مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
من تازه کتابارو خریدم و تا حالا برای ارشد نخوندم ... اصلا از چیزایی که بچه ها می گن سر در نمیارم و حسابی پریشونم

هر سوالی دارین همینجا بپرسید, من یه چند روز فرصت کمی برای سرزندن داشتم, اما به هر حال با کمک دوستان حتما سوالها رو پاسخ خواهیم داد.

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
نخسته!!
دوسه روز مسافرت بودم جاتون خالی
امروزبرگشتیم میخام بشینم جبران این چندروز بخونم
موفق باشیم همگی

adambarfi

New member
ممنون راوی جان از توضیحاتت

کتاب کاظم محمد اون کتابفروشی که من خریدم داشت اما گفت نیاز نیست وقتی همون مرور جامعو داری کافیه و همه مواردو شامل میشه ... به نظرتون برای امار کتاب دلاور و مرور جامع کافیه ؟ کتاب امار زیستیو نگرفتم ...

psychology123

New member

خدارو شکر که شروع کردید به خوندن...
:a2d3:
بهترین کار همینه. اوایل خوندن با ساعت مطالعه کم شروع کنی بعد کم کم ساعت مطالعتو ببری بالا...اینجوری کیفیت فدای کمیت نمیشه..
منم تقریبا یک ماهو نیم شروع کردم مرداد ماه کم میخوندم به مرور زیادش کردم...
الااااااااان تقریبا همه ی وقتمو صرف خوندن میکنم.چون به کنکورم 5 ماه مونده باید با جدیت بیشتری بخوونم.
برات ارزوی موفقیت میکنم عزیزدلم امیدوارم به هدفت برسی.....
:28::rose:
مررررسی گلم.
دقیقا کیفیت خیلی مهم هست و در کنارش باید حتما کمیت رو هم اضافه کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم
افرررررررین پرند مهربونم همین جور ادامه بده و مطمعا باش اینده از ان توووووووست:thumbsupsmileyanim:
انشالله هم توی علوم و هم توی بهداشت بهترین نتیجه رو می گیرین
منم براتون بهترین ها رو ارزومندم
موفق و پیروز باشی دوست نازنینم

psychology123

New member

کتاب کاظم محمد اون کتابفروشی که من خریدم داشت اما گفت نیاز نیست وقتی همون مرور جامعو داری کافیه و همه مواردو شامل میشه ... به نظرتون برای امار کتاب دلاور و مرور جامع کافیه ؟ کتاب امار زیستیو نگرفتم ...

دوست عزیز درمورد امار خیلی نمی تونم راهنماییتون کنم اما همون طور که اگه منابع رو خونده باشین فقط برای روش تحقیق باید کتاب دلاور رو بخونین نه برای امارش:smiliess (7):

rawy

New member

جدا؟؟؟ به من گفتن کاظم محمد پیدا نمی شه, اما تا جایی که می دونم خیلی کتاب کاربردی ای هم نیست, شما شروع کنید به خوندن و کار کردن اگر مباحث رو با مرور جامع خوب یاد گرفتید و موفق به زدن تستها شدید یا در نهایت اگه نیاز بود مباحثی رو از دلاور مطالعه کردید و مسئله ای نداشتین همین ها کافی هستن براتون.
اما اگر نیاز به توضیح و تشریح بیشتری داشتید کتاب دانیل/آیت اللهی رو تهیه کنید.
موفق باشید

hamidehjoon

New member

سلام دوست عزیز
توی امارتست زدن مهمه برای همین به نظرم بهتره هردوروبگیری که ازمباحث مربوط به منبع بهداشت تستاشوکارکنی من کتاب مرورجامع روندیدم ولی احتمال داری مباحث تخصصی تر امارزیستی هم توش باشه که نیازی نباشه شما روش وقت بذارید
درمجموع هردوروبخریدبهتره
موفق باشید

hamidehjoon

New member
سلام بچه ها
یه سوال فنی
من چکارکنم که دایم از انجمن گفتگوعلوم پزشکی برام ایمیل نیاد؟؟
شایدروزی ده تاایمیل میادبرام که چیزخاصی نیست توش

parand

Well-known member
سلاااام دوستای گلم.:ad54ad:..
کجایید؟؟؟؟؟
گزارشای هفتگی تون کو؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4:
گزارش هفته ی قبلم...
۵ فصل سلیگمن
۵۰ صفحه میلانی فر
۷ فصل ژنتیک
۲ فصل فیرس
زبان و امار رو هم پراکنده خوندم نمیدونم دقیق چقد شد...

امیدوارم هر جایی که هستید سلامت باشید و درساتونو خوب بخونید...

adambarfi

New member
سلام بچه ها

من تازه همین امروز استارت مطالعه رو زدم ... می دونم از همتون خیلی عقب هستم اما توکل به خدا
امروز یه فصل کرامر خوندم و یه فصل از دلاور و 20 تا لغت زبان

همگی موفق باشید

parand

Well-known member
سلام بچه ها

من تازه همین امروز استارت مطالعه رو زدم ... می دونم از همتون خیلی عقب هستم اما توکل به خدا
امروز یه فصل کرامر خوندم و یه فصل از دلاور و 20 تا لغت زبان

همگی موفق باشید

سلاااام ادم برفی جان...
به جمع ما خوش اومدید...

برای شروع عالــــــــــــــیه...
فکر عقب بودن از بقیه نباشید. فقط بخوونید....
9 ماه فرصت دارید...
براتون ارزوی موفقیت میکنم....
:a2d3:

rawy

New member
سلام بچه ها
یه سوال فنی
من چکارکنم که دایم از انجمن گفتگوعلوم پزشکی برام ایمیل نیاد؟؟
شایدروزی ده تاایمیل میادبرام که چیزخاصی نیست توش

نوار بالا , ابزار انجمن , تنظیمات عمومی , قسمت دریافت ایمیل رو ویرایش کنید

taranom92

New member
سلام دوستای گلم دلم براتون تنگ شد
خوووبین؟چن وقت نبودم به دلیل یه سری کارها...
درس هم نخوندم اماشروع میکنمومیام گزارش هفتگی میدم

sepideeee

New member

سلام. بچه ها یکی به من بگه حالا که منابع 5 ماه دیگه اعلام میشه .. شما از چه منبعی درس می خونید ؟؟؟ منابع رو هم که هر سال عوض می کنن !!!!

rawy

New member

ای جااااااااان سلام ترنم خوبی؟؟؟
من فکر می کردم به شدت هرچه تمام تر داری درس می خونی
اتفاقا خیلی یادت می افتادم, اما با این خیال خوشحال بودم که داری از زمانت استفاده بهینه می بری
امیدوارم هرچه که بوده خیر باشه و خیلی سریع دوباره همراه ما باشی :riz304:

rawy

New member

سلام. بچه ها یکی به من بگه حالا که منابع 5 ماه دیگه اعلام میشه .. شما از چه منبعی درس می خونید ؟؟؟ منابع رو هم که هر سال عوض می کنن !!!!

منابع پارسال

نه پارسال سال اولی بود که در حق ما لطف داشتند, مشخص نیست که هر سال چه تصمیمی خواهند داشت :14:

hamidehjoon

New member

سلام عزیزم
راستشوبخای باتوکل برخدا وتوسل به 14 معصوم و124 هزارپیغمبرهمون منابع پارسال رومیخونیم به امیداینکه طراحان محترم سوال به سرشون نزنه منابعوتغییربدن یاحداقل کمی تاقسمتی تغییربدن
چاره ای نیست. جزاین
توهم همینکاروبکن چون اون موقع که منابعواعلام میکنن فقط به درد عمه شون میخوره نمیدونم انگیزشون چیه
موفق باشی

parand

Well-known member

سلاااااااام ترنم جون. خوبی؟؟
من همش با خودم میگفتم حتما تو ترکه نمیاااااااد.
منتظر گزارش این هفتت هستیم عزیزم..

- - - Updated - - -

سلام عزیزم
راستشوبخای باتوکل برخدا وتوسل به 14 معصوم و124 هزارپیغمبرهمون منابع پارسال رومیخونیم به امیداینکه طراحان محترم سوال به سرشون نزنه منابعوتغییربدن یاحداقل کمی تاقسمتی تغییربدن

:25r30wi::25r30wi:

adambarfi

New member
بچه ها شما کاپلان جدولارو هم می خونید ؟؟؟ مخصوصا فصل 9 که پر از جدوله

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا