مرگ به توان2012بر آمریکاواسرائیل

reza.n

New member
مشخصه که ازین اقدام رسانه های غربی_عربی خیلی ناراحتید ولی این فحش های بالای هجده سال چرا آقا رضا؟ بر خلاف عقایدیست که پیشتر فرمودید حتی منه خشکه مقدس اینکارو نکردم
شما همچنان میتونین قضاوت کنید.این حرفاتون یادم میمونه.یه روزی هم شما قضاوت میشی.:smiliess (10):

parvane

New member
دوستان سو برداشت نکنین من خودم لایک کردم تاپیکو ولی هیچکی این فیلم و ندیده هنوز.از روی چی داریم قضاوت میکنیم پس!؟از رو چیزی که ندیدیم.اونم به این شدت....شکی نیست که توهین به پیامبر ما و هر پیامبر دیگه ای خیلی ناپسنده ولی مسلمونا با رفتارشون همچنان دارن نشون میدن به غرب که وحشی گری و...که به مسلمونا نسبت داده میشه درسته.ما با این همه ادعای مسلمونی هنوز نمیدونیم چطور برخورد کنیم.اگه پیامبر بود چیکار میکرد؟به جای عصبانیت بیایم فکر کنیم.هنوز که هنوزه به بچه هامون یاد میدیم که جلوی قران پامونو دراز نکنیم چون عیب داره ولی یه بار نمیگیم بهش اگه چیزایی که تووش گفته شده رو انجام ندیم چقد عیب داره.نمیدونم رفتن زدن سفیر امریکا رو کشتن به نشونه ی اعتراض و افتخار هم میکنن.جالب تر اینکه یه سری هم خوشحال میشن از شنیدنش.ببینید ما چقدر دگم شدیم که از کشته شدن کسی که هیچ کاره هم بوده خوشحال میشیم.ببخشید من همه ی بچه هارو اینجا دوس دارم و چون دوس دارم میگم یعنی چی که دوست عزیزم گفت من فلان قدر صلوات میفرستم بقیه هم بگن چند تا.آخه که چی بشه الان.به جای این ها بحث بشه بهتر نیست؟خسته کننده میشه برام وقتی میبینم هم سن و سالای خودم که دانشجو هم هستن خشک هستن.اشتباه نکنید تعصب خوبه منم رو اعتقاداتم تعصب دارم ولی خشک نباشیم که فرصت فکر کردن رو هم بگیریم........
آمریکا و اسرائیل بد بد بد بووووووووووووق(فحش +18).اینم واسه اینکه جبهه گیری نکنید.:a2d3:
من با شما موافقم

jupiter_sps

New member
بابا این بدبختا گناه دارن اینقدر فحششون ندین درسته مال حروم میخورن و برای خوشبختیشون بقیه ملت ها رو بدبخت میکنن

جووووون؟
shame.gif

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
یعنی درسته که در لیبی اون کشتار راه بیفته؟! اونا این طوری به هدفشون می رسند ومسلمان ها رو خشن معرفی می کنند باید جواب عاقلانه و حساب شده باشه

دوست گلم مرگ بر اسراثیل یعنی مرگ بر کفر!!! و این همون چیزیه که همه می خوان!!! نابودی کفر! ... در این باره من اصراری ندارم کسی رو متقاعد کنم!! متوجه ام که شما از دادن شعار این چنینی خوشتون نمیاد!
.
.
.
راجع به لیبی---> شما مطمثنی که خود امریکا از این کار ناراضی بوده؟ به هر حال اخبار راجع به این موضوع هست و نتیجه گیری من اینه که این هم بازم از جمله کارای خودشونه برای جلوه دادن وجهه جشن ماها!(
پشت پرده مرگ سفیر آمریکا در لیبی | فرهنگ نیوز

اوه اوه.چه عصبانی شدی شما.اولا اینکه شما همه رو به خودتون گرفتین چرا.من فقط قسمت صلواتش منظورم شما بودید نه سایر قسمت ها که اینطور قاطع از خودتون دفاع کردین.دوم اینکه مسلما شما نمیتونین مثل پیامبر باشی ولی هدف انسانی ماها حرکت به اون سمته.و باز هم میگم من اصن به شما منظورم نبوده.کلی عرض کردم و هرگز نگفتم شما خشک مذهبی هستی.شما بحث کلی منو شخصی کردی و فک کردی مخاطب من شمایید که اینطور نبوده.ضمن اینکه من ادعا خوب بودن هم ندارم که بخام از کسی بهتر باشم.و چقدر بده که شما منو قضاوت کردی و گفتی ازون ور افتادم یا ادعای روشن فکری دارم.ازتون توقع ندارم شما که عقیده داری نباید اینطور حرف بزنی.من این چندتا نکته به ذهنم رسید که بگم فقط.دیگه هم راجع به این موضوع صحبت نمیکنم.:smiliess (10):

منو بقیه نداریم که ما همه یکی هستیم اونقدر که از حرفای شما ناراحت شدم از این اقدام رسانه های غربی_عربی ناراحت نشدم:wacsmiley:
ازین 500 تا صلوات 200 تا شو وقت کردم بفرستم بقیه شو هر وقت فرصت کردم 100 تا 100 تا معادل یک عدد تسبیح می فرستم:idea_majidonline:
و خیلی خوشحالم که ازون ور نیفتادید:thanks:

آخرین ویرایش:
اینم کارگردانش

میخایین چی کارش کنین؟

j80is2uuphhhgkuj2vs7.jpg

کی دستگیرش کردین؟ :33: با سلمان رشدی چیکار کردن!!!

اگه ازش بپرسین چرا این کارو کردین جواب می ده: بخاطره یک مشت دلار...:smiliess (11):

اونا منتظر بی تفاوتی شما هستن تا پر رو تر بشن!! دولت پر رویی مثه اونا که تو سیاست داخلی و خارجی کمتر کشوری دخالت نکرده منتظره بی تفاوت شدن ماست از حضرت گاندی بپرسین با کشورش چه کرد اگه منو قبول ندارین

soso26

New member
من دیدم فیلمو مزخرفه انگار اینکارو کردن واسه عصبانی کردن مسلمونا که خودشون بشینن اون دورو به ماها هر هر بخندن

najma

New member
این از حماقتشونه که این فیلم ها رو میسازن . چون این جور فیلم ها معمولا بر عکس جواب میده . طرف میره فیلم رو نگاه میکنه کنجکاو میشه که اسلام چیه و مسلمون کیه .
شما خودتون مثلا اگه یه فیلم بر علیه یک مکتب یا ایدئولوژی ببینید کنجکاو نمیشید برید روش سرچ کنید ؟ در بست قبول میکنید همه چیز رو ؟
بعد شروع میکنه به سرچ کردن و اگر آدم حقیقت طلبی باشه به اسلام علاقه مند میشه .
به خصوص اینجور فیلم ها که مقدسات رو مستقیما نشانه میگیرن در عمل ایده ی پشتشون شکست میخوره . ولی خب فیلم هایی مثل بدون دخترم هرگز خیلی خطر ناک تر هستن ...
با همین ایده های احمقانه غربی بود که قرآن ما تبدیل به پر فروش ترین کتاب جهان شد !
کار گردان هم یک عروسک خیمه شب بازیه و نه بیشتر ....
ما هم باید افرادی مثل طالب زاده رو حمایت کنیم که با شیوه های جنگ رسانه ای آشنا هستن تا جوابشون رو هوشمندانه بدیم

آخرین ویرایش:
هدف از این فیلم این بود که ببینن انعکاس جهانیش چطوره؟؟؟ و ارزیابی کنن که برای حمله به جهان اسلام آماده هستن یا نه.

مرگ بر اسرائیل وحشی،کثیف و خونخوار

من با گفته های رضا جان (صفدر خودمون) کاملا موافقم. اگه مابخاطر این فیلم 1 انسان بیگناه رو بکشیم داریم نشون میدیم که تفکر اونها راجع به اسلام درسته و مسلمانان یک قوم وحشی هستن. میتونید تصور کنید که در حال حاضر چند خانواده بیگناه بی سرپرست شدن و مسلمانا باعث مرگ چند فرد بیگناه شدن. ما باید اعتراض کنیم نه وحشی گری.

OMID2010

New member
به خیال خام خودشون جلوی نور خورشیدو می گیرند
نمیدانند که گرد و غبار ماندگار نیست

PCR

New member
یه بار داشتیم با دکتر زیبا کلام صحبت میکردیم.ایشون میگفت ملت ما همیشه فکر میکنن که یه عده هستن تو یه جاهای زیرزمینی تو یه تاریکی که یه لامپ هم بالاش داره تکون میخوره ، دور یه میز نشستن و دارن سیگار میکشن و برای جهان و جهان اسلام دسیسه میسازن ..هیشکی هم اینا رو نمیبینه ...فقط حرفش هست که آره مثلا اسراییل نشسته نقشه کشیده که مسلمونها رو مثلا با این فیلم بد کنه.

برادر من..خواهر من....خب نگو اینجور...یعنی چی مرگ به آمریکا اسراییل به توان 2012 ..این تفکر مسخره که آمریکا و اسراییل پشت این چیزا هستن میدونی از کجا درس شده؟از اونجایی که ما تو کشورمون همه چیز دست دولت هست و هیچ اندیشه ای بدون تایید دولت نمیتونه پا بگیره و عملا کارهایی که تو کشور ما انجام میشه و همه میبینن توسط دولت صورت گرفته...کلا افرادی که تو کشورهای دیکتاتوری هستن نمیتونن درک کنن که آقا یه کشورهایی هستن تو دنیا که مردمشون آزاد هستن و میتونن هر نظر و تفکری که دارن رو منتشر کنن بدون نگرانی از تایید جایی مثل وزارت ارشاد.....دوست من تو کشورهای آزاد هر کی حق داره اندیشه اش رو منتشر کنه حتی در سطح جهانی....و دولت اونا رو آزاد گذاشته...مگه همین فیلم محمد رسول الله تو قلب شیطان بزرگ تو هالیوود ساخته نشد؟کسی چیزیش گفت؟اونجا همه آزادن که هر اندیشه ای که دارن رو منتشر کنن...حالا این اندیشه میتونه تبلیغ اسلام باشه یا انتقاد از اون...و دولت اونجا تو ساخت یا جلوگیری از نشر این اندیشه ها دخالتی نداره.....همین مرگ بر اینو اون گفتین الان وضعمون اینه....کلا کشور ما شده منجی بشریت و همه دارن اشتباه میکنن و باید بمیرن تا اندیشه ما مدیریت جهانی دنیا رو بگیره...جالب اینجاست که تو یه صحنه فیلم داره کشتار رو نشون میده و مسلمونها برای اینکه نشون بدن که اینجور نیس دقیقا اومدن دارن مردم رو میکشن...خب نکنید این کارا رو..

PCR

New member
میتونید سرچ کنید .
این طور که همه میگن کتاب شازده کوچولو پرفروش ترین هست....بله کتابهای دینی پرفروش هستن نه فقط قران که اکثر کتابای دینی...اونوقت شما چطور آمار گرفتین که این فروش به خاطر نشر این چیزا هست؟و فکر میکنی چندتا از این کتابها که فروش رفته خونده شده؟که کاش میخوندن.

najma

New member
یه بار داشتیم با دکتر زیبا کلام صحبت میکردیم.ایشون میگفت ملت ما همیشه فکر میکنن که یه عده هستن تو یه جاهای زیرزمینی تو یه تاریکی که یه لامپ هم بالاش داره تکون میخوره ، دور یه میز نشستن و دارن سیگار میکشن و برای جهان و جهان اسلام دسیسه میسازن ..هیشکی هم اینا رو نمیبینه ...فقط حرفش هست که آره مثلا اسراییل نشسته نقشه کشیده که مسلمونها رو مثلا با این فیلم بد کنه.

برادر من..خواهر من....خب نگو اینجور...یعنی چی مرگ به آمریکا اسراییل به توان 2012 ..این تفکر مسخره که آمریکا و اسراییل پشت این چیزا هستن میدونی از کجا درس شده؟از اونجایی که ما تو کشورمون همه چیز دست دولت هست و هیچ اندیشه ای بدون تایید دولت نمیتونه پا بگیره و عملا کارهایی که تو کشور ما انجام میشه و همه میبینن توسط دولت صورت گرفته...کلا افرادی که تو کشورهای دیکتاتوری هستن نمیتونن درک کنن که آقا یه کشورهایی هستن تو دنیا که مردمشون آزاد هستن و میتونن هر نظر و تفکری که دارن رو منتشر کنن بدون نگرانی از تایید جایی مثل وزارت ارشاد.....دوست من تو کشورهای آزاد هر کی حق داره اندیشه اش رو منتشر کنه حتی در سطح جهانی....و دولت اونا رو آزاد گذاشته...مگه همین فیلم محمد رسول الله تو قلب شیطان بزرگ تو هالیوود ساخته نشد؟کسی چیزیش گفت؟اونجا همه آزادن که هر اندیشه ای که دارن رو منتشر کنن...حالا این اندیشه میتونه تبلیغ اسلام باشه یا انتقاد از اون...و دولت اونجا تو ساخت یا جلوگیری از نشر این اندیشه ها دخالتی نداره.....همین مرگ بر اینو اون گفتین الان وضعمون اینه....کلا کشور ما شده منجی بشریت و همه دارن اشتباه میکنن و باید بمیرن تا اندیشه ما مدیریت جهانی دنیا رو بگیره...جالب اینجاست که تو یه صحنه فیلم داره کشتار رو نشون میده و مسلمونها برای اینکه نشون بدن که اینجور نیس دقیقا اومدن دارن مردم رو میکشن...خب نکنید این کارا رو..

جالبه که وقتی هیلاری کلینتون هم میاد و ساختن چنین فیلمی رو (همه میدونن از روی ظاهر سازی ) محکوم میکنه ، یه ایرانی از ساختش دفاع میکنه ....
معنی آزادی بیان اینه که به راحتی به مقدسات اینهمه مسلمان در سراسر جهان توهین بشه ؟؟
فهمیدنش خیلی هم سخت نیست که این کشت و کشتار باز به دست خودشونه و آدم های ظاهرا مسلمانی که اجیر کردن تا تاییدی بشه بر ساخت فیلم .

بالا