مطالعه گروهی ارشد میکروب پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هانیه

Well-known member
از ویروس نترسید/ سوالات یکسانه / قارچ برای کنور یا کتاب اقای دانشمندی / انگل هم برای کنکور یا کتاب اقای دانشمندی خوبه / ویروس هم کتاب اقای دانشمندی خوبه
منظورم اینه برای رشته میکروب شناسی باکتری سخت وریز سوال میدادن عوضش درسای دیگه نسبتا اسونتر بود ....الان فرضا کسی که انگل میخاد امتحان بده مجبوره سوالای تخصصی وسخت باکتری رو واسه درس باکتریش امتحان بده وبالعکس...
regret-smiley-emoticon.png

love virology

New member
اری دیگه باید همه درس هارو در حد تخصصی خوند ولی جای نگرانی نیست شما میکروب ضریب 5 داره اگر این درس رو بالا بزنید بقیه رو پوشش میده

love virology

New member
big-tears.gif
من این همه خوشبختی...
big-tears.gif

منم اولش اینجوری بودم ولی چاره ایی نیست الان دارم روی درس اصلی بیشتر سرمایه گزاری میکنم و بعدش دروس دیگه در ضمن انگل میتونید درصد خوبی کسب کنید نسبت به باکتری و قارچ و ویروس قابل هضم تره/ پس زودتر شروع کنید درس هار و کتبی که گفتم هم خلاصه هست ولی خلاصه ایی که ادمو جلو میندازه/ شروع کنید که فردایی بهتر بسازید

هانیه

Well-known member
قارچ کجاش راحته؟؟؟؟/// حتی از برای کنکور...یک متر ونیم اسم قارچ ...خخخخ

انگل هم که تک یاخته نیست فقط...همه اش هست...کرم هااااااااا وایییییی....حشرات وعنکبوت اینا رم اضافه میکردن دیگه....
sad-face.gif
بازم ممنون اقای لاو ویرولوژی....
bokmal.gif
داوطلبین میکروب شناس...
bokmal.gif

ع ل ی رضا

New member

قرار یک دفترچه بدن؟پس قراره ماها به سوالات ویروس تخصصی گروه ویروس ج بدیم نه اینکه سوال جدا برامون طراحی بشه؟
sad-face.gif
ینی فکر میکنید سالهای قبل سوال جداگانه طراحی میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوالات ویروس و ایمنی و.... که به ما میدادن دقیقا همون سوالاتی بود که همون روز برای همون رشته به صورت تخصصی آزمون گرفته میشد...منتها فرقش این بود که همه ی سوالات رو نمیدادن و فقط تعداد کمتری به ما تعلق میگرفت اما سوالات ما دقیقا توی دفترچه تخصصی اون رشته اومده بود

sara77

New member
سلولی که دیگه از بیو سختتر نیس وقتی از پس بیو بر اومدیم از پس اینم اطنشالا بر میایم بهتره بجای فاز منفی بخونیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

milan94

New member
واقعا امسال بهمون حال دادن
داریم میمیریم از خوشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

mojnia

New member
کسی جدول جالبی داره از مسیرهای ترشحی در باکتری های گرم منفی؟

mojnia

New member
استاد متشکرم
متاسفانه عکس اول لود نمیشه سرور 8pic بیشتر وقتها مشکل داره

SH!LA

New member
سلولی که دیگه از بیو سختتر نیس وقتی از پس بیو بر اومدیم از پس اینم اطنشالا بر میایم بهتره بجای فاز منفی بخونیم

واقعا امسال بهمون حال دادن
داریم میمیریم از خوشی

به نظر منم سلولی از بیوشیمی بهتـر هست.

دو ماه پیش از عید به راحتی می تونید سلولی و مولکولی رو بخونید.

SH!LA

New member
من همین امروز با خودم گفتم 5 ماه وقت دارم ولی خیلی راحت 5 ماه شد 4 ماه
واسه سلولی با ضریب یک اگه کتاب خلاصه نمیخاین بخونین باید برین سراغ مریم خالصی و احمد مجد-یا یه ترجمه از لودیش که احتمالا قطر کتاب رو ببینید پشیمون میشید

کتاب سلولی و مولکولی دکتــر احمد مجد رو اصلاً نخونید.

من کلا گيج شدم, کرم کلى مطلب داره سلولى کلى

برای مبحث کرم شناسی از کتاب درس آزمون سعید دانشمندی استفاده کنید.

مطالب رو خلاصه و دسته بندی شده ارائه کرده؛ و تست ها همراه با پاسخ تشریحی هست.

mojnia

New member
اساتید نگاهی بیاندازن ببینن سیستم های ترشحی زیر درسته؟

masirha.jpg

mit

New member
با سلام
دوستان این بسته های آموزشی گروه د ک ت ر خ*ل*ی*ل*ی برای ارشد میکروب چطوری هستند آیا ارزش خریدن رو دارن یا نه ؟
در مورد کتاب های iq3 هم این کتاب مطالبشون چطوری هست ؟ فقط مطلبه یا تست هم داره ؟
ممنون میشم کمی در این مورد توضیح بدین؟

Dr.passtor

New member
دوستان یه سوال داشتم. با توجه به اینکه تو گروه ما از باکتری سوال میاد و البته با توجه به اینکه چون در هر 3 رشته این گروه، کلاً ضریبش در هر 3 رشته یک هستش، میخواستم بدونم کدوم مباحث بیشتر مهم هستن تا اونارو بخونم. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

ع ل ی رضا

New member
دوستان یه سوال داشتم. با توجه به اینکه تو گروه ما از باکتری سوال میاد و البته با توجه به اینکه چون در هر 3 رشته این گروه، کلاً ضریبش در هر 3 رشته یک هستش، میخواستم بدونم کدوم مباحث بیشتر مهم هستن تا اونارو بخونم. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.

به ترتیب...انتروباکتریاسه...استاف...استرپ...سودوموناس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا