مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mandy

New member
این سوالو تو تاپیک
گپ و گفتگو پرسیدم کسی جواب نداد
میشه جواب بدید؟؟؟؟؟

خانوم ها ؟ آقایون؟
شما برای رفع خستگی بعد از مطالعه چیکار می کنید؟
smiliess%20(9).gif

تو تایم استراحت چیکار می کنید؟
میرم اینترنت یا یه آهنگ میزارم ومی رقصم !!!!! رقصیدن خیلی جواب میده نخندیا اما کلی روحیه میده به جون بچم

nilgun

New member
خواهش عزیزم ...
والا من که هنوز قبول نشدم که بخوام از برنامه ی خودم بگم...
برنامه ای که از یه مشاور شنیدم به این صورت بود که هر روز زبان و درس اصلیمون (ژنتیک ) رو باید بخونیم
می مونه 2 تا درس دیگه بیوشیمی و سلولی
بیوشیمی رو مثلا 3 روز می خونیم و 3 روز بعد سلولی می خونیم و تو 3 روزی که داریم سلولی می خونیم درس بیوشیمی 3 روز قبل رو هم مرور می کنیم
و این چرخه ادامه پیدا می کنه ...
من خودم اگه یه درسی رو چند روز نخونم ازش دور میشم واسه همین سعی می کنم هر روز هم از بیوشیمی هم از سلولی چند صفحه بخونم
چون پرسیدی جواب دادم وگرنه روش مطالعه من هنوز جواب نداده عزیزم :whistle::tonguesmiley:
پیشنهاد می کنم شما از دوستای قدیمی انجمن که پذیرفته شدن در مورد برنامشون بپرسین

ممنون مهنام جان.منم نمیتونم چند روز یک درسو نخونم
منم سال پیش قبول نشدم حالا خیلی میترسم و وسواسی شدم
بیشتر برای مرور کردن نگرانم
بازم ممنون از راهنماییتون

mahnam

New member
ممنون عزیزم یعنی همون بهمن کنکورشه نه ولی شاید نرسم بخونم دارم درسای بیوتکم میخونم ،امسال قبول نشم باید برم طرح واسه علومم همین شرط هس ?چی بخونم واسه ژنتیک

بله بهمن ماهه
متوجه این قسمت از حرفتون نشدم ! واسه علوم کدوم شرط هست ؟ اگه در مورد طرحه سوالتون من اطلاعی در این مورد ندارم متاسفانه!
واسه ژنتیک علوم : کتاب از کلا سیک تا ژنومیک دکتر حسن اکرمی

Maryam.A

Well-known member

بله بهمن ماهه
متوجه این قسمت از حرفتون نشدم ! واسه علوم کدوم شرط هست ؟ اگه در مورد طرحه سوالتون من اطلاعی در این مورد ندارم متاسفانه!
واسه ژنتیک علوم : کتاب از کلا سیک تا ژنومیک دکتر حسن اکرمی

مهنام جان شروع ثبت نام علوم و بهداشت کی هست؟

mahnam

New member
دو سه روز اخیر، 10 صفحه لودیش خوندم، یه فصل ژنتیک دکتر اکرمی، 4 تا درس 504

بچه ها یه سوال! لودیش کلا اینقدر سخت جلو میره یا فقط واسه من این طوریه؟ 2-3 ساعت می شینم می خونم بعد می بینم کلا 7-8 صفحه جلو رفته!

یه سوال دیگه! من تو بیوشیمی خیلی خیلی ضعیفم! به نظرتون وقت بذارم کامل بخونمش یا دو سه تا مبحثش رو مسلط بشم کافیه؟ می ترسم زیاد وقت بذارم بعد از بقیه ش ضربه بخورم!

بعضی کتابا اینجوری هستن ، من لودیش 2E رو همین جوری می خوندم البته افتضاح تر ! ساعتی 1 صفحه :tonguesmiley:
شما تا اونجایی که من یادمه گفتی عاشق بیوشیمی 2 هستی و از بیوشیمی 1 بدت میاد !
اما باور کن داری بیوشیمی 1 رو الکی واسه خودت بزرگ می کنی ، به قول مریم جان ، الان وقت حذف کردن هیچ مبحثی نیست ، زمان به اندازه ی کافی دارین
اما اگه همین جوری دس دس کنین در نهایت مجبور میشین حذفش کنین ...
پس زودتر شروع کنین به خوندن

شقایق71

New member
ایرادی نداره اول هزاره سوم بخونم و بعد امری ؟؟؟آخه الان هزاره سوم را خریدم فقط چون ویرایش 14 امری رو پیدا نکردم هنوز.

varas

New member
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم
از مطالب خوبی که اینجا میذارین ممنون
:ad54ad:

varas

New member
ثبت نام علوم سال قبل از 9 تا 16 آبان بود
ثبت نام بهداشت اگه اشتباه نکنم از 24 بهمن تا 12 اسفند بود ...

سلام
چند روز پیش تاریخ ثبت نام وزارت علوم اعلام شد توی آبان ماه هست ولی تاریخ دقیقش نمیدونم
:sadsmiley:
اما زمان امتحان وزارت علوم که همیشه 26و27و28 بهمن بود امسال شده 15و16و17 بهمن

آخرین ویرایش:

taravat2013

New member
بله...ایشالا که قصد دیگه ای نداشتین!
چی شد نگین خانوم کارنامه مثل ج.ز.و.ه. دم دستتون نبود:tsimuzpzwoap1t9y3o7اشکال داره نگرد که نیست
راستی نمیخواد کارنامه یکی دیگرو مثل هزینه گزافی که واسه خرید ج.ز.و.ه هاتون میذارید برامون برین یخریدا!:whistle:واسه این که کم نیارین بذارید اینا ها.
اگرم بلکم شایدم بگیریم که همونطوریه که شما میگید . ما راه درست شمارو نمیخواهیم لطفا خانومی کنید وهم خودتون و هم دوستانتون که برترن اینجا نیایید چون تو این انجمن مدل مهنامی میخونیم نمیخواهیم راه درست شمارو تجربه کنیم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

Maryam.A

Well-known member
سلام
چند روز پیش تاریخ ثبت نام وزارت علوم اعلام شد توی آبان ماه هست ولی تاریخ دقیقش نمیدونم
:sadsmiley:
اما زمان امتحان که همیشه 26و27و28 بهمن بود امسال شده 15و16و17 بهمن

چقدر بد کاش تاریخش برگرده همون 26 و 27 و28

taravat2013

New member

مهنام جان! دعوا که با هم نداریم!! برای بیوشیمی و سلولی رفرنس وزارت بهداشت لنینجر و لودیش هست ولی من برای این دوتا درس ک.ل.ا.س رفتم
مشکلی هست؟؟!!

آخه میدونید بد بختی کجاست نمیدونم چرا همه استادا و دانشجوهای برتر شهر خودم که رفتم از نزدیک باهاشون حرف زدم مثل مهنام جون :(40):راه غلطو نشون دادن فقط شمایید که راه درستو با شماره هاتون میگید

taravat2013

New member
آقا امیر رضا من با شما حرفی زدم؟؟!!
بله من که به آرزوم رسیدم بالاخره همه دوس دارن که رتبه برتر بشن
ببخشید نگین خانوم یکوفت دیدین ما هم نظ دادیم ناراحت نشین ها آخه نکه دیدیم تا مهنام جان جواب دوستان را دادن یه شما برخورد لطف کردین تشریف اوردید خودتونو نشون دادین گفتیم ما هم نخود آش باشیم با اینکه با ما حرف نزدید نظر بدیم.
اگه روش رتبه برتری را از شما یاد نگرفتیم دیگه نخود آش شدنو خوب یاد گرفتیم.
لطفا دیگه خودتونو وارد بحث مهنام جون با دیگر عزیزان نکنید هر وقت از شما پرسیدن راجع به ک.ل.ا.س و ج.ز.و.ت.و.ن نظر بدین
با تشکر انجمن مطالعه به روش مهنامی:rose:

taravat2013

New member
اینجا جا داره از تمام دوستان گل ژنتیک معذرت بخوام :rose:از موضع گیریم آخه من و مهنام و دیگر دوستان که در جریان بودن میدونن چی شدکه باید برخورد میشد که اینجا درست نیست دیگه گفته شه خودشونم فکر کنم دیگه متوجه شدن.آخه نمیدونید چه آتیشی تو دل ما بچه های شهرستانی کرده بودن.
آخیش هرچی بود تموم شد از فردا هفته درسیه با انرژی ای رو برای همه دوستانم آرزومیکنم.
بازم در آخر ازهمه معذرت میخوام.

Maryam.A

Well-known member
اینجا جا داره از تمام دوستان گل ژنتیک معذرت بخوام :rose:از موضع گیریم آخه من و مهنام و دیگر دوستان که در جریان بودن میدونن چی شدکه باید برخورد میشد که اینجا درست نیست دیگه گفته شه خودشونم فکر کنم دیگه متوجه شدن.آخه نمیدونید چه آتیشی تو دل ما بچه های شهرستانی کرده بودن.
آخیش هرچی بود تموم شد از فردا هفته درسیه با انرژی ای رو برای همه دوستانم آرزومیکنم.
بازم در آخر ازهمه معذرت میخوام.

اگر بخواید به هر پیامی تو اینجا اینقدر آلرژی نشون بدید
اینجا نمیتونید بمونید

kh.ghojoghi

New member
ببخشید نگین خانوم یکوفت دیدین ما هم نظ دادیم ناراحت نشین ها آخه نکه دیدیم تا مهنام جان جواب دوستان را دادن یه شما برخورد لطف کردین تشریف اوردید خودتونو نشون دادین گفتیم ما هم نخود آش باشیم با اینکه با ما حرف نزدید نظر بدیم.
اگه روش رتبه برتری را از شما یاد نگرفتیم دیگه نخود آش شدنو خوب یاد گرفتیم.
لطفا دیگه خودتونو وارد بحث مهنام جون با دیگر عزیزان نکنید هر وقت از شما پرسیدن راجع به ک.ل.ا.س و ج.ز.و.ت.و.ن نظر بدین
با تشکر انجمن مطالعه به روش مهنامی:rose:

بیگ لایک:sdasdasd:

paria92

New member
بچه ها بسه دیگه چرا انقد به جون هم می افتید! شما الان باید فقط درس بخونید اگه واقعا میخواهید قبول بشید، من پارسال که داشتم برای کنکور میخوندم حتی دیگه نمیرفتم ایمیلمو چک کنم چه برسه به این بحث و جدل ها!
لطفا کسایی که سال های قبل پشت کنکور موندن هم بیان ضعف خودشونو بگن و اینکه آیا با همین منابعی که به بچه ها معرفی میکنن قبول نشدن؟ بچه ها خواهشا رقابت رو کنار بزارید و اگه قرار به راهنمایی هست همدیگه رو درست راهنمایی کنید. دنبال حاشیه رفتن هیچ وقت جواب نداده... بچه ها خواهشا فکرتون رو متمرکز کنید و با برنامه ریزی و پشت کار عالی پیش برید هر کسی باید خودش طبق روال زندگیش برنامه درس خوندنش رو تنظیم کنه پس یه برنامه ریزی دقیق برای خودتون داشته باشید و طیق همون مصمم پیش برید...امیدوارم همتون موفق بشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا