مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 96

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahraba

New member
سلام
خدا قوت دوستان،ان شاا...که همه دارید تند تند میخونید،یه 6 ماه دیگه دووم بیاریم سال دیگه این موقع دانشجوی ارشدیم:a2d3:
بحث انتقال روانشناسی به وزارت بهداشت هم که بحث داغ این روزهای روانشناسی هست،هر دسته یه کمپینی راه انداختن امیدوارم هر تصمیمی میگیرن واقعا به نفع جامعه باشه نه که به خاطر منافع خودشون.
Sinless_girl اگه اشتباه نکنم پوران هم کتاب تست شخصیت داره حالا نمیدونم تالیفی یا طبقه بندی شده،فقط عنوانشو توی اینترنت دیدم
دفترچه ی علوم و آزاد هم امروز اومد،از دوستان کسی هست که همزمان برای علوم هم بخونه؟ برای درس رشد چه منبعی میخونه؟؟ نظرتون در مورد رشد وزارت علوم کیهان چیه؟ ب نظرتون همونو.بخونم کافی میشه؟:33:

seyyed reza

New member
سلاااام دوستای گلم :ad54ad:
خدا قوت. انشالله که درسا خیلی خوب پیش میره
عزیزان میخواستم بدونم تست تالیفی برای درسای مختلف سراغ دارید؟ من سرچ زدم فقط شخصیت و مارنات رو دیدم از سنا...

سلام
واسه آمار من یه کتاب سراغ دارم به نام مرور جامع آمار زیستی تالیف دکتر محمود یوسفی و دکتر علیرضا محبوب اهری انتشارات جامعه نگر
واسه رشد لورا برک هم گمون می کنم سایت روان آموز یه چیزی تالیف کرده بود. مراجعه کنید به همون سایت
در پناه حق

seyyed reza

New member
سلام
خدا قوت دوستان،ان شاا...که همه دارید تند تند میخونید،یه 6 ماه دیگه دووم بیاریم سال دیگه این موقع دانشجوی ارشدیم:a2d3:
بحث انتقال روانشناسی به وزارت بهداشت هم که بحث داغ این روزهای روانشناسی هست،هر دسته یه کمپینی راه انداختن امیدوارم هر تصمیمی میگیرن واقعا به نفع جامعه باشه نه که به خاطر منافع خودشون.
Sinless_girl اگه اشتباه نکنم پوران هم کتاب تست شخصیت داره حالا نمیدونم تالیفی یا طبقه بندی شده،فقط عنوانشو توی اینترنت دیدم
دفترچه ی علوم و آزاد هم امروز اومد،از دوستان کسی هست که همزمان برای علوم هم بخونه؟ برای درس رشد چه منبعی میخونه؟؟ نظرتون در مورد رشد وزارت علوم کیهان چیه؟ ب نظرتون همونو.بخونم کافی میشه؟:33:

سلام زهرا خانم
من هم امیدوارم درساتون خوب پیش بره و منتهی بشه به یه نتیجه رضایت بخش
ان شاالله این بحث های داغ هم منتهی بشه به یه نتیجه رضایت بخش...
من از کیهان رشد لورا برک رو دارم اما رشد وزارت علوم رو ندیدم واسه وزارت بهداشت که من فکر نمی کنم مفید باشه با توجه به سبک طراحی سوالات ،اما وزارت علوم رو نمی دونم...

zahraba

New member
سلام زهرا خانم
من هم امیدوارم درساتون خوب پیش بره و منتهی بشه به یه نتیجه رضایت بخش
ان شاالله این بحث های داغ هم منتهی بشه به یه نتیجه رضایت بخش...
من از کیهان رشد لورا برک رو دارم اما رشد وزارت علوم رو ندیدم واسه وزارت بهداشت که من فکر نمی کنم مفید باشه با توجه به سبک طراحی سوالات ،اما وزارت علوم رو نمی دونم...
سلام آقا رضا
ممنون از پاسختون.
من ج*ز*و*ه* ی علومش رو دیدم، ب نظرم جوری طراحی شده که حتما باید کتاب رو خوند یا حداقل کتاب منبع رو داشت که هر مبحثی رو ادم متوجه نشد بره تو کتاب نگاه کنه،شاید وسواس از منه که زیاد به این خلاصه ها خوشبین نیستم
ج*ز*و*ه* ی آزمون های روانشناختیشون رو هم دارید؟ من تا الان نرسیدم مارنات و اتمر رو بخونم نمیدونم برم سراغ منبع اصلی یا خلاصه!

آخرین ویرایش:

seyyed reza

New member
سلام آقا رضا
ممنون از پاسختون.
من ج*ز*و*ه* ی علومش رو دیدم، ب نظرم جوری طراحی شده که حتما باید کتاب رو خوند یا حداقل کتاب منبع رو داشت که هر مبحثی رو ادم متوجه نشد بره تو کتاب نگاه کنه،شاید وسواس از منه که زیاد به این خلاصه ها خوشبین نیستم
ج*ز*و*ه* ی آزمون های روانشناختیشون رو هم دارید؟ من تا الان نرسیدم مارنات و اتمر رو بخونم نمیدونم برم سراغ منبع اصلی یا خلاصه!

خواهش می کنم
راستش منم هیچوقت نتونستم به این خلاصه نویسی ها اعتماد کامل داشته باشم، فکر می کنم حرف شما درسته در مورد خوندن کتاب و یا حداقل مراجعه به کتاب اصلی در مواقع لزوم.ناگفته نماند این کمال گرایی رو منم دارماااا .زیاد به حرفام اعتماد نکنین.....!!!!!
اونم دارم زهرا خانم ، زمانی می تونه مفید باشه که لا اقل در حد یک بار مطلب مورد نظر از کتاب اصلی خونده شده باشه،یادمه اون دوستمون آقا محمدرضا که کاشان قبول شد این حرف رو تایید می کرد در مورد ارزیابی روان شناختی کیهان

psychology93

New member
سلام دوستان
ثبت نام ارشد ناپیوسته وزارت علوم دوره های روزانه. ازاد و پیام نور شروع شده و تا یک هفته ادامه داره.
خودم ک فقط قصد دارم بهداشت شرکت کنم.
امیدوارم کسانی ک تواین کنکورم شرکت میکنند ب نتیجه دلخواه برسن.
ب امید موفقیت

sinless_girl

New member
سلام
واسه آمار من یه کتاب سراغ دارم به نام مرور جامع آمار زیستی تالیف دکتر محمود یوسفی و دکتر علیرضا محبوب اهری انتشارات جامعه نگر
واسه رشد لورا برک هم گمون می کنم سایت روان آموز یه چیزی تالیف کرده بود. مراجعه کنید به همون سایت
در پناه حق

خیلی زیاد ممنون بابت پاسختون. فقط این دوتایی که گفتید خلاصه هستن یا تست تالیفی؟

sinless_girl

New member
سلام

ممنون زهرا جان برای پاسخت :(40): و اینکه اینجا هستی

seyyed reza

New member
خیلی زیاد ممنون بابت پاسختون. فقط این دوتایی که گفتید خلاصه هستن یا تست تالیفی؟
خواهش می کنم،
کتاب آمار که شامل تست تالیفی هست مطمئنم اینو
اما لورا برک رو باید به همون سایت مذکور مراجعه بفرمایید، دیده بودم که تست تالیفی منتشر کرده واسه این کتاب ؛ولی چون خودم ندارم مطمئن نیستم سحر خانم

psychology93

New member
اولیت اطلاعیه سنچش پی در مورد تاریخ ارشد 96
زمان ثبت نام 12/1 تا 12/15 و برگزاری ازمون
22 و 23 تیرماه 96 صورت می گیرد

seyyed reza

New member
اولیت اطلاعیه سنچش پی در مورد تاریخ ارشد 96
زمان ثبت نام 12/1 تا 12/15 و برگزاری ازمون
22 و 23 تیرماه 96 صورت می گیرد

خیلی ممنون از اطلاع رسانی
ظاهرا دفترچه هم از نیمه دوم بهمن رو سایت قرار می گیره...:ahi5slcgm04mi8jqqkl

sanazolumpezeshki

New member
سلام دوستان
كسي جزوات وزارت بهداشت كيهان رو داره؟ نظرتون چيه؟
ميشه بدون خوندن منبع اصلي فقط به اونها اعتماد كرد؟

seyyed reza

New member
سلام دوستان
كسي جزوات وزارت بهداشت كيهان رو داره؟ نظرتون چيه؟
ميشه بدون خوندن منبع اصلي فقط به اونها اعتماد كرد؟

سلام دوست عزیز
من رشد لورا برک و ارزیابی روان شناختی رو دارم فقط
والاه با توجه به سبک طراحی سوالات در وزارت بهداشت یه کم باید بیشتر تامل کنید
مگر اینکه مثلا در یک درس خاص بخواهید به همون حداقل ضروری اکتفا کنید با توجه برنامه درسی خودتون
اما اینکه کل درسا رو بخواهید به این روش بخونید،به نظر من زیاد قابل اعتماد نیست (البته با احترام کامل به نویسندگان و مسئولین کیهان)

sanazolumpezeshki

New member
سلام دوست عزیز
من رشد لورا برک و ارزیابی روان شناختی رو دارم فقط
والاه با توجه به سبک طراحی سوالات در وزارت بهداشت یه کم باید بیشتر تامل کنید
مگر اینکه مثلا در یک درس خاص بخواهید به همون حداقل ضروری اکتفا کنید با توجه برنامه درسی خودتون
اما اینکه کل درسا رو بخواهید به این روش بخونید،به نظر من زیاد قابل اعتماد نیست (البته با احترام کامل به نویسندگان و مسئولین کیهان)

ممنون از پاسختون
من بيشتر ميخواستم به جاي برك، و در كنار كاپلان به جاي شمسي پور آسيب كيهان رو بخونم.
آمارشون هم مي خواستم بدونم چطور هست چون رگرسيون سرايي خيلي وقت گيره. اما خيلي ترديد داشتم كه ها مفيد باشن.
مرسي كه راهنمايي كرديد.

آخرین ویرایش:

zahraba

New member
ممنون از پاسختون
من بيشتر ميخواستم به جاي برك، و در كنار كاپلان به جاي شمسي پور آسيب كيهان رو بخونم.
آمارشون هم مي خواستم بدونم چطور هست چون رگرسيون سرمد خيلي وقت گيره. اما خيلي ترديد داشتم كه ها مفيد باشن.
مرسي كه راهنمايي كرديد.

سلام
یکی از دوستانم ج*ز*و*ه آمارشو داره اصلا راضی نبود،مدرسان بهتره
ج*ز*و*ه رشد علومش هم من دیدم ،طوری طراحی شده که بعضی جاها لازمه به منبع اصلی مراجعه بشه و مفهوم نیست،حالا نمیدونم برک بهداشت چجوریه

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

zahraba

New member
شاید نشود به گذشته برگشت و یک آغاز زیبا ساخت
اما میشود هم اکنون آغاز کرد و یک پایان زیبا ساخت....

#شروع_دیر_نیست

mkht

New member
سلام به همگی
1. کدوم منابع امسال تغییر کردن؟
2. تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون رو کی اعلام میکنن؟

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلام به همگی
1. کدوم منابع امسال تغییر کردن؟
2. تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون رو کی اعلام میکنن؟

سلام
دفترچه راهنما نیمه دوم بهمن میاد توی سایت سنجش پزشکی و منابع مشخص می شه
تاریخ ثبت نام 1 تا 15 اسفند
تاریخ برگزاری 22 و 23 و تیر

mkht

New member
سلام
ممنون راوی جان چ خوب که امتحان تیرماهه
ولی منظورم کتابا بود که ایا امسال کتابی ویرایشش تغییر کرده؟ فکر کنم همینجا خوندم که فیزیولوژی یا رشد تغییر کرده... دیگه چ کتابی؟
کسی میدونه؟؟؟
من کتابارو پارسال خریدم
ممنون از همگی موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا