مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

havash

New member
مبارکه ! الان باید حس بینظیری داشته باشی ، خوش به حالت :((
بهت تبریک میگم . :riz304:
شاید فقط ما میتونیم درک کنیم که چقدر این پیروزی برات شیرینه .
بازم بهت تبریک میگم:riz304:

ممنون ریگار عزیز :thanks:
امیدوارم من، شما و باقی بچه هایی که دارن زحمت می کشن بعد از نتایج بهداشت دوباره این حس رو تجربه کنیم.

rawy

New member
من اصلا مجاز نشدم چ خاکی تو سرم کنم آخه برا بهداشتم آماده نیستم البته نخونده بودم ولی برا سال بعدم امیدم از دست دادم چون خیلییییییییی افتضاح شدم چهار هزار و خرده ای
فیزیو رو هم منفی زدم خیلی بدبختم

- - - Updated - - -

راوی تو علوم نداده بودی ؟

من مجاز شدم, ولی رتبم تعریفی نداره, البته چون واسش وقت نذاشته بودم اصلا انتظار نداشتم مجاز بشم و کلی انگیزه شد برام

rawy

New member
درود بی کران
عاغا من رتبم توی علوم 41 شد. ایشالا هممون توی بهداشت قبول بشیم. پس بکوب بخونید این یه ماه دیگه رو

اییییییییییییوووووووووووووول
تبریییییییییییییییک آقای هاوش خیلی خوشحال شدم
مبارکه
ایشالا موفقیت های بعدی
حقیقتش من از همون اول که شما اومدی در رابطه با قبولی کنکور مشابهه همون حسی رو که پارسال به آقای مصفا داشتم به شما هم داشتم
مطمئئئئئئنم تو بهداشت هم یه رتبه ی عالی میارید
منتظرم :riz304:

havash

New member
اییییییییییییوووووووووووووول
تبریییییییییییییییک آقای هاوش خیلی خوشحال شدم
مبارکه
ایشالا موفقیت های بعدی
حقیقتش من از همون اول که شما اومدی در رابطه با قبولی کنکور مشابهه همون حسی رو که پارسال به آقای مصفا داشتم به شما هم داشتم
مطمئئئئئئنم تو بهداشت هم یه رتبه ی عالی میارید
منتظرم :riz304:

سپاس راوی جان. ممنون.
ایشالا.امیدوارم همه ی بچه هایی که تلاش می کنن مزد زحمتشون رو بگیرن.
لطف الهی بکند کار خویش - مژده ی رحمت برساند سروش
کلاه سروریت کج مباد:riz304:

آخرین ویرایش:

moslem noori

New member
سلام منم زیاد نخوندم یک ماه تیر خوندم با دو هفته اخر با این حال نسبت به خوندنم بد نشد.فقط پیام و نور و غیر انتفاعی مجاز شدم
حالا مسئله اینه من در یک شرایطی قرار گرفتم که ممکنه امسال در هر صورت دانشجو بشم حتی آزاد !
حالا یه سوال اگه غیر انتاعی رو بزنم و قبول بشم بعد تا شهریور یه شرایطی پیش بیاد که بتونم صبر کنم واسه سال آینده میتونم دوباره شرکت کنم یا بیاد یه سال صبر کنم؟

yazdan

New member
خیلی ممنون لطف دارید . آره کم پیام مینوشتم بیشتر حرفای بچه هارو میخوندم. در مورد روزای آخر نظر شخصی من اینه و خودم این کارو میکردم این بود که کتابایی که نرسیده بودم بخونمشون رو گذاشتم کنار چون تو این وقت کم نمیشه یه کتاب جدید رو شروع کرد، اومدم درسایی که خونده بودم رو دوره کردم چون وقت خیلی کم تری میگرفت، به نظر من همون درسایی که خوندید رو به حد اعلا برسونید کمبود درصد تو درسایی که درصد کم میاد رو جبران میکنه، با درصد های 70 و 80 در شخصیت و رواندرمانی میشه درصد کم توی آمار و زبان رو جبران کرد. خودم کتاب تست نداشتم فقط کنکور های پارسال رو بررسی میکردم شنیدم کتاب پاسخ تشریحی کنکور های گذشته اومده توصیه میکنم بخونید چون من با بررسی کنکور های گذشته فهمیدم چی به چیه.

شما از اون دوستانی هستید که خیلی شانس آوردید روزای بعد از آزمون با من مواجه نشدید.
یعنی چی کم پیام مینوشتم بیشتر حرفای بچه هارو میخوندم؟
قبلآ مفصل نظرمو گفتم الان هیچی نگم بهتره

rawy

New member
شما از اون دوستانی هستید که خیلی شانس آوردید روزای بعد از آزمون با من مواجه نشدید.
یعنی چی کم پیام مینوشتم بیشتر حرفای بچه هارو میخوندم؟
قبلآ مفصل نظرمو گفتم الان هیچی نگم بهتره

بله شاهد همون بحثی که ما مطرح کردیم و داستان شد
البته شواهد بیشتر بعد از قبولی کنکور، مخصوصا بهداشت احتمالا نمایان می شن
حالا پارسال که هیچی امسالم که خودشون قول راهنمایی دادن تشریف نیاوردن!

rawy

New member
سلام منم زیاد نخوندم یک ماه تیر خوندم با دو هفته اخر با این حال نسبت به خوندنم بد نشد.فقط پیام و نور و غیر انتفاعی مجاز شدم
حالا مسئله اینه من در یک شرایطی قرار گرفتم که ممکنه امسال در هر صورت دانشجو بشم حتی آزاد !
حالا یه سوال اگه غیر انتاعی رو بزنم و قبول بشم بعد تا شهریور یه شرایطی پیش بیاد که بتونم صبر کنم واسه سال آینده میتونم دوباره شرکت کنم یا بیاد یه سال صبر کنم؟

تا جایی که من اطلاع دارم هر دانشگاهی که هزینه داره اگر منصرف بشید هیچ محدودیتی نداره

psychology123

New member
سلام خدمت تمامی همکاران و دوستان:ad54ad:
هدفم از اومدن به اینجا(اونم باهزار مصیبت و اینکه رمزم رو فراموش کردم) این بود که بگم دوستان عزیزم امروز 24 /2/93 است و دقیقا 30 روز دیگه مونده و اگه معادل سازی کنیم می شه روز بعد از امتحان24/3/93 پس با تمام فراز نشیب ها و مشکلات جورواجور بررررررریم جلووووووو دیگه وقت فکر کردن به اینکه ایا می رسم یا نه؟؟!! ایا قبول می شم یا نه!!! نییییییییست.
اگه می بینین خیلی خسته هستین و حتی رمق ورق زدن کتاب رو ندارین فقط یه نصف روز و حدااکثر یه روز رو به خودتون استراحت بدن و بعد فول انرررررزی برین تا روز ازمون
موفقیت از ان شماااااااااست شک نکنین:thumbsupsmileyanim:

psychology123

New member
الان یکم با خوندن چندتا تکس اخری خیلی خیلی ناراحت شدم.
پارسال سمی عزیز یه پیج رو باز کردن برای مطالعه گروهی 92 و منم تازه اولایی بود که سایت رو پیدا کرده بودم و گفتم اره دوستان بیان یا علی بگیم با هم توی این مسیر بریم جلو....یه عده گفتن ما هستیم اما دیگه نیومدن و حتی یادمه یک نفر اومد گفت اصلا این کارا فایده نداره و بچه ها یجوری هستن که فقط به خودشون فکر می کنن و صادق نیستن.....من وقتی این گفته دوستمون رو دیدم پیش خودم گفتم چرا ما همش می گیم چرا دیگرون صادق نیستن چرا اونا باید کاری برای ما بکنن!!!چرا از خودمون شروع نکنیم!!!!!!!و این شد که باقدرت بیشتری گفتم می خوام این مطالعه گروهی رو تا اخر ادامه بدم (قلبا و از روی عشق)و برای همین کوچکترین اطلاعاتی رو که بدست می یاوردم اینجا به اشتراک می ذاشتم.(وفقط ماهای اخر بخاطر جابجا شدن و نداشتن نت و هم اینکه خیالم راحت بود که الان دوستای دیگه هستن که اینجا رو پا برجا نگه دارن نبودم و البته گفته بودم که دیگه نمی تونم بیام).

هر وقت می دیدم یه نفر جدید اومده و فقط برای یک بار و می گفتم از دیدن این پیج و دوستان انگیزه گرفتم و دارم با قدرت می خونم همین برای من کافی بود.و همین طور لحظه" اعلام نتایج."چقدررررررررر برای من لحظه زیبایی بود که می دیم دوستانی هم توی این مسیر ما رو همراهی می کردن و ما از حضورشون بی خبر بودیم اما تونستن با ما باشن و انگیزه بگیرن و به نتایج تحسین کننده ای برسن و این نیز برای من مایه مباحات بود.

دوستای گلم اگه کسی اومد اینجا انگیزه گرفت و به راهش ادامه داد و به نتیجه خوبی هم رسید شاید خوندن تکسا کمکش کرده باشه(که باعت شعف و افتخاره) اما شک نکنین که 90 درصدش نتیجه زحمات و تلاش خودشون بوده.شک نکنین!!!

یه چیز دیگه این رو هم فراموش نکنین که حرفه مون و رشتمون روانشناسیهههه و باید خیلی متفاوت تر از دیگر رشته ها با دیگران بلاخص با همکاران و هم رشته ای هامون باشم.

الان هم فکر نکنین من این چند ماهی رو نبودم داشتم به کوب می خوندم!!!!نه که نخونده باشم,خوندم اما نه اونجور که می بایست چون برااام خیلی اتفاقات جورواجور روحی و جسمی پیش اومد حتی برای 2تا3 ماه کلا درسم تعطیل شد...

دوستان نازنین و تمامی همکاران که برای تک تک تون احترام قایلم ارزوی بهترین ها رو می کنم و اگه کسی رو ناراحت کردم عذر خواهی می کنم.
برای همیشه ازتون خداحافظی می کنم.

در پناه حق موفق و پیروز و پاینده باشین.

psychology123

New member
سلام اقای اریا و ممنون که وقت گذاشتین و تشریف اوردین که کمک کنین.
چندتا سوال از خدمتتون داشتم.
یکی اینکه می شه بیشتر در مورد کلاسا توضیح بدین که چند روز در هفته تشکیل می شن و به چه نحوی هستن.
ایا نحوهی تشکیل و سیتم دانشکده های متفاوت بهداشت باهم فرق دارن یا همشون یه نوع سیستم اموزشی دارن؟
یکی هم که برای من مرور درسایی که خوندم خیلی طول می کشه به نظرتون نحوه ی مرورم اشتباهه و به چه صورت باشه بهتره؟
و یه سال دیگه که می دونم الان جاش نیست اما می پرسم اینکه اگه قرار باشه برای سال اینده بخونم شما چه پیشنهادی دارین؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد و پیشاپیش از تون سپاس گزارم

rawy

New member
جناب یزدان و راوی متوجه منظورتون نشدم؟

دوست گرامی در صورتی که پارسال یا امسال مطالب انجمن رو ملاحظه کردید متوجه منظور بنده خواهید شد, تمایل ندارم دوباره این بحث مطرح بشه اما فکر می کنم دوستانی که براشون سوال بود جوابشون رو گرفته باشند
در این رابطه هم :
حالا پارسال که هیچی امسالم که خودشون قول راهنمایی دادن تشریف نیاوردن!
منظورم واضحه, فرصت های آخر ماست, الان که لطف کردید و تشریف آوردید و شخصا اعلام آمادگی کردید برای پاسخگویی به سوالات بنده نیمه پاسخ دادید (که البته ممنون بابت همونقدر) و دیگه تشریف نیاوردید, اجباری در کار نیست, هر طور میل شماست
موفق باشید

دل آرام

New member
آقای آریا ممنونم که چند روز پیش برادرانه تو پیام خصوصی کاملا منو راهنمایی کردین . خدا بهتون تو زندگیتون عشق و برکت بده .
واقعا من شرمگین میشم از خودم که این برخوردها رو از روانشناسای آینده می بینم . من شخصا ازتون عذر میخوام .
پایدار و برقرار باشید هر جا که هستید . :riz304:

- - - Updated - - -

آقای آریا ممنونم که چند روز پیش برادرانه تو پیام خصوصی کاملا منو راهنمایی کردین . خدا بهتون تو زندگیتون عشق و برکت بده .
واقعا من شرمگین میشم از خودم که این برخوردها رو از روانشناسای آینده می بینم . من شخصا ازتون عذر میخوام .
پایدار و برقرار باشید هر جا که هستید . :riz304:

دل آرام

New member
منم فکر نکنم دیگه پستی اینجا بگذارم
از تمام دوستانی که راهنماییم کردن خانم ماریا و آقایان یزدان و مصفی و آریا و بقیه دوستان تشکر میکنم .:thanks:
با آرزوی بهترین ها برای تک تکتون .
خدانگه دار همگی . :riz304:

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
امیدوارم این روزا حسابی بخونید.دیگه تاپیک شمارش معکوس هم گذاشتن دیگه هیچی!
منم از آریای عزیز به خاطر اینکه به سوالم توی پیام خصوصی باحوصله جواب داد ممنونم.این از لطف آریای عزیز بوده که توی این روزای پراسترس ماه اخر برای دلگرمی و قوت قلب ما اومده تاپیک چون پارسال همین موقعا اونم شرایط پراسترسی که ما داریم رو اونم تجربه کرده و درکمون میکنه.
از سایکولوژی 123 عزیز به خاطر حرفای قشنگش ممنونم.امیدوارم همه مون نتیجه زحماتمون رو بگیریم.
بچه ها لطفا قهر نکنین و بعد از کنکور دوباره بیایید دور هم باشیم.
خوب بخونید و به قول هاوش عزیز به نتیجه فکر نکنید

henri

New member
بچه ها بیاید با هم دوست باشیم دیگه
اگه قرار باشه هرکی به ی بهانه ای خداحافظی کنه و بره ک دیگه ........
:riz304::riz304::riz304::riz304:

yazdan

New member
الان یکم با خوندن چندتا تکس اخری خیلی خیلی ناراحت شدم.
پارسال سمی عزیز یه پیج رو باز کردن برای مطالعه گروهی 92 و منم تازه اولایی بود که سایت رو پیدا کرده بودم و گفتم اره دوستان بیان یا علی بگیم با هم توی این مسیر بریم جلو....یه عده گفتن ما هستیم اما دیگه نیومدن و حتی یادمه یک نفر اومد گفت اصلا این کارا فایده نداره و بچه ها یجوری هستن که فقط به خودشون فکر می کنن و صادق نیستن.....من وقتی این گفته دوستمون رو دیدم پیش خودم گفتم چرا ما همش می گیم چرا دیگرون صادق نیستن چرا اونا باید کاری برای ما بکنن!!!چرا از خودمون شروع نکنیم!!!!!!!و این شد که باقدرت بیشتری گفتم می خوام این مطالعه گروهی رو تا اخر ادامه بدم (قلبا و از روی عشق)و برای همین کوچکترین اطلاعاتی رو که بدست می یاوردم اینجا به اشتراک می ذاشتم.(وفقط ماهای اخر بخاطر جابجا شدن و نداشتن نت و هم اینکه خیالم راحت بود که الان دوستای دیگه هستن که اینجا رو پا برجا نگه دارن نبودم و البته گفته بودم که دیگه نمی تونم بیام).

هر وقت می دیدم یه نفر جدید اومده و فقط برای یک بار و می گفتم از دیدن این پیج و دوستان انگیزه گرفتم و دارم با قدرت می خونم همین برای من کافی بود.و همین طور لحظه" اعلام نتایج."چقدررررررررر برای من لحظه زیبایی بود که می دیم دوستانی هم توی این مسیر ما رو همراهی می کردن و ما از حضورشون بی خبر بودیم اما تونستن با ما باشن و انگیزه بگیرن و به نتایج تحسین کننده ای برسن و این نیز برای من مایه مباحات بود.

دوستای گلم اگه کسی اومد اینجا انگیزه گرفت و به راهش ادامه داد و به نتیجه خوبی هم رسید شاید خوندن تکسا کمکش کرده باشه(که باعت شعف و افتخاره) اما شک نکنین که 90 درصدش نتیجه زحمات و تلاش خودشون بوده.شک نکنین!!!

یه چیز دیگه این رو هم فراموش نکنین که حرفه مون و رشتمون روانشناسیهههه و باید خیلی متفاوت تر از دیگر رشته ها با دیگران بلاخص با همکاران و هم رشته ای هامون باشم.

الان هم فکر نکنین من این چند ماهی رو نبودم داشتم به کوب می خوندم!!!!نه که نخونده باشم,خوندم اما نه اونجور که می بایست چون برااام خیلی اتفاقات جورواجور روحی و جسمی پیش اومد حتی برای 2تا3 ماه کلا درسم تعطیل شد...

دوستان نازنین و تمامی همکاران که برای تک تک تون احترام قایلم ارزوی بهترین ها رو می کنم و اگه کسی رو ناراحت کردم عذر خواهی می کنم.
برای همیشه ازتون خداحافظی می کنم.

در پناه حق موفق و پیروز و پاینده باشین.

1232 تلاش برای برتری و علاقه اجتماعیو که دیگه میذونید!من دوباره توضیح ندم
جریان این جماعت از اون قراره.این اسمش خست و حسادته.مگه چی میشه من نوعی ی نکته یادمیگیرم یکی از تجاربمم با بقیه به اشتراک بزارم.حالا میخواید تا صبح بگید ولی من چنین کار زشتیو نمیپسندم و دست کم اعتراضمو اعلام میکنم.من نگفتم تلاش نکردن ولی با پاسخ دادن به سوالات دوستانشون یا تصحیح اشتباهات اونا میتونستن وقتیو که اونا برا پست گذاشتن اختصاص میدادن جبران کنن.
پارسال یکی اومده بود میگفت رتبش 3 شده و تاپیکو دنبال میکرده.من بارها گفتم بازم میگم هیچ دوست ندارم اون آدمو لاز نزدیک ببینم چون بعید نیست از سر خباثت ی بلایی سر آدم بیاره.یعنی اون شخص دوتا رمز موفقیت نداشته به دوستاش یاد بده؟
اخلاقا فرق داره.1232 شما میپذیری من نمیپذیرم.جناب آریا هم خودششون گفتن چنین کاریو میکردن.خود من اوایل پاییز که راوی گفت همه بیان شرکت کنن تو نکته گذاشتن چون وقت نداشتم دیگه نیومدم نکته های بچه هارم بخونم.وقتی من به اونا کمک نمیکنم دلیلی نداره بی اجازه و بطور ی طرفه استفاده ای از تجاربشون داشته باشم.اینو دوستان الان شاید متوجه نشن اما بعد از اعلام نتایج که شبیه این موارد رو دیدن بیشتر درک میکنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا