مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Leyli002

New member
من یه چیزایی خوندم از قبل.ولی واسه امت اگه خر نزنم خطر افتادن می تهدیدتمممم.....:smilies:

mandy

New member
سلام بچه ها منم هستم اما بعد امتحانا یعنی دو ماه دیگه :ad54ad:

arash909

New member
دوستان می تونید رو کمک منم حساب باز کنید ................. موفق باشید همگی :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

elham z

New member
سلام بچه های عزیز
منم برا ارشد93 هستم ولی امتحانام 16 خرداد تموم میشن .
اگه فرصت کردم بین امتحانام میخونم و پزارش میدم.

Leyli002

New member
salam aghaye arash .mishe begin shoma be tore jeddi az key shoroo kardin?man chon mikhasam az terme 5 monsajem bekhoonam ke zaman kam nayaram vali yekam barnameham be ham rikht.yekam ke che arz konammm.hala yekam hystericammm ke dire bade emta

Maryam.A

Well-known member
سلام به همگی
چرا هروقت میام سوال بپرسم هیچکی نیست
بچه ها من شنیدم با مدرک ارشد ژنتیک پزشکی
میشه مشاوره ژنتیک شد
یعنی چی دقیفأ؟

behnaz.h

New member
سلام به همگی
چرا هروقت میام سوال بپرسم هیچکی نیست
بچه ها من شنیدم با مدرک ارشد ژنتیک پزشکی
میشه مشاوره ژنتیک شد
یعنی چی دقیفأ؟

سلام حتما ديدين كارشناساي تغذيه مطب دارن كارشناس ارشد ژنتيك هم دقيقا مثل اونا مطب باز ميكنه اما خب دكتري نداره دكتر نيست فقط مشاوره من تا اين حد ميدونم

Dr.DNA

New member
سلام حتما ديدين كارشناساي تغذيه مطب دارن كارشناس ارشد ژنتيك هم دقيقا مثل اونا مطب باز ميكنه اما خب دكتري نداره دكتر نيست فقط مشاوره من تا اين حد ميدونم
کسی اگه بخواد واسه پول درس بخونه ، نه به پول میرسه نه به علم
توی ایران با کارشناسی ارشده ژنتیک فقط میتونیم آبدارچی بشیم . منم تا این حد میدونم.!

Leyli002

New member
کسی اگه بخواد واسه پول درس بخونه ، نه به پول میرسه نه به علم
توی ایران با کارشناسی ارشده ژنتیک فقط میتونیم آبدارچی بشیم . منم تا این حد میدونم.!
منم تا این حد میدونم که فعلاآینده ی اکثر رشته ها ی پایه در هاله ای از ابهام قرار داره حتی همون دکتراش...وبا انگیزه های مالی نمیشه وارد ارشد شدددد.

Maryam.A

Well-known member
ممنون از همتون که جوابمو دادید
من آخر خرداد برا مشاوره ارشد می خوام برم
اگه سوال دارید بگید براتون بپرسم

behnaz.h

New member
دوستان اوضاع ما انگار انتخاب بين بد و بدتر هست درسته 98% رشته ها آيندشون مبهمه اما بعضي رشته ها هستن كه كلا بيسوادي از خوندن اون بهتره بنظر ميرسه شايد ابرو باد ومه وخورشيد وفلك دست به دست هم بدن شايد ژنتيك صد سال ديگه آينده دار بشه!

e-arab

New member
دوستان اوضاع ما انگار انتخاب بين بد و بدتر هست درسته 98% رشته ها آيندشون مبهمه اما بعضي رشته ها هستن كه كلا بيسوادي از خوندن اون بهتره بنظر ميرسه شايد ابرو باد ومه وخورشيد وفلك دست به دست هم بدن شايد ژنتيك صد سال ديگه آينده دار بشه!
تو زندگی ادم های اون چیزی اتفاق می افته که بهش فک میکنند پس بهترین انرژی ها رو برای آینده روشنت بفرست نه تمام انرژی های منفی

parvaneh.g

New member
سلااااااااام من چند روزی نبودم.درگیر درسای دانشگام بودم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا