مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mosaffa7

New member
:25r30wi: دکتر به معنی دکتر یا فحش؟ :smilies:
مرسی از لطفتون, همینطور شما
اوووووووووووه چقد طولانی, بگید امتحاناتونو تا 23 خرداد بگیرن دیگه تعطیلات تابستون بشه دیگه, چه خبره تا مرداد آخه
ایشالا تابستون دوباره جمع بچه های روانشناسی جمع بشه

دکتر به معنی دکتر...
خواهش میکنم
ایشالا همینطوره ولی ما که امسال تابستون نداریم، احتمالا سال بعدش هم نداشته باشیم...اینو گفتم که بدونید که برای انستیتو رفتن و بهداشت رفتن باید بهاش رو بپردازید...تا جایی که میتونید تلاش کنید و هیچ وقت نا امید نشید

rawy

New member
دکتر به معنی دکتر...
خواهش میکنم
ایشالا همینطوره ولی ما که امسال تابستون نداریم، احتمالا سال بعدش هم نداشته باشیم...اینو گفتم که بدونید که برای انستیتو رفتن و بهداشت رفتن باید بهاش رو بپردازید...تا جایی که میتونید تلاش کنید و هیچ وقت نا امید نشید

802421_Laie_54.gif

تابستون ندارید؟؟؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
720_dash1.gif

والا قبل کنکور که چندین ساااااااااااال هی باید بها بپردازیم, تا نتیجه ها بیاد هم که همینجوری بها داره, بعد که منت بذارن و قبول بشیم هم بها داره
آخه تابستونم بها داره دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
428920_cray.gif

این چه دامی بود ما افتادیم توش

mosaffa7

New member
802421_Laie_54.gif

تابستون ندارید؟؟؟؟؟؟ یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
720_dash1.gif

والا قبل کنکور که چندین ساااااااااااال هی باید بها بپردازیم, تا نتیجه ها بیاد هم که همینجوری بها داره, بعد که منت بذارن و قبول بشیم هم بها داره
آخه تابستونم بها داره دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
428920_cray.gif

این چه دامی بود ما افتادیم توش

دامی که نمیتوان از آن رهید؛ "زندگی"
به هر حال بها داره دیگه...مثل همون بهای شام برج میلاد که ندادید...!!!:))
امیدورام بهاش رو بپردازید و در نهایت لذتش رو بچشید...
من با عرض معذرت و با اجازتون باید برم...اما بازم تا کنکور سر میزنم
خیلی خوشحال شدم که باهاتون صحبت کردم راوی جان
امری با من ندارید؟

rawy

New member
دامی که نمیتوان از آن رهید؛ "زندگی"
به هر حال بها داره دیگه...مثل همون بهای شام برج میلاد که ندادید...!!!:))
امیدورام بهاش رو بپردازید و در نهایت لذتش رو بچشید...
من با عرض معذرت و با اجازتون باید برم...اما بازم تا کنکور سر میزنم
خیلی خوشحال شدم که باهاتون صحبت کردم راوی جان
امری با من ندارید؟

چرا می شه رهید, برج میلاد هست
من شام برج میلاد ندادم؟؟؟؟؟ :smiliess (11):
خواهش می کنم , ممنون تشریف آوردید
منم برم که شد 24 روز و 9 ساعت :tonguesmiley:
راستی لطفا شکسته نفسی و اینا رو کنار بذارید هرچی فوت کوزه گری به ذهنتون می رسه بهمون یاد بدید این روزای آخری که بحران زده ایم و عنقریبه که کشتی به گل بشینه (شوخی بودا من منفی نیستم, البته الان)
اگه الان فرصت ندارید, هر وقت زمان داشتید لطف کنید
شب عالی متعالی
بای تا های
895721_LaieA_054.gif

mosaffa7

New member
چرا می شه رهید, برج میلاد هست
من شام برج میلاد ندادم؟؟؟؟؟ :smiliess (11):
خواهش می کنم , ممنون تشریف آوردید
منم برم که شد 24 روز و 9 ساعت :tonguesmiley:
راستی لطفا شکسته نفسی و اینا رو کنار بذارید هرچی فوت کوزه گری به ذهنتون می رسه بهمون یاد بدید این روزای آخری که بحران زده ایم و عنقریبه که کشتی به گل بشینه (شوخی بودا من منفی نیستم, البته الان)
اگه الان فرصت ندارید, هر وقت زمان داشتید لطف کنید
شب عالی متعالی
بای تا های
895721_LaieA_054.gif
نه دیگه ندادید...:دی
خواهش میکنم...وظیفه بود...
بروی چشم...اگر مطلبی به ذهنم رسید حتما به اشتراک میذارم
برای همتون ارزوی موفقیت میکنم
شب شما زیبا
دست خداوند پشت و پناهتون

ریگار

New member
به همه اونایی که نا امید شدن و میخوان بازی رو ترک کنم باید بگم اشتباه نکنید !
یه دختر خانومی رو میشناسم که همکلاسیم بود ، بینهایت محترم طوری که حرفش برام حجته ! میگفت پارسال واسه آزمون بهداشت فقط چنتا از درس ها رو خوب خونده بود ، کالات و مرضی ( به جای کاپلان مرضی مدرسان رو خونده بود ) ، عمومی و رشد و آمار فکر کنم . یعنی کتاب های خفنی مثل نظریه های شخصیت و نظریه های رواندرمانی رو یا نخونده بود یا فقط روزنامه وار دیده بود . رتبه اش صد و اندی شد .
یکم دست بجنبونید این روزای آخر ، فکر کنم 22 روز وقت باشه ، راحت میتونید این درسا رو بخونید و رتبه بهتری از سال قبل دوست من پیدا کنید و قبول بشید .
من خودم خیلی فاز منفیم ، ترس سربازی داره جونم رو میخوره و تا چشم از کتاب برمیدارم ساعت ها میگذره و روزی به زور سه چهار ساعت درس میخونم ، اما امیدتون رو از دست ندید ، هممون این لحظه های تردید رو داریم ، هممون !
این قدم های آخر رو با تمام توان بدوید ! درس هایی که خوندید و خلاصه کردید رو مرور کنید تا متوجه بشید خیلی چیزا میدونید و کتاب هایی رو که نرسیدید بخونید مثل مارنات ( لعنت الله علیه ) رو رها کنید .

ضمنا ! هروقت دیدید خیلی دپرسید مرحوم فرانکل رو تو کارگاه های اجباری حزب نازی به یاد بیارید تا یادتون بیاد چقدر خوشبختیم و چقدر زمان برای تلاش داریم .
اگه وضع خیلی خراب شد بدونید ما به " گسلش خواب آور" مجهزیم هممون ! چیزیمون نیمشه ( یعنی من عاشق آدلر و این مکانسیمشم :rolleyessmileyanim: )

آخرین ویرایش:

rawy

New member
نه دیگه ندادید...:دی
خواهش میکنم...وظیفه بود...
بروی چشم...اگر مطلبی به ذهنم رسید حتما به اشتراک میذارم
برای همتون ارزوی موفقیت میکنم
شب شما زیبا
دست خداوند پشت و پناهتون

شام برج میلاد و من قبول نشده باید بدم یا شمای بهداشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
621221_LaieA_011.gif

بابا من گفتم یه ساندویچ بدون نوشابهههههههههههههههههه خوبه اونهمه آدم شاهد بودن
خیلیییییییی ممنونم از لطفتون
موفق باشید مثل همیشه, و شاد :riz304:

rawy

New member
به همه اونایی که نا امید شدن و میخوان بازی رو ترک کنم باید بگم اشتباه نکنید !
یه دختر خانومی رو میشناسم که همکلاسیم بود ، بینهایت محترم طوری که حرفش برام حجته ! میگفت پارسال واسه آزمون بهداشت فقط چنتا از درس ها رو خوب خونده بود ، کالات و مرضی ( به جای کاپلان مرضی مدرسان رو خونده بود ) ، عمومی و رشد و آمار فکر کنم . یعنی کتاب های خفنی مثل نظریه های شخصیت و نظریه های رواندرمانی رو یا نخونده بود یا فقط روزنامه وار دیده بود . رتبه اش صد و اندی شد .
یکم دست بجنبونید این روزای آخر ، فکر کنم 22 روز وقت باشه ، راحت میتونید این درسا رو بخونید و رتبه بهتری از سال قبل دوست من پیدا کنید و قبول بشید .
من خودم خیلی فاز منفیم ، ترس سربازی داره جونم رو میخوره و تا چشم از کتاب برمیدارم ساعت ها میگذره و روزی به زور سه چهار ساعت درس میخونم ، اما امیدتون رو از دست ندید ، هممون این لحظه های تردید رو داریم ، هممون !
این قدم های آخر رو با تمام توان بدوید ! درس هایی که خوندید و خلاصه کردید رو مرور کنید تا متوجه بشید خیلی چیزا میدونید و کتاب هایی رو که نرسیدید بخونید مثل مارنات ( لعنت الله علیه ) رو رها کنید .

ضمنا ! هروقت دیدید خیلی دپرسید مرحوم فرانکل رو تو کارگاه های اجباری حزب نازی به یاد بیارید تا یادتون بیاد چقدر خوشبختیم و چقدر زمان برای تلاش داریم .
اگه وضع خیلی خراب شد بدونید ما به " گسلش خواب آور" مجهزیم هممون ! چیزیمون نیمشه ( یعنی من عاشق آدلر و این مکانسیمشم : )

:4d564ad6:
مرسیییییییییییییییییییییییی آقای ریگار
یعنی با این چیزایی که گفتید اگه قبول نشیدااااااااااا با من طرف هستید
752421_Laie_55.gif

تشریف ببرید کتابخونه, تو کتابخونه درس خوندن با درس خوندن به هیچ شکل دیگه ای قابل مقایسه نیست, اصلا خود جو کتابخونه به آدم جو می ده
حیفه ها, تصور کنید الان سال 94 هست, آزمون 93 گذشته و خدای نکرده پذیرفته نشدید, اما بهتون لطف کردن سربازی نبردنتون, و بیست روزم وقت دادن که امساله رو دیگه تمومش کنید, دیگه یا مرگ یا زندگی
619120_sarcastic.gif
سال و ماه و روز مثل برق و باد می گذره, سال دیگه همین روزها که بیاد خودتون می بینید که با امسال هیچ فرقی نداره هیچی واقعا , پس تا تنور داغه بزنید تو گوشش

این نظریه شناسی تون هم که دیگه واویلااااااااااااست, انقد گفتید منم به وجد آوردید
من عاااااااااااااشق آدلرم, اصلا یه کتاب فیسته و یه آدلر همچین بدون اینکه کف ببینه از روی ترتیب تولد فال ملتو می گه که همه کففففففف می کنن
من نظریه پردازهایی رو دوس دارم که یه فکری گذاشتن وسط بقیه هم دارن از بغلش نون می خورن
فروید که دیگه خداست جای بحثی توش نیست (البته بماند که تعصب هاش رو دوس ندارم) , اما آدلر عزیز دل برادر بی ادعا, بدون هیاهو مطالبی رو گفته که تو زمان خودش فروید ازش استفاده کرد و الانم که الانه مورد استفاده داره, فروم تفریبا می شه گفت الگوی وجودی ها و انسانگرا هاست که امروزه باب شده و از نظریه بندورا هم توجهش رو به "رویدادهای غیر منتظره" دوس دارم که هیچکی بهش توجه نکرده تا حالا.
اما اسکینر که مرشد و راهنمای شماست, اینکه بشه انسان رو به این شکل تحت کنترل داشت اگه رویا نبود خیلیییییییییی معرکه است, مخصوصا اونجایی که طرف رو شرطی می کنه و ساعتش می افته اما عملا در مورد انسان نمی شه تک بعدی و مثل ماشین بهش نگاه کرد
چقدر حرف زدم این دم کنکوری , یکی نی بگه برو درستو بخون بچه
موفق باشید :riz304:

rawy

New member
سلام به همگی, به این لینک تشریف ببرید قسمت کارشناسی ارشد 93 و اطلاعیه شماره 9 رو دانلود کنید , تو صفحه آخر روز برگزار آزمون رشته های مختلف ذکر شده
از قرار معلوم به عکس سالهای گذشته که آزمون روانشناسی صبح جمعه بوده, امسال صبح پنج شنبه است
621221_LaieA_011.gif
770620_dash2.gif

henri

New member
سلام به همگی, به این لینک تشریف ببرید قسمت کارشناسی ارشد 93 و اطلاعیه شماره 9 رو دانلود کنید , تو صفحه آخر روز برگزار آزمون رشته های مختلف ذکر شده
از قرار معلوم به عکس سالهای گذشته که آزمون روانشناسی صبح جمعه بوده, امسال صبح پنج شنبه است
621221_LaieA_011.gif
770620_dash2.gif

مرسی راوی جون

- - - Updated - - -

621221_LaieA_011.gif
770620_dash2.gif

مرسی راوی جون

sepideeee

New member
وای وای بچه ها اونی که من دیدم شما هم دیدین؟؟؟ :
امتحان یه روز جلو افتاد
1dco2x0p1lilzhfpg1t
من رو اون یه روز کلی حساب کرده بودم :smiliess (7):

ریگار

New member
بیاین دعا کنیم ظرفیت ها ده برابر و داوطلبین یک دهم شده باشن :d
من میخوام دانشگاه اهواز رو هم انتخاب کنم ، حتی اگه از گرما ذوب بشم هم مهم نیست :d

به راوی : بعد کنکور جایی نریا ! میخوایم یه عالمه در مورد نظریه پرداز ها صحبت کنیم ! خب اون رویداد های غیر منتظره بندورا رو نمیشه هیچ کاری روش کرد، نه میشه در موردش تحقیق کرد نه میشه ازش استفاده ای چیزی کرد . واسه همینه که بی توجهی شده بهش به نظرم .

rawy

New member
بیاین دعا کنیم ظرفیت ها ده برابر و داوطلبین یک دهم شده باشن :d
من میخوام دانشگاه اهواز رو هم انتخاب کنم ، حتی اگه از گرما ذوب بشم هم مهم نیست :d

به راوی : بعد کنکور جایی نریا ! میخوایم یه عالمه در مورد نظریه پرداز ها صحبت کنیم ! خب اون رویداد های غیر منتظره بندورا رو نمیشه هیچ کاری روش کرد، نه میشه در موردش تحقیق کرد نه میشه ازش استفاده ای چیزی کرد . واسه همینه که بی توجهی شده بهش به نظرم .

بلههههههه حتمااااااا، نه که کلا خیلییییی به فکر جوانان جان بر کف پشت کنکوری هستن برای همین اصلا راضی نیستن به روحیه ما خدای نکرده خدشه مدشه ای چیزی وارد بشه، کلا نفری یه کرسی برامون در نظر گرفته شده از قبل

نه ما اگه زنده باشم و دوستان هم مثل پارسال حضور داشته باشن حتما هستیم، البته این تاپیک بعد از کنکور بسه می شه و تو تاپیک های دیگه میتینگ می ذاریم، من که الان دلم لک زده واسه تاپیک فیلممون

henri

New member
بلههههههه حتمااااااا، نه که کلا خیلییییی به فکر جوانان جان بر کف پشت کنکوری هستن برای همین اصلا راضی نیستن به روحیه ما خدای نکرده خدشه مدشه ای چیزی وارد بشه، کلا نفری یه کرسی برامون در نظر گرفته شده از قبل

نه ما اگه زنده باشم و دوستان هم مثل پارسال حضور داشته باشن حتما هستیم، البته این تاپیک بعد از کنکور بسه می شه و تو تاپیک های دیگه میتینگ می ذاریم، من که الان دلم لک زده واسه تاپیک فیلممون
آخه چرا بسته میشه راوی جون ؟

rawy

New member
آخه چرا بسته میشه راوی جون ؟

عزیزم, عنوان تاپیک "مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93" هست, طبعا بعد از کنکور این مطالعه گروهی تموم شده دیگه ایشالا بچه های 94 باید گروه جدید باز کنن, بعد از کنکور هم یه تاپیک برای تبادل نظر در مورد کنکور می زنم و تو آخرین پست اینجا لینکش رو می ذارم که همه بریم اونجا و در مورد کنکور صحبت کنیم.
پارسال ما هم همین حس شما رو داشتیم, مدیر محترم که تاپیک ما رو بستند من خودم کلی جیغ جیغ کردم انگار در خونمونو بسته بودن :25r30wi:
خداییش هم اونجا یه چیز دیگه بود اما بعدش برای تابستون, پرند عزیز صفحه زنگ تفریحی رو زد که برای گپ زدن غیر درسی اونجا جمع می شیم, تاپیک زیاد داریم خوشبختانه اما نیمه فعال موندن متاسفانه, کافه کتاب داریم, تاپیک برای مطالعه زبان باز کردیم نیمه کاره موند, برای دانلود مقاله و ترجمه مقاله تاپیک زدیم اونم نیمه کاره موند, که امیدوارم امسال فعال تر باشن, فعال ترین ها همین مطالعه گروهی هاست, زنگ تفریح و روانشناسی از دوربین سینما
این رو اطلاع دادم که بعد از کنکور اگه دیدید اینجا بسته شده بدونید کجا جمع می شیم :rose:

moslem noori

New member
سلام یه چیزی بگم به خندین روحیه بگیرین
دیروز تو این سایتا یه ساعتی دنبال منابع دکتری بودم !!!
حالا انگاری قبول شدم و تنها کارم اینه که ببینم چی باید بخونم واسه دکتری
وقتی آدم با یه عده بچه درس خون ارتباط داشته باشه اعتماد به نفس میزنه بالا
:smilies-azardl (113

moslem noori

New member
آها یه چیزی یادم رفت.چند روز پیش یکی از استادامون گفت یه تحقیقات گسترده شده در مورد # اسطوخودوس # که یگ داروی گیاهیه و دانشمندان پی بردن به شدت برای استرس و مقاوم شدن روحیه مفیده.میگفت که هر شب قبله خواب یه استکان عرق اسطوخودوس بخورین
تو این مدت هم خیلی به درد میخوره مخصوصاً واسه کسایی که استرس دارن

henri

New member
عزیزم, عنوان تاپیک "مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93" هست, طبعا بعد از کنکور این مطالعه گروهی تموم شده دیگه ایشالا بچه های 94 باید گروه جدید باز کنن, بعد از کنکور هم یه تاپیک برای تبادل نظر در مورد کنکور می زنم و تو آخرین پست اینجا لینکش رو می ذارم که همه بریم اونجا و در مورد کنکور صحبت کنیم.
پارسال ما هم همین حس شما رو داشتیم, مدیر محترم که تاپیک ما رو بستند من خودم کلی جیغ جیغ کردم انگار در خونمونو بسته بودن :25r30wi:
خداییش هم اونجا یه چیز دیگه بود اما بعدش برای تابستون, پرند عزیز صفحه زنگ تفریحی رو زد که برای گپ زدن غیر درسی اونجا جمع می شیم, تاپیک زیاد داریم خوشبختانه اما نیمه فعال موندن متاسفانه, کافه کتاب داریم, تاپیک برای مطالعه زبان باز کردیم نیمه کاره موند, برای دانلود مقاله و ترجمه مقاله تاپیک زدیم اونم نیمه کاره موند, که امیدوارم امسال فعال تر باشن, فعال ترین ها همین مطالعه گروهی هاست, زنگ تفریح و روانشناسی از دوربین سینما
این رو اطلاع دادم که بعد از کنکور اگه دیدید اینجا بسته شده بدونید کجا جمع می شیم :rose:

مرسی راوی جون یهو نگران شدم گفتم خدایا چرا همچی با هم داره میره
دیروز آخرین روز کلاسم بود و 7 ترمم تموم شد اصلا باورم نمیشه چ جوری گذشت حسابی افسرده شدم اصلا این ترم آخری دل و دماغ هیچکاری ندارم حتی نمیتونم درس بخونم این بیشتر عذابم میده جالبه تا ترم پیش روزشماری میکردم زودتر دانشگام تموم شه اما الان همش ناراحتم با این روحیه معلوم نیست کی بتونم شروع کنم ب خوندن
راستی اختلال من چیه دکترها
دوسوگرام نه ؟ از یک طرف هر ترم تموم میشد میخاستم زودتر تموم شه حالا اندازه همه اون 7 ترمی ک گذشت و قدر ندونستم و خوش نگذروندم ناراحتم دارم میترکم از غصه اگه از مهر میرفتم سر کلاسای ارشد این حسم کمتر بود اما چی بگم ک خودتون در جریانید

rawy

New member
آها یه چیزی یادم رفت.چند روز پیش یکی از استادامون گفت یه تحقیقات گسترده شده در مورد # اسطوخودوس # که یگ داروی گیاهیه و دانشمندان پی بردن به شدت برای استرس و مقاوم شدن روحیه مفیده.میگفت که هر شب قبله خواب یه استکان عرق اسطوخودوس بخورین
تو این مدت هم خیلی به درد میخوره مخصوصاً واسه کسایی که استرس دارن

درسته اسطوخودوس یا لوندر, بوییدن هم روغنش هم خود گیاهش استرس رو کم می کنه
اما نمی دونستم عرقش هم هست و می شه خوراکی استفاده کرد, ممنون
من پارسال دنبال عطرش بودم که تو کنکور بزنم, تو عطرهای زنونه چیزی پیدا نکردم که بوی پایه اش اسطوخودوس داشته باشه اما تو مردونه ها دیور هوم اسپرت هست که البته جدای از اثر آرامبخش ضد استرسش بوی همه پسندی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا