مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

balzak

New member
تازه چون پارسال سابقه این عملکرد رو دارن امکان داره امسال باز کمترم بشه (اینا رو میگم که همه رو بترسونم که حسابی بخونید :rolleyessmileyanim:) ببخشید بخووووونیییییییییییییم :whistle:
اییییییییییییییول پس امیدی هسسسسسسسسسست , ما بریم حاضر بشیم :rolleyessmileyanim:

ایشالا همیشه امیدی هستش.
راوی تو چی سفارش میدی؟
بچه هر کدوم سفارشتونو بدین چراکه گارسون منتظرههههههههههههههههههه:p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:

balzak

New member
حالا دیدیییییییییییین؟؟؟ من اونهمه جززززززز می زدم که همه چی کنترل شده باشه واسه همچین روزهایی بود چون این روزها رو می دیدم, حالا هی بگید انعطاف پذیر باشه بهتره , الان به نظر خودتون خیلیییییییییی منعطف نشدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقای هاوش دیشب با اونهمه مشغلشون به وعده شون وفا کردن خیلی هم مرتب تست گذاشتن ( تو صفحه 165) و یه جمله مثبت زیبا و شعر قشنگ, یعنی هیچکیییییییییییییی نمی خواد جواب تستاشون رو بده؟؟؟؟؟؟؟
همین شماها بودید مطالعه گروهی دوس داشتید دیگه نه؟؟؟ :New (6):

حق داری راوی.اما خدایش من جواب سوالای هاوش رو نمی دونستم!!واسه همین جواب نداده بودم.چون میدونستم غلط میشه
اما چششششششششم غلطم باشه میزنیم.

aylinn

New member
سلام بچه کنکوریای گل
ایلین جان من این سوالوازدوستم پرسیدم گفت توسلیگمن جلدیکش نوشته نوعی سرکوبی ناقص درافراددارای شخصیت چمدگانه دیده میشه
من سلیگمنوندارم
راسی من کباب بختیاری سفارش میدم بالزک خان مخلفاتش زیتون پرورده وماست موسیر وسالادفصل
دسرهم باشه باهاش
همچین ادم قانعی هستم من

مرسی حمیده جون. لطف کردی عزیزم.

balzak

New member
درود بی کران

قبل از هر چیز به خاطر چند روز غیبت و عدم پاسخگویی به تست ها از همه ی دوستان معذرت می خوام. متاسفانه مسائلی پیش اومده که وقت زیادی ازم میگیرن و همین مسئله باعث شده نتونم زیاد به تاپیک سر بزنم. ولی طبق قرار قبلی سعی می کنم هر جور شده جمعه ها بر حسب وظیفه تست های خودمو بذارم. امیدوارم بعد از عید و با برطرف شدن درگیری های فعلی بتونم بیشتر به تاپیک سر بزنم. حتی نمی دونم فرصت می کنم منابع کنکور وزارت علوم رو به خوبی بخونم یا نه!!!:sadsmiley:

1. واکنش نشان دادن خلق، حساسیت به طرد در روابط بین فردی و فلج خشک از علایم کدام یک از اختلالات خلقی است.

الف) دوقطبیI ب)افسردگی آتیپیک ج)افسردگی مالیخولیایی د)دوقطبیII
....................................................................................................................

2.کدام یک از خصایص بالینی زیر پیش بینی کننده ی اختلال دوقطبی نیست.

الف) افسردگی روانپریشانه پیش از 25 سالگی ب) افسردگی بدون کندی بارز روانی حرکتی ج)شروع و خاتمه ی سریع دوره های افسردگی د) افسردگی عود کننده.
.......................................................................................................................

3. از روش تحریک عصب واگ چپ (VNS) برای درمان کدام یک از اختلالات زیر استفاده می شود.

الف) اختلال افسردگی اساسی عود کننده ب) اختلال بی اشتهایی عصبی ج) اختلال پر اشتهایی عصبی د) اختلال خواب
....................................................................................................................

4. کدام یک از نظریه پردازان زیر رویا را شاهراهی به سوی یکپارچگی می داند؟

الف) فروید ب)پرلز ج)ادلر د) یونگ

سوال 1 گزینه الف
سوال 2 گ ج
سوال 3 گزینه ب
سوال 4 گزینه انف(به یاد یکی از معلمام)
هاوش جان ممنون داداششششششششششش

aylinn

New member
elham-11.jpg

rawy

New member
راوی جون من قراربودسه شنبه هابیام تست بذارم
درموردجواب دادن به تستاهم اونایی که بلدنیستم که هیچ بقیه اش هم براخودم جواب میدم تابچه هاجواب تستاروبگن
اخه هم باموبایل تونت اومدن سخته وهم خیلی وقت میبره
یه مدت که میومدم حس کردم نبایداینقدربیام اینجا
تاسه شنبه بای

چه می دونم خودت انقلاب کردی دخترم, منکه می گفتم اینجا زیاد وقت نذارید, تجربه پارسال گفت اونایی که قبول شدن "فقققققققققققققط خوندن, فقط" (از فرمایشات گرانقدر پرند)
به هر حال خواست خودتون بود که اینجا فعال بشه و من هم پیشنهاد دادم هر طوری که فکر می کنید منصفانه است با دوستاتون برخورد کنید, اگه نمی خواید وقت بذارید به بقیه هم بگید که نذارن, گناه دارن به درساشون برسن, من خودم به شخصه به همین شیوه که مثلا تو مورد آخر آیلین جون مطرح کرد خیلی موافقم که به هر مشکلی خوردیم بیایم باهم مطرح کنیم, و همه بچه ها لطف کنن هرچی در موردش می دونن بگن, اینطوری شاید من نوعی حتی کتابی رو نخونده باشم اما از اطلاعات بقیه چیز یاد میگیرم, الان همینی که آیلین از سلیگمن گفت رو من نمی دونستم, من خودم به شخصه با این روش خیلیییییییییییی خوب تو ذهنم می مونه.
و خیلی دوست دارم که این تصویرها و جملات قشنگ ادامه پیدا کنه و روزایی که خوب خوندیم انرژی مثبتمون رو با دوستامون شریک بشیم.
الهیییییییییی که امسال که نتایج میاد, جبران غصه های پارسال بشه و از انجمنمون از خوشحالی بتررررررررررررکه و همه باهم خوشحال باشیم :a2d3:

rawy

New member
ایشالا همیشه امیدی هستش.
راوی تو چی سفارش میدی؟
بچه هر کدوم سفارشتونو بدین چراکه گارسون منتظرههههههههههههههههههه:p7977cujr38iyymsu8:

من همین که اکی دادین راضی شدم, بلکه ام اصلا نیام واسه شیرینی ولی اگه اومدم هم نمییییییی دوووووونم چی سفارش بدم! منو رو بدید ببینم چی داره؟ :rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

حق داری راوی.اما خدایش من جواب سوالای هاوش رو نمی دونستم!!واسه همین جواب نداده بودم.چون میدونستم غلط میشه
اما چششششششششم غلطم باشه میزنیم.

چشمتون سلامت, مرسیییییی :riz304:

rawy

New member

خیلیییییییییی قشنگ بود آیلین جونم مررررررررسی
یکی از چیزایی که بی نهایت روحیه منو تازه می کنه صاف بودن و آبی بودن آسمونه, هوا که میگیره دلم میگیره مخصوصا این چند روز که هوا حسابی آلوده بود دلم واسه آسمون لک زده بود. :sadsmiley:
اون یکیش هم که گنگشکه :thumbsupsmileyanim: (قلبووووووووونش بللللللم)
بازم مرسی آیلین واسه تصویر و جمله و قشنگی که گذاشتی

parand

Well-known member
1. واکنش نشان دادن خلق، حساسیت به طرد در روابط بین فردی و فلج خشک از علایم کدام یک از اختلالات خلقی است.

الف) دوقطبیI ب)افسردگی آتیپیک ج)افسردگی مالیخولیایی د)دوقطبیII
.................................................. .................................................. ................

2.کدام یک از خصایص بالینی زیر پیش بینی کننده ی اختلال دوقطبی نیست.

الف) افسردگی روانپریشانه پیش از 25 سالگی ب) افسردگی بدون کندی بارز روانی حرکتی ج)شروع و خاتمه ی سریع دوره های افسردگی د) افسردگی عود کننده.
نمیدونم
.................................................. .................................................. ...................

3. از روش تحریک عصب واگ چپ (VNS) برای درمان کدام یک از اختلالات زیر استفاده می شود.

الف) اختلال افسردگی اساسی عود کننده ب) اختلال بی اشتهایی عصبی ج) اختلال پر اشتهایی عصبی د) اختلال خواب
.................................................. .................................................. ................

4. کدام یک از نظریه پردازان زیر رویا را شاهراهی به سوی یکپارچگی می داند؟

الف) فروید ب)پرلز ج)ادلر د) یونگ

اقای هاوش خیلی ممنون بابت تستایی که گذاشتید:ad54ad::riz304:

parand

Well-known member
کدام اختلال شخصیتی نسبت به ptsd آسیب پذیر نیست؟؟؟؟؟
1. مرزی
2. پارانویید
3. ضداجتماعی
4. اسکیزویید

آخرین ویرایش:

parand

Well-known member
اقای بالزاک پس من چی ؟؟؟
نمیخواین به من شیرینی بدید:smiliess (7)::dadad4:

parand

Well-known member
تجربه پارسال گفت اونایی که قبول شدن "فقققققققققققققط خوندن, فقط" (از فرمایشات گرانقدر پرند)

فکر کنم تنها حرف مفیدی که تو این 2284 پست گفتم همینه:smiliess (11): :25r30wi:
راووی جووووونم ایشالا امساااااااااال با الهام گرفتن از این جمله انستیتــــــــو قبول شی:a2d3:

balzak

New member
اقای بالزاک پس من چی ؟؟؟
نمیخواین به من شیرینی بدید:smiliess (7)::dadad4:

حالا بزار قبول شم(خدا کنه)چشم شیرینی شما هم محفوظ.به قول حمیده جون شما هم سفارشتونو بگید.شیشلیکی چیزی.............:bunnyearsmiley:

rawy

New member
کدام اختلال شخصیتی نسبت به ptsd آسیب پذیر نیست؟؟؟؟؟
1. مرزی
2. پارانویید
3. ضداجتماعی
4. اسکیزویید

:33: جل الخاللللللق شما چه چیزایی خوندین که من اصن نخوندم :(50):
دستت درد نکنه پرند

balzak

New member

فکر کنم تنها حرف مفیدی که تو این 2284 پست گفتم همینه:smiliess (11): :25r30wi:
راووی جووووونم ایشالا امساااااااااال با الهام گرفتن از این جمله انستیتــــــــو قبول شی:a2d3:

«تجربه پارسال گفت اونایی که قبول شدن "فقققققققققققققط خوندن, فقط" (از فرمایشات گرانقدر پرند)»
قشنگترین جمله ایه که تا الان شنیدم خداااااااااااایییییییییییش.
متحول میشویییییییییییییییییییییییییم:shocked:

آخرین ویرایش:

rawy

New member

قسمت آخرش خیلییییییییی عالی بود, دقیقا درسته, زمان رسیدن ما به اهدافمون خیلی محدوده شاید صفر ثانیه, رسیدیم و تموم شد, اما اونچیزی که همیشه هست و ما داریم باهاش پیش می ریم, مسیر راهه, که معمولا مدام تو مسیر اهدافمون غر می زنیم, نا امید میشیم و بی خیال می شیم. حقیقتا باید از قدمها لذت برد, همه ی زندگی رو همین قدمها تشکیل می دن. :thumbsupsmileyanim:

rawy

New member

فکر کنم تنها حرف مفیدی که تو این 2284 پست گفتم همینه:smiliess (11):

نه این کپسولش بود :25r30wi:
اهم اخبار بود, شما مگه پست غیر مفید هم داشتی؟
قربوووووووووونت برم, گلم یعنی میشه مهر سال دیگه یا سال دیگه این موقع ها همکلاسی باشیم؟ هی بگیم یادش بخیر پارسال چقد به قبولی فکر می کردیم الان باید به نمره آوردن و امتحان ها و تحقیق ها فکر کنیم و این داستان همینطور ادامه دارد :thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

aylinn

New member
خیلیییییییییی قشنگ بود آیلین جونم مررررررررسی
یکی از چیزایی که بی نهایت روحیه منو تازه می کنه صاف بودن و آبی بودن آسمونه, هوا که میگیره دلم میگیره مخصوصا این چند روز که هوا حسابی آلوده بود دلم واسه آسمون لک زده بود. :sadsmiley:
اون یکیش هم که گنگشکه :thumbsupsmileyanim: (قلبووووووووونش بللللللم)
بازم مرسی آیلین واسه تصویر و جمله و قشنگی که گذاشتی

خواهش میکنم راوی جونم. قابل شما رو نداره.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا