مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mf2009

New member
منم هستم لطفا به منم برنامه بدید مهارت 1 و تا حدودی خوندم ازالان ه بعد میخوام بابرنامه شما پیش برم
سطح منم b1 روزی دو ساعت میتونم واسه زبان وقت بزارم
سلام بر شما خوش آمدید روزی 30 لغت برای شما البته بیشتر هم میتونید بخونید ولی 30 تا حداقلشه
روش کار :روزی 30 تا بعد تا 10 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 30 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

mf2009

New member
من هم میخوام باها تون بخونم خوب انگار دیر رسیدم البته قبلا خوندمش
ولی فعلا وضیعتم مشخص نیس بخونم بهتره
سطخم شد c1:smiliess (12): افت کردم:tsimuzpzwoap1t9y3o7
سلام دوست عزیز سطحتون خوبه که . خوش آمدی چون شما قبلا خوندی فکر کنم روزی 50 تا لغت برای شما خوب باشه فکر کنم بیشتر هم بتونی بخونی
برای شروع یه سری به این تایپک بزن http://olumpezeshki.ir/thread6126.html و برای آموزش کار با نرم افزار و طریقه نصب این http://mf2009.persiangig.com/%D9%84%D8%B2%DA%AF%DB%8C/lazgi%281%29.zip فیلم آموزشی رو دانلود کن و طبق اون عمل کن روزی 50 تا هم باید لغت حفظ کنی
روش کار :روزی 50 تا بعد تا 6 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 50 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

sa@@ra

New member
سلام دوست عزیز سطحتون خوبه که . خوش آمدی چون شما قبلا خوندی فکر کنم روزی 50 تا لغت برای شما خوب باشه فکر کنم بیشتر هم بتونی بخونی
برای شروع یه سری به این تایپک بزن http://olumpezeshki.ir/thread6126.html و برای آموزش کار با نرم افزار و طریقه نصب این Download lazgi(1).zip فیلم آموزشی رو دانلود کن و طبق اون عمل کن روزی 50 تا هم باید لغت حفظ کنی
روش کار :روزی 50 تا بعد تا 6 روز دیگه مهارت یک رو تمام و کمال تموم میکنی یعنی 50 تا رو خوندی میری سراغ متن اول کتاب شروع میکنی به خوندن و بعد سعی میکنی اون لغاتی رو که یاد گرفتی در متن ترجمه کنی و بعد میایی سراغ ترجمه لزگی میبینی چند درصد درست ترجمه کردی و هر روز همین کار رو میکنی مهارت که تموم شد یه امتحان ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت بعدی اسم شما به لیست اضافه شد موفق باشی

مرسی مرسی ولقا ایده چالبی بوده الان دیکشنری دانلود کردم در حال دانلود مهارتهای لزگی ام امیدوارم برسونم خودمو
فقط کاش تو دیکشنری لفات تافل هم بود فقط 504 هست که
مرسی mf عزیز:riz304:

sa@@ra

New member
ای بابا دیکشنری باز نمیشه الان دیگه میزنه has stopped working سیستم:smiliess (12):
مهارتهای لزگی هم دان که میکنم خرابه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mf2009

New member
مرسی مرسی ولقا ایده چالبی بوده الان دیکشنری دانلود کردم در حال دانلود مهارتهای لزگی ام امیدوارم برسونم خودمو
فقط کاش تو دیکشنری لفات تافل هم بود فقط 504 هست که
مرسی mf عزیز:riz304:
اینم لغات تافل TOEF
همون طور که مهارت ها رو وارد نرم افزار میکنی اینم وارد نرم افزار کن دیگه چی میخاید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان

mf2009

New member
ای بابا دیکشنری باز نمیشه الان دیگه میزنه has stopped working سیستم:smiliess (12):
مهارتهای لزگی هم دان که میکنم خرابه:1dco2x0p1lilzhfpg1t
از اول باز نمیشد یا الان دیگه باز نمیشه ؟ شما ویندوز 7 دارید یا 8 ؟ نت فریم ورک رو سیستموتون نصبه ؟ مهارت های لزگی از چه نظر خرابه دانلود نمیشه یا نمیتونید بازش کنید ؟ اگه تو وارد کردن مهارت ها تو دیکشنری stop working میده اسم مهارت ها رو به یه اسم انگلیسی تغییر بدید بعد وارد نرم افزار کنید

mf2009

New member
تافل و مهارتها باز نمیشه مشکل دیکشنری حل شد:shocked:
دوست عزیز شما فایل های مهارت ها رو از فایل فشرده در بیار بعد اسم مهارت ها رو به یه اسم انگلیسی تغییر بده و بعد طبق عکس عمل کن اول برو یک بعد برو دو بعد مهارت رو از دو انتخاب کن بعد برو 3 از 3 عکس ها رو انتخاب کن بعد بالا سمت چپ نرم افزار تیک all dictoinary رو بزن برنامه رو یک بار ببند و بعد باز کن درست میشه
31.png

vida68

New member
از اول باز نمیشد یا الان دیگه باز نمیشه ؟ شما ویندوز 7 دارید یا 8 ؟ نت فریم ورک رو سیستموتون نصبه ؟ مهارت های لزگی از چه نظر خرابه دانلود نمیشه یا نمیتونید بازش کنید ؟ اگه تو وارد کردن مهارت ها تو دیکشنری stop working میده اسم مهارت ها رو به یه اسم انگلیسی تغییر بدید بعد وارد نرم افزار کنید

سلام دوست عزیز و گرامی. متاسفانه وقت مطالعه تمام صفحات تاپیک را نداشتم . میشه یه توضیح مختصر بدین که تو این تاپیک چه طور مطالعه میکنید؟؟ این نرم افزار که میگید فقط برای رایانه است یا روی گوشی هم نصب میشه؟ من ترجمه و لغات مهارت ها رو دارم. شما هم همین فایل ها مد نظرتون هست؟؟؟ ممنون از پاسختون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mf2009

mf2009

New member
سلام دوست عزیز و گرامی. متاسفانه وقت مطالعه تمام صفحات تاپیک را نداشتم . میشه یه توضیح مختصر بدین که تو این تاپیک چه طور مطالعه میکنید؟؟ این نرم افزار که میگید فقط برای رایانه است یا روی گوشی هم نصب میشه؟ من ترجمه و لغات مهارت ها رو دارم. شما هم همین فایل ها مد نظرتون هست؟؟؟ ممنون از پاسختون
سلام بر شما در این تایپک هر فرد اعلام حضور میکنه و میگه که تو روز چند تا لغت میتونه حفظ کنه بعد بهش برنامه کاری میدیم . این نرم افزار هم نسخه کامپیوتر داره هم جاوا هم اندروید یعنی برای گوشی هم میتونه استفاده بشه تقریبا هر مهارت 300 تا لغت داره در ضمن این نرم افزار لغات 504 و لغات ضروری تافل رو هم داره و نکته مهمش اینه که هر سه یعنی کامپیوتر جاوا و اندروید از سیستم لایتر پیروی میکنن یعنی شما نیاز نیست خودتون به صورت دستی لغات رو روی برگه بنویسید و جعبه لایتر دستی درست کنید این نرم افزار مخصوصا نسخه اندروید خودش لغاتی رو که باید مرور بشه برای شما اماده میکنه . امیدوارم خوب توضیح داده باشم

بالا