مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Zahra7069

New member
سلام دوست عزیز امینی
از اونجایی که پدیرش سم شناسی نسبت به سایر رشته ها کم شده خیلی نگرانم اگه حزوات رو تهییه نکرده بودم یه رشته دیگه میخوندم..بیوشیمی خیلی میترسم شما چه منبعی رو پیشنهاد میکنین..:'(

sam shenasi

New member
سلام دوست عزیز امینی
از اونجایی که پدیرش سم شناسی نسبت به سایر رشته ها کم شده خیلی نگرانم اگه حزوات رو تهییه نکرده بودم یه رشته دیگه میخوندم..بیوشیمی خیلی میترسم شما چه منبعی رو پیشنهاد میکنین..:'(

بنا به توصیه دوستانی که قبول شدن ضروریات بیوشیمی به شدت توصیه میشه
و اینکه باید مدام بیوشیمی رو بخونی و تکرار کنی و خیلی باید تست بزنیم خیلی

- - - Updated - - -

هنوز نه.اون هفته شروع میشن.هنوز واحدا و درسا رو مشخص نکردن

موفق باشی عزیزم :rose:

sam shenasi

New member
امام علی(ع) می فرماید:
آرام باش ،توکل کن،تفکر کن،آستین ها را بالا بزن آنگاه دستان خداوند را میبینی که زودتر از تو دست به کار شده اند.

عزیزم :(40)::rose:
چه خبر از دانشگاه ؟ خوش میگذره؟ خیلی دوست دارم بدونم واحدهای درسی توی ارشد چیا هستن و کلا دوست دارم بیشتر از سم شناسی بدونم حتما برامون تعریف کنین

sam shenasi

New member
سلام خیلی خوشحالم که تو انجمنتونم من میخوام واسه ارشد سمشناسی 95شرکت کنم از کسانی که قبول شدن درخواست میکنم برای قبولی کمک کنن که بگن از چه کتاب یا های استفاده کنم من بیوشیمی اصلا نخوندم چه کتاب های برای کسی که به زبان ساده بیوشیمی توضیح داده استفاده کنم ممنون؟؟؟؟

سلام خیلی خوش اومدی امیدوارم موفق باشی دوست عزیز
توی صفحات اولیه تاپیک دوستانی که قبول شده بودن منابعشون رو معرفی کردن

Zahra7069

New member
سلام
سم شناسی عزیز امسال جزو رتبه های برتر میشین مطمئنم. ...بیوشیمی شروع نکردم هنوز تا با ک ل اس پیش برم..وای خیلی میترسم اگه قبول نشممم.[size=4size]

Ana67

New member
سلام بچه هاا
خسته نباشین
من کلاسام شروع شده.2 روز تو هفته داریم
داروشناسی دادن.روش تحقیق.سم شناسی صنعتی و سم شناسی نظری

sam shenasi

New member
عزیزم ایشالاه سال بعد همه بچه هایی که اینجا هستن موفق میشن به امید خدا
شما هم ترس و استرس رو بذار کنار تا بهتر بتونی درس بخونی
موفق باشی گلم :riz304:

Zahra7069

New member
سلام بچه هاا
خسته نباشین
سلام عزیزم موفق باشی خوشبحالتون دیگه استرس قبولی کنکور رو ندارین.... کدوم دانشگاه بودین؟::

- - - Updated - - -

سلام بچه هاا
خسته نباشین
سلام عزیزم موفق باشی خوشبحالتون دیگه استرس قبولی کنکور رو ندارین.... کدوم دانشگاه بودین؟::

shapur68

New member
سلام به همه دوستان
اول از همه تبریک به اونایی که قبول شدنو شیرینیشو ندادن و آرزوی موفقیت برای کسایی که عزمشونو جزم کردن واسه سال دیگه
بچا دولتی کیاقبول شدن؟؟ رتبشون چند شد؟

shapur68

New member
سلام بچه هاا
خسته نباشین

سلام انا جان به دانشگاه شهرضا خوش اومدی
خدارو شکر که دکتر جوادی مدیر گروه شد و تا سال دیگه به گفته خودش گروه سم شناسی شهرضارو در حد دانشکده داروسازی اصفهان میاره بالا. با حضور دکتر جوادی به اینده سم شناسی شهرضا خیلی امیدوار شدم

Ana67

New member
سلام انا جان به دانشگاه شهرضا خوش اومدی
خدارو شکر که دکتر جوادی مدیر گروه شد و تا سال دیگه به گفته خودش گروه سم شناسی شهرضارو در حد دانشکده داروسازی اصفهان میاره بالا. با حضور دکتر جوادی به اینده سم شناسی شهرضا خیلی امیدوار شدم

سلام شاپور جان.ممنون
دکتر جوادی رو که میگن خیلی سختگیره و اذیت میکنه ؟؟؟؟؟؟همه ازش بد میگن و میترسن ازش!!!!
قیافشم استرس زاستتتت

sam shenasi

New member
سلام بچه هاا
خسته نباشین

سلام عزیزم
به سلامتی , ایشالاه موفق باشی, همین 4 تا درس؟؟؟؟؟ چه کم؟ اینا چند واحد شدن؟
شهریه این ترمت چقدر شد؟
توی دوره ارشد مثل کنکور سراسری درس پیش نیاز هم هست ؟

من چقدر سوال میپرسم :14:

sam shenasi

New member
سلام به همه دوستان
اول از همه تبریک به اونایی که قبول شدنو شیرینیشو ندادن و آرزوی موفقیت برای کسایی که عزمشونو جزم کردن واسه سال دیگه
بچا دولتی کیاقبول شدن؟؟ رتبشون چند شد؟

امسال خیلی رتبه های خوبی داشتیم که دولتی قبول شدن خدا رو شکر , البته امسال در حق کسایی مثل آنا حق خوری شد که یهو ظرفیتها رو به شدت کم کردن
رتبه 1 هم از انجمن ماست :thanks:

Ana67

New member
سلام عزیزم
به سلامتی , ایشالاه موفق باشی, همین 4 تا درس؟؟؟؟؟ چه کم؟ اینا چند واحد شدن؟
شهریه این ترمت چقدر شد؟
توی دوره ارشد مثل کنکور سراسری درس پیش نیاز هم هست ؟

من چقدر سوال میپرسم :14:

مرسی عزیزم.اره همین 4 تا.کلا 11 واحد دادن
شهریه هم 2 و 300 شد
فقط درس روش تحقیق و جلوش نوشته جبرانی.دیگه پیش نیاز ندادن.نمیدونم ترمای دیگه میدن یا کلا نمیدن

shapur68

New member
سلام شاپور جان.ممنون
دکتر جوادی رو که میگن خیلی سختگیره و اذیت میکنه ؟؟؟؟؟؟همه ازش بد میگن و میترسن ازش!!!!
قیافشم استرس زاستتتت

اره سختگیره اساسی. همه جزواتشم انگلیسیه و امتحاناتشم بخشیش به انگلیسیه. سر سم شناسی بالینی و قانونی پوسمونو کند ولی ادم مهربونیه

shapur68

New member
مرسی عزیزم.اره همین 4 تا.کلا 11 واحد دادن
شهریه هم 2 و 300 شد
فقط درس روش تحقیق و جلوش نوشته جبرانی.دیگه پیش نیاز ندادن.نمیدونم ترمای دیگه میدن یا کلا نمیدن

روش تحقیقتون بادکتر فرخپور چارشنبه ها 1تا2/5 اس؟؟؟

shapur68

New member
امسال خیلی رتبه های خوبی داشتیم که دولتی قبول شدن خدا رو شکر , البته امسال در حق کسایی مثل آنا حق خوری شد که یهو ظرفیتها رو به شدت کم کردن
رتبه 1 هم از انجمن ماست :thanks:

رتبه 1 کجا قبول شده؟؟ بقیه با چه رتبه هایی کجا قبول شدن؟؟ امسال اگه اشنباه نکنم 23 نفر دولتی گرف؟؟!!!!

Ana67

New member
اره سختگیره اساسی. همه جزواتشم انگلیسیه و امتحاناتشم بخشیش به انگلیسیه. سر سم شناسی بالینی و قانونی پوسمونو کند ولی ادم مهربونیه

وای خدا به خیر بگذرونه.چرا انگلیسی اخه؟؟؟؟؟؟؟
همه رو میندازه اینجوری که....
ترجمه کاسارت تو بازار هست؟؟؟

- - - Updated - - -

روش تحقیقتون بادکتر فرخپور چارشنبه ها 1تا2/5 اس؟؟؟

بله.شما هم دارین؟ جلسه اولشو اومدین؟

sky

New member
سلا‏ م‏ ‏.‏ ‏منم‏ ‏شهرضا‏ ‏قبول‏ ‏شده‏ ‏م‏ ‏ولی‏ ‏چون‏ ‏بچه‏ ‏کوچیک‏ ‏دارم‏ ‏مرخص‏ ‏گرفتم‏ ‏.‏ ‏میشه‏ ‏بگید‏ ‏چ‏ ‏‏ ‏دروسی‏ ‏ارائه‏ ‏شده؟‏ ‏میترسم‏ ‏عقب‏ ‏بیفتم.‏ ‏شنیدم‏ ‏ک‏ ‏تکمیل‏ ‏ظرفیت‏ ‏بهمن‏ ‏میگیرن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا