مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

saharandishe

New member
من اسمش روبه انگلیسی تغیردادم ولی بازهم همون پیغامومیده متاسفانه,دیکشنری باموفقیت تونرم افزارواردشده ولی وقتی بازش میکنم اروری که گفتم رومیده!نمیدونم چیکارکنم؟

mf2009

New member
من اسمش روبه انگلیسی تغیردادم ولی بازهم همون پیغامومیده متاسفانه,دیکشنری باموفقیت تونرم افزارواردشده ولی وقتی بازش میکنم اروری که گفتم رومیده!نمیدونم چیکارکنم؟
شما اینو نصب کن ببین درست میشه Download Microsoft .NET Framework 4 (Standalone Installer) from Official Microsoft Download Center

saharandishe

New member

بالاخره درست شدوتونستم مهارت 1روواردنرم افزارکنم,واقعاازلطفتون وکمک های بی دریغتون بی نهایت سپاسگزارم اجرتون باخودخدا ودعامیکنم خداوندشماروتوبهترین مسیری قراربده که به صلاحتون هست,

sevill1991

New member
من مهارت 1 رو تموم کردم
مهارت 2 رو امروز شروع میکنم ولی فردا نمیشه بخوانم استاد !
ولی سعی میکنم امروز بیشتر بخوانم و فردا رو تو امروز و جمعه تقسیم کنم

M_jamei

New member
سلام
مهارت یک رو تموم کردم و از فردا میرم سراغ مهارت دوم

مرسی

جامعی

mf2009

New member
من مهارت 1 رو تموم کردم
مهارت 2 رو امروز شروع میکنم ولی فردا نمیشه بخوانم استاد !
ولی سعی میکنم امروز بیشتر بخوانم و فردا رو تو امروز و جمعه تقسیم کنم
افرین بر شما شما باید مهارت یک رو 16 شهریور تموم میکردید نه امروز گفتم در جریان باشید . باشه هر جور خودتون صلاح میدونید

mf2009

New member
سلام
مهارت یک رو تموم کردم و از فردا میرم سراغ مهارت دوم

مرسی

جامعی
سلام همکار گرامی نمیدونم چرا اسم شما اصلا تو لیست نیست اشکال نداره برای مهارت دو اسمتتون رو اضافه کردم روزی چند تا لغت میخونید ؟

bakhshi

New member
سلام می شه من هم به برنامتون اضافه کنید فقط باید چه کار کنم الان دقیقا نمی دونم باید ۴۰ صفحه گذشت رو بخونم که دستم بیاد ؟!!!!

یا یه توضیح خلاصه می تونید بدهید؟!!

mf2009

New member
سلام می شه من هم به برنامتون اضافه کنید فقط باید چه کار کنم الان دقیقا نمی دونم باید ۴۰ صفحه گذشت رو بخونم که دستم بیاد ؟!!!!

یا یه توضیح خلاصه می تونید بدهید؟!!
سلام با توجه به قابلیت های خودتون میگید که در روز چند تا لغت میتونید حفظ کنید مثلا 30 تا بعد طبق روش زیر عمل میکنید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

saharandishe

New member
راستی من مهارت یک روخوندم ولی چون لغاتش روحفظ نیستم پروندش رونبستم,هنوزمیخوام روهمون مهارت 1متمرکزشم تاریزبه ریزنکته هاش برام جابیفته که این کارمستلزم اینه که لغات مهارت 1روکامل حفظ شم,هروقت تموم شداتمام مهارت 1رواعلام میکنم.

mf2009

New member
راستی من مهارت یک روخوندم ولی چون لغاتش روحفظ نیستم پروندش رونبستم,هنوزمیخوام روهمون مهارت 1متمرکزشم تاریزبه ریزنکته هاش برام جابیفته که این کارمستلزم اینه که لغات مهارت 1روکامل حفظ شم,هروقت تموم شداتمام مهارت 1رواعلام میکنم.
شما اگه طبق روش لایتنر خونده بودی الان همه لغات رو حفظ بودی :a2d3: ولی اشکال نداره برای مهارت بعدی طبق روش لایتنر بخون

saharandishe

New member
شما اگه طبق روش لایتنر خونده بودی الان همه لغات رو حفظ بودی :a2d3: ولی اشکال نداره برای مهارت بعدی طبق روش لایتنر بخون

شماکه درجریان هستید,لایتنرم مشکل داشت,بازم ممنون,انشاالله مهارت بعدی جبران میکنم:a2d3:

SEM

New member
سلام بچه ها من عضو جدید هستم
تعیین سطح دادم.شدم c1 حالا باید چیکار کنم؟
در ضمن من هنوز شروع نکردم

mf2009

New member
سلام بچه ها من عضو جدید هستم
تعیین سطح دادم.شدم c1 حالا باید چیکار کنم؟
در ضمن من هنوز شروع نکردم
سلام با توجه به قابلیت های خودتون میگید که در روز چند تا لغت میتونید حفظ کنید مثلا 30 تا بعد طبق روش زیر عمل میکنید
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

bakhshi

New member
من b2 شدم

فقط من چون دارم تافل هم می خونم روزی ۱۵ تا لغت بیشتر نمی تونم لزگی بخونم

آخرین ویرایش:

mf2009

New member
من b2 شدم

فقط من چون دارم تافل هم می خونم روزی ۱۵ تا لغت بیشتر نمی تونم لزگی بخونم

فقط برای اطلاع دارم میگم من جای شما بودم روزی کمتر از 30 تا نمی خوندم با توجه به این مدت کم باقی مانده شما حساب کنی 270 روز ضرب در 15 تا میشه میشه 4005 تا لغت با توجه به این که تو کنکور باید سرعت عمل بالای هم داشته باشی با این دایره لغت کم به نظرم به جای ای نمیرسید البته تصمیم با خودتونه

golabatun

New member
سلام دوست عزیز من امروز شروع کردم.وقتی کلمات انتقال دادی به جعبه لایتنر بعد یه دور خوندی بعد چکار کنیم که ثبت بشه تو ذهنمون؟

بالا