مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

epi_info

New member
اپید رشته ایه که خیلی خیلی جای پیشرفت داره. مطمن باشید ضرر نمی کنید از ارشد اپید گرفتن. بیکار هم نمی مونید. پول هم میشه در آورد. خیلی سرتر از رشته های بیخودیه دیگه است. مطمن باشید.
موفق باشید دوستان
من برم بخابم. دیر وقته
بای

Iris

New member
سلام ابجی گلم حالا منم گزارش میدم:
اصطلاحات،تافل وجلد1و4پارک رو تا الان تموم کردم
بیماریهای عزیزی رو تا گفتار47 خوندم
لزگی رسیدم مهارت4
امار فصل 1 دی ار اس روخوندم
مبانی گوردیس فصل14 رسیدم
هر از چن گاهی بصورت کامل تفننی رضا زاده هم میخونم
تقریبا150 تا تست اصطلاحات دهکردی هم خوندم
اینم گزارش خوندن تا تاریخ10.9
شاد وسربلندو موفق باشیمممممممممممممم
التماس دعا دارم از همتون

Lemen

New member
اگرپيشگيري ازبوجودآمدن بيماري بوسيله ازبين بردن عامل بيماري(موادغذايي فاسد)باشد،پيشگيري نوع اول مسوب مي شود.[/QU

جواب شما منطقیه
به هیچ وجه نمی تونه پیشگیری سطح دو باشه؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

abrepari

New member
سلام دوست عزیز باید به شما آفرین گفت تا الان خیلی خوب خوندید اما رقابت شدیده باید بانگیزه تر خوند من خودم تا الان درست وحسابی نخوندم اما سال گذشته تموم تلاشمو کردم با اینکه قبول نشدم امااز خودم راضیم امروزم که اومدم و این همه تلاش شما بقیه رو دیدم کلی شارژشدم واسه دوباره خوندن وان شاءا... از امروز شروع میکنم به خوندن دوست عزیزم بیشتر تلاش کن وبدون من یکی از سرسخت ترین رقبای تو وبقیه بچه های اپیدم به امید پیروزی وموفقیت همه بویژه ...دلم نمیاد بگم من وشما به امید پیروزی هممون:riz513:
سلام دوستای اپیدی، بخدا من شاید هفته ای یکبار فقط بتونم بیام اینجا سر بزنم، از من گله مند نباشید
تا کنون برای رخنه در دروازه تهران حدود 14بیماری از 4 رفرنس بیماریهای عزیزی، حاتمی، جلد 4 جی پارک و دستورالعمل وزارت بهداشت رو خوندم
زبان دارم تافل میخونم درس 11 هستم + متنهای لزگی رو هم میخونم
اصطلاحات از آخر کتاب شروع کردم حالا حرف N هستم + تست اصطلاحات هم میزنم
از دی ماه مبانی اپید رو هم به برنامم اضافه میکنم
می دونم یکمی باید سریعتر پیش برم، دارم سعیمو میکنم:thumbsupsmileyanim:
شما چی دوستان؟

Lemen

New member
سلام دوست عزیز باید به شما آفرین گفت تا الان خیلی خوب خوندید اما رقابت شدیده باید بانگیزه تر خوند من خودم تا الان درست وحسابی نخوندم اما سال گذشته تموم تلاشمو کردم با اینکه قبول نشدم امااز خودم راضیم امروزم که اومدم و این همه تلاش شما بقیه رو دیدم کلی شارژشدم واسه دوباره خوندن وان شاءا... از امروز شروع میکنم به خوندن دوست عزیزم بیشتر تلاش کن وبدون من یکی از سرسخت ترین رقبای تو وبقیه بچه های اپیدم به امید پیروزی وموفقیت همه بویژه ...دلم نمیاد بگم من وشما به امید پیروزی هممون:riz513:

سلام رقیب گرامی
خوشحال میشم زورآزمایی کنیم واسه باز کردم دروازه ارشد
به امید موفقیت هر کی داره زحمت میکشه :smilies-azardl (181

epi_info

New member
اگرپيشگيري ازبوجودآمدن بيماري بوسيله ازبين بردن عامل بيماري(موادغذايي فاسد)باشد،پيشگيري نوع اول مسوب مي شود.[/QU

جواب شما منطقیه
بله با ایشون موافقم.کاملا مشخصه که پیشگیریه اولیه.

Lemen

New member
منم با پیشگیری اولیه موافقم ولی تو چاپ جدید کتاب فریدون عزیزی صفحه 460 نوشته شده:
تشخیص زودرس آلودگی مواد غذایی و حذف و گردآوری آنها از فروشگاه ها نوعی پیشگیری ثانویه می باشد!!!

بنظر شما این جمله درسته؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

epi_info

New member
منم با پیشگیری اولیه موافقم ولی تو چاپ جدید کتاب فریدون عزیزی صفحه 460 نوشته شده:
تشخیص زودرس آلودگی مواد غذایی و حذف و گردآوری آنها از فروشگاه ها نوعی پیشگیری ثانویه می باشد!!!

بنظر شما این جمله درسته؟؟؟؟

ببینید دوستان عزیز. تجربیات ناخوشایند من نشون میده که اشخاصی که سوال میدن توهم دانش دارن. لذا سره جلسه کنکور سعی کنید به خود سوال فکر کنید نه اینکه رفرنس چی گفته. (این صرفا تجربه من بوده)

Diana-Epid_92

New member
عرض سلام و خسته نباشید به مشتاقان اپیدمیولوژی

خداقوت بچه ها. توصیه می کنم قدر این لحظات را بدانید و عمیق مطالعه کنید. من چون بدون مطالعه عمیق قبول شدم الان دارم عوارضش رو می بینم. پس تا می تونید تلاش کنید چون بعد از قبولی فرصت کافی برای برگشتن به این مباحث و مرور مجدد آنها را نخواهید داشت.موفق باشید دوستان گرامی

آخرین ویرایش:

fnpsh

New member
بله تشخیص زودرس آلودگی با گزارش بموقع یک طغیان (بروز آلودگی انسانی )و سپس جمع آوری ماده غذایی می تواند پیشگیری ثانویه باشد

Iris

New member

جواب شما منطقیه

با احترام به نظر همه دوستای خوبم :
بنظرم ثانویه میشه چون ماده غذایی میتونه منبع یا مخزن عفونت یا بیماری باشه و حذف مخزن یا منبع یه نوع پیشگیری ثانویه هست:sarma:

آخرین ویرایش:

Iris

New member
انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»

مامان شاین عزیز:

درگذشت برادرگرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .
:sad::sad::sad:

mary jon

New member
مامان شاین عزیز بهت تسلیت میگم ایشالله غم آخرتون باشه:sadsmiley:

Lemen

New member
دوست گرامی، مامان شاین عزیز
بهت تسلیت میگم، امیدوارم شما و باقی عزیزانتان عمر باعزت داشته باشید

epi_info

New member
دوستان عزیز و گلم به جای اسپم گذاشتن بهتر نیست از این وسیله ارتباط جمعی در جهت پیشرفت خودتون استفاده کنید. این انجمن وسیله ای است که میتونه شماهارو به هم وصل کنه و مطمن باشید درس خوندن جمعی خیلی مقیدتر از انفرادی است

Iris

New member
سلامممممممممممممم بر اپیدیای عزیز...
یه سوال:
هپاتیت ب تو ایران بیشتر از چ راهی منتقل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:(50):

Iris

New member
دوستان عزیز و گلم به جای اسپم گذاشتن بهتر نیست از این وسیله ارتباط جمعی در جهت پیشرفت خودتون استفاده کنید. این انجمن وسیله ای است که میتونه شماهارو به هم وصل کنه و مطمن باشید درس خوندن جمعی خیلی مقیدتر از انفرادی است

سلام بر مدیر خوبمون ....
مشکل بچه های اپید اینه زیاد اینجا نمیان هر از چن گاهی یکی سر میزنه و میره
البته بعضیا مشغله دارن بهشون حق میدم بعضیا کتابا سرگرمشون کرده و بعضیا مث خودم وقتی میان اینجا افسرده میشن که چرا هیشکی اکتیو نیس:65d6a5d6s:

Lemen

New member
سلام دوستان
دوره استقرار و دوره نهفته یک بیماری، در چه زمانی از سیر طبیعی یک بیماری وجود دارند؟؟؟

msb61

New member
با سلام
منابع ارشد 93 با تغییراتی درر دروس زبان-بهداشت عمومی و بیماریهای شایع در سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی زیر اعلام شده w w w . s a n j e s h p . i r

mary jon

New member
سلام بر بروبچ فعال اپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپد امروز اومدم گزارش بدم به یاری خدا دور اول تموم شد اما بیماریهای دکتر یاورررررررررررررررررری و صباغیانیو نخوندم چون فعلن کتابشو ندارم !!!شماهم گزارش بدین هرچند زیاد نخونده باشین باعث میشه بیشتر تلاش کنین!!!!!!!به امید موفقیت تمام دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا