مردان در مسیر عشق

goleyakh

New member
این مساله رو قبول دارم ولی علتش اینه که تازه بعد اتمام کار میفهمن چه اشتباه بزرگی کردن!

باور کن منم قبول دارم که اشتباه میکنن....
فقط یه سوال ... چرا این اشتباهشونو شونصد بار تکرار میکنن ؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

bacillus.bs

New member
ولي از دختراي بد بگذريم
دختر، خوبشم خيلي خوبه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مردا به عرش اسمون ميرسونههههههههههههههه
384619_sjwkg2z5f2rh11sz.gif
94919_shopping.gif
32961_connie_1.gif
:25r30wi:

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
:(40)::(40):

از تسخیر قلب زن.....:ph34r-smiley:

سلام ...

تسخیــــــــــــــر ................ حالا ما می فرضیم خوبــــش دی: مثبت بیاندیشیــم ....

بدشــــم اگه هست (اگه) اونم انسونــه و نیــازمنــدــه محبت .... نمیشه ک یه بار اشتبا بکنیم و ...

:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
باور کن منم قبول دارم که اشتباه میکنن....
فقط یه سوال ... چرا این اشتباهشونو شونصد بار تکرار میکنن ؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

سلام ...

خودمـــونـــو بذاریــــم جای ایشون ... چجتوره ؟

بهتر به جواب می رسیم ...
ولي از دختراي بد بگذريم
دختر، خوبشم خيلي خوبه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مردا به عرش اسمون ميرسونههههههههههههههه
[

سلام ...

ایـــن جمله رو ... به جــا بود ... همگی خوب بفکریــــم ... هم این جمله رو هم عکسشو هم اینکه خوب و بد نداره , بایــد به همشون فرصت داد ...

:ad54ad:

goleyakh

New member
سلام ...

خودمـــونـــو بذاریــــم جای ایشون ... چجتوره ؟

بهتر به جواب می رسیم ...
سلام ...

ایـــن جمله رو ... به جــا بود ... همگی خوب بفکریــــم ... هم این جمله رو هم عکسشو هم اینکه خوب و بد نداره , بایــد به همشون فرصت داد ...

شما نگران بداشون نباش.....
متاسفانه همیشه دخترایی پیدا میشن(از همون جامعه شونصد تایی) که این فرصتو برای هزارمین بار بهشون میدن:wacsmiley:

(ببخشید میشه یکم روان تر صحبت کنی،خیلی شدید عامیانه حرف میزنی،من درست متوجه منظورتون نمیشم ...:riz513:)

am-ml

New member
شایدم دکتر(اگه جمله ایشون باشه) میخواستن بگن : زنان لازم نیست تمام عشق و علاقه شون رو لو بدن ،همیشه یه جایی برای تلاش برای مردتون بگذارین ...
اصلا منظورم این نیست که تمام عشقتون رو به همسرتون (نامزدتون ،و یا ....تون) ابراز نکنین ولی خیلیم هول نباشیم ... :28:

راضیه

New member
برادر من شما واقعا مشخصه که از جان گذشته ای که این حرفو اینجا میزنی.میان الان اینجا رو به اتیش میکشنا:ph34r-smiley:به دور از شوخی ولی همونطور که همیشه گفتم کلا ادم خوب کم شده جدا از جنسیت.این چیزا همیشه دو طرفس.به اندازه ی پسر نامرد دختر نامرد وجود داره.:riz304:

ولی اینو باید قبول داشت که نامردی اقایون خانومارو نامرد کرد،خانوما انقد مار دیدن که افعی شدن،(البته با توجه به حرف شما اینو میگمااااااااااا) وگرنه تعداد آقای نامرد بیشتر از تعداد خانوم نامرده.
تو همه جا دیدیم وقتی آقایی خوب از آب در میاد همه به به و چه چه میکنن و وقتی خانومی بدی میکنه همه تعجب میکنن،دلیلشم اینه که تو ذهن همه خانوم باید خانوم به تمام معنا باشه و وقتی بده تعجب داره و آقایون هم که....

mohana

Well-known member
ولی اینو باید قبول داشت که نامردی اقایون خانومارو نامرد کرد،خانوما انقد مار دیدن که افعی شدن،(البته با توجه به حرف شما اینو میگمااااااااااا) وگرنه تعداد آقای نامرد بیشتر از تعداد خانوم نامرده.
تو همه جا دیدیم وقتی آقایی خوب از آب در میاد همه به به و چه چه میکنن و وقتی خانومی بدی میکنه همه تعجب میکنن،دلیلشم اینه که تو ذهن همه خانوم باید خانوم به تمام معنا باشه و وقتی بده تعجب داره و آقایون هم که....

سلام
چه آقا...چه خانوم...خوب و بد پیدا میشه....نمیشه گفت تو کدوم جنس کمتره کدوم بیشتر...این نظر منه:painting:

reza.n

New member

ریشه یابی این مساله خیلی پیچیده تر از اینه که بگیم خانوما نامردی اقایونو دیدن و به اصطلاح شما افعی شدن.خودتونم میدونین و بحث راجع بهش طولانیه.ولی خب جمله ی اخرتون رو باهاش موافقم.زن همیشه چون نماد نجابت بوده اونم تو فرهنگ ایرانی اسلامی ما برای همین بدی یا اشتباهش خیلی بیشتر به چشم میاد.داریم از موضوع تاپیک پرت میشیم.به هر حال من چیزی که خودم حس میکنم توو زندگیم اینه که تا حالا تقریبا پسر و دختر خوب رو به یه اندازه دیدم.مطمئن باشید تعدادشون برابره.شاید دور و بر ما نباشه یا اینکه ما نبینم و یا شاید چون دنبال پیدا کردن بدی توو دیگران هستیم ولی هست.شک ندارم.:riz304:

ketabsabz

Well-known member
از شوخی بگذرم بله آدم ها با هم متفاوت ان و همه جورش پیدا میشه و یه طرفه نمیشه قضاوت کرد اما به نظر من باید اینم قبول داشته باشیم بی وفاییها توی آقایون بیشتره :21: البته این نظر منه .

MOHAMMAD.R

New member
خب آره منم با این جمله موافقم یه مرد میتونه در یک زمان سه تا خانمو دوس داشته باشه..

مادرشو خواهرشو و خانمشو!!!

آقایون چرا نمیخواید واقعیت ها رو بپذیرید؟
من نمیگم تو همشون صادقه ولی توی 99.9 درصد موارد درسته.....:sadsmiley:
البته دوستان توجه کنید که تا یکمیش هم تقصیر خودشون نیست، آفرینششون اینطوریه....:j58r36j3gcr4suxymup

توی یه مقاله علمی خوندم که یه مرد همزمان میتونه حداقل 3 تا زنو دوست داشته باشه ولی این برای یک زن غیر ممکنه که در آن واحد بیشتر از یه مرد رو دوست داشته باشه:smilies-azardl (181

goleyakh

New member
لطفا سسفسطه نکنید....:smiliess (9):

خودتون هم میدونید که منظورم چیز دیگه ای بود(3تا معشوقه)....:dadad4:

البته 3 تا حداقلشه!!

راضیه

New member
فصل پنجم ديگه از كجا پيدا شد:25r30wi:

فصل پنجم جایی که دست هرکسی بهش نمیرسه،که اگه قرار بود مث شماهایی جاشو بدونه که براتون قابل هضم بود نه خنده دار،
بنظر بنده موضوع بحث چیز دیگه اییه که شما ازش خبر نداری هااااااااااااا

راضیه

New member
لطفا سسفسطه نکنید....:smiliess (9):

خودتون هم میدونید که منظورم چیز دیگه ای بود(3تا معشوقه)....:dadad4:

البته 3 تا حداقلشه!!
عزیزم مطمئن باش اینا (آقایون) جنسشونو خوب میشناسن،اگه حقیقت غیر این جمله ای بود که آقای دکتر چهل سال پیش فرموده اند،الان همه جا رو به اتیش کشیده بودن،بذا سفسطه کنن،بنده خداها به همین سفسطه ها دل خوش کردن:smiliess (3):

najma

New member
خب آره منم با این جمله موافقم یه مرد میتونه در یک زمان سه تا خانمو دوس داشته باشه..

مادرشو خواهرشو و خانمشو!!!

محمد جان این نوع دوست داشتن خیلی با اون فرق داره هاااااااااااااااااااا !:1dco2x0p1lilzhfpg1t

بالا