مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parvaneh.g

New member
من هنوز نفهمیدم واسه سلولی چی بخونم ؟لودیشو دیدم 2جلد بود اما یکی میگفت 3جلده؟اونوقت هر جلدش چند صفحه هست؟همه ی فصلاشو باید خوند؟؟؟2eهم دیدم کمی از اصلش نداشت البته حجمی میگما..مریم خالصی بخونم یا مجید مهدوی کافیه؟؟هنگ کردم :wacsmiley:بچه ها کمکککککککککککککککککک

عزیزم مهدوی و خالصی پاسخ گو نیست به تنهایی من جفتشو دارم برای مرور و نکته خوبه.امسال می گن همه سوالا از لودیش بوده.باید خوند دیگه.خلاصش باز به مراتب کمتر

فرنوش

New member
من امروزفقط1تا15‏(‏504‏)رو دوره کردم..به هیچ کار دیگه ای نرسیدم،اصلاخونه نبودم ازصبح ‏!فردا،حتماجبران میکنم،ایشالا!هرچندکه جمعه هم مهمون دارم،برای افطار.:sdasdasd::sad::sad::sad:

SH!LA

New member
ســـلام به همه عزیـزان

وقت بخیــر

امیدوارم پرانرژی مشغول خواندن درس ها باشید و همگی موفق بشید.

دوستـان من جـــزوء کارشناسی ارشد ژنتیک مـدرســان شـریــفــــ رو دارم. جلد و کاغذهاش پاره نشده؛ فقط توی بخشی از صفحاتش با خودکار خط کشیـده شده، اما قابل خواندن هست. نیازی بهش ندارم و " رایــگـــان" میدم. هر عزیزی که منزلش تهران هست و این جــزوء رو میخواد برام پیام خصوصی ارسال کنــه.

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستـــان

jingol

New member
من به کارای پژوهشی علاقه دارم توی رشته خودم هم دنبال کارای پژوهشی بودم چندتا طرح هم ارائه دادم ولی دانشگاه آزمایشگاه در اختیارم قرار نداد استادامم گفتن بذارواسه ارشدت منم خورد تو ذوقمو میکروب و ول کردم ولی مطمئنم حکمتی توش بوده چون درست همون وقتا بودکه به ژنتیک علاقه مند شدم
به هر حال خدا رو شکر بالاخره تموم شد روزای سختی رو گذروندم تا تکلیفم با آینده ای که می خوام ادامه بدم مشخص شد

چه بد که به طرحت اهمیت ندادن عوضش من چند تا از دوستام حتی بچه های ورودی جدید می شناسم که طرح داشتن آزمایشگاه در اختیارشون گذاشتن

parhey

New member
سلام

برای ارشد خوندن مجد برای زیست شناسی وامری برا ژنتیک و امیرلزگی برازبان کافی نیست؟؟؟
لودیش چیش با مجد فرق داره؟
چرا تو سایت وزارت بهداشت کتاب اول مجد رو به عنوان منبع معرفی کرده؟
بچه ها کمک

parhey

New member
دوستانی که دارن ژنتیک رو درکارشناسی میخونن
آیا شما در طول تحصیلتون
امری
هزاره سوم
لودیش یامجد روخوندید؟

e-arab

New member
سلام

برای ارشد خوندن مجد برای زیست شناسی وامری برا ژنتیک و امیرلزگی برازبان کافی نیست؟؟؟
لودیش چیش با مجد فرق داره؟
چرا تو سایت وزارت بهداشت کتاب اول مجد رو به عنوان منبع معرفی کرده؟
بچه ها کمک

برای ژنتیک میدونم که باید امری و هزاره سوم هر دو مطالعه بشه
برای سلولی مولکولی لودیش یا هر ج ز و ه ایی که کامل باشه
زبان هم دوستانی که سالهای قبل کنکور دادن به مطالعه لزگی تاکیید دارن
مجد به دلیل عدم ویرایش کتاب نسبتا قدیمی هست و تا حدودی متن گنگی داره به این دلیل دوستان لودیش رو ترجیح میدن

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
مهنام جان کتاب سلولی دکتر عبادی اومد؟؟؟پوران پژوهش منتشرش کرده یا نه؟کتاب مولکولی ایشونو دیدم سلولی پس چی نگفتن؟

کتاب سلولی ایشونو انتشارات انو ار دانش عصر منتشر کرده که البته من شنیدم کوچیکه در مقایسه با جز وش
منظورم اینه که کامل نیست به اندازه ی جز و ه ی سلولیشون...

آخرین ویرایش:

حسان

Well-known member
دوستانی که دارن ژنتیک رو درکارشناسی میخونن
آیا شما در طول تحصیلتون
امری
هزاره سوم
لودیش یامجد روخوندید؟

سلام...
برای بعضی مباحث بله کتاب خوندم.. مثلا سیتوژنتیک رو از روی کتاب خوندم...
اما هزاره رو اصلا در طی دوران دانشجویی نخوندم..

آخرین ویرایش:

parhey

New member
سلام سموعیل عزیز
من هم تازه میخوام شروع کنم
خیلی هم خوشحال شدم یه همدرد دیدم!!شما ازچه کتابی شروع به خوندن میکنید؟برنامه خاصی برای خوندنتون دارین؟

parhey

New member
هم رشته ای عزیز
شما برای درس ژنتیک کدوم کتاب ها رومطالعه می کنید؟

به نظرتون برای ما سخته نسبت به کارشناسی های ژنتیک قبول شدن تو ارشد ژنتیک یافرقی نداره؟

حسان

Well-known member
هم رشته ای عزیز
شما برای درس ژنتیک کدوم کتاب ها رومطالعه می کنید؟

به نظرتون برای ما سخته نسبت به کارشناسی های ژنتیک قبول شدن تو ارشد ژنتیک یافرقی نداره؟

سلام خوش اومدین...
نمیدونم بیس ژنتیکتون در چه حدی هست.. اما اگه بخواین قطعا میتونین قبول بشین...
از کتاب امری شروع کنید ..
مهمترین لازمه موفقیتتون مرور مطالب هست که یادتون نره...
یا حق

_30min_

New member
دوستان عزیز امروز بالاخره عذاب وجدانه کار خودش رو کرد و من و نشوند پای درس اندکی تا قسمتی نیمه ابری بیوشیمی خوندم یعنی یه چند برگ دیگه مونده که فصل proتموم شه+کارآموزی
این کارآموزیه خیلی مهم بود چون موهای سرم و سفید میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا