مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zy zy

New member
سلاااام دوستان ، خسته نباشین
ماهم بعد کلی دوندگی کلاسامون شروع شد این ترم 15 واحد داریم !!!! البته امکانش هست که دو واحدش حذف بشه
استادا فوق العاده سختگیر و مقرراتی و البته باسوادن ، روزهای سختی در پیش داریم، توکل به خدا

zy zy

New member
عزیزم :(40)::rose:
چه خبر از دانشگاه ؟ خوش میگذره؟ خیلی دوست دارم بدونم واحدهای درسی توی ارشد چیا هستن و کلا دوست دارم بیشتر از سم شناسی بدونم حتما برامون تعریف کنین
قربونت عزیزم ، ما این ترم 3 واحد سم نظری 2 واحد عملی ، دو واحد فارما ، بیوشیمی ، فیزیولوژی ، شیمی تجزیه و سیستم های اطلاع رسانی پزشکی داریم ، ینی 3 روز کامل میگیره ازمون بقیه ش هم دنبال سرچ و تحقیق و ترجمه
انشالا سال دیگه خودت میری و تجربه ش میکنی :a2d3:

آخرین ویرایش:

امینی

New member
سلام دوست عزیز امینی
از اونجایی که پدیرش سم شناسی نسبت به سایر رشته ها کم شده خیلی نگرانم اگه حزوات رو تهییه نکرده بودم یه رشته دیگه میخوندم..بیوشیمی خیلی میترسم شما چه منبعی رو پیشنهاد میکنین..:'(
سلام، من شنیدم ج ز وه بیوشیمی جعفرنژاد خیلی خوبه،البته رتبه 1کنکور ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی رو خوندند

آخرین ویرایش:

امینی

New member
ماهم بعد کلی دوندگی کلاسامون شروع شد این ترم 15 واحد داریم !!!! البته امکانش هست که دو واحدش حذف بشه
استادا فوق العاده سختگیر و مقرراتی و البته باسوادن ، روزهای سختی در پیش داریم، توکل به خدا
سلام،یعنی ارشد اینقدر سخته؟

Fdavoodi

New member
سلام دوستاي عزيز منم تصميم كرفتم اين رشترو ادامه بدم اين تابيك و ميتركونيم امساللللللل:ad54ad:

rasmi

New member
اخه ضروریات برای کسیه که بیوشیمی پایش خوب باشه ولی کسی که بلد نیست از چی بخونه؟ما استاد بیوشیمیمون خودش رتبش2 شده دکتراشم گرفته از شهید بهشتی ازش پرسیدم گفت برا شما کتاب بیوشیمی از لنینجر تا استرایر بخونید.:smiliess (3):

sam shenasi

New member
رتبه 1 کجا قبول شده؟؟ بقیه با چه رتبه هایی کجا قبول شدن؟؟ امسال اگه اشنباه نکنم 23 نفر دولتی گرف؟؟!!!!

رتبه 1 تهران قبول شده رتبه 3 هم تهران یکی هم شبانه تهران که رتبش یادم نیست
رتبه 9 و 21 هم یادمه داشتیم ولی بازم رتبه های خوب بودن که یادم نیست
دو تا از بچه ها انگار مشهد و یکی هم ساری

امسال ظرفیت روزانه 21 نفر و کل 70 نفر بود

sam shenasi

New member
قربونت عزیزم ، ما این ترم 3 واحد سم نظری 2 واحد عملی ، دو واحد فارما ، بیوشیمی ، فیزیولوژی ، شیمی تجزیه و سیستم های اطلاع رسانی پزشکی داریم ، ینی 3 روز کامل میگیره ازمون بقیه ش هم دنبال سرچ و تحقیق و ترجمه
انشالا سال دیگه خودت میری و تجربه ش میکنی :a2d3:

موفق باشی عزیزم ... تو رو خدا خیلی دعا کن برامون :rose:

sam shenasi

New member
ممنونم سم شناسی عزیز.ایشالا سال آینده هممون بهترین نتیجه رو میگیریم

شک ندارم عزیزم که سال دیگه سال ماست انشاالله با توکل به خدا

- - - Updated - - -

سلام دوستاي عزيز منم تصميم كرفتم اين رشترو ادامه بدم اين تابيك و ميتركونيم امساللللللل:ad54ad:

سلام دوست خوبم
خوش اومدی به جمع ما امیدوارم موفق باشی:rose:

sam shenasi

New member
اخه ضروریات برای کسیه که بیوشیمی پایش خوب باشه ولی کسی که بلد نیست از چی بخونه؟ما استاد بیوشیمیمون خودش رتبش2 شده دکتراشم گرفته از شهید بهشتی ازش پرسیدم گفت برا شما کتاب بیوشیمی از لنینجر تا استرایر بخونید.:smiliess (3):

منم اسم کتاب بیوشیمی از لنینجر تا استرایر رو خیلی شنیدم آنا جون هم انگار معرفیش کرده بودن. نخوندیش هنوز که ببینی راحته یا نه؟
البته من پارسال با ضروریات خیلی مشکل داشتم ولی امسال که واسه بار دوم میخونمش خیلی برام راحت تر شده

sam shenasi

New member
دوستان تو رو خدا واسه شیمی یه کمکی به من بکنید خیلی برام مشکله خوندنش تست هم واسش ندارم

کسی تست خوب واسه شیمی عمومی سراغ نداره ؟؟؟؟؟ برم حل المسایلشو بگیرم به دردم میخوره آیا؟

vahid28

New member
شیمی

تستای دبیرستان و سالای قبل ارشد خوبن
شما زیاد دنبال کتابای جورواجور نگرد
بجای چنتا کتاب ی کتابو خوب بخون

shapur68

New member
وای خدا به خیر بگذرونه.چرا انگلیسی اخه؟؟؟؟؟؟؟
همه رو میندازه اینجوری که....
ترجمه کاسارت تو بازار هست؟؟؟

- - - Updated - - -

بله.شما هم دارین؟ جلسه اولشو اومدین؟
اعتقادش اینه که چون زبان علم انگلیسیه پس باید انگلیسی درس بده فکر مارو که نمی کنه:black_eyed: ترم پیش چنتا از بچارو انداخ لبته بیشتر چنتا:14:
اره منم دارم. جالبه ترم 1 بتون روش تحقیق دادن. جلسه اولش چیز خاصی درس نداد. نه هنو ترجمه نشده کتابش خیلی زیاده رفرنس کنکور دکترا هم هس

shapur68

New member
دوستان تو رو خدا واسه شیمی یه کمکی به من بکنید خیلی برام مشکله خوندنش تست هم واسش ندارم

کسی تست خوب واسه شیمی عمومی سراغ نداره ؟؟؟؟؟ برم حل المسایلشو بگیرم به دردم میخوره آیا؟
واسه شیمی کتاب مورتیمرو بخون همون کافیه بعضی بخشاشم که بیشتر فیزیک میشه نمیاد تو کنکور. همون تستای سال قبلو کار کنی کافیه. من کتاب نشر دیباجو گرفتم که سوالای سال قبلو داش

shapur68

New member
رتبه 1 تهران قبول شده رتبه 3 هم تهران یکی هم شبانه تهران که رتبش یادم نیست
رتبه 9 و 21 هم یادمه داشتیم ولی بازم رتبه های خوب بودن که یادم نیست
دو تا از بچه ها انگار مشهد و یکی هم ساری

امسال ظرفیت روزانه 21 نفر و کل 70 نفر بود
ممنون از جوابت . امسال بچاخوب کار کردن تبریک به همشون

shapur68

New member

زی زی گولو کجا قبول شدی؟؟

zy zy

New member
سلام،یعنی ارشد اینقدر سخته؟
سلام، کلا ارشد هررشته ای سخته ولی اگه علاقه داشته باشی شیرین میشه واست سختیاش ، حالا سم هم جزو اون رشته هاست که علاوه بر اینکه سخته اساتید سخت هم میگیرن ، اینجا که اینطوریه

zy zy

New member
بچه ها خیلی رو زبان کار کنید چون تو ارشد خیلی بهش نیاز پیدا میکنین تمام جزواتی که استادا میدن انگلیسه ، سرچ و تحقیقاتم همینطور

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا