مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taravat2013

New member
اگر بخواید به هر پیامی تو اینجا اینقدر آلرژی نشون بدید
اینجا نمیتونید بمونید

:smilies-azardl (113چشم مریم خانوم.:riz513:
مهنام جان شروع کردم.5صفحه امری و7 صفحه ضروریات بیوشیمی خوندم.
امیدوارم همه پیروز وموفق باشن.

شقایق71

New member
منم شروع کردم:smilies-azardl (113فصل 8 ک ل ا س یک تا ژنومیک.بچه ها جون نگفتین میشه اول هزاره خوند بعد امری؟؟؟ویرایش 14 امری ترجمه نصیری هنوز نیومده درسته؟؟؟

شقایق71

New member
اینم از ویرایش 14 کتاب امری ترجمه ی لیلا یوسفیان
نمایش کتاب : اصول ژنتیک پزشکی امری - EBN

ویرایش 14 کتاب امری ترجمه ی خود دکتر نوری
نمایش کتاب : اصول ژنتیک پزشکی - امری - 2012 - Sal
ممنون به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟فهمش راحتتره؟؟؟قبلابچه ها گفته بودن ترجمه نصیری بهتر از بقیست اون نداره ویرایش 14؟؟؟

paria92

New member
منم شروع کردم:smilies-azardl (113فصل 8 ک ل ا س یک تا ژنومیک.بچه ها جون نگفتین میشه اول هزاره خوند بعد امری؟؟؟ویرایش 14 امری ترجمه نصیری هنوز نیومده درسته؟؟؟

شقایق جان به نظر من کتاب امری رو اول تهیه کن و اول امری رو بخون و بعد مطالب و فصل هایی از هزاره که تو امری نیست رو بخون. تقریبا 60% مطالب هزاره با امری مشترک هست ولی اگر شما اول امری رو بخونی یه چهار چوبی از مطالب دستت میاد که بعد میتونی مطالب هزاره رو بهش اضافه کنی. ضمنا امری ویرایش 14 ترجمه حبیب نصیر نیومده و ترجمه لیلا یوسفیان از همه بهتر هست

آخرین ویرایش:

nilgun

New member
سلام
چند روز پیش تاریخ ثبت نام وزارت علوم اعلام شد توی آبان ماه هست ولی تاریخ دقیقش نمیدونم
:sadsmiley:
اما زمان امتحان وزارت علوم که همیشه 26و27و28 بهمن بود امسال شده 15و16و17 بهمن

یه سوال. امسال تاریخ برگزاری کنکور بهداشت به همون تیر برمیگرده؟ یا بازم تو خرداده؟

Gene20

New member
دوستان کسی میدونه این تست ژنتیک 50 هزار تومانی سنا با پاسخ تشریحی و تایپ شده چقدر معتبر هست ؟ کسی اونو دیده یا خونده ؟

omid9030

New member
ممنون به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟فهمش راحتتره؟؟؟قبلابچه ها گفته بودن ترجمه نصیری بهتر از بقیست اون نداره ویرایش 14؟؟؟
سلام ترجمه لیلا یوسفیان بهتره
من که این ترجمه رو دارم ازش راضی ام
بچه های دکترای ژنتیک پزشکی بهم معرفی کردن .

Leyli002

New member
بچه ها بسه دیگه چرا انقد به جون هم می افتید! شما الان باید فقط درس بخونید اگه واقعا میخواهید قبول بشید، من پارسال که داشتم برای کنکور میخوندم حتی دیگه نمیرفتم ایمیلمو چک کنم چه برسه به این بحث و جدل ها!
لطفا کسایی که سال های قبل پشت کنکور موندن هم بیان ضعف خودشونو بگن و اینکه آیا با همین منابعی که به بچه ها معرفی میکنن قبول نشدن؟ بچه ها خواهشا رقابت رو کنار بزارید و اگه قرار به راهنمایی هست همدیگه رو درست راهنمایی کنید. دنبال حاشیه رفتن هیچ وقت جواب نداده... بچه ها خواهشا فکرتون رو متمرکز کنید و با برنامه ریزی و پشت کار عالی پیش برید هر کسی باید خودش طبق روال زندگیش برنامه درس خوندنش رو تنظیم کنه پس یه برنامه ریزی دقیق برای خودتون داشته باشید و طیق همون مصمم پیش برید...امیدوارم همتون موفق بشید

سلام،شما که به نظر میرسه پارسال نسبت به اجرای برنامت strictبودی.به نظرخودت چرا قبول نشدی؟

omid9030

New member
ببخشید نگین خانوم یکوفت دیدین ما هم نظ دادیم ناراحت نشین ها آخه نکه دیدیم تا مهنام جان جواب دوستان را دادن یه شما برخورد لطف کردین تشریف اوردید خودتونو نشون دادین گفتیم ما هم نخود آش باشیم با اینکه با ما حرف نزدید نظر بدیم.
اگه روش رتبه برتری را از شما یاد نگرفتیم دیگه نخود آش شدنو خوب یاد گرفتیم.
لطفا دیگه خودتونو وارد بحث مهنام جون با دیگر عزیزان نکنید هر وقت از شما پرسیدن راجع به ک.ل.ا.س و ج.ز.و.ت.و.ن نظر بدین
با تشکر انجمن مطالعه به روش مهنامی:rose:
دوست عزیز سلام
اول ورود شما رو به این تاپیک خوش امد میگم:rose:
بعد من نمیخام وارد بحثتون بشم
فقط میخاستم بگم که مهنام جزء بهترین بچه های این انجمن هستش اینو با تجربه زیاد میگم( من از پارسال که اینجا میومدم) میگم
وتمام هدفش این بوده که هرکی هر کمکی یا سوالی داشته به دادش رسیده وشک نکن هیچ وقت نخواسته کسی رو ردگم کنه
اینو به این خاطر میگم چون شما تازه اومدید و بچه ها رو کاملا نمیشناسید
پس خواهش میکنم زود قضاوت نکنید.مطمئن باشید بعدا میفهمید

آخرین ویرایش:

raskolnikov

New member

بعضی کتابا اینجوری هستن ، من لودیش 2E رو همین جوری می خوندم البته افتضاح تر ! ساعتی 1 صفحه :tonguesmiley:
شما تا اونجایی که من یادمه گفتی عاشق بیوشیمی 2 هستی و از بیوشیمی 1 بدت میاد !
اما باور کن داری بیوشیمی 1 رو الکی واسه خودت بزرگ می کنی ، به قول مریم جان ، الان وقت حذف کردن هیچ مبحثی نیست ، زمان به اندازه ی کافی دارین
اما اگه همین جوری دس دس کنین در نهایت مجبور میشین حذفش کنین ...
پس زودتر شروع کنین به خوندن

آخه می دونید چی شده؟ رفتم یه کنکور رو به صورت رندم انتخاب کردم ببینم نخونده وضعیتم چطوره و کجا بیشتر وقت بذارم و کجا کم تر!
بعد بیوشیمی م رو کلا 6 درصد زدم! حالا بقیه اش اینقدر بد نبود ولی دیگه کلا اعتماد به نفسم به زیر صفر تقلیل پیدا کرد! :13:
ولی خب شما که اینطوری گفتید دیگه سعی نکردم ندیده بگیرمش! امروز فصل دوم بیوشیمی دکتر احسانی رو خوندم.

امروز فصل دوم بیوشیمی دکتر احسانی رو خوندم و نصف فصل دوم ژنتیک دکتر اکرمی (یعنی 12 صفحه).
شب باید درسای دانشگاهمو بخونم دیگه نمی رسم! هرچند اونم ژنتیک ایمنیه!

Maryam.A

Well-known member
این هفته که گذشت:

درس 16,17,18 تافل + جعبه لایتنر

ساختار قندها + دوره ساختار پروتئین ها (البته نه همش)

و اما 4 روزشم دانشگاه بودم....

30min56

New member
مبارکت باشه پریا جان.
برنامه مطالعاتی و درضمن نحوه خوندن و برنامه خوندن هفتگی و ماهانه خودت رو اگه امکان داره برامون توضیح بده (ساعت چند تا چند چی بخونیم و چند صفحه - یا چند صفحه بخونیم که تاپایان ماه کتاب مثلاً فلان تموم شه )مرسی

30min56

New member
البته این درسته هرکسی متناسب با شرایط محیطی و متناسب با روحیاتش توان وبرنامه خودش رو داره . فقط بگو که ایده بگیریم. مرسی

irani

New member
سلام بچه ها، من امسال فکر میکردم بالملل یزد میارم اما نیاوردم
حالا باید شروع کنم به خوندن و بپیوندم به شما
حالا شما بگین چطور شروع کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا