مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marjan_h67

New member
:25r30wi: مرجاااااااااااااااان
خدایی اینو دیگه من نخریدم :black_eyed:
واسه خواهرمه
من فقط نگاش کردم :whistle: ولی خدایی لغتاش زیاده
با حاله ولی
مثلا واژگان فعل ، اسم ، قید ، صفت و ... همه جداس با تستاش !!!
اگه میشد بخونمش واسه علوم که عالی میشد اما فعلا همین تافل و 504 رو بخونم خیالم جمع تره

اهاااااا پس خونوادگی کتاب زیاد دارین!!!!!:bunnyearsmiley:

mahla z

New member
سلام بچه ها
منم تازه میخوام شروع کنم.
به نظرتون میتونم برسونم.؟

gene9

New member
من امروز به برنامه ی دیروزم رسیدم! تقسیم سلولی :applause:
الان میوز رو میخونم و تنظیم چرخه.

*فرناز*

New member
سلام
ژنتیک فصل 19 امری تموم ولی سخت بود هی باید مرورش کنم:p7977cujr38iyymsu8:
تست ژنتیک
فصل 2 هزاره تموم:tsimuzpzwoap1t9y3o7
تستای متابولیسم کربوهیدرات
ساختارشم دارم با لنینجر مرور میکنم:smilies-azardl (181
سلولی هسته خوندم
زبانم که همچنان میخونم:black_eyed:!

hirkania

New member
سلام دوستان خسته نباشید...خوش بحالتون که انقد وقت دارید برا خوندن من که همه وقتمو این سربازیه لعنتی گرفته.......
راستی برا علوم سرفصلهایی که از ژنتیک میاد و اگه میشه برام بنویسین ممنون میشم......التماس دعا

mahnam

New member
سلام دوستان خسته نباشید...خوش بحالتون که انقد وقت دارید برا خوندن من که همه وقتمو این سربازیه لعنتی گرفته.......
راستی برا علوم سرفصلهایی که از ژنتیک میاد و اگه میشه برام بنویسین ممنون میشم......التماس دعا

سلام توام میرسی ایشالا نگران نباش
من این سرفصل هارو از ماهان گفتم
تاریخچه، اصطلاحات و تعاریف پایه ‏ای ژنتیکی، ژنتیک مندلی و قوانین حاکم بر آن روابط آللی و انواع آمیزش‏ها، آزمون‏های آماری و احتمالات در ژنتیک، بسط دوجمله‏ای و توزیع پواسون، هم‏بارزی، نیم‏بارزی، غالبیت نسبی و ژن‏های کشنده، انواع تاثیرات متقابل ژنی (تاثیرات اپی‏ستاتیک و غیراپی‏ستاتیک)، تاثیرات متقابل دو عاملی، تاثیرات متقابل سه یا چند عاملی، شجره‏نامه‏ها، کاربرد احتمالات در تجیه‏ی شجره نامه‏ها، تبادلات ژنتیک، پیوستگی ژنی و کشف آن، تعیین پیوستگی بین دو و چند ژن، کراسینگ آور و نقشه‏برداری ژنی، نوترکیبی در میکروارگانیسم‏ها، نوترکیبی در قارچ‏ها و یوکاریوت‏های عالی، ژنتیک جمعیت، اصل هاردی- وینبرگ، ضریب هم‏خونی، مهاجرت، گزینش، دریفت‏های ژنی
مبانی شیمیایی وراثت، هسته‏ سلول، اسیدهای نوکلئیک، کروموزوم، کروماتین، یوکروماتین و هتروکروماتین، بخش‏های گوناگون کروموزوم، روش‏های رنگ‏آمیزی کروموزومی، کروموزوم‏های غیرطبیعی و نادر، تکرارپذیری و انواع آن، ناهنجاری ژنی، توارث بیماری‏های ژنی، بیماری‏های اتوزومال غالب و مغلوب و ناهنجاری‏های آن، توارث وابسته بهx غالب و مغلوب و بیماری‏های آن، توارث محدود به جنس، توارث سیتوپلاسمی و اثرات مادری، توارث پلی‏ژنیک، عوامل ذخیل در پیچیدگی طرح‏های توارثی، اثرات محیطی و بیان ژن‏ها، فنوکپی‏ها، پلیوتورپیسم، اصول تعیین جنسیت
چرخه‏ سلولی، میتوز و میوز، اسپرم و تخمک‏زایی، تنظیم بیان ژن، مدل اپران، کنترل بیان ژن در پروکاریوت‏ها و یوکاریوت‏ها، همانندسازی، رونویسی و ترجمه، جهش و انواع آن، عوامل جهش‏زایی، مبنای ملکولی جهش‏ها، جهش‏های مفید، عناصر ژنتیکی متحرک، مکانیسم‏های ترمیمDNA، ژنتیک سرطان، انواع سرطان‏ها، انکوژن‏ها، فعال شدن انکوژنها، مهندسی ژنتیک
تغییرات ساختمانی در کروموزوم‌ها، افزوده شدن، حذف شدن، جفت شدن، جابجایی، جابجایی روبرت سونین، ایزوکروموزوم، موزاییسم، تغییرات تعدادی در کروموزوم‌ها، یوپلوئیدی، اتوپلوئیدی، ایزوپلوئیدی، تریزومی‌ها، انواع سندروم‌های ناشی از ناهنجاری‌های تعدادی، سیستم های ایمنی و گروه‌های خونی، اختلالات ژنتیکی سیستم ایمنی.

gene9

New member
سلام
روخونی میوز و تنظیم چرخه.
روخونی ساختار کربوهیدرات
زبان هم خوندم

موفق باشین دوستان

DNA.2013

New member
دوستان ژنتیک دانم..

فردا 12/12/12 ساعت 12:12

خاص ترین لحظه دنیاست

بهترین ها رو براتون آرزو ميكنم:painting:

DNA.2013

New member
تست چرخه سلولی
تست ساختمان لیپید
ژنتیک رونویسی
تست ساختار نوکلءیک اسید
سلولی هم اتصالات سلولی

من مطمءنم که قبول میشم:tonguesmiley:

DNA.2013

New member
دوستانی که ازمون سنا دادین تعداد شرکت کننده ها ی ژنتیک انسانی 478 نفر بوده .رتبه ها هم تغییر کرده! برید کارنامه رو باز ببینید.

hirkania

New member
سلام مهنام جان خوبین؟؟ممنون لطف کردین خیلی خوب بود زحمت کشیدین.....ان شااله موفق باشین ....

amirreza

New member
1فصل سرطان
چرخه کربوهیدرات ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟10 ص مرور
ویکمم زبان:13:

hirkania

New member
سلام دوستان امروز سلولی :کلون سازی ژن و خوندم ولی تموم نشد
بیوشیمی تست های آب و الکترولیت ها و پروتئین ها و تستاش و مرور زبان سال 84 مجموعه زیست شناسی
همگی خسته نباشید موفق باشید.....التماس دعا

mahla z

New member
با سلام
امیدوارم همگی خوب و خوش و سلامت باشین:28:
من امروز سلولی فصل 8 مهدوی ومرور فصل 7 و30 تا تست زدم.:sad:
زبان 2 درس.
میدونم کمه ولی واقعا با درسای دانشگاه سخته . به امتحاناتم کم مونده.:wacsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا