مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

balzak

New member
سلام به همه بچه های گل فرووووووووووم
ایشالا همگی خوبید خوید و پرانرژیییییییییییی.
خدایش دلتنگ همه شما بودم.چون خدایش از تک تک شما دوستان خیلی چیزا یاد گرفتم.هر کدومتون کپسول انرژی هستین ماشالا.
ایشالا همگی خوب رفته باشین جلو و این ماه آخری رو خاطره ساز کنید.:thanks::rose::smiliess (3)::28:

آریا

New member
خیلی ممنون لطف دارید . آره کم پیام مینوشتم بیشتر حرفای بچه هارو میخوندم. در مورد روزای آخر نظر شخصی من اینه و خودم این کارو میکردم این بود که کتابایی که نرسیده بودم بخونمشون رو گذاشتم کنار چون تو این وقت کم نمیشه یه کتاب جدید رو شروع کرد، اومدم درسایی که خونده بودم رو دوره کردم چون وقت خیلی کم تری میگرفت، به نظر من همون درسایی که خوندید رو به حد اعلا برسونید کمبود درصد تو درسایی که درصد کم میاد رو جبران میکنه، با درصد های 70 و 80 در شخصیت و رواندرمانی میشه درصد کم توی آمار و زبان رو جبران کرد. خودم کتاب تست نداشتم فقط کنکور های پارسال رو بررسی میکردم شنیدم کتاب پاسخ تشریحی کنکور های گذشته اومده توصیه میکنم بخونید چون من با بررسی کنکور های گذشته فهمیدم چی به چیه.

دل آرام

New member
سلام آقای اریا
چه خوب که اومدید و میخواهید کمک کنید به دوستانتون . دستتون درد نکنه
رتبه تون چند شد ؟ کدوم دانشگاه ؟ درصدهاتونم اگر مقدوره بگذارید .

مارناتو چه کردید شما ؟ همشو خوندید عایا ! ای خدااااااااا این مارنات چی موگوی این وسط !

moslem noori

New member
اخرین خبر
22 اردیبهشت نتایج وزارت علوم اعلام میشه :tsimuzpzwoap1t9y3o7

- - - Updated - - -

اخرین خبر
22 اردیبهشت نتایج وزارت علوم اعلام میشه :tsimuzpzwoap1t9y3o7

دل آرام

New member
سلام
بچه ها کی لینک مطالعه گروهی سال پیش رو داره ؟لطفا بگذاره اینجا .
من هر چقدر سرچ کردم مطالعه روانشناسی بالینی 92 رو نیافتمی ! :dadad4:

- - - Updated - - -

سلام
بچه ها کی لینک مطالعه گروهی سال پیش رو داره ؟لطفا بگذاره اینجا .
من هر چقدر سرچ کردم مطالعه روانشناسی بالینی 92 رو نیافتمی ! :dadad4:

ریگار

New member
آقا مارنات چقدر سخته !
این رورشاخ گریه من رو دراورده ! چقدر نکته داره :((

ریگار

New member
آقا من وزارت علوم رو رسما گند زدم !
:((
با این که اصلا اون رو نخوندم و فقط برای دست گرمی رفتم کنکور دادم اما نتیجه چنان وحشتناک بود که الان امیدم بهداشت هم برام داره سو سوی رو به خاموشی میزنه :(
دیگه ذهنم کار نمیکنه :(

- - - Updated - - -

با این که اصلا اون رو نخوندم و فقط برای دست گرمی رفتم کنکور دادم اما نتیجه چنان وحشتناک بود که الان امیدم بهداشت هم برام داره سو سوی رو به خاموشی میزنه :(

rawy

New member

از چیزی که براش تلاش نکردی انتظار نداشته باش
اینی که داری تلاش می کنی رو بچسب, اصلا مهم نیست فراموشش کن
الان این نتیجه باید موتور دومو روشن کنه چه قبولی چه مردودی
خیلی از قبولی های بهداشت پارسال اصلا علوم مجاز نشدن
بهداشت کجا و علوم کجا
فکرشم نکنید که اینا رو باهم مقایسه کنید
بکوبونید سی روز مونده بچه ها

fada19990

New member
راستش من اصلا واسه علوم نخونده بودم، انتظارم نداشتم كه خوب بده،ولي امروز كه نتيجه رو ديدم كمي حالم كرفته شد!يعني نميدونم جي بكم!نكرانم براي بهداشت!تو علوم تنها درصدي رو كه خوب زدم زبانم بود كه بتجاه زدم ،بقيه رو افتضاح نخواييد توضيح بدم!احساس ميكنم دوست دارم با يكي بحرفم!نكران و سردركمم !

ریگار

New member
من اصلا درصد درست و حسابی نداشتم ! حتی یه درس !!!! :(
باورم نمیشه انقدر فیزیلوژی رو پایین زده باشم ! همیشه فکر میکردم نصف دانشم فیزیولوژیه ! دیگه وقتی نتونم واسه وزارت علوم رو بزنم ، بهداشت رو چه میکنم خدا میدونه :(
الان شدیدا لازممه "بی تفاوتی" و " گسلش خواب آور" به کمکم بیان ! دارم از استرس کبود میشم :(

پی نویس : چندی پیش بلاخره کتاب نظریه های شخصیت رو تموم کردم و الان با قطعیت میگم "کلین" غیر منطقی ترین نظریه شخصیت عالم رو ساخته ! ازش متنفرم ! وای به حالش اگه ازش سوال بیاد ! البته بقیه نظریه پرداز های روابط شی رو دوست دارم . فقط کلین گزافه گو بود .
بین روانپویشی ها ، آدلر رو الان بیش از همه دوست دارم / اسکینر ، راجرز و بندورا و تا حدودی کلی رو بیش از همه دوست دارم / نظرم دیگه مثل قدیم نسبت به یونگ منفی نیست و احترامم نسبت به فروید عمیقتر شده .

آخرین ویرایش:

henri

New member
من اصلا مجاز نشدم چ خاکی تو سرم کنم آخه برا بهداشتم آماده نیستم البته نخونده بودم ولی برا سال بعدم امیدم از دست دادم چون خیلییییییییی افتضاح شدم چهار هزار و خرده ای
فیزیو رو هم منفی زدم خیلی بدبختم

- - - Updated - - -

راوی تو علوم نداده بودی ؟

havash

New member
درود بی کران
عاغا من رتبم توی علوم 41 شد. ایشالا هممون توی بهداشت قبول بشیم. پس بکوب بخونید این یه ماه دیگه رو

ریگار

New member
مبارکه ! الان باید حس بینظیری داشته باشی ، خوش به حالت :((
بهت تبریک میگم . :riz304:
شاید فقط ما میتونیم درک کنیم که چقدر این پیروزی برات شیرینه .
بازم بهت تبریک میگم:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا