مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسان

Well-known member
بچه ها ازدوستانی که شروع به خوندن سلولی(مولکولی نه ها) کردن
ویا ازقبل خوندنش یه سوال دارم،این درس چقدر با بیوشیمی هم پوشانی داره و آیا اینکه با دروسی مثل بافت شناسی و فیزیولوژی هم هم پوشانی داره؟دیگه اینکه حجمش نسبت به مولکولی کمتره وآسونتره؟چون من پارسال یه قسمتاییشو فقط خوندمونمیتونم فعلا برآیند درستی داشته باشم.
مباحث سلولی هیچ هم پوشانی با ژنتیک نداره.. اما مباحث ملکولی چرا... مباحث رونویسی... همانند سازی.. ترجمه.. تنظیم بیان ژن... مشترک بین بیوشیمی.. سلولی و ژنتیک... البته همه این مباحث در فصل دوم ژنتیک امری بیان شده...

_30min_

New member
ملت عزیز من امروز شش خط رونویسی خوندم :whistle:می دونم هنر کردم تشویقم نکنید راضی به زحمت نیستم :black_eyed: به من چه کار طاقت فرسای کارآموزی و مهمان گرامی داشتم تازه روزه هم بودم خدایا با چه امیدی من میکروب خوندم بابا من آدم کار کردن تو آزمایشگاه و کارای تکراری نیستم

_30min_

New member
خانمها و آقایون محترم داره اون روی من بالا میاد ها!!!!!:smilies-azardl (12)ده بار تا حالا پرسیدم سلولی رو چی کارش کنم:mad_majidonline:جواب بدید دیگه!!!!!!! اه:smiliess (7):

e-arab

New member
خانمها و آقایون محترم داره اون روی من بالا میاد ها!!!!!:smilies-azardl (12)ده بار تا حالا پرسیدم سلولی رو چی کارش کنم:mad_majidonline:جواب بدید دیگه!!!!!!! اه:smiliess (7):

به نتیجه رسیدی به منم بگو:65d6a5d6s:

mahnam

New member
بچه ها این درس مجموعه زیستشناسی که جز درسایه امتحانی کنکور ژنتیک علوم پایه س براش چه کتابی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کتاب خاصی نداره عزیزم
شما با خوندن بیوشیمی و سلولی و ژنتیک تا 50 درصد می تونین سوالای مجموعه رو جواب بدین
اما اگه کنارش میکروب و بیوفیزیکم خونده باشین که مسلما این درصد بیشتر میشه
ولی دیگه واسه درسایی مثه گیاهی و جانوری و ... نمی تونین کاری کنین
در واقع 50 درصد واسه مجموعه خیلی خوبه
نگران نباش و درسای اصلی رو بخون...

mahnam

New member
مربوط به نیروی انتظامی هست احتمالا برای ازمایشگاه میخان
من فقط اسم رشته خودمون رو بین رشته هایی که میخان دیدم دیگه نمیدونم برا چه میخان
فقط تنها شرطی که داره باید معدل لیسانس حداقل 15 داشته باشی البته اگه بسیجی داشته باشی یا خانواده شهدا باشی معدل 14 هم قبول میکنن

احتمالا هم فقط آقا می خوان دیگه؟؟!!!

navaa

New member

چیشو چیکار کنی آخه؟
کتاب مجید مهدوی و لودیش 2e خوبن
من اول مهدویو میخونم
بعدم 2e
مباحث اصلیشم که حسان جان تو صفحات قبلی گفتن

Leyli002

New member
عزیزم توانایی هرکس فرق میکنه
مثلا من همین ۲۰ صفحه که میگیو با دوره درسایی قبل در مجموع ۵ ساعت وقتمو میگیره
به طور متوسط هم هر ساعت ۸صفحه ژنتیک اکرمی میخونم
بستگی به مبحثش داره
خوش به حالت.اینطوری عالیه.من خیلی کندم.احساس میکنم وسواس دارم

Leyli002

New member
همون که بگیری یا نه؟؟؟به نظرمنم لودیشو بخونی بهتره.مهنام اینا میگفتن همش نیس.تازه بخش مولکولیم که تو ژن پایه تکرار میشه.بعدش من ی بیوشیمی خ ردیدم.می صرفید آدم لنینجرو بخونه...بعضی از این ها حجمشون خیلی زیاده انگار کتابو طرف کپی کرده..

s.a2000

New member
عزیزم لودیش 2e برای کدوم انتشاراته؟
یعنی دیگه خود لودیش نخونیم؟!
چیشو چیکار کنی آخه؟
کتاب مجید مهدوی و لودیش 2e خوبن
من اول مهدویو میخونم
بعدم 2e
مباحث اصلیشم که حسان جان تو صفحات قبلی گفتن

حسان

Well-known member

خدا قوت سیمین جان...
برا سلولی تجربه و پیشنهاد من اینه که مبحث به مبحث بخونی..
یه تقسیم بندی تو صفحه های قبل کردم.. طبق اون میتونی بخونی.. تو کتاب های تست هم همین جوری دسته بندی شده.. میتونی بعد خوندن هر مبحث تستشو بزنی...

آخرین ویرایش:

sahar20

New member
سلام بچه ها یه سوال غیر درسی بپرسم آیا؟؟؟؟!!!!!! یه سایت خوب معرفی کنین برای خرید پروکسی :wacsmiley:فیلتر نباشه الکی ودروغم نباشه:riz304: یه وقت فک نکنین درس نمیخونم همش دنبال ولگردیم نه تویک ماه گذشته 6 ص ژن خوندم 20 کلمه 504 4ص بیو :thumbsupsmileyanim:

شقایق71

New member
من امروز استارت زدم و فقط 3 ص امری خوندم
کسی نخنده اخه من سربازم وتا س 3 گرفتارم تازه روزه هم داشتم
هدف گزارش دادنه سعی میکنم فردا بیشتر بخونم
این فقط یه شروع بود
پس اگه کسی حتی 1 صفحه هم بخونه بیاد گزارش بده
موفق باشید
آفریــــــــــــــــــن به همت شما.:applause:.....تحت تاثیر قرار گرفتم.....:dadad4:من تو خونه راحت و آسوده زیر کولر اونوقت همین 3صفحم نمیخونم:j58r36j3gcr4suxymupتازه ترم تابستونم جندتا عمومیبرداشتم اونام نمیخونم

شقایق71

New member
ملت عزیز من امروز شش خط رونویسی خوندم :whistle:می دونم هنر کردم تشویقم نکنید راضی به زحمت نیستم :black_eyed: به من چه کار طاقت فرسای کارآموزی و مهمان گرامی داشتم تازه روزه هم بودم خدایا با چه امیدی من میکروب خوندم بابا من آدم کار کردن تو آزمایشگاه و کارای تکراری نیستم
همین که نذاشتی روزت نخونده بگذره خیلیه.شما به چه شغلی علاقه دارین؟؟؟خوش بحالتون که کارآموزی میرین لااقل با کاربرد رشتتون آشنا میشین و حداقل فایدش اینه که مثلا متوجه میشین کار آزمایشگاهو دوس ندارین و انرژی واسه پیدا کردن کار در این زمینه در آینده صرف نمیکنین

dilak

New member
دیروز 15 ص لودیش 10 ص اکرمی
از هفته بعد بیشتر می خونم
از بازیگوشیهای خودم متنفرم برنامه ام رو زمین می مونه از هفته بعد جدی می خونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا