مطالعه گروهی ارشد اپیدمیولوژی 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Iris

New member
سلام بر بروبچ فعال اپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپد امروز اومدم گزارش بدم به یاری خدا دور اول تموم شد اما بیماریهای دکتر یاورررررررررررررررررری و صباغیانیو نخوندم چون فعلن کتابشو ندارم !!!شماهم گزارش بدین هرچند زیاد نخونده باشین باعث میشه بیشتر تلاش کنین!!!!!!!به امید موفقیت تمام دوستان

:5::applause::applause:

Iris

New member
سلام دوستای گلم...
آفرین ماری جوووووووووووووووووووووووووووووووووون دوست جونی خودمی ایشالا تهروووووووووووووووووووووووووون ببینمت
:28:

Iris

New member
ماری جوووووووووووووووووووووووووووون منم دور اولم تموم شده منتظرم یاوری جون برسه به دستم بخونمش البته صباغیانم نخوندم:wacsmiley:
اپبدیای عزیز جا نمونین:smiliess (8):

mary jon

New member
سلام دوستای گلم...
آفرین ماری جوووووووووووووووووووووووووووووووووون دوست جونی خودمی ایشالا تهروووووووووووووووووووووووووون ببینمت
:28:

سلام irisجونم ایشالا همکلاسی خودمی!!!!!!!!!!!!! پیش بسوی تلاش بیشتر!!! با توکل برخدا وهمت بیشتر ایشالا امسال قبولیم رفیققققققققققققققققققققققققققققققققققققق

Lemen

New member
مرحبا بر ماری جون و آیریس جون، الحق که تهرون حق مسلم شماست. به امید موفقیت همه اپیدیایی که شب از استرس خواب درس و مشق رو می بینن :ad54ad:

Iris

New member
مرحبا بر ماری جون و آیریس جون، الحق که تهرون حق مسلم شماست. به امید موفقیت همه اپیدیایی که شب از استرس خواب درس و مشق رو می بینن :ad54ad:

آجی جووووووووووووووووون بچه های اینجا همشون ایشالا تهران قبولن دست به دست هم دهیم به مهر دانشگاه تهروووون رو کنیم آباااااااااااااااد:motat::28::a2d3:

Iris

New member
بچه ها از کی شروع کردید

سلام دوست عزیزم خوش اومدی :thanks:
بچه های اینجا تا جایی من میشناسمشون همه سال دومشونه میخان امتحان بدن و همه پیش زمینه قبلی دارن و حداقل 1بار خوندن شما هم اگه سال اولته هیچ نگران نباش از الان بشین بکووووووووووووووب بخون ....:sarma:

Iris

New member
سلام من میخوام تازه شروع کنم لطف کنین کمکم کنید

دوست خوبم واسه رشته ما امار و مبانی خیلی مهمن سعی کن خیلی دقیق بخونی اینارو ....حتما درجریان منابع هستین ...
هرکمکی خواستین دریغ نخواهیم کرد....
پیش بسوی موفقیت....

mw.ashel

New member
fd6f31d6209a13561.jpg

بنام خدا

به یاد عزیزانی که شمع وجودشان دیگر پرتو بخش محفل ما نیست و تحمل فقدانشان برای همیشه موجب تالم قلوب ماست ولی یاد و خاطره اشان همواره در دلها زنده و جاودان خواهد ماند.

از همه شما دوستان واقعا ممنونم امیدوارم همیشه سالم و تندرست در کنار عزیزانتان باشید .

موفقیت تک تک شما دوستان عزیزم را از خداوند متعال خواستارم .

اینکه خیلی زیاده همشو باید بخونیم

کسی سرفصلهاشو نداره

کدوم فصلها را باید بخونیم

Iris

New member
دوست عزیز چون امسال جلد2و3 پارک حذف شده وحاتمی رو بعنوان منبع بهداشت معرفی کردن باید3جلدشو بخونیم ولی تاجایی من میدونم واز بعضی دوستان پرسیدم جلد2 ازهمه مهمتره

Iris

New member
سلام دوستان
دوره استقرار و دوره نهفته یک بیماری، در چه زمانی از سیر طبیعی یک بیماری وجود دارند؟؟؟

سلام ابجی جون...
دوره نهفته در ابتدای بیماری و بعد از پایان یافتن ذوران استقرار شروع میشه پس میگیم اول استقرار بعد دوره نهفته...منبع پاسخگویی اصطلاحات ص 179
استقرار ینی مستقر شدن عامل بیماریزا در میزبان به اندازه ای که بتونه زنده بمونه و در بدن میزبان حفظ بشه:sarma: منبع پاسخگویی فهم ودرک خودممممممممممممممممممممممم:idea_majidonline:

Lemen

New member
سلام ابجی جون...
دوره نهفته در ابتدای بیماری و بعد از پایان یافتن ذوران استقرار شروع میشه پس میگیم اول استقرار بعد دوره نهفته...منبع پاسخگویی اصطلاحات ص 179
استقرار ینی مستقر شدن عامل بیماریزا در میزبان به اندازه ای که بتونه زنده بمونه و در بدن میزبان حفظ بشه:sarma: منبع پاسخگویی فهم ودرک خودممممممممممممممممممممممم:idea_majidonline:

قربون آبجی با فهم و درک خودم:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا