مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ava123

New member
سلام به همگی خسته نباشید ، خیلی وقته نتونستم بیام به این تایپیک سر بزنم ، حالا که اومدم می بینم این تایپیک دیگه تایپیک سم شناسی نیست درواقع تایپیک کاریابی و بازار کاره ، خودتونم بهتر میدونین تو شرایط فعلی ما واسه هیچ رشته ای کار تضمینی نیست و اگه می بینین افرادی رو که تو رشته "مد نظر خودتون"دارن کار میکنن اینارو واسشون کارت دعوت به همکاری نفرستادن مسلما نتیجه زحمت و پیگیری خودشون بوده که الان به این مرحله رسیدن و تاوقتی که به درسی که داری میخونی و یا میخای بخونی علاقه نداشته باشی هیچ اتفاقی نمیفته ، تو هر رشته ای کلی لیسانس و فوق لیسانس بیکار هست و تو همون رشته ها هستن اونایی که دارن کار میکنن و موفق شدن پس هیچ رشته ای 100 درصد تضمینی نیست ، اگرم فقط به فکر بازار کارین با لیسانس هم میشه کار پیدا کرد ، دلیل نمیشه بیایم اینجا و رشته های همدیگه رو زیر سوال ببریم، انشالا که همه تون موفق باشین
خدانگهدارتون
سلام دوستم ممنونم از کمکتون،آره ی مدته زیادی هست نیستین،خیلی خیلی خوشحالم از اینکه اومدین و کمک میکنید[emoji257] [emoji257] [emoji257]

ghanari

New member
ممنون که جوابمو دادین داشتم ناامید میشدم گفتم وسط ناکجا آباد گیر کردم ولی زیست پارسال خیلی کم بود ازگایتون

saniiii

New member
بچه ها کسی پیشنهادی واسه خوندن شیمی نداره؟!اصلا نمیدونم چطوری بخونمش مخصوصا جلد۲رو ,کتاب خاصی نمیشناسین که بشه توخوندن شیمی کمک کرد؟!؟ یا کتاب تست خاصی عایا؟!؟
کاش میشدفهمیدجلد ۲کدوم مباحثش مهمتره

mum

New member
بچه ها کسی پیشنهادی واسه خوندن شیمی نداره؟!اصلا نمیدونم چطوری بخونمش مخصوصا جلد۲رو ,کتاب خاصی نمیشناسین که بشه توخوندن شیمی کمک کرد؟!؟ یا کتاب تست خاصی عایا؟!؟

مبحث شيمي هسته اي مهمتره از 2
كتاب دبيرستان

rasmi

New member
من تازه میخوام شروع کنم زیست 2و3دبیرستان بخونم با منابع خود پیشنهادی سازمان؟؟

elham.shirazi

New member
بچه ها چقدر خلوته این انجمن بیاین این ماههای آخر با هم باشیم . بهم انرژی بدیم .
من همه درسارو به جز زبان یه دور خوندم تو عید میخوام دوباره بخونم یه دور دیگه اردیبهشت ماهم فقط سوال و تست بزنم. شماها چیکار میکنین؟ اعلام وضعیت کنین :1dco2x0p1lilzhfpg1t:smiliess (12):

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز . منم مشکل تورو دارم . یک کتابی هست به نام کتاب جامع سم شناسی امیر قادری . که خلاصه ها رو داره . من شیمی جلد دو رو فصل های 16 17 18 19 20 و فصل 28 رو از کتاب میخونم چون مهمن اما بقیه ی کتاب رو از روی خلاصه ها میخونم .به نظرم اینکار خیلی بهتره

ava123

New member
آخرین پنجشنبه سال 93 به خیر......
خواهان آنم که ضربان قلبت،
به لبخندهای مکرر تکرار شود،
و هر آنچه به دل آرزویش را داری
بی بهانه ای از آن تو باشد.....

دعایتان می کنم به خیر،
نگاهتان می کنم به پاکی،
یادتان می کنم به خوبی،
هر جا هستید بهترین ها را برایتان آرزو دارم...
فقط از او بخواهید....
خودش بهتر می داند.....
لحظه های زمستانت به خیر، لباتون خندون، دلتون شاد ، روز و شبهایتان پر ازعشق الهی

:':':

New member
ﺷﻨﺒﻪ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺩﺭ ﭘﯿﺶ ﺩﺍﺭﯾﻢ
ﺷﻨﺒﻪ ﺍﯾﯽ ﮐﻪ
ﺭﻭﺯ ﻧﻮ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﻫﻔﺘﻪ ﻧﻮ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﻣﺎﻩ ﻧﻮ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﻓﺼﻞ ﻧﻮ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﻣﯿﺸﻮﺩ
ﺑﯿﺎﯾﯿﺪ ﻣﺎ ﻫﻢ ﻧﻮ ﺷﻮﯾﻢ
و انتهای این قصه سرد و سفید همیشه سبز خواهد بود.
تا رسیدن سال نو،تنها یک سلام خورشید باقیست،پیشاپیش هزاران تبریک .

TrueLove90

New member
...

بـا آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت برای دوستان گل انجمن علوم پزشکی :4d564ad6:

Happy_NewYear_1394.jpg

...

ava123

New member
سلام بچها شرکت تو آزمون آزمایشی جامع تو برنامتون هست؟کدوم بنظرتون خوبه؟بیاین همه از ی شرکت کنیم بهترمیشه پیش بینی کرد

mum

New member
من انشالا میدم جامع رو
من خل..ی...لی اسم مینویسم
شما؟
بیاید کارنامه ها رو برا هم ایمیل کنیم
اوا تو چی؟

امینی

New member
سلام دوستان خوبم
خیلی دیگه تا ارشد نمونده،چقدر زود گذشت، همه آمادگی دارید؟

saniiii

New member
راستی کسی میدونه رشته سم شناسی شبانه هم میگیره یانه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا