مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahnam

New member
مهنام جان نظرات شما در مورد این منابع مخترمه ولی به نظر من بهتره بچه های پشت کنکوری به حرف یه رتبه برتر گوش کنند که امسال قبول شده. من خودم هیچ کدوم ار این منابعی که شما معرفی کردین رو نخوندم!

آیا من جواب شمارو دادم ؟؟!!!
من جواب کسایی رو دادم که تو پیام خصوصی ازم خواستن که جواب بدم، وگرنه من خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم و در موردش هیچ اظهار نظری نکردم به این دلیل که خودمو صاحب نظر نمی دونستم چون قبول نشدم امسال
قبلا هم به بچه ها گفتم ، من قبول نشدم امسال بنا به دلایلی ، اگه راهنمایی می کنم واسه اینه که منابع زیادی دارم و خودم واسشون زیاد هزینه کردم ، دوس ندارم بچه ها هم خیلی هزینه کنن...
بله خیلی خوبه که به حرفای یه رتبه ی برتر گوش کنن! اما
نه رتبه ی برتری که بین این همه منبع بگه فقط جز و ه بخونین اونم فقط جز و ه ای که من شمارشو میدمو بخرین و بخونین
نه رتبه ی برتری که با وجود اینکه بچه ها منابعی رو هزینه کردن و تهیه کردن، (منابع خوبی هم هست و بچه های سال قبل باهاش نتیجه گرفتن) واسه اینکه جز و ه ی مد نظرشو به فروش بده بگه همه ی اون منابع رو بریز دور !
نه رتبه ی برتری که حرفاش فقط و فقط جنبه ی تبلیغات داره !

الان کدوم منبعی که در بالا پیشنهاد دادم بد بود که شما نخوندین ؟؟
شما اینارو نخوندین چی خوندین ؟؟ کجا قبول شدین ؟؟
خودتون چی پیشنهاد میدین؟؟ از همون رتبه های برتر چی شنیدین که باید بخونیم ؟؟

amirreza

New member
ایشون بهزستی قبول شدن به گفته خودشوووووووووون:13:
خب اگه راست میگی کارنامه تو وقتی اومد بذار تو سایت با اسم و عکست :smilies:
بعد ما همه گفته های شمارو مو ب مو اجرا مینیم:riz481:

آخرین ویرایش:

negin gene

New member

آیا من جواب شمارو دادم ؟؟!!!
من جواب کسایی رو دادم که تو پیام خصوصی ازم خواستن که جواب بدم، وگرنه من خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم و در موردش هیچ اظهار نظری نکردم به این دلیل که خودمو صاحب نظر نمی دونستم چون قبول نشدم امسال
قبلا هم به بچه ها گفتم ، من قبول نشدم امسال بنا به دلایلی ، اگه راهنمایی می کنم واسه اینه که منابع زیادی دارم و خودم واسشون زیاد هزینه کردم ، دوس ندارم بچه ها هم خیلی هزینه کنن...
بله خیلی خوبه که به حرفای یه رتبه ی برتر گوش کنن! اما
نه رتبه ی برتری که بین این همه منبع بگه فقط جز و ه بخونین اونم فقط جز و ه ای که من شمارشو میدمو بخرین و بخونین
نه رتبه ی برتری که با وجود اینکه بچه ها منابعی رو هزینه کردن و تهیه کردن، (منابع خوبی هم هست و بچه های سال قبل باهاش نتیجه گرفتن) واسه اینکه جز و ه ی مد نظرشو به فروش بده بگه همه ی اون منابع رو بریز دور !
نه رتبه ی برتری که حرفاش فقط و فقط جنبه ی تبلیغات داره !

الان کدوم منبعی که در بالا پیشنهاد دادم بد بود که شما نخوندین ؟؟
شما اینارو نخوندین چی خوندین ؟؟ کجا قبول شدین ؟؟
خودتون چی پیشنهاد میدین؟؟ از همون رتبه های برتر چی شنیدین که باید بخونیم ؟؟

چرا الکی گناه بچه هارو میشوری وقتی از چیزی خبر نداری؟؟!!! ما هیچ کدوم تو عمق موضوع نیستیم پس بنابراین نمیتونیم در مورد کسی قضاوت کنیم شما خودتون مدیرین بهتره که تو این تاپیک هم از اینگونه بحث و جدل ها پیش نیاد!!!!

amirreza

New member
تا جایی که من یامه مهنام حتی لباسای خودشم نمیشست چه برسه گناه بچههارو بشوره؟!!!!!!
اون فقط جارو برقی میکشید:riz303:
درضمن مهنام اینجا حق ابو گل داره دوس نداریم ببینیم تازه واردااا احترامشو نگر نمیدارن(گفته باشم:image170:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahnam

mahnam

New member
چرا الکی گناه بچه هارو میشوری وقتی از چیزی خبر نداری؟؟!!! ما هیچ کدوم تو عمق موضوع نیستیم پس بنابراین نمیتونیم در مورد کسی قضاوت کنیم شما خودتون مدیرین بهتره که تو این تاپیک هم از اینگونه بحث و جدل ها پیش نیاد!!!!

خانوم عزیز من تا وقتی از چیزی خبر نداشته باشم در موردش صحبت نمی کنم
نذارین چیزاایی رو اینجا بگم که به ضرر همون رتبه های برتری که میگین تموم شه
اگه من مدیرم بیشتر و بهتر از شما اطلاع دارم این رتبه های به اصطلاح برتر که شما می فرمایین دارن چیکار می کنن ...
اگه شما 2 روزه تشریف آوردی تو این انجمن من ثانیه به ثانیه با بچه های این انجمن زندگی کردم
خیلیاشون منو خوب می شناسن و از صدق نیت من آگاهن

مغلطه نفرمایین
حالا که بهزیستی قبول شدین هم من و هم بچه ها خیلی دوس داریم بدونیم که چه منابعی رو خوندین ؟

negin gene

New member

خانوم عزیز من تا وقتی از چیزی خبر نداشته باشم در موردش صحبت نمی کنم
نذارین چیزاایی رو اینجا بگم که به ضرر همون رتبه های برتری که میگین تموم شه
اگه من مدیرم بیشتر و بهتر از شما اطلاع دارم این رتبه های به اصطلاح برتر که شما می فرمایین دارن چیکار می کنن ...
اگه شما 2 روزه تشریف آوردی تو این انجمن من ثانیه به ثانیه با بچه های این انجمن زندگی کردم
خیلیاشون منو خوب می شناسن و از صدق نیت من آگاهن

مغلطه نفرمایین
حالا که بهزیستی قبول شدین هم من و هم بچه ها خیلی دوس داریم بدونیم که چه منابعی رو خوندین ؟

در هر صورت مهم اینه که اینها رتبه برتر هستن و لااقل اونقدری بودند که الان تو همون دانشگاهی که ما آرزومونه دارن درس میخونن. الان هر راهنمایی که به ما بکنن غنیمته

amirreza

New member
وااااااااا چی؟تو که گفتی خودت بهزیستی میخونی الان این طرز حرف زدن به پشت کنکوریا میخوره نه تو:5:
الان تو با این حساب به ارزوت رسیدی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

negin-gen:
در هر صورت مهم اینه که اینها رتبه برتر هستن و لااقل اونقدری بودند که الان تو همون دانشگاهی که ما آرزومونه دارن درس میخونن. الان هر راهنمایی که به ما بکنن غنیمته

negin gene

New member
وااااااااا چی؟تو که گفتی خودت بهزیستی میخونی الان این طرز حرف زدن به پشت کنکوریا میخوره نه تو:5:
الان تو با این حساب به ارزوت رسیدی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

negin-gen:
آقا امیر رضا من با شما حرفی زدم؟؟!!
بله من که به آرزوم رسیدم بالاخره همه دوس دارن که رتبه برتر بشن

mahnam

New member

شما هم یکی از همون رتبه های برترین
مگه نه ؟؟!!!
من سوالم از شما بود ... ماشالا بهزیستی قبول شدین دیگه !
لطفا در مورد منابعتون واسه بچه ها توضیح بدین که همه بدونن ممنون میشیم

amirreza

New member
رشته تحصیلیتونم یه دیقه پیش میکروب بود
چی شد پ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا تالاره همه با هم حرف میزنن ....تو نخاییم با من حرف میزنی
:smiliess (4):

negin gene

New member

شما هم یکی از همون رتبه های برترین
مگه نه ؟؟!!!
من سوالم از شما بود ... ماشالا بهزیستی قبول شدین دیگه !
لطفا در مورد منابعتون واسه بچه ها توضیح بدین که همه بدونن ممنون میشیم

ژنتیک: کتاب امری کامل+ دو جلد هزاره+ مهندسی ژنتیک T.brown
برای بیوشیمی و سلولی ک.ل.ا.س رفتم
زبان تافل+ 504+words 1100+ لزگی

mahnam

New member

ژنتیک: کتاب امری کامل+ دو جلد هزاره+ مهندسی ژنتیک T.brown
برای بیوشیمی و سلولی ک.ل.ا.س رفتم
زبان تافل+ 504+words 1100+ لزگی

این که نشد معرفی منابع !
واسه بیوشیمی و سلولی به عنوان یه رتبه ی برتر چه پیشنهادی دارین ؟؟ از چه منبعی استفاده کنن ؟؟
برن کلا س ؟؟!!!

آخرین ویرایش:

negin gene

New member
این که نشد معرفی منابع !
واسه بیوشیمی و سلولی به عنوان یه رتبه ی برتر چه پیشنهادی دارین ؟؟ از چه منبعی استفاده کنن ؟؟
برن کلا س ؟؟!!!

مهنام جان! دعوا که با هم نداریم!! برای بیوشیمی و سلولی رفرنس وزارت بهداشت لنینجر و لودیش هست ولی من برای این دوتا درس ک.ل.ا.س رفتم
مشکلی هست؟؟!!

mahnam

New member

مهنام جان! دعوا که با هم نداریم!! برای بیوشیمی و سلولی رفرنس وزارت بهداشت لنینجر و لودیش هست ولی من برای این دوتا درس ک.ل.ا.س رفتم
مشکلی دارین؟؟!!

نه دعوا چرا ؟!!
یعنی شما پیشنهاد میکنین لنینجر و لودیش بخونیم ؟؟
دقیقا می خوام رفرنس بدین بهم ...
من امسال قبول نشدم سال دیگه می خوام قبول شم ...
از شما راهنمایی می خوام
من که نمی تونم کلا س برم پس واسه سلولی و بیوشیمی باید چیکار کنم ؟؟ چی بخونم ؟؟
مگه این حرف شما نبود ؟؟
مهنام جان نظرات شما در مورد این منابع محترم هست ولی به نظر من بهتره بچه های پشت کنکوری به حرف یه رتبه برتر گوش کنند که امسال قبول شده. من خودم هیچ کدوم از این منابعی که شما معرفی کردین رو نخوندم!

خب پس چرا این رتبه ی برتر نمی تونه به من منبع درستی رو واسه سلولی و بیوشیمی معرفی کنه ؟؟

آخرین ویرایش:

negin gene

New member
نه دعوا چرا ؟!!
یعنی شما پیشنهاد میکنین لنینجر و لودیش بخونیم ؟؟
دقیقا می خوام رفرنس بدین بهم ...
من امسال قبول نشدم سال دیگه می خوام قبول شم ...
از شما راهنمایی می خوام
من که نمی تونم کلا س برم پس واسه سلولی و بیوشیمی باید چیکار کنم ؟؟ چی بخونم ؟؟
مگه این حرف شما نبود ؟؟

خب پس چرا این رتبه ی برتر نمی تونه به من منبع درستی رو واسه سلولی و بیوشیمی معرفی کنه ؟؟

مهنام جان شما بشین لنینجر و لودیشو بخون
نه مثل اینکه شما با خوندن لودیشو لنینجر مشکل داری!

mahnam

New member

مهنام جان شما بشین لنینجر و لودیشو بخون
نه مثل اینکه شما با خوندن لودیشو لنینجر مشکل داری!

من با خوندن چیزی مشکل ندارم !
شما مثه اینکه امتحان علومتونم خوب دادین

سلام نیماد حان
من برای میکروب وزارت علوم ج.ز.و.ه دکتر آموزگار و برای سلولی ج.ز.و.ه دکتر مجد رو خوندم خیلی راضی بودم . برای بیو فیزیک هم کتاب خانه زیست شناسی خوبه

میشه لطف کنین کارنامتونو بدون اسم و عکس بذارین تا بچه ها استفاده کنن ؟؟

negin gene

New member
من با خوندن چیزی مشکل ندارم !
شما مثه اینکه امتحان علومتونم خوب دادین

میشه لطف کنین کارنامتونو بدون اسم و عکس بذارین تا بچه ها استفاده کنن ؟؟

بله اتفاقا وزارت علوم هم با همین منابع نتیجه گرفتم!
بله کارنامه ام رو هم حتما براتون میزارم تا استفاده کنید!

mahnam

New member

بله اتفاقا وزارت علوم هم با همین منابع نتیجه گرفتم!
بله کارنامه ام رو هم حتما براتون میزارم تا استفاده کنید!

چه خوب
خب بذارین دیگه ؟؟!!!
منتظرم ...
اصنم وقت گیر نیست
کارنامتون که وا شد یه print screen بزنین بعد برنامه ی paint رو که همه ی سیستم ها دارن وا کنین Ctrl+V بزنین
حالا crop کنین جاهای اضافه رو و بذارینش

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا