتم و اون وقت بهت توضیح می دم...

e-arab

New member
سلام بر همه دوستان
میشه لطفا هر کسی پاسخنامه آزاد 91 و 92 رو داره برا من بفرسته؟

irani

New member
سلام بر همه دوستان

سلام عزیزم، واقعیت من ندارم ولی خیلی دوس داشتم اینجور از خجالتت در بیام شرمنده،

- - - Updated - - -

سلام بر همه دوستان

سلام عزیزم، واقعیت من ندارم ولی خیلی دوس داشتم اینجور از خجالتت در بیام شرمنده،

yassi

New member
سلام دوستان.خیلی خسته نباشین.امیدوارم همتون موفق بشین و به همون چیزی که دارین براش زحمت می کشین برسین.:thumbsupsmileyanim:
من برا سال بعد می خوام کنکور ارشد ژنتیک انسانیو بدم.به نظرتون از الان چی بخونم؟
در ضمن کسی برا سال بعد تاپیک باز کرده؟

Genetic1400

New member
سلام دوستان.خیلی خسته نباشین.امیدوارم همتون موفق بشین و به همون چیزی که دارین براش زحمت می کشین برسین.:thumbsupsmileyanim:
من برا سال بعد می خوام کنکور ارشد ژنتیک انسانیو بدم.به نظرتون از الان چی بخونم؟
در ضمن کسی برا سال بعد تاپیک باز کرده؟

سلام به نظر من زبان و از همین امروز تو برنامه ات قرار بده کم کم به برنامه ات ژنتیک اضافه کن
باید مطالب و چندبار دوره کنی چون شبیه بهم هستن پس اگه زود شروع کنی حتمأ موفق میشید

sahar2

New member
سلام بچه ها من میخوام برای دکترای میکروب شناسی بخونم یه مقدار زمانم کمه و درسهای باکتری هم زیاده میخواستم یک کتاب خلاصه معرفی کنید تا 15 سوال ژنتیک در حد رشته منو حداقل نصفشو پاسخگو باشه

yassi

New member
سلام به نظر من زبان و از همین امروز تو برنامه ات قرار بده کم کم به برنامه ات ژنتیک اضافه کن
باید مطالب و چندبار دوره کنی چون شبیه بهم هستن پس اگه زود شروع کنی حتمأ موفق میشید

ممنون که راهنمایی کردی.بیوشیمی و سلولی مولکولی چی بخونم؟

yasaman71

New member
سلام دوستان یه سوال تو صفحه 391 لنینجر چرا بار خالص مایواینوزیتول 4و5 بیس فسفات رو -4 نوشته

hadixy

New member
سلام دوستان یه سوال تو صفحه 391 لنینجر چرا بار خالص مایواینوزیتول 4و5 بیس فسفات رو -4 نوشته

سلام
Phosphatidylinositol 4,5-bisphosphate Phosphate group, –1; inositol bisphosphate, –4 Æ net charge –5
اینجا دوتا فسفات آزاد داریم روی حلقه اینوزیتول میشه 2*2 = -4
خوب میگیم فسفاتیدیل پس یک فسفات متصل هم داریم میشه -1
جمع -5 است
دوست عزیز لنینجر درس نوشته اگر در جدول دقت کنید تنها net charge را برای گروه x نوشته است گروه X همان اینوزیتول بیس فسفات است که میشه
-4

love virology

New member
درود دوستان کتاب مرور جامع بر ژنتیک نوشته نجات مهدیه تست هم داره یا فقط درس هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ghazael

New member
ببچه ها نمیدونم امسال ارشد دادم قبول میشم یا نه بیو خیلی بد دادم به نظرتون بعد نتیجه نهایی نیمه شهریور اگر خدایی نکرده قبول نشدم شروع کنم میرسم؟؟؟

behnaz.h

New member
دوستان کارنامه ها اومده منتظریم رتبه هاتون بگین مارو هم راهنمایی بفرمایین

termeh7

New member
سلام

هر کی شروع کرده واسه بهداشت خوندن ی ندا بده از همین الان با هم شروع کنیم و پیش بریم پلییییز!:(40):

newsha.p

New member
سلام
Phosphatidylinositol 4,5-bisphosphate Phosphate group, –1; inositol bisphosphate, –4 Æ net charge –5
اینجا دوتا فسفات آزاد داریم روی حلقه اینوزیتول میشه 2*2 = -4
خوب میگیم فسفاتیدیل پس یک فسفات متصل هم داریم میشه -1
جمع -5 است
دوست عزیز لنینجر درس نوشته اگر در جدول دقت کنید تنها net charge را برای گروه x نوشته است گروه X همان اینوزیتول بیس فسفات است که میشه
-4

sallam lehninger joon valli mondam chatoori toham sayberi shoodi eftekhari braye koole net badesham chera sare kellasaye doctor moshtaghian nemiai ?

hadixy

New member
sallam lehninger joon valli mondam chatoori toham sayberi shoodi eftekhari braye koole net badesham chera sare kellasaye doctor moshtaghian nemiai ?
سلام اطلاعاتتون راجع به من کاملا صحیحه اسمتون هم آشناس(آرزو میکنم اشتباه کنم !) لطفا پیام خصوصی بدین که مطمئن بشم

- - - Updated - - -

سلام اطلاعاتتون راجع به من کاملا صحیحه اسمتون هم آشناس(آرزو میکنم اشتباه کنم !) لطفا پیام خصوصی بدین که مطمئن بشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا