مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

دل آرام

New member
مرسی از وقت گذاری و پاسخگویی بی دریغتون
پس روزی 2 ساعت میخونم .
اون آزمون رو چه جوری میگیرید ؟؟

mf2009

New member
سلام سطح من b2 از نظر خودم ضعیفم. روزی 2 ساعت می توم وقت بزارم و 20 لغت حفظ کنم.
سلام خوش امدی روز 20 لغت برای شما اسمتون به لیست اضافه شد
وش کار :روزی 20 تا بعد تا 15 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 20 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی

tkia

New member
سلام منم می خوام تو برمنامتون شرکت کنم باید چکار کنم؟

rashed

New member
سلام استاد بنده هم بسیار مشتاقم باید کار بقیه اونایی که ضعیفنو انجام بدم؟ چون سطحم پایینه بسیارسپاسگذار میشم از راهنماییتون :smiliess (10):

mf2009

New member
سلام استاد بنده هم بسیار مشتاقم باید کار بقیه اونایی که ضعیفنو انجام بدم؟ چون سطحم پایینه بسیارسپاسگذار میشم از راهنماییتون :smiliess (10):
هر کسی یه شرایطی داره شما اگه خیلی خیلی ضعفید اول 504 و لغات ضروری تافل رو بخونید بعد بیاید سراغ لزگی ولی اگه متوسط رو به ضعیف هستید هر سه رو با هم بخونید و اگر متوسط رو به بالا فقط لزگی رو با برنامه ما بخونید

mf2009

New member

IL-2

Well-known member
سلام.منم تا متن هفتم مهارت اول خوندم... مونده سوالات آخرش...:smiliess (11):

n421

New member
میشه لطفا به منم برنامه بدید؟ سطحم b1 یه کم بهترم البته ! واسه زبان دوساعت وقت میتونم بزارم هرروز .مهار ت 1 و تموم کردم و 3 درس 504 و .دیگه منتظرم با برنامه شما پیش برم

vida68

New member
سلام بر شما در این تایپک هر فرد اعلام حضور میکنه و میگه که تو روز چند تا لغت میتونه حفظ کنه بعد بهش برنامه کاری میدیم . این نرم افزار هم نسخه کامپیوتر داره هم جاوا هم اندروید یعنی برای گوشی هم میتونه استفاده بشه تقریبا هر مهارت 300 تا لغت داره در ضمن این نرم افزار لغات 504 و لغات ضروری تافل رو هم داره و نکته مهمش اینه که هر سه یعنی کامپیوتر جاوا و اندروید از سیستم لایتر پیروی میکنن یعنی شما نیاز نیست خودتون به صورت دستی لغات رو روی برگه بنویسید و جعبه لایتر دستی درست کنید این نرم افزار مخصوصا نسخه اندروید خودش لغاتی رو که باید مرور بشه برای شما اماده میکنه . امیدوارم خوب توضیح داده باشم

سلام. خیلی خوب و خیلی عالی... در اولین فرصت من هم به گروهتون اضافه میشم///

hamidehjoon

New member
سلام mfعزیز
من همزمان برای وزارت علوم وبهداشت میخونم ازاونجایی که زبان علوم تخصصی روانشناسیه لغات تخصصی هم بایدحفظ کنم که یه کتاب داریم براش پنج ماه دیگه هم امتحان علومه ازطرفی من زبانم ضعیفه میخام درکنارتخصصی 504وتافل بخونم البته روزی 45 دقیقه تایه ساعت هم برالزگی بایدبذارم چون حجمش زیاده به نظرتون چکارکنم؟؟؟؟؟؟

mf2009

New member
سلام mfعزیز
من همزمان برای وزارت علوم وبهداشت میخونم ازاونجایی که زبان علوم تخصصی روانشناسیه لغات تخصصی هم بایدحفظ کنم که یه کتاب داریم براش پنج ماه دیگه هم امتحان علومه ازطرفی من زبانم ضعیفه میخام درکنارتخصصی 504وتافل بخونم البته روزی 45 دقیقه تایه ساعت هم برالزگی بایدبذارم چون حجمش زیاده به نظرتون چکارکنم؟؟؟؟؟؟
عاغا شرایط شما پیچیدس هنگ کردم :shocked:

بالا