مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
پرند اگه به انجمن سر می زنی جواب پياممو بده منتظرمااااااااااا

rawy

New member
بچه ها تو فیزیولوژی کالات گفته گوارش از اثني عشر شروع می شه !!!
کسی توجیهی برای این بلده؟

sepideeee

New member
ایشون سوال پرسيدنااااااااا من جوابشو نمی دونم اما یعنی تو این جمع هيچکي واسه این سوال جواب نداره؟؟؟

متاسفانه من حافظه ی عددیم افتضاحه .. اصلا سراغ آزمونها نرفتم چون همشو قاطی می کنم ... :13:

- - - Updated - - -

ایشون سوال پرسيدنااااااااا من جوابشو نمی دونم اما یعنی تو این جمع هيچکي واسه این سوال جواب نداره؟؟؟

متاسفانه من حافظه ی عددیم افتضاحه .. اصلا سراغ آزمونها نرفتم چون همشو قاطی می کنم ... :13:

rawy

New member

ممنون سپیده جون که یه عکس العملی نشون دادی, دقیقا به خاطر فرار بودنش منم هنوز نرفتم سراغش گذاشتمش واسه روزای آخر, کالات رو خوندی شما؟ من برام سواله چرا گفته گوارش از اثنی عشر شروع میشه , متاسفانه خاطرم هم نیست کجای کتابه که مراجعه کنم

جالبه که خودشونم برای گرفتن جوابشون چیزی نگفتن!

"Borji گرامی لطفا اگر تو خصوصی یا طریق دیگه ای جواب سوالتون رو گرفتید, تو انجمن مطرح بفرمایید که بقیه دوستان هم یاد بگیرن, ممنون"

به نظرم آقای هاوش جواب سوالا رو بدونن, یا جناب ریگار هم روانسنجی خوندن, لطفا اگر اومدید مسئله گشایی بفرمایید

rawy

New member
بچه هایی که استرس دارید و تو این روزها بدترم شده به طور اتفاقی خدا لطف کرد و به موردی برخوردم که خودم خیلیییییییی باهاش آروم شدم
به این لینک مراجعه کنید و این نوشداروها رو تو روزهای آخر دانلود کنید (مخصوصا دو فایل تصویر سازی ذهنی روی من خیلی موثر بود) , به هیچی اجازه ندید جلوی پیشرفتتون رو بگیره
بچه ها آزمون علوم یه آزمون غیرقابل پیش بینی و سخته با رقبای زیاد که بهترین دانشگاهش هم پذیرفته بشید به ارزشمندی بهداشت نیست
اما آزمون بهداشت سال گذشته رو مثلا نگاه بندازید, می بینید که به راحتی اگر مسلط باشید می شه قبول شد, پس خودتون در حق خودتون ظلم نکنید و ادامه بدید, به هر سختی ای شده خودتون رو تا 23 خرداد بکشونید, نذارید تو روزای آخر نتیجه زحماتتون هدر بشه

(پرررررررررررررررررررررررنددددددددددددددددد نگرانتم :sadsmiley:)

sepideeee

New member
راوی جان اگه با من بودی که نه من اصلا چیزی به اسم کالات ندیدم :shocked: کلا گذاشتمش کنار :smiliess (2):

fada19990

New member
سلام بجه ها در موردسوال متوسط زمان ازمون وكسلر من جندتا كتابي كه مربوط به ازمونايي رواني بودو نكاه كردم جيزي ننوشته بود
اما درمورد سوال رواي جااان،كوراش مكانيكي از دهان شروع ميشه كوارش شيمياي كربوهيدرات ها هم از دهان شروع ميشه ولي محل اصلي كوراش رودس ،قسمت اثني عشر،

moslem noori

New member
سلام به همه
چند روزی نبودم اما وقتی اومدم این پست ها رو دیدم خیلی ناراحت شدم
وقتی ما که قراره به زندگی مردم کمک کنیم اینجوری هستیم وای به حال بقیه
از رفتار همتون ناراحت شدم
برام مهم نیست که حق با کیه مهم نحوه ی برخورد شما با این موضوع و این بحث بیهوده است
پیشنهاد میکنم همه به رفتارشون فکر کنن
ممنون

rawy

New member
راوی جان اگه با من بودی که نه من اصلا چیزی به اسم کالات ندیدم :shocked: کلا گذاشتمش کنار :smiliess (2):

سپیده جان کالات هیچی نداره ها، حیفه کنار بذاریش، فرصت کردی حتما بخونش خیلی شیرینه

rawy

New member
سلام بجه ها در موردسوال متوسط زمان ازمون وكسلر من جندتا كتابي كه مربوط به ازمونايي رواني بودو نكاه كردم جيزي ننوشته بود
اما درمورد سوال رواي جااان،كوراش مكانيكي از دهان شروع ميشه كوارش شيمياي كربوهيدرات ها هم از دهان شروع ميشه ولي محل اصلي كوراش رودس ،قسمت اثني عشر،

سلام فدا جان خوبی؟
فدا جون شمام به نظرم یه تک رقمی نهفته هستیاااااااا، شیطووووووون، ایشالا منتظر خبر رتبه برترت توی بهداشت هستم
کتابای آزمون روانی که گفتی مارنات هم جزوشونه؟ یعنی تو اونم نگفته؟
من در مورد گوارش مکانیکی و شیمیایی حضور ذهن ندارم اونم تو کالات اومده یا از منع دیگه ای خوندی؟
خیلییییی ممنون که جواب سوالامو دادی گلم، موفق باشی

sepideeee

New member
سپیده جان کالات هیچی نداره ها، حیفه کنار بذاریش، فرصت کردی حتما بخونش خیلی شیرینه

اهان راست میگی کالات رو خوندم ... با مارنات اشتبا گرفتمش :whistle:
ولی هنو دوره نکردم هیچی یادم نیس :wacsmiley:

- - - Updated - - -

اهان راست میگی کالات رو خوندم ... با مارنات اشتبا گرفتمش :whistle:
ولی هنو دوره نکردم هیچی یادم نیس :wacsmiley:

آریا

New member
جناب یزدان منظورتون رو متوجه شدم، ولی من اینطوری نبود که بیام از حرفای بچه ها استفاده کنم برم سراغ درسا من همش یه هفته قبل عید بود مرتب انجمن میومدم و دیگه اصلا نیومدم تا وقتی جواب ها اومد در مرود سختی و آسونی سوالا و اینکه کلید ها اعلام شد در مورد چند تا از سوالا بحث کردم در مورد اون بحثی که پیش اومده هیچ اطلاعی ندارم. مهم محبت و دلگرمی بچه هاس که با هم بخونن برای کنکور وگر نه منابع مشخصه و سوالا هم از همون کتاباس مونده این وسط کسی با اراده و پشتکار بخونه. هر کس به اندازه زحمتی که کشیده نتیجه میگیره و اگه نشد سال بعد با تلاش بیشتر تا بالاخره به موفقیت برسه هر چی هم توصیه بهت بکنن و نکته بهت بگن تا نخونی که فایده نداره.

fada19990

New member
سلام فدا جان خوبی؟
فدا جون شمام به نظرم یه تک رقمی نهفته هستیاااااااا، شیطووووووون، ایشالا منتظر خبر رتبه برترت توی بهداشت هستم
کتابای آزمون روانی که گفتی مارنات هم جزوشونه؟ یعنی تو اونم نگفته؟
من در مورد گوارش مکانیکی و شیمیایی حضور ذهن ندارم اونم تو کالات اومده یا از منع دیگه ای خوندی؟
خیلییییی ممنون که جواب سوالامو دادی گلم، موفق باشی
سلام رواي جان شما لطف داري!درمورد سوال اول بايد بكمواسه ازمونايي رواني من از كتاب بوران بزوهش و يه كتاب خيلي قديمي كه به به بيشنهاد يكي از استادام كرفتم به اسم ارزشيابي شخصيت تاليف دكتر اخوت و دكتر دانشمند،حجمش از مارنات خيلي كمتر و تمام ازمونايي مهم رو داره،
درمورد كوارش راستش دقيقا مطمئن نيستم ولي فك كنم تو كالات بود ،يا شايدم تو زيست دبيرستان بود!!!!!!!!!

rawy

New member
جناب یزدان منظورتون رو متوجه شدم، ولی من اینطوری نبود که بیام از حرفای بچه ها استفاده کنم برم سراغ درسا من همش یه هفته قبل عید بود مرتب انجمن میومدم و دیگه اصلا نیومدم تا وقتی جواب ها اومد در مرود سختی و آسونی سوالا و اینکه کلید ها اعلام شد در مورد چند تا از سوالا بحث کردم در مورد اون بحثی که پیش اومده هیچ اطلاعی ندارم. مهم محبت و دلگرمی بچه هاس که با هم بخونن برای کنکور وگر نه منابع مشخصه و سوالا هم از همون کتاباس مونده این وسط کسی با اراده و پشتکار بخونه. هر کس به اندازه زحمتی که کشیده نتیجه میگیره و اگه نشد سال بعد با تلاش بیشتر تا بالاخره به موفقیت برسه هر چی هم توصیه بهت بکنن و نکته بهت بگن تا نخونی که فایده نداره.

ممنون از شفاف سازی تون، این سوء تفاهم به این دلیل پیش اومد که شما همون اول گفتید یادش بخیر پارسال با بچه ها تبادل نظر می کردیم، در صورتی که تعداد پستهای پارسال و امسال شما جمعا ۱۲ تا هست! ما پارسال گروه نکته داشتیم و بچه ها از وقت کنکورشون می ذاشتن و به هم کمک می کردند، که گروه نکات هنوز هم هست می تونید ملاحظه کنید انرژی جمعی ای که خودتون بهتر می دونید و نیاز به توضیحش نیست پارسال تو گروه روانشناسی عالی بود متاسفانه عکس شرایط امسال و همه برای کمک به هم تلاش می کردن، و این باعث شد به لطف خدا بیشتر دوستامون الان دانشجوی ارشد باشند که برای ما افتخاره، آقای یزدان هم از این جهت حق دارن که دلشون مثل من و ما بسوزه چون وقت گذاشتیم، اما یه مقدار تند برخورد کردند البته ایشون کلا شوخ هستن
جناب آریا وقتی یه عده تو شرایط بحرانی هستند کوچیکترین انگیزه از فردی که اون مرحله رو گذرونده می تونه انرژی عالی ای رو بده، شرایط ما نیاز به توضیح نداره و "انجمن" هم اسمش روشه جمع شدیم که درمورد مسئله مشترکمون تبادل نظر کنیم، ممنون از همه لطفتون اما اگر کمکی به طور خصوصی بوده کمکی به جمع و گروه نیست، اگر فرصت داشتید و لطف کردید شرایط و سوالات ما واضح هست، منت می ذارید اگر حضور داشته باشید، در هر دو صورت سپاسگزارم و آرزوی موفقیت دارم براتون

rawy

New member
دوستان به احترام اعضا پستی در رابطه بحث پیش اومده حذف نشد، و احتمالا جمع با بستن بحث بچگانه ای که وقت طلایی مون رو به باد می ده موافق هستند، خواهشا چهره گروه روانشناسی رو از این زشت تر نکنیم و این بحث خاتمه پیدا کنه
سپاسگزار از همگی

rawy

New member
سلام رواي جان شما لطف داري!درمورد سوال اول بايد بكمواسه ازمونايي رواني من از كتاب بوران بزوهش و يه كتاب خيلي قديمي كه به به بيشنهاد يكي از استادام كرفتم به اسم ارزشيابي شخصيت تاليف دكتر اخوت و دكتر دانشمند،حجمش از مارنات خيلي كمتر و تمام ازمونايي مهم رو داره،
درمورد كوارش راستش دقيقا مطمئن نيستم ولي فك كنم تو كالات بود ،يا شايدم تو زيست دبيرستان بود!!!!!!!!!

ماشالا به حافظه ات :smiliess (3):

havash

New member
ممنون سپیده جون که یه عکس العملی نشون دادی, دقیقا به خاطر فرار بودنش منم هنوز نرفتم سراغش گذاشتمش واسه روزای آخر, کالات رو خوندی شما؟ من برام سواله چرا گفته گوارش از اثنی عشر شروع میشه , متاسفانه خاطرم هم نیست کجای کتابه که مراجعه کنم

جالبه که خودشونم برای گرفتن جوابشون چیزی نگفتن!

"Borji گرامی لطفا اگر تو خصوصی یا طریق دیگه ای جواب سوالتون رو گرفتید, تو انجمن مطرح بفرمایید که بقیه دوستان هم یاد بگیرن, ممنون"

به نظرم آقای هاوش جواب سوالا رو بدونن, یا جناب ریگار هم روانسنجی خوندن, لطفا اگر اومدید مسئله گشایی بفرمایید

سلام راوی جان
متاسفانه من اصلا فرصت نکردم آزمونارو بخونم و در مورد وکسلر هم تقریبا هیچی نمی دونم. در مورد اثنی عشر هم راستش منم یادمه که گفته بود از اثنی عشر شروع میشه ولی متاسفانه نه دلیلش رو می دونم و نه یادمه که دقیقا کدوم قسمت بود.:sad:
برقرار باشی

rawy

New member
سلام راوی جان
متاسفانه من اصلا فرصت نکردم آزمونارو بخونم و در مورد وکسلر هم تقریبا هیچی نمی دونم. در مورد اثنی عشر هم راستش منم یادمه که گفته بود از اثنی عشر شروع میشه ولی متاسفانه نه دلیلش رو می دونم و نه یادمه که دقیقا کدوم قسمت بود.:sad:
برقرار باشی

ممنون

جناب هاوش شما در حال حاضر فرد موفق گروهمون هستید، امیدمون به شماست، الان همه از ضربه ی علوم آسیب روحی دیدیم و زمان داره از دست می ره نیاز شدید به روحیه داریم، شما یه بخش رو با موفقیت گذروندید دیگه هرچی راهکار و راهنمایی و انرژی مثبت به ذهنتون می رسه خدا خیرتون بده، یک در دنیا صد در آخرت

henri

New member
سلام دوستان چند روزی نتم قطع بود نیمدم
مرسی راوی جون بابت لینکی ک گذاشته بودی
و بازم معذرت خواهی همیشگی ک نمیتونم جوابی ب سوالاتون بدم چون میدونید ک من کلا دیگه رفتم مرخصی تا ایشالا سال بعد بترکونم خخخخخخخخخخخخخخخخخ
البته ناگفته نماند ک من ب خودم اجازه اضهار نظرم نمیدم جلو استادایی مثل راوی جون و هاوش و .... ک ی پا دکترن اونوقت من دانشجو چی چی وگویم ای وسطه هاااا

- - - Updated - - -

سلام دوستان چند روزی نتم قطع بود نیمدم
مرسی راوی جون بابت لینکی ک گذاشته بودی
و بازم معذرت خواهی همیشگی ک نمیتونم جوابی ب سوالاتون بدم چون میدونید ک من کلا دیگه رفتم مرخصی تا ایشالا سال بعد بترکونم خخخخخخخخخخخخخخخخخ
البته ناگفته نماند ک من ب خودم اجازه اضهار نظرم نمیدم جلو استادایی مثل راوی جون و هاوش و .... ک ی پا دکترن اونوقت من دانشجو چی چی وگویم ای وسطه هاااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا