مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

s.shams

New member
آخ جون هرچی میرم جلوتر بیشتربه سم شناسی علاقهمندمیشم خدایا شکرت من عاااااااااااشق سم شناسیم:heart::riz277:

sam shenasi

New member
اصلا از خودم راضی نیستم :New (6): خیلی دارم کم کاری میکنم و کند پیش میرم به خصوص واسه شیمی و زبان :smiliess (2):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

zy zy

New member
اگر به اندازه آرزوهات تلاش نکنی.. مجبور میشی به اندازه تلاشت آرزو کنی

pichak

New member
سلام به همه دوستان خسته نباشید و تبریک ویژه به کسایی امسال قبول شدن..

منم پارسال قبول نشدم امسال دوباره تلاشما میکنم امیدوارم بتونم از پسش بر بیام منابعم مثل خوتون هست فقط اگه میشه هر ازگاهی گزارشی از درس خوندنتون بدین تا از وضعیت

هم اطلاعی داشته باشیم..من بیوشیمی رضا محمدی فصل 11 هستم زیست گایتون فصل 2 زبان درس 5 شیمی هنوز شروع نکردم..

به امید اینکه جزو بهتیرینها باشیم..

maedeh.k

New member
سلام بر سم شناسان اینده
منم میخام سم شرکت کنم ولی هنوز کتبهاشم نگرفتم
بنظرتون وقت دارم؟

mina6228

New member
سلام دوستان .:(40):
1. میخاستم بدونم برای کسایی که طرحشون اختیاری هستش در مقطع کارشناسی ، اگر در دانشکده باشن ، چقدر حقوق میگیرن ؟ و ممکنه استخدام بشن ؟
2. سوال دیگه هم داشتم ، میخاستم بدونم کسایی که استخدام بشن ، همون اول استخدامی ، به خاطر کار همسر اگر تهران باشه ، مثلا یک یا دو ماه از کار بگذره ، انتقالی میدن به شهر دیگه ؟
3. میخاستم درباره این رشته در دانشگاه آزاد بپرسم ؟ به نظرتون خوبه ؟ یا نه ؟ و اینکه آیا قبول شدنش در دانشگاه آزاد راحته ؟ و اینکه چند نفر میگیرن ?
4. اینکه اگر قبول بشیم برای کسانی مثل من که طرحشون اختیاری هستش و نرفتن ، آیا در ثبت نام در دانشگاه مشکل پیش میاد و یا اینکه پول و شهریه اضافه ای باید بپردازن خدای ناکرده ؟ یا خیلی راحت و عادی میشه ثبت نام کرد ؟
ممنون :28:
دوستان هر کس دقیق جواب سوالام رو میدونه بگه ممنون میشم ازتون . خیلی برام مهمه . کلی مشکلات دارم :rose::wacsmiley:

sam shenasi

New member
سلام بچه ها منم هستم ميشه منابع را بهم بگيم؟

سلام
من عضو جدید هستم

سلام بر مائده و مینا خانم عزیز
هر دو دوست گلم خوش اومدین امیدوارم به امید خدا موفق باشید
منابع که بچه ها دارن میخونن توی صفحات اولیه همین تاپیک کفته شده
مثلا من خودم:
ضروریات بیوشیمی و بیوشیمی برای کنکور
چکیده فیزیولوژی گایتون
شیمی مورتیمر
زبان لزگی و لغات ضروری تافل
دارم میخونم

sam shenasi

New member
دوستان آیا در آزمون وزارت علوم رشته ای هست که نزدیک به سم شناسی باشه که همین منابع رو بخونیم و بتونیم امتحان بدیم؟

و باز هم یه سوال دیگه : بخش پنجم کتاب ضروریات ( بیوشیمی اختصاصی ) همه فصلهاش رو ما باید بخونیم؟؟؟ کدوماش خیلی مهمتر هستن برای رشته ما؟

آخرین ویرایش:

vahid28

New member
برای علوم بیوشیمی مجموعه زیست نزدیکتره
بیوشیمی اختصاصی ضروریات رو نخونید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا