مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

_30min_

New member
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﯿﻮﺷﯿﻤﯽ ﻓﺼﻞ ﻗﻨﺪﻫﺎ ﺭﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻡ +ﮐﺎﺭﺁﻣﻮﺯﯼ +ﺩﻋﺎ

parhey

New member
چرا هیچکس مجد نمیخونه ینی خوندنش بیخوده؟
ینی هییییییییییییییییییییییچ ربطی به لودیش نداریه؟
بچه هایی که هم هزاره دارین هم امری مباحثشون خییییییییلی متفاوته؟
کمک!
:wacsmiley:

هما.نوري

New member
0yjov0kli735mvublat.jpg

mahnam

New member
چرا هیچکس مجد نمیخونه ینی خوندنش بیخوده؟
ینی هییییییییییییییییییییییچ ربطی به لودیش نداریه؟
بچه هایی که هم هزاره دارین هم امری مباحثشون خییییییییلی متفاوته؟
کمک!
:wacsmiley:

شما مجد داری؟؟ اصن خوندیش؟؟
اگه بله و اگه خوندین
آیا نگارشش براتون خوشایند بود ؟؟
مباحث و سر فصلا یکیه
اما نگارش کتابا متفاوته
مجد خیلی قدیمیه و خیلی وقته ویرایش نشده پس گاهی یه لغتایی توش میبینی که .... :wacsmiley: اگه می تونی باهاش کناز بیای خب بخون
اما آخه حجم خیلی کمی هم نیست که بگم واسه فرار از لودیش رفتی سراغ مجد!!!
وقتی ثابت شده تو سال های اخیر که سوالا از لودیشه پس طبیعیه که بچه ها لودیشو بخونن
در مورد هزاره یه جلدش کاملا کپی امریه
اما جلد دیگه اش متفاوته
با توجه به اینکه شما از یه رشته ی دیگه ژنتیک انسانی رو انتخاب کردین پیشنهاد می کنم تاپیکای بیشتری از ارشد ژنتیک انسانی رو مطالعه کنین

dilak

New member
لودیش اصلی چیه چه فرقی با بقیه لودیشها داره و آیا خوندن لودیش اصلی توصیه می شه یه نه ؟من ترجمه رضا یوسفی رو دارم از انتشارات اندیشه رفیع که در حد المپیک برام گنگه
من برا قبولی نمی خونم برا رتبه خوب میخوام بخونم با این شرایط باید لودیش چی بخونم؟

Zendegi

New member
سلام بچه ها.من تو ماه رمضان نمیتونم خوب بخونم.حالم:wacsmiley:میشه.:sad:

nourmah

New member
salam azizam
man majd mikhonam
dalilesh ham ine ke oostadam mige:ph34r-smiley:
ketab khobie aba az kheili chizash bayad begzari,chon ketab kholase lodish kheiili qalat dare tarjih dadam aval majd bekhunam ,badesh test maryam khalesi bezanam va akhar kar kholase lodish bekhoonam
movafaq bashi

mahnam

New member
salam azizam
man majd mikhonam
dalilesh ham ine ke oostadam mige:ph34r-smiley:
ketab khobie aba az kheili chizash bayad begzari,chon ketab kholase lodish kheiili qalat dare tarjih dadam aval majd bekhunam ,badesh test maryam khalesi bezanam va akhar kar kholase lodish bekhoonam
movafaq bashi

سلام
اگه خودتون باهاش راحتین، حس می کنین خوب یاد میگیرین و موقع تست زدن مشکلی ندارین خب پس روشتون درسته ...
می خوام اینو بگم که بچه ها بدونن
اون خلاصه ی لودیش که شما می فرمایین اینه : خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2008 - فروشگاه علوم پزشکی: CD | کتاب | جزوه | آزمون
اما اون لودیش 2E از انتشارات کتاب میر که حسان جان می خونه اینه ( که قبولی های سال های قبل گویا ازش استفاده کردن و راضی بودن ) :
:: فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز

Dr.passtor

New member
سلام
اگه خودتون باهاش راحتین، حس می کنین خوب یاد میگیرین و موقع تست زدن مشکلی ندارین خب پس روشتون درسته ...
می خوام اینو بگم که بچه ها بدونن
اون خلاصه ی لودیش که شما می فرمایین اینه : خلاصه زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش 2008 - فروشگاه علوم پزشکی: CD | کتاب | | آزمون
اما اون لودیش 2E از انتشارات کتاب میر که حسان جان می خونه اینه ( که قبولی های سال های قبل گویا ازش استفاده کردن و راضی بودن ) :
:: فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دوست گرامی، داوطلبان سال قبل با این کتاب چند درصد زدن؟ اونم با اون سوالای بیوشیمی وار:smiliess (7):. آیا سوالات رو خوب پوشش داده بود؟ سلولی رو چطور توضیح داده؟ کفایت میکنه؟ اصلاً اگه کسی این کتابی که شما فرمودین رو خوب خوب بخونه چند درصد میتونه بزنه؟

biotech_92

New member
بچه های ژنتیک لطفا یه نفر در مورد دانشگاه یزد اطلاعات بده خوبه یا نه؟ مثلا از زنجان اراک گلستان همدان بهتره یا نه؟

Maryam.A

Well-known member
خیلی ممنون مرسی ولی اینا رو خودم خوانده بودم توی سایت دانشگاه یزد میخواستم ببینم اگر کسی با بچه های دانشگاه یزد در ارتباطه بگه که راضی هستن یا نه

دوست عزیز الان دوست من بهشتی داره میخونه راضی نیست
بستگی به خواسته های فرد داره
بنظر بعضیا خوبه از نظر دیگری نه
حالا شما از چه لحاظ خوب بودنشو می برسید
امکانات؟ نحوه آموزش؟ یا اعتبار؟

biotech_92

New member
دوست عزیز الان دوست من بهشتی داره میخونه راضی نیست
بستگی به خواسته های فرد داره
بنظر بعضیا خوبه از نظر دیگری نه
حالا شما از چه لحاظ خوب بودنشو می برسید
امکانات؟ نحوه آموزش؟ یا اعتبار؟

بالاخره میشه با پرسیدن یه دید کلی پیدا کرد
هم آموزش هم امکانات هم اعتبار
امکانات هم خوابگاه و اینا مطرح نیست از لحاظ اینکه دانشگاه در چه حدیه اینکه مثلا آزمایشا رو بچه ها انجام میدن یا اینکه مثل بعضی از دانشگاه ها فقط نگاه میکنن و استاد فقط انجام میده!!

Maryam.A

Well-known member
بالاخره میشه با پرسیدن یه دید کلی پیدا کرد
هم آموزش هم امکانات هم اعتبار
امکانات هم خوابگاه و اینا مطرح نیست از لحاظ اینکه دانشگاه در چه حدیه اینکه مثلا آزمایشا رو بچه ها انجام میدن یا اینکه مثل بعضی از دانشگاه ها فقط نگاه میکنن و استاد فقط انجام میده!!

براتون می برسم
برا کی میخواید؟ فوریه؟

Maryam.A

Well-known member
دستتون درد نکنه ممنون میشم بپرسید تا جمعه وقت دارم

وای به این سرعت نمیتونم باید زنگ بزنم اگه فردا جواب دادن خبر میدم
به امید خبر من نمونید از کسی دیگه ببرسید
منم اگه جواب گرفتم براتون p.m میزنم

mahnam

New member
دوست گرامی، داوطلبان سال قبل با این کتاب چند درصد زدن؟ اونم با اون سوالای بیوشیمی وار:smiliess (7):. آیا سوالات رو خوب پوشش داده بود؟ سلولی رو چطور توضیح داده؟ کفایت میکنه؟ اصلاً اگه کسی این کتابی که شما فرمودین رو خوب خوب بخونه چند درصد میتونه بزنه؟

دوست خوبم، امسالو خبر ندارم هنوز !!! اما سال قبل که نجما جان هم جز قبولی هاش بود که دانشگاه اصفهان قبول شد ، می گفت که بچه های کلاسشون گفتن که واسه سلولی اینو خوندن
شما به قبولی های سال قبل اصفهان نگاه کنین میانگین درصداشون میاد دستتون ، یه چیزی تو اون مایه ها...
سلولیش خوبه به نظرم ...
اونو نمی تونم بگم! بستگی به خوندنه طرف داره ! ممکنه یکی اینو بخونه درصد بالایی بزنه و یکی دیگه نه
ضمن اینکه من اول از همه جز و ه ی دکتر عبادی رو پیشنهاد میدم
بعدش میگم اگه خود لودیش سنگینه براتون، از 2e استفاده کنین
البته من خودم که هنوز قبول نشدم ! اما چون زیاد کتاب خریدم و از محتواشون خبر دارم خواستم تجربه هامو بگم که بچه ها دیگه مثه من کلی کتاب نخرن ...
همین و بس ...
انتخاب با خودتونه ...

*فرناز*

New member
من هنوز نفهمیدم واسه سلولی چی بخونم ؟لودیشو دیدم 2جلد بود اما یکی میگفت 3جلده؟اونوقت هر جلدش چند صفحه هست؟همه ی فصلاشو باید خوند؟؟؟2eهم دیدم کمی از اصلش نداشت البته حجمی میگما..مریم خالصی بخونم یا مجید مهدوی کافیه؟؟هنگ کردم :wacsmiley:بچه ها کمکککککککککککککککککک

2 جلدی هم هست
3 جلدی ترجمه دکتر بهادره که خیلی عالیه!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا