مطالعه گروهی ارشد میکروب پزشکی 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shima2020

New member
هيچي ديگه نه تنها واسه ميکروب درسيو حذف نکردن کلى کارمونو زيادم کردن, کنکورم که انداختن جلو, حالا واسه کرم ها وقتمونو رو نماتودها بذاريمو تک ياخته ها کافيه به نظرتون ؟

saber_bacteria

New member
برای کنکور که خیلی کمه دوستان
یه کتاب یکم بیشتر چی بخونیم واسه سلولی ؟؟؟
زیاد نباشه در حد برای کنکور باشه یکم بیشتر

sara77

New member
خیلییییی مسخرس فقط واسه میکروب همه چی رو زیاد کردن اخه اون باکتریه ضزیب 5بکنار سبولی رو کجای دلمون بذاریم واقعا مسخرررس

sara77

New member
منم با صابر موافقم سلولی برای کنکور کمه باید دنبال یه منبع بهتر باشم

sara77

New member
من احتمالا بیوتک همم میدم اینجوری اون همه بیوشیمیم هدر نمیره

mojnia

New member
من احتمالا بیوتک همم میدم اینجوری اون همه بیوشیمیم هدر نمیره

بیوتک هم؟؟؟؟؟

2222.jpg

ع ل ی رضا

New member
کلا یکی از عوامل شکست اینه که آدم با یه تفنگ کوتاه برد بخواد یه هدفی رو توی دور دست بزنه...منظور این نیست که طرف توان زدن هدف رو نداره فقط باید دقت داشت که برد تفنگ نمیرسه و شما الکی گلوله های محدودتون رو به هدر میدید.... توی این زمان کم تا کنکور اول به برد تفنگتونم نگاه کنید و سعی کنید هدفی رو نشونه بگیرید که در دسترس هست....اول به دروس اصلی باکتری و ایمنی و ویروس و زبان مسلط بشید بعدش اگه وقتی موند برید سراغ بقیه...توی زمان محدود باید اولویت بندی کرد...من قول بهتون میدم آخرش وقت زیادی برای بقیه دروس نمیمونه پس اصولا زیاد فرقی نداره کتاب ((برای کنکور)) رو برای اون دروس بخونید یا چیز دیگه ای رو...ضمنا برای کنکور سلولی رو آیا خوندید تا بحال که میگید کافی نیست؟!...اگه از روی شناخت میگید کافی نیست پس بطور حتم شما از رتبه های بالا هستید و بهتون تبریک میگم !... البته تمام حرفایی که زدم در مورد اونایی که خیلی وقته شروع کردن صدق نمیکنه...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

maryam92

New member
من همین امروز با خودم گفتم 5 ماه وقت دارم ولی خیلی راحت 5 ماه شد 4 ماه
واسه سلولی با ضریب یک اگه کتاب خلاصه نمیخاین بخونین باید برین سراغ مریم خالصی و احمد مجد-یا یه ترجمه از لودیش که احتمالا قطر کتاب رو ببینید پشیمون میشید

b.nafas

New member
کسی نظری راجع به سلولی مولکولی نداره ...کدوم فصل ها مهم ترن دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه چون خیلی زیاد و سنگینه

abtin13

New member
زیست سلولی مولکولی دو حالت داره. یکی اینکه از روی جضوه بخونین یعنی کلا دور کتابارو خط بکشین و اینکه بیشتر رو سلولی تمرکز کنین تا مولکولی چون مولکولی فهمش یکم سخت تره (البته برای من. شاید برای یکی برعکس باشه) خلاصه اینکه یا سلولی بخونین یا مولکولی نه هردو.یه حالت دیگه هم اینکه کلا بی خیال زیست سلولی مولکولی بشین و اون وقتی رو که قراره رو این درس بزارین (که معلوم هم نیست نتیجه بده یا نه) بزارین رو در س اصلی یعنی باکتری.شما 4تا سوال باکتری بیشتر جواب بدی انگار کل سلولی رو 100 زدی

love virology

New member
مجد و خالصی خوب نیست مشکل داره / در ضمن منی که میگم برای کنکور من مولکولی 20 شدم دانشگاه مولکولیش کفایت میکنه ولی سلولیش کمه / در ضمن اگر شما بنیه دارید بشینید خلاصه لودیش بخونید ولی در این زمان اشتباه محضه چون اولا ضریب 1 داره ثانیا کامل نمیتونید مسلط شید / تمام کتاب خلاصه بازار من بررسی کردم یک کاملا پوشش نمیده یا خیلی زیادن / عقل حکم میکنه برای کنکور/ من چندتا از کتاب های خلاصه مینویسم حتما بررسی کنید
مرور جامع بر زیست شناسی سلولی نشر جامعه نگر/ مرور جامعه بر زیست شناسی سلولی مولکولی نجات مهدیه ناشر برای فردا/ بیولوژی سلولی مولکولی محمد نژاد نشر اطمینان/ بعضی از دوستان گفتن که جز دکتر بیدخوری نشر علوم و فنون سلولی هست / یا این کتاب هم خلاصه جمع جوریه درسنامه دکتر عبادی نشر انو ار دانش/ کتاب ها بود / شاد باشید

آخرین ویرایش:

nbiology

New member
این نامه رو برخی از دوستان تهیه کردن برای تقاضای تجدید نظر در تاریخ ازمون..لطفا دوستانی که وارد هستند اقدام بفرمایند احتمالا نقطه چین برای نوشتن قسمت مسوول مربوطه خالی گذاشته شده
...محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
بدینوسیله تقاضا داریم با توجه به تغییرات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری و تغییر ضرایب ،منابع و افزایش تعداد دروس امتحانی برخی رشته ها، در مورد تاریخ برگزاری آزمون تجدید نظر به عمل آید،باشد که مانع بی ثمر ماندن تلاش و برنامه ریزی داوطلبینی گرددکه بخشی از عمر و سرمایه جوانی خود را وقف این آزمون نموده اند،لذا خواهشمندیم با به تعویق انداختن تاریخ برگزاری آزمون ،داوطلبان را در فراهم شدن فرصت کافی جهت برنامه ریزی مجدد و آمادگی لازم با توجه به تغییرات مربوطه یاری دهد.
با تشکر
جمع کثیری از داوطلبین آزمون کارشناسی ارشد سال1394

هانیه

Well-known member

قرار یک دفترچه بدن؟پس قراره ماها به سوالات ویروس تخصصی گروه ویروس ج بدیم نه اینکه سوال جدا برامون طراحی بشه؟
sad-face.gif

love virology

New member
از ویروس نترسید/ سوالات یکسانه / قارچ برای کنور یا کتاب اقای دانشمندی / انگل هم برای کنکور یا کتاب اقای دانشمندی خوبه / ویروس هم کتاب اقای دانشمندی خوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا