مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ava123

New member
پارسال تهران شبانه داشت که البته میگفتن هزینش دوبرابر آزاد هست

elham.shirazi

New member
راستی کسی میدونه رشته سم شناسی شبانه هم میگیره یانه؟!

میگیرن دیگه ! یک سال در میونم میگیره هر دانشگاهی! ولی امسال کلا همه چیز فرق کرده باید منتظر بمونیم ببینیم قراره چه بلایی سرمون بیاد :14::14::14::14:

امینی

New member
میگیرن دیگه ! یک سال در میونم میگیره هر دانشگاهی! ولی امسال کلا همه چیز فرق کرده باید منتظر بمونیم ببینیم قراره چه بلایی سرمون بیاد :14::14::14::14:

آره وقعا،چقدر بده که تا روز کنکور هم نمیدونیم ظرفیتها چقدره و کدوم دانشگاهها میگیرند،پارسال که شوکه شدیم،استرس ظرفیتها از خود کنکور هم بدتره،راستی از بچه هایی که پارسال قبول شدند اگه به تاپیک سر میزنند خواهش میکنم بگن ماههای آخر چی میخوندند

saniiii

New member
اره منم خیلی استرس دارم,اصلا کاراشون قابل پیش بینی نیست متاسفانه!
معلومم نیست تاریخ آزمون تغییر میکنه یانه

elham.shirazi

New member
سلام بچه ها اعلام وضعیت کنید :smilies:
در حال حاضر در چه حالی هستین یک ماه دیگه باقی مونده چی میخونید؟

saniiii

New member
منکه هنوز خیلی از شیمیم مونده زبانم نتونسم خیلی بخونم , هیچی دیگه دوره خلاصه ها و تست زدن ازمونهای سال قبل,شما چی؟!

elham.shirazi

New member
منکه هنوز خیلی از شیمیم مونده زبانم نتونسم خیلی بخونم , هیچی دیگه دوره خلاصه ها و تست زدن ازمونهای سال قبل,شما چی؟!

من در حال حاضر دارم با میانترم ها دستو پنجه نرم میکنم!به علاوه اینکه درسا رو مرور میکنم هنوز آزمونا رو شروع نکردم !
اصلا دوست ندارم روز کنکور بیاد هنوز خیلی دیگه میخوام بخونم :smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:13:

saniiii

New member
اخی عزیزم پس کارت خیلی سخته,منم خیلی رو منابع مسلط نیستم,ایشالا یکمی آزمون بیفته عقب حالا بچه ها که دارن اعتراض میکنن تا ببینیم چی میشه
من در حال حاضر دارم با میانترم ها دستو پنجه نرم میکنم!به علاوه اینکه درسا رو مرور میکنم هنوز آزمونا رو شروع نکردم !
اصلا دوست ندارم روز کنکور بیاد هنوز خیلی دیگه میخوام بخونم :smilies-azardl (181:smilies-azardl (181:13:

امینی

New member
مگه قراره تاریخ آزمون عوض بشه؟دیگه از فکر تغییر آزمون بیایید بیرون

saniiii

New member
میگما میدونید ازمون طرف صبح برگزار میشه یابعدازظهر؟!روز اوله یا روز دوم؟!

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان
16.gif

این آخرین شانس و احتمالن تلاش برای عوض کردن تاریخ آزمون هاست.
لطفن هرکی هرکاری از دستش بر میاد دریغ نکنه، هرچقدر می تونید تماس بگیرید.

ببینید پارسال ادمین یه همچین تاپیکی رو زدن:
اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

با اعتراضی که بچه های پارسالی کردن تاریخ افتاد به 22 و 23 خرداد.
امسال هم همینطور، باید اعتراض کنید تا نتیجه بده، ولی اصلن رو تغییر کردن زمانش حساب باز نکنید و سخت بخونید.

من خودم به شخصه نمی خوام تاریخش عوض بشه چون دیگه حوصله ندارم، هنوز خیلی عقبم ولی میخوام هرچه زودتر تموم شه راحت شم.
ولی از فردا با 4تا خط موبایل و ثابت هی تماس میگیرم باهاشون. شما هم اگه میخواین تاریخ عوض بشه به دوست و آشنا و فامیل و همه اطلاع بدید که فقط و فقط تماس بگیرین با شماره های:
81452052
81452574
81452575
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

ریمایندر رو گوشیتون سیو کنید 1 ساعت یه بار زنگ بزنید.

زنگ که میزنید جواب نمیدن ناامید نشین، باز زنگ بزنید.
هرکی تلفن رو برداشت بگین به تاریخ آزمون اعتراض دارین، واسه چی گذاشتینش 1 خرداد!!
28 خرداد اول رمضونه، فوقش 2 روز آزمون سراسری هست و 1 روزش هم استخدامی. اینا بهونشونه چون میخوان آزمون رو سریعتر برگزار کنن برن دنبال خوشی.
22 خرداد هم نشه 20، 19، 18 خرداد هم می تونن بندازن. فقط باید جدی باشین تا بفهمن اعتراضتون جدیه.

یه خواهش دیگه؛
نگین که ولش حالا بچه ها تماس میگیرن، معرفت داشته باشین و همه تماس بگیرین.

فقط جدی باشید، هر روز تماس بگیرید. بچه های ارشد پارسال و امسال و هرسال و اینجا و اونجا هیچکی واستون دل نمی سوزونه جز خودتون، پس جدی باشید.
بین دوستان و پدر و مادر و فامیل و همه اطلاع رسانی کنید که تا اونجایی که راه داره حجم تماس ها افزایش پیدا کنه.

saniiii

New member
سلام دوستیا,میگما پاسخنامه ازمون هاس سال قبل رو دارین؟اگه دارین میشه لینکشو واسه منم بفرستین؟!مرسیییی
و اینکه شما فصل ۹شیمی رو خوندین عایا؟!

eeeeeeehsan

New member
موج سوم اعتراضات جهت تغییر زمان آزمون ارشد بهداشت 94

دوستان یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که یکشنبه صبح قراره اجرا کنیم:

تماس:
با شماره های زیر از ساعت
9 تا 13

درخواست از ریاست جمهوری: 111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)
کارشناس آزمون خانم اسد برقی 81453243
81452574
81452575
شماره جدید 81453117

پیامک:
هرروز ساعت 10 صبح پیامی مشابه پیام زیر مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین،

برنامه حذف و اضافه: 2000395
10000393

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

جمعی از داوطلبین کنکور ارشد وزارت بهداشت:
خواهش میکنم پیگیری کنید چرا ب بهانه شروع ماه رمضان یا رحلت امام با سرنوشت ما بازی میشه؟
کدوم کنکور3ماه مونده ب کنکور وقتی دفترچه میاد تازه اطلاع میدن ک زمان برگزاری یک ماه جلو اومده!!!؟(اون هم باوجود تغیرات بزرگ در روند آزمون)
ما با تغییرات کنار اومدیم اما دیگه چرا زمان از ما گرفتن!؟
بندازن۲۶،۲خرداد یا۱۴،۱۵م خرداد!
شما به داد ما برسید
باتوجه به این که کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
و سازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید.

.
.
.
.
.

خواهشا تا جایی که ممکنه دلایل محکم ارائه بدین و تاکید کنین که خیلیامون از بهمن ماه اعتراضارو شروع کردیم اما همش دروغ شنیدیم که هیچ کس معترض نیس و بجای رسوندن صدای ما به گوش مسئولین و تجدید نظر در برنامه و انجام مسئولیتشون فقط وفقط دروغ گفتن تا صدامون به جایی نرسه.. به این موارد اشاره کنین:

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت.

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن. پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست.

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرفت.

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی می کردن.

خلاصه امیدوارم همونطور که سال قبل به اعتراض بچه ها اهمیت دادن امسال هم همینکارو بکنن...
حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردن و حقشون رو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه و دلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد به نفس کامل درساتون رو بخونین..

بچه های ساکن تهران »

خواهشن برای هماهنگی به این تاپیک بیاید و همراه بسیاری از بچه هایی که در گروه های فیس بوکی دور هم جمع شدن و دارن اعتراض می کنن شما هم هماهنگ بشین باهاشون و برای اعتراض حضوری اقدام کنید.
لطفن اگه این پست رو می بینید نگید بیخیالش.
سرنوشت خیلی ها به همین اعتراض وابسته ست.

## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا