مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسان

Well-known member
لودیش جلد 2 ترجمه رضا یوسفی
فصل 23 سلولهلی عصبی
24 ایمنی شناسی
25 سرطان
بخش چهارم کتاب هست کنم مربوط به رشد و تکوین سلول باشه

دیلاک گرامی اجازه بده از 2e نیگاه کنم... من لودیش اصلی رو ندارم...
اما در هر حال مباحث اصلی طبق سوالات چند ساله اخیر همینایی که گفتم.. مباحث سرطان و ایمنی رو در ژنتیک میخونی و مشترک هست من بخش سرطان لودیش 2e رو خوندم... همون مطالب بخش سرطان امری رو گفته...

بحث تکوین سلولی هم جزو سر فصل ها هست و اسونه با یک بار خوندن یادش میگیرین...

یا حق

Maryam.A

Well-known member
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون بعد از تحصیل که کار نیست
تازه به پارازیت اجباری بودن عادت می کنم

واقعأ دانشگاه ازاد کلی منو متقاعد کرد که
"چه غلطی کردم آزاد درس خوندم"

جایی که پول میدی توقعتم میره بالا
اما جایی که پول نمیدی اینطوری نیست
هرچی بود بود

baharnarenj16

New member
من هنوز نفهمیدم واسه سلولی چی بخونم ؟لودیشو دیدم 2جلد بود اما یکی میگفت 3جلده؟اونوقت هر جلدش چند صفحه هست؟همه ی فصلاشو باید خوند؟؟؟2eهم دیدم کمی از اصلش نداشت البته حجمی میگما..مریم خالصی بخونم یا مجید مهدوی کافیه؟؟هنگ کردم :wacsmiley:بچه ها کمکککککککککککککککککک

mohade3

New member
بچه ها من خسته ام سرم درد میکنه حس خوبی ندارم از الان دارم کم کاری می کنم احساس می کنم قبول نمیشم با اینکه پر انرزی شروع کردم اما الان خسته ام از بس می شنوم که ته رشته مون چیزی نیست اخه ادم به چه امیدی بخونه تموم این 20 سالو درس خوندم خودمو تو اتاق حبس کردم پدر مادرمو تنها گذاشتم احساس میکنم واسه اونا کم گذاشتم همش درس خوندم ایت همه درس خوندم حالا هیچ جا برام ارزشی قائل نیست من به معلم بودنم راضیم اما همونم بدون پارتی میسر نیست .اقا من نسبت به پدر مادر احساس دین میکنم هم همراهی خودم به عنوان فرزند بزرگتروو گرفتم هم برام کلی هزینه کردن که بی نتیجه موند

Maryam.A

Well-known member
بچه ها من خسته ام سرم درد میکنه حس خوبی ندارم از الان دارم کم کاری می کنم احساس می کنم قبول نمیشم با اینکه پر انرزی شروع کردم اما الان خسته ام از بس می شنوم که ته رشته مون چیزی نیست اخه ادم به چه امیدی بخونه تموم این 20 سالو درس خوندم خودمو تو اتاق حبس کردم پدر مادرمو تنها گذاشتم احساس میکنم واسه اونا کم گذاشتم همش درس خوندم ایت همه درس خوندم حالا هیچ جا برام ارزشی قائل نیست من به معلم بودنم راضیم اما همونم بدون پارتی میسر نیست .اقا من نسبت به پدر مادر احساس دین میکنم هم همراهی خودم به عنوان فرزند بزرگتروو گرفتم هم برام کلی هزینه کردن که بی نتیجه موند

هم درد هستیم عزیزم
اما زیاد بخودمون فشار بیاریم
یا افسرده میشیم یا ام اس یا تومور مغزی
جدی می گما
اول از همه سلامتیمون اولویت داره

mohade3

New member
راست میگی عزیزم وقتی زیاد سرم درد میگیره میگم مرده شور درسو بزنم همین مونده که msبگیرم ناکام از دنیا برم.ولی باز اخرش نمی دونم چی کار کنم .یه جمله قشنگ خوندم که می گفت وقتی بچه بودیم چه ساده گفتیم بابا نان داد ولی نفهمیدیم بابا برای نان تمام جوانیش را داد.البته بازم پدرهای ما سختی کشیدن الحمدالله الان رو پای خودشونن اما ما اگه تموم عمرمونو بذاریم و به نتیجه نرسیم چی؟

حسان

Well-known member
بچه ها قراره این جا بیاین به هم روحیه بدین برای خوندن....

حرف های ناراحت کننده ممنوع

:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

mohade3

New member
جناب حسان شما قبول شدید؟الان ارشد می خونید ؟بابا شما که پسری باید بیشتربه این مسائل اهمیت بدی

حسان

Well-known member
جناب حسان شما قبول شدید؟الان ارشد می خونید ؟بابا شما که پسری باید بیشتربه این مسائل اهمیت بدی

من خانم هستم...
نه مهر انشا الله میریم برا ارشد...

حرف ها و حس های ناراحت کننده وضعیف کننده روحیه همه جا هست.. بذارین یه جا باشه فقط برای شارژ شدن برای خوندن درس ها:a2d3:

mohade3

New member
انشالله هر چی به صلاحمون هست اتفاق بیافته باشه من رفتم ولی کاش منطقی قانعم میکردید.

شقایق71

New member
مهنام اینا هم میگن جز و ه بخون ... اگه جز و ه ی استادی مثه عبادی گیرت اومد حتما اونو بخون ( اگه نه که لودیش بخون )
( مهنام خودش سلولی 2e داره اما کتاب دکتر عبادی رو می خونه از انتشارات پوران پژوهش و الحقم که خوب و عالی توضیح داده ! من به 2e ترجیحش میدم، اما فک نکنی حجمش کمه ها ! اصلا ! فقط 2 جلد کتابش که مباحث مولکولی داره 1000 صفحه اس ، پس فرقی با لودیش نداره )
مهنام جان کتاب سلولی دکتر عبادی اومد؟؟؟پوران پژوهش منتشرش کرده یا نه؟کتاب مولکولی ایشونو دیدم سلولی پس چی نگفتن؟

شقایق71

New member
من خانم هستم...
نه مهر انشا الله میریم برا ارشد...

حرف ها و حس های ناراحت کننده وضعیف کننده روحیه همه جا هست.. بذارین یه جا باشه فقط برای شارژ شدن برای خوندن درس ها:a2d3:
ماها که ازقبل بودیمو اسم و آواتارهای قبلیتونو دیده بودیم مطلع بودیم اما خب واقعا دوستان حق دارن.با توجه به اسم جدیدتون و شیک و مجلسی صحبت کردنتون:smiliess (3):مخلص مدیربخشم هستیم:28:انشالا بعد قبولیم محبتتونو دریغ نکنید از ما.منم با شما موافقم بچه ها الان واقعا همه از وضعیت شغلی رشتشون مینالن مهندس برق با تصور قبولی در بهترین رشته ریاضی وارد رشتش میشه اما....حتی یه پزشکم باید زحمت زیاد بکشه تا نتیجشوبگیره...آدمباید واسه بدست آوردن هرچیزی تو زندگیش بهاشو بپردازه بازم میگم به آینده رشتمون خوشبین باشین و آینده رو به همون آینده محول کنید منظورم کارهایی که کاری از دستمون واسه حلش بر نمیاد.و یادمون باشه کل تلاشها و کارو زندگی همه در راستای شاد و آسوده زیستنه پس شادی حالو از دست ندین.
به قول ایرانخودرو!مسیر دلپذیرتر از هدفه.هرکی موافقه بزنه قدش!:smilies-azardl (113

حسان

Well-known member
ماها که ازقبل بودیمو اسم و آواتارهای قبلیتونو دیده بودیم مطلع بودیم اما خب واقعا دوستان حق دارن.با توجه به اسم جدیدتون و شیک و مجلسی صحبت کردنتون: (3):مخلص مدیربخشم هستیم:28:انشالا بعد قبولیم محبتتونو دریغ نکنید از ما.منم با شما موافقم بچه ها الان واقعا همه از وضعیت شغلی رشتشون مینالن مهندس برق با تصور قبولی در بهترین رشته ریاضی وارد رشتش میشه اما....حتی یه پزشکم باید زحمت زیاد بکشه تا نتیجشوبگیره...آدمباید واسه بدست آوردن هرچیزی تو زندگیش بهاشو بپردازه بازم میگم به آینده رشتمون خوشبین باشین و آینده رو به همون آینده محول کنید منظورم کارهایی که کاری از دستمون واسه حلش بر نمیاد.و یادمون باشه کل تلاشها و کارو زندگی همه در راستای شاد و آسوده زیستنه پس شادی حالو از دست ندین.
به قول ایرانخودرو!مسیر دلپذیرتر از هدفه.هرکی موافقه بزنه قدش!:smilies-azardl (113

:a2d3::

موفق باشی شقایق خانمی:28:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا