مرگ به توان2012بر آمریکاواسرائیل

گلاب

New member
نمیدونم....حق داری ...بالاخره چیزیه که هر چقدر هم که ملحد باشیم حیثیت و اصالتمونه...توهین به دینمون توهین به آبا و اجدادمون هم هست یه جورایی ....مننتها مگر اینگه هدفمون راه انداختن جنگ باشه که به قول شما بخوایم با پیشروی اونها توی خشونت ما هم پیشتر بریم...بالاخره یکی دوتا سفیر آمریکا رو که بکشن آمریکا جونم که ماشاالله قربونش برم منتظر بهانه است فورا حمله میکنه و این به اون و اون به این در نهایت میشه همون که گفتم!!!جنگ جهانی سوم
به نظر من مثل این میمونه که بلانسبت به شما بگن که آره تو قاتلی...تو فلانی رو کشتی.واکنش شما به یه همچین حرفی چیه؟شما که بی گناهی میگی برو بابا خدا روزیتو جای دیگه بده...اصلا آدم حسابش نمیکنی کسی رو که همچین تهمت بیجا و بی منطق و بی دلیلی رو بهت میزنه....حرف من اینه...میگم ما هم باید نسبت به یه همچین مزخرفاتی که هیچ پایه و اساسی نداره اینجوری باشه.بره گم شه....گور باباش
هدف این آدم /گروه/هرچی که هست همینه....همین خشم شما...سر و صدا کردن و داد و هوار و به جون هم انداختن ملتها

قربونت برم میدونم چی میگی... اما اینا فرقشون با یه نفر که بیاد به شخص من بگه تو قاتلی زمین تا کهکشانه!
اینا هیچ غلطی نمیتونن بکنن... چون خدا با ماست.
اصلا فهمیدی لبنان با گردان 2000 نفرش چه طوری جلوی اون جبهه دشمن با تجهیزات آخرین سیستمشون تو فقط 33 روز پیروز شد؟
من رفتم سایتای اسرائیلی رو مرور کردم! میدونی افسر اسرائیلی که یک دستش قطع شده بود تو تلویزیونشون در مورد مردان سفید پوش سوار بر اسب و شمشیر به دست صحبت کرده بود و گفته بود اونا به قدری سریع حرکت میکردن که سربازان ما از هدف قرار دادن اونا عاجز بودن...
یا یه سری دیگه از سربازان در مورد سفید پوشان بی سری که با اونا میجنگیدن صحبت میکردن!
دست آخر هم اسرائیل اونایی که این چیزا رو میگفتن واسه درمان نزد ورانپزشکان فرانسوی میفرسته! و شروع میکنه به ساختن فیلمایی که توش مردان سوار بر اسب و شمشیر به دست با ارتش امریکا جنگ میکرده و اونا رو تار و مار میکرده! میدونی واسه چی؟ واسه اینکه بهشون بگه اگه تو جنگ همچین چیزایی رو دیدین بدونین توهمه (حالا ناشی از الکل و خستگی و ...)

گلاب

New member
رسسسسسسسسسسسسسسما گفت پیامبر عصمت نداشته!
این حرف ایشون نبوده حرف قران بوده....
به حضرت ابالفضل که جونم براشون دربیاد توهین کرد و گفت همه ماها تو توهمیم، چه شفایی؟ چه توسلی؟ چه کشکی؟ امام حسین برا منافع و کشور گشایی رفتند کربلا!
جونتون براشون در بیاد؟....این الان چی بود؟ ...کارکرد جمله چی بود؟احترام؟چی بود؟برای روشن شدن موضوع میتونید به تاریخ مراجعه کنید.

وای وای وای.... اینا دارن از کم اطلاعی ما سوء استفاده میکنن، خبر نداریم!
دقیقا کیا دارن از کم اطلاعی شما سوئ استفاده میکنن؟ اونا یا اینا؟

عزیزم کار دیگه از این حرفا گذشته به قول یکی از استادای دانشمندمون اگه ما عقب بشینیم اونا جلو میان!
آره عزیزم کار از اینا گذشته باید در یه حرکت خودجوش و انتحاری هر کدوم یه بمب ببندیم به خودمون بریم هالیوود رو به خون و آتیش بکشیم

داااااااد بزنیم؟ حقمونه!
همین حقمونه ....سفیر که هیچی ملتشون هم آتیش بزنیم حقمونه....

عزیزم اگه کوتاه بیایم میشه قضیه اون کشیش ملعون که قران رو آتیش زد
کدوم کشیش ملعون دقیقا قران رو آتیش زد؟اگه منظورتون تری جونز هست باید خدمتتون عرض کنم که این کار اون موقع انجام نشد

اگه ما سرسختانه و قاطعانه واینایستیم در مقابلشون این آخریش نخواهد بود، اون وقت کم کم آستانه تحمل ما هم بالا میره!
همین باید سر سختانه و قاطعانه وایسم جلوشون، تک تکشون رو گردن بزنیم که نکنه یه وقت فک کنن ما به دستورات قرانمون عمل نمیکنیم...

اصلا فیلمه رو دیدی؟ من جرات نکردم ببینم
ببینید..اصن خطر نداره...مطمئن باشین

الان کل دنیا پرچم اونا رو داره میسوزونه جیک نمیزنن غلط کردیم! فکر کردین با ساکت نشستن و نماز و دعای خشک و خالی اونا متنبه میشن؟
همین میگم کل دنیا باهاشون مخالف هست...اصن میرن سازمان ملل نه تنها کسی براشون دست نمیزنه بلکه همه به نشانه اعتراض به سیاستهاشون تمام صندلی ها رو خالی میکنن..اصن آمریکا میره سازمان ملل ملت میرن بیرون

با مدرک موثق اثبات کن

PCR

New member
نمیدونم....حق داری ...بالاخره چیزیه که هر چقدر هم که ملحد باشیم حیثیت و اصالتمونه...توهین به دینمون توهین به آبا و اجدادمون هم هست یه جورایی ....مننتها مگر اینگه هدفمون راه انداختن جنگ باشه که به قول شما بخوایم با پیشروی اونها توی خشونت ما هم پیشتر بریم...بالاخره یکی دوتا سفیر آمریکا رو که بکشن آمریکا جونم که ماشاالله قربونش برم منتظر بهانه است فورا حمله میکنه و این به اون و اون به این در نهایت میشه همون که گفتم!!!جنگ جهانی سوم
به نظر من مثل این میمونه کهیکی تو خیابون داره رد میشه برگرده و به شما گه که آره تو قاتلی...تو فلانی رو کشتی.واکنش شما به یه همچین حرفی چیه؟شما که بی گناهی میگی برو بابا خدا روزیتو جای دیگه بده...اصلا آدم حسابش نمیکنی کسی رو که همچین تهمت بیجا و بی منطق و بی دلیلی رو بهت میزنه....حرف من اینه...میگم ما هم باید نسبت به یه همچین مزخرفاتی که هیچ پایه و اساسی نداره اینجوری باشه.بره گم شه....گور باباش
هدف این آدم /گروه/هرچی که هست همینه....همین خشم شما...سر و صدا کردن و داد و هوار و به جون هم انداختن ملتها
به نظر من مثل این میمونه کهیکی تو خیابون داره رد میشه برگرده و به شما گه که آره تو قاتلی...تو فلانی رو کشتی.واکنش شما به یه همچین حرفی چیه؟شما که بی گناهی میگی برو بابا خدا روزیتو جای دیگه بده...اصلا آدم حسابش نمیکنی کسی رو که همچین تهمت بیجا و بی منطق و بی دلیلی رو بهت میزنه
بله و اگه واقعا حرفای اون طرف در مورد خشونت در مورد شما درس باشه شما میریزی تو خیابون میکشیش...

PCR

New member
قربونت برم میدونم چی میگی... اما اینا فرقشون با یه نفر که بیاد به شخص من بگه تو قاتلی زمین تا کهکشانه!
اینا هیچ غلطی نمیتونن بکنن... چون خدا با ماست.
اصلا فهمیدی لبنان با گردان 2000 نفرش چه طوری جلوی اون جبهه دشمن با تجهیزات آخرین سیستمشون تو فقط 33 روز پیروز شد؟
من رفتم سایتای اسرائیلی رو مرور کردم! میدونی افسر اسرائیلی که یک دستش قطع شده بود تو تلویزیونشون در مورد مردان سفید پوش سوار بر اسب و شمشیر به دست صحبت کرده بود و گفته بود اونا به قدری سریع حرکت میکردن که سربازان ما از هدف قرار دادن اونا عاجز بودن...
یا یه سری دیگه از سربازان در مورد سفید پوشان بی سری که با اونا میجنگیدن صحبت میکردن!
دست آخر هم اسرائیل اونایی که این چیزا رو میگفتن واسه درمان نزد ورانپزشکان فرانسوی میفرسته! و شروع میکنه به ساختن فیلمایی که توش مردان سوار بر اسب و شمشیر به دست با ارتش امریکا جنگ میکرده و اونا رو تار و مار میکرده! میدونی واسه چی؟ واسه اینکه بهشون بگه اگه تو جنگ همچین چیزایی رو دیدین بدونین توهمه (حالا ناشی از الکل و خستگی و ...)
جالبه هنوز تو قرن 21 این حرفا خریدار داره

گلاب

New member
به نظر من مثل این میمونه کهیکی تو خیابون داره رد میشه برگرده و به شما گه که آره تو قاتلی...تو فلانی رو کشتی.واکنش شما به یه همچین حرفی چیه؟شما که بی گناهی میگی برو بابا خدا روزیتو جای دیگه بده...اصلا آدم حسابش نمیکنی کسی رو که همچین تهمت بیجا و بی منطق و بی دلیلی رو بهت میزنه
بله و اگه واقعا حرفای اون طرف در مورد خشونت در مورد شما درس باشه شما میریزی تو خیابون میکشیش...

گفتم که این که یکی بیاد به شخص من بگه تو قاتلی با این که به مقدسات یه دین دیگه توهین بشه خییییییییییییییییییییییلی فرق میکنه! تو اون شرایط طرف فقط به مننننننننننننننننن توهین کرده (حالا بماند که اون طرف کی بوده ؟ آیا سلامت عقلی داشته یا نه؟ دیگرون چقدر قبولش دارن؟ و ...)
بعدشم شما بهتره قران رو هرررررررررررررررررر جور که دلت میخواد تفسیر نکنی! یه محصل علوم پزشکی کجا و این حرفا کجا؟
قران عظیم تر از اونیه که هر کی به دلخواه خودش تفسیرش کنه و فتوا صادر کنه! تفسیر قران علم گسترده ایه که محصلانش بیشتر از عمر من و تو دارن فقط درسشو میخونن!
زور بیجا نزن دانشجوهای متدین ما هر چقدر هم که سرشون تو درس و کتاب باشه دیگه انقدر غافل نیستن که با حرفای بی سند و مدرک تو و امثال تو (که فقط امیدوارم خدا خودش هدایتتون کنه) دین و آخرتشون رو از یاد ببرن و بشن مرید امثال شما...

گلاب

New member
جالبه هنوز تو قرن 21 این حرفا خریدار داره
از شما که حرفای بی سند و مدرک سر هم میکنی بعیده که باور کنی! من با سند و مدرک حرف میزنم... راه باز جاده دراز میتونی یه سرچ مفصصصصصصصصصصصصصصصصل تو نت یا هر جای دیگه که میشناسی بکنی...

PCR

New member
الحمدلله سواد چتت هم که نم کشیده! همون شرایی که تو کادر بالای کامنتم رو اثبات بفرمایید!
من میگم خشونت موج میزنه ها...بعد مهتاب میاد میگه نه...شما الان قدرت دستت بود که الان غیر مسلمون که رو زمین نمیزاشتی که....کدومش دقیقا؟اون که فیلم خطر نداره یا اونکه حرف قرانه؟در ضمن بچه ها حواستون باشه گول منو امثال منو نخورینا.......یو ها ها ها ها....این الان خنده شیطان بود.....فقط به حرفای فرشته نجات گوش کنین.....خدایا ما را هدایت بفرما.......

PCR

New member
از شما که حرفای بی سند و مدرک سر هم میکنی بعیده که باور کنی! من با سند و مدرک حرف میزنم... راه باز جاده دراز میتونی یه سرچ مفصصصصصصصصصصصصصصصصل تو نت یا هر جای دیگه که میشناسی بکنی...
این حرف ارزش سرچ کردن نداره..

ne11833

New member
:rolleyessmileya
اینم کارگردانش

میخایین چی کارش کنین؟

j80is2uuphhhgkuj2vs7.jpg
[SIZE=3]عزیییییییییزمی!!!
به چشم برادری البته:riz304::rolleyessmileyanim:
توی بحث داغ و جدی هم نمک میپاشی؟!
خیلی باحالی
خوشم میاد از شخصیتت:4d564ad6:[/SIZE]

گلاب

New member
من میگم خشونت موج میزنه ها...بعد مهتاب میاد میگه نه...شما الان قدرت دستت بود که الان غیر مسلمون که رو زمین نمیزاشتی که....کدومش دقیقا؟اون که فیلم خطر نداره یا اونکه حرف قرانه؟در ضمن بچه ها حواستون باشه گول منو امثال منو نخورینا.......یو ها ها ها ها....این الان خنده شیطان بود.....خدایا ما را هدایت بفرما.......
انشاءالله...
ببینم شما احتمالا جزء اونایی نیستی که خودتو زدی به خواب؟ هر جا از حرفام رو که دوست داری میخونی بقیه اش رو .... نگفتم تو رو با قران کریم چی کار؟ تکرار کنم؟
اصلا احیانا اسم اسرائیل به گوشتون نخورده؟ نمی دونین چندین قرنه داره کیا رو میکشه؟ کیا رو از خونه خووووووووووووووودشون بیرون میکنه؟ کیا رو داره استثنار میکنه؟ به کیا داره تجاوز میکنه؟ حق کیا رو داره میخوره؟....
اون وقت شما به استناد تفسیر زاییده عقل ناقصت داری میگی اسلام خشنه؟
همون که گفتم شما خواب نیستی خودتو زدی به خواب، الان خود خدا هم بیاد دلیل و مدرک بیاره نمیتونه تو رو قانع کنه!
منم دیگه وقت نازنینم رو تو صحبت با یه همچین فرد بی منطقی هههههههههههههههدر نمیدم!

لکم دینکم ولی دین "(حال که چنین است) آیین شما برای خودتان، و آیین من برای خودم"
کافرون/6

PCR

New member
انشاءالله...
ببینم شما احتمالا جزء اونایی نیستی که خودتو زدی به خواب؟ هر جا از حرفام رو که دوست داری میخونی بقیه اش رو .... نگفتم تو رو با قران کریم چی کار؟ تکرار کنم؟
اصلا احیانا اسم اسرائیل به گوشتون نخورده؟ نمی دونین چندین قرنه داره کیا رو میکشه؟ کیا رو از خونه خووووووووووووووودشون بیرون میکنه؟ کیا رو داره استثنار میکنه؟ به کیا داره تجاوز میکنه؟ حق کیا رو داره میخوره؟....
همون که گفتم شما خواب نیستی خودتو زدی به خواب، الان خود خدا هم بیاد دلیل و مدرک بیاره نمیتونه تو رو قانع کنه!
منم دیگه وقت نازنینم رو تو صحبت با یه همچین فرد بی منطقی هههههههههههههههدر نمیدم!

کافرون/6

ببینم شما احتمالا جزء اونایی نیستی که خودتو زدی به خواب؟
بله دیگه اینم یکی از جوابهایی هست که تعصب در مقابل منطق استفاده میکنه....

نگفتم تو رو با قران کریم چی کار؟
شما الان میتونی بگی اصولا قران مثلا نظرش در مورد کافر چیه؟اصن تا حالا چند بار این قرانی که ادعاش رو میکنی خوندی؟
خب اینا چه ربطی به موضوع داشت؟خیلی از جاهای دنیا داره کشتار انجام میشه..نیازی هم نیس بری پیدا کردن این کشتار اونقدر دور برین..همین کنار دستتون هم نگاه بندازین پیدا میکنین...خوشم میاد یه اسراییل رو پیدا کردین هر وقت یه چیزی کم میارین ربطش میدین به اسراییل....

استثنار میکنه؟....بعد دقیقا چیکار میکنه؟.....استثنار میکنه؟

وای...وای....... ایشون داره به من توهین میکنه وای .....وای.......باید بکشمش ....کلا هم که طرف مقابل یا عقلش ناقصه..یا خودش رو زده به خواب....از این چیزا...و شما همیشه عقلتون کامل هستو مورد هدایت باری تعالی قرار گرفتیدو و دارین با دنیای کفر مبارزه میکنین...آفرین...آفرین...الان دقیقا تو این مبارزه چند چند هستین؟

کافرون/
این سوره مکی هست..شما برای برخورد درست با موضوع میتونی با عقل کاملتون به سوره های مدنی مراجعه کنی....

آخرین ویرایش:

ne11833

New member
یک اعتراض صحیح و انسانی در اعتراض به توهین به پیامبر اسلام...
مسلمانان لندن دیروز در جواب توهین به رسول الله
...بیش از 110.000 جلد ترجمه قرآن و سیره ی رسول را
در میان غیر مسلمانان لندن توزیع كردند.

qj5a3b0pnzs493bl6wac.jpg
[فرین!!!!
برای مبارزه باید زرنگ بود

آخرین ویرایش:

PCR

New member
آفرین!!!!
برای مبارزه باید زرنگ بود
یادمون باشه نگذاریم خشممون باعث حذف هوشیاریمون بشه و به دشمن همون چیزی رو که میخواد دودستی تقدیم کنیم!
یادمون باشه نگذاریم خشممون باعث حذف هوشیاریمون بشه و به دشمن همون چیزی رو که میخواد دودستی تقدیم کنیم!
دشمن کدومه؟چرا ما همیشه فک میکنیم ما داریم راه درست رو میریم و همه مقابل ما دشمن هستن ودارن راه اشتباه رو میرن؟دشمن....دشمن...هر چی هم هست تقصیر دشمن هست و ملت بزرگ و همیشه در صحنه ی ما هم همیشه مقابل این دشمن فرضی قد علم میکنه.....اروپا داره چه کارهایی میکنه و ما تو چه فکرایی هستیم.....هیچ عجیب هم نیس با این تفکرات وضع ما این باشه و اروپا اونجور باشه....خدایا ظهور من در اروپا را نزدیکتر بفرما ...خسته شدیم....دوسال دیگه رو چطو تحمل کنیم؟

آخرین ویرایش:

PCR

New member
دستت درد نکنه ne1833 ....خوبه حالا من نقل قول زده بودما....بازم ممنون که رو حرفت پافشاری نکردی.....یعنی روشن فکر ی تا این حدا....تا فهمیدی پاکش کردی...بازم دستت درد نکنه که رو حرفت تعصب نداری...حالا همون مبارزه هم یه کم یه جوریه .....مبارزه نیس...همه دارن نظراتشون رو میگن.....ولی بازم ممنون...... اصن این حرکت شما شد یه کلاس درسی برا خودشا....کاشکی همه یاد بگیرن رو حرفشون تعصب نداشته باشن....یعنی با این حرکتت شیرین کردی این دوسال رو برا من..دیگه داشتم نا امید میشدم.....:riz304:

آخرین ویرایش:

shadman

New member
خدارو شکر اون سارقای بیت المالو مجازات کردن..
جدا؟دستشون درد نکنه....
شمام اگه میبینین نمیتونین هیچ مسئله ای رو کش بدین میتونین به آرمانشهرتون به عنوان فرار متفکرها برین...
ممنون از نصیحتتون...همین قصدم داشتم...اگه بطلبه یکی دو سال دیگه اونوریم....اینا که اصن مهم نیس که نخبه های علمی دارن یکی یکی میرن اونور نتیجه تلاش سالها مردم ایران رو میبرن اونور...فقط مهم اینجاست که کسی به کسی توهین نکنه....یه وقت نشه تار موی دختر مردم تو خیابون بیاد بیرون ....اینا خیلی مهم تر هستن...نرخ تورم و ارزش واحد ریالو عدم رشد اقتصادی و این چیزا که اصن مهم نیس...حالا یه 3000 ملیبارد ناقابل اختلاصی هم این گوشه موشه ها رو شده..که مردم فهمیدن.... ..ما باید به فکر حفظ ارزش ها باشیم

من همه ی حرفم اینه که چرا باید سلمان رشدی منفور بیاد آیات شیطانیو در مقابل قرآن کریم بنویسه ...چرا استغفرا... تورات نه؟ ...چون توراتم تحریف کردن! ....چرا فقط دین اسلام ؟...چون میخوان اسلامو هم تحریف کنن که نمیتونن! دست به دامن این اقداما میشن ..
برا اونا هم از این کارا میکنن شما خبر نداری....

خودشون میان با نام اسلام برای انجام دادن مناسک شیطانیشون برجای دوقلو رو به اون روز در میارن تا اسلامو مسلمینو بد جلوه بدن ...
این الان یه قسمت از فیلم مامور 007 نبود؟این فیلم رو کجا نشون میدن اونوقت؟
این 007 فیلمه؟ ...کارتونه؟ ....چی هست؟ ...مثل اینکه همچین چیزیو دیدین ....این فیلم رو کجا نشون میدن اونوقت؟

n.dalil

New member
neجان منم مثل شما فکر میکردم اما دیدم انقدر ساکت نشستیم که دارن حیثیتمون رو هم ازمون میگیرن...
یارو تو خوابگاه دقیقا با این الفاظ برگشته میگه بیا اینجا من باهات بحث کنم ببین به چه دینی معتقدی! رسسسسسسسسسسسسسسما گفت پیامبر عصمت نداشته! رسسسسسسسسسسسما به حضرت ابالفضل که جونم براشون دربیاد توهین کرد و گفت همه ماها تو توهمیم، چه شفایی؟ چه توسلی؟ چه کشکی؟ امام حسین برا منافع و کشور گشایی رفتند کربلا!
بعدا فهمیدم اینها نفکرات وهابیته!

وای وای وای.... اینا دارن از کم اطلاعی ما سوء استفاده میکنن، خبر نداریم!

عزیزم کار دیگه از این حرفا گذشته به قول یکی از استادای دانشمندمون اگه ما عقب بشینیم اونا جلو میان! نمیبینین چطور تو فیلماشون به حضرت مسیح ع توهین میکنن و اونو مسخره میکنن اما هیچ کس جیییییکش در نمیاد! چرا؟ چون انقدر اونا گفتن و اینا جواب ندادن که دیگه برا همه عادی شد! به اصطلاح آستانه تحملشون رفته بالا! حالا میخوان همین کارو با اسلام بکنن... چرا نباید داااااااد بزنیم؟ حقمونه! به پیشوا و بزرگترین فرد دینمون اهانت کردن!
عزیزم اگه کوتاه بیایم میشه قضیه اون کشیش ملعون که قران رو آتیش زد و 4 روز مسلمونا تظاهرات کردن و قائله خوابید. اون اولیشی نبود و اگه ما سرسختانه و قاطعانه واینایستیم در مقابلشون این آخریش نخواهد بود، اون وقت کم کم آستانه تحمل ما هم بالا میره!

اصلا فیلمه رو دیدی؟ من جرات نکردم ببینم اما از یه سایت معتبر خوندم قضیه چیه! اون شب ناخداگاه شرشر اشک میریختم! برا مظلومیت این انسان نازنین که تو زمان خودشون رو سرشون شکمبه خالی میکردن الانم...

بعدا نوشت:
اصلا مگه نه اینکه تا وقتی که پیامبر 3 سال اول بعثتشون که هنوز دعوتشون رو علنی نکرده بودن تو عموم مردم نماز میخوندن و عبادت میکردن؟! کی اون 3 سال با پیامبر و اصحابش کار داشت؟ از وقتی آزار پیامبر شروع شد که مردم دیدن اگه پیامبر رو ساکت نکنند دودمانشون بر باد میره!
فکر کردین اسرائیل و امریک با نماز و روزه و قران ما مشکل داره؟
الان کل دنیا پرچم اونا رو داره میسوزونه جیک نمیزنن غلط کردیم! فکر کردین با ساکت نشستن و نماز و دعای خشک و خالی اونا متنبه میشن؟
بازم میگم اونا دارن از کم اطلاعی ما سوء استفاده میکنن.
نیاد روزی که بشیم مردم کوفه که وقتی خبر ضربت خوردن امام علی ع رو تو محراب مسجد شنیدن گفتن مگه علی هم نماز میخوند؟

عزیز من شما فکر میکنید امریکایی ها انقدر بیکارند مثل ما ایرانی ها، که نشستند واسه مسلمونا توطئه میکنند.؟؟؟؟ مگه مسلمونا کم به دین های دیگه توهین میکنند. عزیز من تو مسلمان باش یهودی باش مسیحی باش......... اینا اهمیت نداره آدم باید آدم باشه.

n.dalil

New member
آقای محترم شما چرا اصرار دارین این قضیه تاسف بارو به مملکت واوضاع جامعه ی ما ربط بدین ....خدارو شکر اون سارقای بیت المالو مجازات کردن ....شمام اگه میبینین نمیتونین هیچ مسئله ای رو کش بدین میتونین به آرمانشهرتون به عنوان فرار متفکرها برین...
من میگم باشه ما میشینیم خونه هامون دست رو دست میذاریم گریه وناله میکنیم که ای وای به پیامبرمون توهین کردن از خونه نمیریم بیرون ها که یه وقت بهشون بر نخوره نگن مسلمونا چقد خشنن...ولی آخه مگه میشه ؟!..من تا این سن دو بار اهانت به پیامبر عزیزمو دیدم ...فکر میکنین این آخرین بار توهین اونا به اسلامو قرآنو پیامبره....نیست به خدا نیست...بذار ببینن که درمقابل افکار شیطونیشون ملت هایی هستن که بلند شن اعتراض کنن ...من همه ی حرفم اینه که چرا باید سلمان رشدی منفور بیاد آیات شیطانیو در مقابل قرآن کریم بنویسه ...چرا استغفرا... تورات نه؟ ...چون توراتم تحریف کردن! ....چرا فقط دین اسلام ؟...چون میخوان اسلامو هم تحریف کنن که نمیتونن! دست به دامن این اقداما میشن ...خودشون میان با نام اسلام برای انجام دادن مناسک شیطانیشون برجای دوقلو رو به اون روز در میارن تا اسلامو مسلمینو بد جلوه بدن ...الانم از طریق ماهواره تو خونه های مسلمونان افکارمونو کنترل میکنن ...اصلا" نگران نباش هم مثل ربات کنترل میکنن هم به مقدسات توهین میکنن ...هم مکان فسقو فجور تو اسپانیا با نام مکه میسازن...حاکمای آرمانشهر تونو میگم
دیدی که اینجام میشه بحثو کش داد ...

شما مطمئنی سارقای بیت المال دستگییییییییییییییییییر شدن من که شنیدم تو سواحل هاوایی بسر میبرند. در خواب خرگوشی بسر میبرید حسابی ها . یا خودتونو زدید به خواب

گلاب

New member
و به آنچه ما دسته‏هايى از آنان [=كافران] را بدان برخوردار ساخته‏ايم چشم مدوز و بر ايشان اندوه مخور و پر و بال (عطوفت) خويش براى مؤمنان فرو گستر (۸۸)
لاَ تَمُدَّنَّ عَيْنَيْكَ إِلَى مَا مَتَّعْنَا بِهِ أَزْوَاجًا مِّنْهُمْ وَلاَ تَحْزَنْ عَلَيْهِمْ وَاخْفِضْ جَنَاحَكَ لِلْمُؤْمِنِينَ ﴿۸۸﴾

و بگو من همان هشداردهنده آشكارم (۸۹)
وَقُلْ إِنِّي أَنَا النَّذِيرُ الْمُبِينُ ﴿۸۹﴾

(ما بر آنها عذابی میفرستیم) همان گونه که بر تجزیه گران (آیات الهی) فرو فرستادیم(۹۰)
كَمَا أَنزَلْنَا عَلَى المُقْتَسِمِينَ ﴿۹۰﴾

همانان كه قرآن را تقسیم کردند (و فقط انچه را به سودشان بود پذیرفتند) (۹۱)
الَّذِينَ جَعَلُوا الْقُرْآنَ عِضِينَ ﴿۹۱﴾

پس سوگند به پروردگارت كه (در قیامت) از همه آنان سوال خواهیم کرد (۹۲)
فَوَرَبِّكَ لَنَسْأَلَنَّهُمْ أَجْمَعِيْنَ ﴿۹۲﴾

از آنچه انجام مى‏دادند (۹۳)
عَمَّا كَانُوا يَعْمَلُونَ ﴿۹۳﴾

پس آنچه را بدان مامورى آشكار كن و از مشركان روى برتاب (و به آنان اعتنا نکن) (۹۴)
فَاصْدَعْ بِمَا تُؤْمَرُ وَأَعْرِضْ عَنِ الْمُشْرِكِينَ ﴿۹۴﴾

كه ما [شر] ريشخندگران را از تو دفع خواهيم كرد (۹۵)
إِنَّا كَفَيْنَاكَ الْمُسْتَهْزِئِينَ ﴿۹۵﴾

همانان كه با خدا معبودى ديگر قرار مى‏دهند اما به زودى [حقيقت را] خواهند دانست (۹۶)
الَّذِينَ يَجْعَلُونَ مَعَ اللّهِ إِلهًا آخَرَ فَسَوْفَ يَعْلَمُونَ ﴿۹۶﴾

و قطعا مى‏دانيم كه سينه تو از آنچه مى‏گويند تنگ مى‏شود (۹۷)
وَلَقَدْ نَعْلَمُ أَنَّكَ يَضِيقُ صَدْرُكَ بِمَا يَقُولُونَ ﴿۹۷﴾

پس (برای دفع این ناراحتی) پروردگارت را تسبيح گوى و ستایش نما و از سجده‏كنندگان باش (۹۸)
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَكُن مِّنَ السَّاجِدِينَ ﴿۹۸﴾

سوره حجر/ مکی

در ضمن این کتاب عزیز یک اسم داره: قران.
نه قران مکی قران مدنی!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:
بالا