مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

gene9

New member
ممنونم
انگار برنامه تون اینجوریه که یه ساعت خاص همه میان؟ اره؟ گزارش ها روزانه است؟!

zaragenetic64

New member
متاسفانه تست خوب از ژنتیک انسانی نداریم. فقط نجات مهدیه است که اونم بعضی جاهاش برا ارشد اضافه است.نظر شما چیه؟

نجات مهدیه جدیدا یه کتاب که فقط سوالات کنکور ارشد بهداشت ژنتیک رو داره نوشته در کنارش کتاب سوالات دکتراشم کار کنید
و نکته مهم زبان اصلا زبان رو دست کم نگیرین چون واقعا تعین کنندس
سعی کنید هر شب 3 ساعت بخونید بهترین مرجع برای لغات هم همون لغات سالهای قبله
ژنتیک هم فصلهایی که راجع به سلولهای بنیادی و خصوصا microRNA هست از کتاب هزاره رو خوبه خوب بخونید
از ایمری جدید(ویرایش14)فصلهای 2.3.6.7.8.سرطان.ژنتیک بیوشیمیایی.16.18.19.ژن درمانی اینا خیلی مهمن کامل روش تسلط پیدا کنید

amirreza

New member
بچه هاااااااااااااااااااا لب تاب منو یکی ازون رفقام برده بود 3 روز :smiliess (2):

کلا زندگیم بهم خورده بود این چند روز مثه اینکه بچمو ازم بگیرن :p7977cujr38iyymsu8:

این چند روزم کلا اختلال پیدا کرده زندگیم از صب فقط صبونه خوردم ثانیه شماری کردم لپ تابم :heart:برسه که رسید:thanks:

hirkania

New member
سلام خوبین
امروز ژن درمانی و خوندم و تستاشو زدم
سلولی کلون سازی ژن و خوندم
بیوشیمی آب و الکترولیت ها همراه تست هاش

DNA.2013

New member
نجات مهدیه جدیدا یه کتاب که فقط سوالات کنکور ارشد بهداشت ژنتیک رو داره نوشته در کنارش کتاب سوالات دکتراشم کار کنید
و نکته مهم زبان اصلا زبان رو دست کم نگیرین چون واقعا تعین کنندس
سعی کنید هر شب 3 ساعت بخونید بهترین مرجع برای لغات هم همون لغات سالهای قبله
ژنتیک هم فصلهایی که راجع به سلولهای بنیادی و خصوصا microRNA هست از کتاب هزاره رو خوبه خوب بخونید
از ایمری جدید(ویرایش14)فصلهای 2.3.6.7.8.سرطان.ژنتیک بیوشیمیایی.16.18.19.ژن درمانی اینا خیلی مهمن کامل روش تسلط پیدا کنید

Zaragenetic64 جان اگهه ویرایش 13 بخونیم اشکالی داره؟؟؟

DNA.2013

New member
بچه هاااااااااااااااااااا لب تاب منو یکی ازون رفقام برده بود 3 روز :smiliess (2):

کلا زندگیم بهم خورده بود این چند روز مثه اینکه بچمو ازم بگیرن

این چند روزم کلا اختلال پیدا کرده زندگیم از صب فقط صبونه خوردم ثانیه شماری کردم لپ تابم :heart:برسه که رسید:thanks:

بر عکس من که لپتاپمو بعد از یک ماه امروز دیدمش یه لایه خاک روش جمع شده بود رسما واسم بی استفادست :riz481:

gene9

New member
منم امروز برای شروع از جزوه ی خودم هسته رو خوندم. یکمم زبان میخونم فکر کنم برای امروز بسه!:-/

marjan_h67

New member
کسی ویرایش 14 امری رو داره؟؟؟؟؟:dadad4:خ با 13 فرق داره مگه؟؟؟؟؟:idea_majidonline:

asie67

New member
بچه ها من امروز 6صبح پاشدم که مثلا خیلی بخونم اما بعد نیم ساعت دوباره رفتم تو تختخواب
خیلی وقت تلف میکنم:sadsmiley:
اصلا تمرکز درست وحسابی ندارم:smiliess (13):
چطوری باید واسه خودم انگیزه قوی درست کنم آخه:13:

gene9

New member
من امروز میخوام چرخه سلولی بخونم! مجید مهدوی رو که خریدم باهاتون هماهنگ میشم. :rose:

marjan_h67

New member
بله عزیزم
ویرایش 14 یکم مطالب اضافی داره
فصل 6 و فصل مربوط به ایمونوژنتیک مطالب جدید بهشون اضافه شده.

وااااااااااااااااااااای نگو توروخدااااااااااااااااا.......:smiliess (2):یعنی باید باز کتاب بخرم؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:اونم واسه یکی 2 فصل؟؟؟!!!!!!! کاش میشد از یجا گیرش آورد:shocked:

zaragenetic64

New member
وااااااااااااااااااااای نگو توروخدااااااااااااااااا.......:smiliess (2):یعنی باید باز کتاب بخرم؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:اونم واسه یکی 2 فصل؟؟؟!!!!!!! کاش میشد از یجا گیرش آورد:shocked:
از کتابخونه دانشگاه بگیر این دوتا فصلو کپی کن

marjan_h67

New member
بچه ها من امروز 6صبح پاشدم که مثلا خیلی بخونم اما بعد نیم ساعت دوباره رفتم تو تختخواب
خیلی وقت تلف میکنم
اصلا تمرکز درست وحسابی ندارم
چطوری باید واسه خودم انگیزه قوی درست کنم آخه

وقتی صبح از خواب پا میشیم ما 2 تا انتخاب داریم::riz277:
1. برگردیم بخوابیم و رویا ببینیم
:New (6):
2. بیدار شیم و رویاهامون رو دنبال کنیم
:thanks:انتخاب با خودته............:33:​

zaragenetic64

New member

وقتی برای خوندن مطالبی که میخوای یاد بگیری علاقه داشته باشی هیچ وقت انگیزتو از دست نمیدی
با عشق همه سختیها اسون میشن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا