مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

رها45

New member
سلام بچه ها خوبین؟
یه سئوال برا لودیش بهترین ترجمه کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا لایک نکنید ج بدید..

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام بچه ها خوبین؟

چشم لایک نمی کنیم
ترجمه میر حافظ و فلاحتی...

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خوبین؟

چشم لایک نمی کنیم
ترجمه میر حافظ و فلاحتی...

mandy

New member
سلام دوستان من می خوام برای رشته ی تکوین شرکت کنم و از اونجایی که رشته کارشناسیم جانوری نیست از دوستایی که اطلاع دارن خواهش می کنم منابع این درسارو معرفی کنن تکوین جانوری (بافت و جنین) ضریب 4 فیزیو جانوری ضریب 2 جانور شناسی ضریب 2 واسه درسایی که ضریب 2 دارن میشه کتاب خلاصه استفاده کرد؟

رها45

New member
ممنونم اقا مجید اخه میدونید خیلی جاها بچه ها میان لایک میکنن ولی جواب سئوالو نمیدن قصد جسارت نداشتم. موفق باشید.

alireza-ja

New member
سلام ازمون ٢رو دادم واقعا سخت بود. نمیدونم چرا اینااین همه سخت میگیرن. اصلا به کنکور وزارت علوم گفتن... .

nastaran8

New member
سلام بچه ها خوبین؟
سلام من لوديش 2013 نتشارات انديشه رفيع رو مى خونم راضيم دوجلده :) موفق باشيد

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خوبین؟
سلام من لوديش 2013 نتشارات انديشه رفيع رو مى خونم راضيم دوجلده :) موفق باشيد

مجید دیجی

مدیر بخش
ممنونم اقا مجید اخه میدونید خیلی جاها بچه ها میان لایک میکنن ولی جواب سئوالو نمیدن قصد جسارت نداشتم. موفق باشید.
منم شوخی کردم

- - - Updated - - -

منم شوخی کردم

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام دوستان من می خوام برای رشته ی تکوین شرکت کنم و از اونجایی که رشته کارشناسیم جانوری نیست از دوستایی که اطلاع دارن خواهش می کنم منابع این درسارو معرفی کنن تکوین جانوری (بافت و جنین) ضریب 4 فیزیو جانوری ضریب 2 جانور شناسی ضریب 2 واسه درسایی که ضریب 2 دارن میشه کتاب خلاصه استفاده کرد؟

من قبلا برا فیزیولوژی از کتاب خلاصه استفاده کردم ولی پشیمون شدم... به نظرم برا فیزیو تست زیاد بزن
باقی درس ها رو نمی دونم...
فیزیو... گایتون
جنین... لانگمن
...

البته استفاده از کتاب های خلاصه زیاد توصیه نمیشه حتی به نظر من جز.وه بعضی از استادا در کنار حل تست میتونه مفید تر هم باشه...

vahid28

New member
منبع تنه زیست شناسی یا همون مجموعه زیست شناسی چیه؟کسی میدونه؟

hanas68

New member
آقای دیجی بابت لینک لزگی ممنونم، اما تو تایپیک زبان نمیدونم چرا نمیتونم پست بزارم و جواب بعضیارم بدم! اگه میشه اینجا لینک لزگیو بزارین، ممنونم:riz304:

melinaa

New member
بچه ها ی سوال فنی میپرسم..خواهشا جواب بدین..بقول رها جون لایک نکنین دوستای گلم...

من الان 5 فصل از لودیش خوندم...بنظرتون همین لودیش رو ادامه بدم و بخونم ...یا مهدوی با خالصی رو بخونم...لودیش رو تو همین 5 فصل بذارم و اون دوتا رو خوب بخونم؟؟؟
الان تو این موندم...:sad:

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها ی سوال فنی میپرسم..خواهشا جواب بدین..بقول رها جون لایک نکنین دوستای گلم...

من الان 5 فصل از لودیش خوندم...بنظرتون همین لودیش رو ادامه بدم و بخونم ...یا مهدوی با خالصی رو بخونم...لودیش رو تو همین 5 فصل بذارم و اون دوتا رو خوب بخونم؟؟؟

به نظرم کاری که شرو کردی تمومش کنید ... لودیش منبع خوبیه(کامل ترین هست ) ...
سعی کنید که کمتر از شاخه ای به شاخه دیگه بپرید و منابع عوض کنید... چون اینکار فقط وقت شما رو میگیره...
اما اگر خیلی اصرار دارید ... میتونی کنار لودیش یه نگاهی به کتاب های مهدوی و خالصی بندازید و مطالبی که احتملا در لودیش نیست رو اونجا بخونید ( ملکولی و... ) ...
به هر حال همه این ها منابع خوبی هستن اما اگه همشون رو بخونید ولی ناقص یاد بگیرید... نتیجه جالبی حاصل نمیشه...

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
آقای دیجی بابت لینک لزگی ممنونم، اما تو تایپیک زبان نمیدونم چرا نمیتونم پست بزارم و جواب بعضیارم بدم! اگه میشه اینجا لینک لزگیو بزارین، ممنونم:riz304:

تو کدوم تایپیک نمیتونید جواب بذارید ؟ شاید بسته شده باشه ....
اما برای لزگی هم نرم افزار گذاشتن و هم میشه به صورت آنلاین خوندش و هم میشه دانلودش کرد این آدرسشون هست...

http://olumpezeshki.ir/thread8660.html

http://olumpezeshki.ir/thread6126.html

لینک ترجمه کل کتاب هم توی اینترنت هست ... سرچ کنید ...

Mohammad gh

New member
سلام بچه ها خوبین؟

بهترین انتشارات برای لودیش خانه ی زیست شناسی هست
کتابش کاملا رنگی با کیفیت چاپ بالا و با قیمت مناسب و همینطور ترجمه ی خیلی خوب و قابل فهمه
منم خودم خیلی شک داشتم و اینور اونورو برای لودیش گشتم و بعد متوجه شدم که خانه ی زیست ازبقیه بهتره

دوست عزیز تنه ی مشترک شامل دروس ژنتیک و سلولی بیوشیمی میکروب همینطور جانوری و گیاهی و اکولوژی هست
شما با خوندن ژنتیک و سلولی و بیوشیمی و میکروب به خودیه خود تا ۶۰ درصد میتونید تنه رو بزنید پس نیاز نیست که برای جانوری و گیاهی یا اکولوژی وقتی بزارید
معمولا درصدای خوب برای تنه ی مشترک حول و حوش ۵۰ هست و راستش رو بخواید اگرچه ضریب بالایی داره اما درس تعیین کننده ای نیست
وزارت علوم بیشتر خودشو مسخره کرده با این درس!

nastaran8

New member

دوست عزيزم شما دارين کاملترين منبع موجود رو مى خونى اصلا با مهدوى قابل مقايسه نيست اما قسمتهاى مولکولى رو مى تونى از روى خالصى هم بخونى به نظر من همين لوديش کافيه خانمى :)

مجید دیجی

مدیر بخش
دوست عزيزم شما دارين کاملترين منبع موجود رو مى خونى اصلا با مهدوى قابل مقايسه نيست اما قسمتهاى مولکولى رو مى تونى از روى خالصى هم بخونى به نظر من همين لوديش کافيه خانمى :)

بهترین انتشارات برای لودیش خانه ی زیست شناسی هست
کتابش کاملا رنگی با کیفیت چاپ بالا و با قیمت مناسب و همینطور ترجمه ی خیلی خوب و قابل فهمه
منم خودم خیلی شک داشتم و اینور اونورو برای لودیش گشتم و بعد متوجه شدم که خانه ی زیست ازبقیه بهتره

دوست عزیز تنه ی مشترک شامل دروس ژنتیک و سلولی بیوشیمی میکروب همینطور جانوری و گیاهی و اکولوژی هست
شما با خوندن ژنتیک و سلولی و بیوشیمی و میکروب به خودیه خود تا ۶۰ درصد میتونید تنه رو بزنید پس نیاز نیست که برای جانوری و گیاهی یا اکولوژی وقتی بزارید
معمولا درصدای خوب برای تنه ی مشترک حول و حوش ۵۰ هست و راستش رو بخواید اگرچه ضریب بالایی داره اما درس تعیین کننده ای نیست
وزارت علوم بیشتر خودشو مسخره کرده با این درس!

ممنون توضیح کامل و خوبتون....

dilak

New member
منبع خاصی نداره
با توجه به سال گذشته که کلا سوالاش طبقه بندی شده بود از هر درسی 5 تا سوال میدن . اون کتابایی که داری میخونی روسوالاشو بزنی خوب جواب میگیری
من خودم با اینکه ژنتیکشوخراب کرده بودم باز ۵۰ زدم

آخرین ویرایش:

melinaa

New member
مرسی دیجی و نسترن جان و divine avenger از توضیحات خیلی خوب و کاملتون....

Mohammad gh

New member
یه کتابی قبلا بود حدود ۹۰۰ صفحه!میگفتن منبع گیاهی و جانوری و اکولوژی هست برای تنه مشترک
الان هرچی به مغزم فشار میارم اسمش یادم نمیاد ولی واقعا هم ارزشش رو نداشت اونم اسامی گیاهی و جانوری که دست کمی از میکروب ندارن!
نگران تنه نباشید
بیوفیزیکم همینطور
فقط حواستون باشه که در میکروب علوم از بخش های صنعتی هم سوال میدن که در جاوتز و ... نیست
کتاب میکروبیولوژی محیطی دانشگاه پیام نور کتاب خوبیه و فکر کنم که مفید واقع بشه برای بخش صنعتی ارشد علوم

بالا