مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

adambarfi

New member
سلام بچه ها امیدوارم همتون موفق باشید بچه ها من میخوام شرو کنم به خوندن ولی نمدونم چجوری استارت بزنم......ازبچه ها کسی اهل تبریز هست که امسال بخواد ارشد شرکت

کنه؟؟؟ اگه هستی لطفا خودتو معرفی کن که بیشتر هماهنگ باشیم.ممنونم

سلام عزیزم منم برای شما و همه ارزوی موفقیت دارم .. من تبریز نیستم اما با توجه به مشکلاتی که توی این چند روزه اخیر برام پیش اومد از اون استارتی که خودم می خواستم عقب افتادم اما به امید خدا دیگه از امروز می خونم و مشکلات دست از سرم برداشتن

می تونیم باهم شروع کنیم بعد مصافت مهم نیست تا وقتی تکنولوژی و اینترنت هست

ملیسا

New member
سلام.ممنون ادم برفی .من منتظرت هستم....بچه ها میشه از برنامه هاتون بگین؟؟میخوام برنامه ریزی کنم ولی نمدونم چجوری
میشه راهنمایی کنید؟ممنون میشم.

rawy

New member
سلام بچه ها ، من واسه کنکور به این زیر نظر جهاد رفتم ، دوستم پارسال اینجا بوده میگه استاداش خوبه پرسیدم ، من میخام آمارزیستی شرکت کنم باید تعداد به حداقل برسه ، ما چند نفری هستیم ، اینم بنرشونه ، بیاین همه باهم شرکت کنیم .هزینشم خوبه . هرکی میاد تا قبل آبان بیاد که زودتر شروع کنیم ، امسال قبول نشم دیونه میشم دیگه . اینو تو صفحه های دیگم زدم بچا ببینن ، آمار واسه کنکور ارشد رشته های شمام هست بدردتون میخوره

قبلا یکبار بهتون تذکر دادم که اجازه تبلیغ در انجمن رو ندارید, در صورت تکرار دوباره عضویتتون بلاک خواهد شد

ملیسا

New member
بچه ها منم هیچ اعتقادی به این ازمون های جور با جور و مسخره این نهادها ندارم..با برنامه خودتون جلو برید و بخونید و الکی پولتونو به این اموزشگاهها و ازمونا ندین لطفا.

yazdan

New member
سلام به همه دوستای گلم
خیلی وقته دارم تلاش میکنم مث سایق (البته روزای خوبش )بخونم اما نمیشه
خیلی نگرانم که مبادا دیر بشهأهرچند که دنیاهم روسرم خراب بشه من باز خوشبینم.گفتم ازین به بعد بیام اینجا گزارش بدم بلکه از خجالت شما دوستان گل هم که شده بخونم.
پس از فرداشب میام.

taranom92

New member
سلام آقایزدان خوبین؟خوشحالم دیدمتون من ازوقتی دانشگاه شروع شدنشدبخونم الان ناراحتم ومیخوام شروع کنم نمیدونم چن نفرپایه ان

yazdan

New member
سلام ترنم جان خوبی؟
باور کن من همیشه روحیه ی تورو مثال زدم تو این مدت برا بچه ها
حتی به چندتا از دوستام در خارج از انجمنم گفتم کسی با این ویژگی ها رقیبتونه.خلاصه من مطمینم امسال سال توه(والبته هرکس دیگه ای که مث تو باانگیزه باشه)
من از فردا میام گزارش میدم.یواش یواش اینجام به رونق پارسال میشه.

آخرین ویرایش:

taranom92

New member
مرسی آقایزدان خوشحالم کردین
میخوام باوجوددرسای دانشگام هرچندساعت که شده هرروزبرای بهداشت بخونم فقط هرشب زبان وآمارمیخوام بخونم بایه درس دیگه دوست دارم اینطوربخونم شخصیت فصل فرویدبعدروان درمانی فرویدکه اول نظریه رویادبگیرم بعدکاربرددرمان بنظرتون خوبه؟

yazdan

New member
راستش من به یکی از دوستام این پیشنهادو دادم و خیلی زود گفت خوب نیست.میگفت کسالت آوره
از طرفی تفاوت زمانی بین مثلآ روانکاوی در درمان و شخصیت خودبخود میتونه ی مرور باشه.
چون پایت خوبه من فکرمیکنم با روزی بالای 5ساعت به راحتی میرسی.حالا برا حاشیه امنیتش هر چنذساعتی بیشتر که بخونی خب خیالت راحت تر میشه

taranom92

New member
مرسی آقایزدان چون من ازاستادم شنیدم که اول یه فصل ازشخصیت بعدهمون روازروان درمانی البته استادمون برای باکیفیت خوندن این روش روپیشنهادکردکه چطوردردرمان به کارببریم برای کنکورخوندن پیشنهادنداد
مرسی آقایزدان شماهرشب میان گزارش میدین یاهفتگی؟

yazdan

New member
مرسی آقایزدان چون من ازاستادم شنیدم که اول یه فصل ازشخصیت بعدهمون روازروان درمانی البته استادمون برای باکیفیت خوندن این روش روپیشنهادکردکه چطوردردرمان به کارببریم برای کنکورخوندن پیشنهادنداد
مرسی آقایزدان شماهرشب میان گزارش میدین یاهفتگی؟

فعلآ میخوام هرشب بیام تابعد ببنم چی میشه.

yazdan

New member
گزارش گزارشه دیگه.قرار نیست که حتمآ منم مث شما باشم
من امروز فقط ی ساعت کاپلان خوندم.اینجا کسی بلده منو دعواکنه؟
میشه بگید پیشنهادی دارید که من زودتر رو فرم بیام؟چون دیگه داره زنگ خطر بصدا درمیاد.

parand

Well-known member
گزارش گزارشه دیگه.قرار نیست که حتمآ منم مث شما باشم
من امروز فقط ی ساعت کاپلان خوندم.اینجا کسی بلده منو دعواکنه؟
میشه بگید پیشنهادی دارید که من زودتر رو فرم بیام؟چون دیگه داره زنگ خطر بصدا درمیاد.

سلام اقای یزدان...خوبید؟؟؟
نیاز به دعوا نیست...انشاا... از فردا بیشتر میخونید...
ولی بخونیدااااااااااا....

yazdan

New member
سلام اقای یزدان...خوبید؟؟؟
نیاز به دعوا نیست...انشاا... از فردا بیشتر میخونید...
ولی بخونیدااااااااااا....

سلام خوبی پرندجان؟
ممنون ولی من مطینم فقط دعوا جواب مییده
حالا فردا که اومدم پررو پررو تو چشمتون زل زدم گفتم هیچی نخوندم باورت میشه.

parand

Well-known member
سلام خوبی پرندجان؟
ممنون ولی من مطینم فقط دعوا جواب مییده
حالا فردا که اومدم پررو پررو تو چشمتون زل زدم گفتم هیچی نخوندم باورت میشه.

مرررسی اقای یزدان خوبم....
خب باشه...
من که دعوا کردنم خوب نیست جواب نمیده
ولی ایلینو میگم بیاد دعواتون کنه....
پس بخونید...

yazdan

New member
مرررسی اقای یزدان خوبم....
خب باشه...
من که دعوا کردنم خوب نیست جواب نمیده
ولی ایلینو میگم بیاد دعواتون کنه....
پس بخونید...

حالا نه اونقدر دعوا که آیلینو مجبور باشیم خبر کنیم.ی جوری خودت سرو تهشو هم میاوردی.الان از ترس آیلین از صبح دارم میخونم .بگو نیاد خودم میخونم.اون هم میزنه هم برچسب میزنه

yazdan

New member
من امروز 4ساعت خوندم.نصفشو کاپلان ونصفشم شخصیت.
و ی ساعتم زبان

انقدر اینجا گزارش میدم تا این تاپیک دوباره شلوغ بشه

yazdan

New member
خواستم ثابت کنم که از آیلین نمیترسم(آیلین جان منظورم اینه که میخوام بگم شما ترس نداری که) برا همینم امروز فقط ی ساعت زبان خوندم
قربونش برم گزارش که گزارش نیست!ننگ نامس

parand

Well-known member
بچه ها من از کتاب بالینی فیرس خیـــــــــــلی بدم میاااااد اصلا نمی تونم باهاش ارتباط برقرار کنم...
smilie_girl_093.gif

اخه چرا منبع علوووم فیرسه...:sad:
وقتی میخوونمش این شکلی میشم
viannen_82.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا