مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Zendegi

New member
salam bacheha,lotfan komak konid behem begid che jozvei tahiye konam komakam mikone baraye konkor?az kodom amozeshgah?:21::smilies:

mahnam

New member
salam bacheha,lotfan komak konid behem begid che jozvei tahiye konam komakam mikone baraye konkor?az kodom amozeshgah?:21::smilies:

سلام
جزوه ی آموزشگاه ها فک نمی کنم به دردت بخوره
با مشورت با قبولی های ارشد سال قبل در مورد منابع این نتایج به دست اومد که بچه های امسال خوندن:
ژنتیک : همون امری و هزاره تست: نجات مهدیه و یا IQB
سلولی و مولکولی: لودیش تست: انتشارات کتابخانه ی فرهنگ
بیوشیمی: کتاب دکتر احسانی از پوران پژوهش تست: گنجینه ی تست های دکتر جعفرنژاد از کتابخانه ی فرهنگ
زبانم: 504 ، essential و لزگی

اگه می خواین جزوه بخونین که باز واسه امری همون کتاب ها پیشنهاد میشه چون درس اصلی رو به هیچ وجه جزوه نخونین
واسه سلولی مولکولی: جزوه ی دکتر عبادی
واسه بیوشیمی : جزوه دکتر احسانی و یا دکتر جعفرنژاد
موفق باشین

آخرین ویرایش:

Maryam.A

Well-known member
سلام خیلی خوبه که از رو کتاب می خونید من تجربه رفرنس خونی ندارم
امیدوارم همتون موفق باشید

familedoor

New member
سلام بچه ها، راستش ميخواستم ازتون يه مشورتي بگيرم. من امسال درسم تموم شده و واسه كنكور امسال هم نخوندم تقريباً، ايشالا سال ديگه پاي به پاي شما جوونا درس ميخونم. چيزي كه هست اينه كه خانواده خيلي اصرار دارن من زبانم رو كامل كنم واسه پذيرش از دانشگاه هاي كانادا، حالا به نظرتون با توجه به اينكه ويزا دادن و مسائل مربوط به اون قطعي و ١٠٠٪ نيست، به نظر شما كنكور رو بي خيال بشم بچسبم به زبان يا درساي كنكور رو بچسبم؟اگر هم ارشد رو اينجا بخونم، براي دكترا حتماً مجبورم ميكنن كه برم!
اگه هم فكري كنيد يه دنيا ممنون ميشم، اعصابم بهم ريخته سر اين موضوع??????

mahnam

New member
سلام بچه ها، راستش ميخواستم ازتون يه مشورتي بگيرم. من امسال درسم تموم شده و واسه كنكور امسال هم نخوندم تقريباً، ايشالا سال ديگه پاي به پاي شما جوونا درس ميخونم. چيزي كه هست اينه كه خانواده خيلي اصرار دارن من زبانم رو كامل كنم واسه پذيرش از دانشگاه هاي كانادا، حالا به نظرتون با توجه به اينكه ويزا دادن و مسائل مربوط به اون قطعي و ١٠٠٪ نيست، به نظر شما كنكور رو بي خيال بشم بچسبم به زبان يا درساي كنكور رو بچسبم؟اگر هم ارشد رو اينجا بخونم، براي دكترا حتماً مجبورم ميكنن كه برم!
اگه هم فكري كنيد يه دنيا ممنون ميشم، اعصابم بهم ريخته سر اين موضوع������

سلام
اگه خونواده ساپورتتون می کنن واسه ارشد، پس از همین مقطع برین بهتره

آخرین ویرایش:

Dr.DNA

New member
دورانه امتحاناس اما بازم نمیتونم از خوندنه ژنتیک بگذرم
توجه کردید؟ ژنتیک امری 2012 با ژنتیک امری 2008 تا حدودی فرق کردن.
امیدوارم چاپ جدید هزاره با چاپ قبلیش فرق نکنه

shida

New member
سلام ،خوبین ؟ میگم رو آینده ژنتیک به نظرتون میشه حساب باز کرد ؟؟؟؟ اگه بدونم واقعا تو این رشته میشه یه چیزی شد تا آخرش هستم ولی زیاد آشنایی تو درآمدش و بازار کارش و اینا ندارم .نسبت به رشته های دیگه وزارت بهداشت جایگاه ژنتیک جه جوره؟؟؟؟؟

Dr.DNA

New member
سلام ،خوبین ؟ میگم رو آینده ژنتیک به نظرتون میشه حساب باز کرد ؟؟؟؟ اگه بدونم واقعا تو این رشته میشه یه چیزی شد تا آخرش هستم ولی زیاد آشنایی تو درآمدش و بازار کارش و اینا ندارم .نسبت به رشته های دیگه وزارت بهداشت جایگاه ژنتیک جه جوره؟؟؟؟؟

ببیند این سوالیه که خیلیا تا حالا پرسیدن
در جواب باید بگم اگه به فکره بازاره کار یا پول توی ژنتیک میگردید بهتره یه رشته دیگه بخونید
چون فکر میکنم انقدر سخت هست که نصفه کاره جا بزنید
و تنها چیزی که باعث درس خوندنه افرادی مثه منه ، فقط عشقه محض به ژنتیکه
موفق باشید

shida

New member
آره منم واقعا به رشته ی ژنتیک که واسه ارشد انتخاب کردم علاقه شدیدی دارم ولی یه موقع ها یه حرف هایی هایی و یا نا امید هایی میشنوم که مرا واقعا از هدفم دور میکنه و دچار یه سردرگمی تو انتخاب رشته میشم با اینکه علاقه ام رو انتخاب کردم و میخوام این راه رو برم ولی یهو وسط راه ناامید میشم. من پارسال که درسم تموم شده بود کنکور ژنتیک انسانی دادم ولی خیلی خوب نخونده بودم رتبه 460 ژنتیک آوردم و امسال هم با اینکه امری رو خوندم فکر کنم رتبه ام همین حدودا بشه باز ، ژنتیک خوب بزنی ،زبان خراب کنی فایده ای نداره. تو وزارت بهداشت واقعا قبول شدنش فکر میکنم سخت باشه و این یه کم منو میترسونه.

Zendegi

New member
Mahnam jan besyar sepasgozar hastam.soale dige daram:jenetic ketab tamson daram va bioshimi:leninger.inha khob hast baraye motale?:smilies-azardl (181

Leyli002

New member
اگه هم فكري كنيد يه دنيا ممنون ميشم، اعصابم بهم ريخته سر اين موضوع������

سلام.اینکه به هم ریختگی اعصاب نداره.....به نظرمنم برین بهتره.البته پذیرش گرفتنم مشکلات خاص خودشو داره.

Leyli002

New member
ببیند این سوالیه که خیلیا تا حالا پرسیدن
در جواب باید بگم اگه به فکره بازاره کار یا پول توی ژنتیک میگردید بهتره یه رشته دیگه بخونید
چون فکر میکنم انقدر سخت هست که نصفه کاره جا بزنید
و تنها چیزی که باعث درس خوندنه افرادی مثه منه ، فقط عشقه محض به ژنتیکه
موفق باشید

ولی به نظرمن باید واقع بین بود.علاقه که همه چیزنیست.درآمدزایی هم ملاکه.آدم اگه بعدده دوازده سال درس خوندن ببینه که رشتش به اندازه زحمتی که پاش گداشته درآمدزایی وراندمان نداره سرخورده میشه.

bitoo

New member
ولی به نظرمن باید واقع بین بود.علاقه که همه چیزنیست.درآمدزایی هم ملاکه.آدم اگه بعدده دوازده سال درس خوندن ببینه که رشتش به اندازه زحمتی که پاش گداشته درآمدزایی وراندمان نداره سرخورده میشه.

100000000000 درصد موافقم !!!!

Dr.DNA

New member
البته که علاقه همه چیز نیست ، پشته کار مهم تر از علاقه هست
خوب همین دو عامل باعثه درآمدزایی و موفقیت شغلی میشه
قبول ندارید ؟

e-arab

New member
البته که علاقه همه چیز نیست ، پشته کار مهم تر از علاقه هست
خوب همین دو عامل باعثه درآمدزایی و موفقیت شغلی میشه
قبول ندارید ؟
وجود پشتكار در شخصيت مانند كربن در فولاد است.
ناپلئون هيل

parvaneh.g

New member
امیدوارررررررررررررررم.
دورانه امتحاناس اما بازم نمیتونم از خوندنه ژنتیک بگذرم
توجه کردید؟ ژنتیک امری 2012 با ژنتیک امری 2008 تا حدودی فرق کردن.
امیدوارم چاپ جدید هزاره با چاپ قبلیش فرق نکنه

parvaneh.g

New member
امروز ژنتیک خوندم با زبان.از هفته دیگه هم بیوشیمی و سلولی رو شروع می کنم.دیگه می خوام ساعتی بخونم.بچه ها روزی 5 ساعت فعلا کافیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا