مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ava123

New member
من یه دور زیست و خوندم ولی بیوشیمی تقریبا نصفشو خوندم,شیمی هم که جلد ۱رو فقط یبار روخونی کردم,سم و دارو رو هم بعد عید میخونم,شما چقد خوندی؟
سال اولتون هست شرکت میکنین؟زیستم دوتا فصل ازش مونده،شیمی هم فصل گازها هستم،بیو آخراش هستم هورمون و آنزیم مونده؛دارو وسم دور اول مهرخوندم

saniiii

New member
اره ساله اوله یکمم دیر تصمیم گرفتم واسه خوندن این رشته,ولی ایشالا هممون قبول میشیم

saniiii

New member
رتبت پارسال چطور بود؟ بنظرت سوالا سخت بود یا اینکه تو درست نخونده بودی؟

rasmi

New member
سلام به همه خسته نباشید میشه ازمایشی امسال شرکت کرد؟؟

ava123

New member
سلام خب اره چرا نشه,فقط اگه ازاد نمیخوای بری بعدش انتخاب دانشگاه نکن
البته واسه آزاد مشکلی نداره،کلا باپرداخت شهریه درصورت نرفتن مشکلی پیش نمیاد،اماخب از اونجا که قوانین خیلی سریع تغییر میکنه بهتره ریسک نکنید

saniiii

New member
منکه چکیده گایتونو گرفتم چند فصلشم خلاصه کردم ولی بنظرم واسه کنکور ما سطحش بالاست! من زیست مولفانو خوندم
نیدونم من هنوز کتاب تست نگرفتم

:':':

New member
منکه چکیده گایتونو گرفتم چند فصلشم خلاصه کردم ولی بنظرم واسه کنکور ما سطحش بالاست! من زیست مولفانو خوندم
نیدونم من هنوز کتاب تست نگرفتم

بچه ها بیشترشون میگن فقط چند فصل از گایتون رو میخونن اما نمیدونم چه فصلایی

zy zy

New member
سلام به همگی خسته نباشید ، خیلی وقته نتونستم بیام به این تایپیک سر بزنم ، حالا که اومدم می بینم این تایپیک دیگه تایپیک سم شناسی نیست درواقع تایپیک کاریابی و بازار کاره ، خودتونم بهتر میدونین تو شرایط فعلی ما واسه هیچ رشته ای کار تضمینی نیست و اگه می بینین افرادی رو که تو رشته "مد نظر خودتون"دارن کار میکنن اینارو واسشون کارت دعوت به همکاری نفرستادن مسلما نتیجه زحمت و پیگیری خودشون بوده که الان به این مرحله رسیدن و تاوقتی که به درسی که داری میخونی و یا میخای بخونی علاقه نداشته باشی هیچ اتفاقی نمیفته ، تو هر رشته ای کلی لیسانس و فوق لیسانس بیکار هست و تو همون رشته ها هستن اونایی که دارن کار میکنن و موفق شدن پس هیچ رشته ای 100 درصد تضمینی نیست ، اگرم فقط به فکر بازار کارین با لیسانس هم میشه کار پیدا کرد ، دلیل نمیشه بیایم اینجا و رشته های همدیگه رو زیر سوال ببریم، انشالا که همه تون موفق باشین
خدانگهدارتون

saniiii

New member
ازبعد عید اخه هنوز نخونده زیاد دارم,ولی تستای زبان رو الان دارم هر از گاهی میزنم

ghanari

New member
سلام دوستان من تازه واردم مطمئن هستید گایتون منبعه؟:idea_majidonline:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا