مردان در مسیر عشق

reza.n

New member
به قول حضرت فیس بوک :
آنچه هستی چنان در گوشم فریاد می زند که نمی توانم آنچه را که میگوئی بشنوم ...
حالا حکایته مردهاست، این چیزایی رو که میبینیم باور کنیم یا این چیزایی که میگین ...
استدلال قوی رو داشتی ؟
634413_rumsmiley.gif

سنگکوب کردم با استدلالت جانم.به چیزهایی که میبینی بیشتر از چیزهایی که میبینی اعتماد کن.ولی از چیزهایی که نمیبینی غافل نباش. قال حضرت خودم.:ph34r-smiley:

kian

New member
[دل آقایون بلههههههههههه،اونم چه عادتی

ببخشید یعنی شما میگین این خانومای امروز دل ندارن !! یا کلا عادت نمیکنن!! یا اصلا عاشق!!! نمیشن..

من با آخریش موافقم .. حالا بازم خوبه بعضی از موجودات که هنوز اسم مرد روشونه گاهی اوقات حالا شاید اشتباه !! اما عاشق میشن ..
اما دور از گوش شما و اهل دلای دیگه !! اینروزا خانوما فقط خواستن رو یاد گرفتن!! خواستن خونه خوب!! ماشین خوب!! پول خوب!! شوهر خوب!!! و....
2-3 بعضیام که بنازم اشتها رو 5تا بالا رو میخوابونن آب نمک!! تا ببینن کدوم مزش بهشون حال میده !!! حالا یوقت دیدی واسه حال لباس عروسو کلاس جلو دوساشون هم با یکیشون ازدواج کردن!!
بعدش هم دیگه وای به حال این مرد بیچارست!!!
حالا بازم دکتر میگن!! مردونگی رو به کمال میرسونن!! پس بازم بنازم به این مردونگی.. البته شاید اون موقع دکتر از خانومش ترسیدن اسم انسان رو بیارن تا زنها!! یا همون نامردهای فرموده دکتر هم در جریان ناظر افتخاری باشن

mahnam

New member
به قول حضرت فیس بوک :
آنچه هستی چنان در گوشم فریاد می زند که نمی توانم آنچه را که میگوئی بشنوم ...
حالا حکایته مردهاست، این چیزایی رو که میبینیم باور کنیم یا این چیزایی که میگین ...
استدلال قوی رو داشتی ؟
634413_rumsmiley.gif

:smilies-azardl (113

najma

New member

خب دخترا چون اعتماد میکنن ، آسیب پذیر تر هستن بنابراین احتمال تجربه های اینچنینی توشون بیشتره . ما هم نگفتیم دخترا همشون خوبن ولی یه چیزی توی اکثرشون مشترکه :

siteman

New member

ببخشید یعنی شما میگین این خانومای امروز دل ندارن !! یا کلا عادت نمیکنن!! یا اصلا عاشق!!! نمیشن..

من با آخریش موافقم .. حالا بازم خوبه بعضی از موجودات که هنوز اسم مرد روشونه گاهی اوقات حالا شاید اشتباه !! اما عاشق میشن ..
اما دور از گوش شما و اهل دلای دیگه !! اینروزا خانوما فقط خواستن رو یاد گرفتن!! خواستن خونه خوب!! ماشین خوب!! پول خوب!! شوهر خوب!!! و....
2-3 بعضیام که بنازم اشتها رو 5تا بالا رو میخوابونن آب نمک!! تا ببینن کدوم مزش بهشون حال میده !!! حالا یوقت دیدی واسه حال لباس عروسو کلاس جلو دوساشون هم با یکیشون ازدواج کردن!!
حالا بازم دکتر میگن!! مردونگی رو به کمال میرسونن!! پس بازم بنازم به این مردونگی.. البته شاید اون موقع دکتر از خانومش ترسیدن اسم انسان رو بیارن تا زنها!! یا همون نامردهای فرموده دکتر هم در جریان ناظر افتخاری باشن
آقا من یکی که دیگه هیچی نمیگم....

!SeCreT!

New member
سلام دوستان بیخودی به هم وصله نچسبونیم!
جونم براتون بگه که قرآن رو باید از دوطرف خوند...
این دوره که ما هستیم دختر و پسر نداره یک از یک بدتریم تو نامردی !!!!!
قبول نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید داشته باشیم حقیقت همیشه تلخهههههههههههههه

bacillus.bs

New member
فاميل ما رفته بود دنبال خونه
بعد املاكيه بهش گفته بود دختر داري يا نه:ph34r-smiley:
دوره زمونه را ميبينيد:wacsmiley:
ملت ديگه از دخترا بيشتر ميترسندددددد:25r30wi:

najma

New member

بابا چرا انقدر بحثو میپیچونید ؟
ما میگیم ! عزیز من ! برادر من ! اگه نمیتونی روی ابراز علاقت بایستی ! اگه قراره 2 روز دیگه پشیمون بشی .با احساسات یه دختر بازی نکن .
البته اون دختری که با احساسات چند نفر بازی میکنه و به عبارتی توی آب نمک میخوابونه به همین اندازه نامرده .

mehran35

New member
این قانون عشقه که رسیدن به مقصود مساوی رسیدن به پایان عشق وعاشقیه!
برای همینه که دکتر در جایی دیگه میفرماید چه بسا دوست داشتن بهتر از عاشق شدن می باشد!
سخت نگیرید این مشکله دکتر که زیاد با عشق وعاشقی حال نمیکرده!

آخرین ویرایش:

yashar.1985

New member
کلمه عشق کلمه مقدسی تو زندگی هست و غافل از اینکه اکثر افراد جامعه از درک معنی واقعی اون عاجزن و تا وقتی جایگاه کلمات مشخص نشه ، نمیشه در موردش داوری کرد و این فرق نمیکنه که طرف مقابل دختر باشه و یا پسر

آخرین ویرایش:

najma

New member
این قانون عشقه که رسیدن به مقصود مساوی رسیدن به پایان عشق وعاشقیه!
برای همینه که دکتر در جایی دیگه میفرماید چه بسا دوست داشتن بهتر از عاشق شدن می باشد!
سخت نگیرید این مشکله دکتر که زیاد با عشق وعاشقی حال نمیکرده!

حالا چون یه نفر بر خلاف منافع جمع آقایون حرف زده ، باید عکس برگردون روی سلایقیش بچسبونیم ؟
اتفاقا این حرفش از عشق زیادی که به همسرش داشته منشا میگیره به نظر من . میدونسته زن چه موجود شکننده ایه .
حتی اگر زن ها و مردها توشون به تعداد مساوی ناجوانمرد پیدا بشه ، تعداد دخترهایی که واقعا میشکنن و نمیتونن احیا بشن بیشتره ...

kian

New member

najmaجان!!!
صحبت اینجاست گلم که این روزا دلای نامرد .. مردو زن نداره جانم!! هرکه با دل غریبه دیدی دل ما بشکستی!!
حالا دکتر چرا در کاربرد کلمه مرد .از نامرد بودن در ره عشق استفاده کردن . میخواستن بگن این ره عشق مرد!!!میخواهد به پیل افکنی!!و کار هر چغزی!! نیست که عاشق ماندنی!! ( حالا فرضا اینم واسه قافیش)..
..
یا در کل شاید در آن روزگاران دهه 40 که مردا قیصر بودن !! خانوما زری جون!!! نه ببخشید ضعیفه و همشیره و والده اقا مصطفی(یه فیلم فارسیه دهه 40) البته در اندرونهای اعتقادیاتیاش به زن جماعت میگفتن متعلقات!!! حالا با سند 6دانگ یا.. خدا میدونه .. رسم نبوده!! افت داشته بگن زنا هم میتونن عاشق شن..
بازم تلوپیییی هر چی کاسه /آینه شمعدونه ه/ سر این مرد بدبخت شکسته شده!! عروسی نیست که خانوما تاج سرن !! یا صف نونوایی که خانوما البته همه جا مقدمن!!
اما موقع دربه دری و کارو بد بختی و آب حوض کشیدن و پوشیدن لباس سپوری زن جماعت جامعه ما .. بده عیبه!!! ... آخه موقع این حرفا که میشه زن جنس نحیفه . ظریفه النگوهاش میشکنه!! باور کن اگه تو این ایران هم اگه انقد زن و مرد نمیکردن الا مثل امریکای زمان جنگ جهانی 2 که مردا رفتن جنگ و زنا رفتن جاشونو تو کار کردن گرفتن الان ما هم جزو کشورای جهان اول بودیم دیگم راجع به این که مردا در نامرد شدن !! زن میشن رو هم حال نداشتیم بحث کنیم!!

..
و الا خودت میدونی خودمم میدونم عشق این روزا یعنی 0000000000000های حساب بانکی!!!

najma

New member

najmaجان!!!
صحبت اینجاست گلم که این روزا دلای نامرد .. مردو زن نداره جانم!! هرکه با دل غریبه دیدی دل ما بشکستی!!
حالا دکتر چرا در کاربرد کلمه مرد .از نامرد بودن در ره عشق استفاده کردن . میخواستن بگن این ره عشق مرد!!!میخواهد به پیل افکنی!!و کار هر چغزی!! نیست که عاشق ماندنی!! ( حالا فرضا اینم واسه قافیش)..
..
یا در کل شاید در آن روزگاران دهه 40 که مردا قیصر بودن !! خانوما زری جون!!! نه ببخشید ضعیفه و همشیره و والده اقا مصطفی(یه فیلم فارسیه دهه 40) البته در اندرونهای اعتقادیاتیاش به زن جماعت میگفتن متعلقات!!! حالا با سند 6دانگ یا.. خدا میدونه .. رسم نبوده!! افت داشته بگن زنا هم میتونن عاشق شن..
بازم تلوپیییی هر چی کاسه /آینه شمعدونه ه/ سر این مرد بدبخت شکسته شده!! عروسی نیست که خانوما تاج سرن !! یا صف نونوایی که خانوما البته همه جا مقدمن!!
اما موقع دربه دری و کارو بد بختی و آب حوض کشیدن و پوشیدن لباس سپوری زن جماعت جامعه ما .. بده عیبه!!! ... آخه موقع این حرفا که میشه زن جنس نحیفه . ظریفه النگوهاش میشکنه!! باور کن اگه تو این ایران هم اگه انقد زن و مرد نمیکردن الا مثل امریکای زمان جنگ جهانی 2 که مردا رفتن جنگ و زنا رفتن جاشونو تو کار کردن گرفتن الان ما هم جزو کشورای جهان اول بودیم دیگم راجع به این که مردا در نامرد شدن !! زن میشن رو هم حال نداشتیم بحث کنیم!!

..
و الا خودت میدونی خودمم میدونم عشق این روزا یعنی 0000000000000های حساب بانکی!!!

بالاخره توی هر فرهنگی و هر دوره ای این تفاوت ها بین دوجنس وجود داره و بحث زن و مرد همیشه مطرح بوده و نمیشه منکرش شد ربطی هم به جهان اول و دوم و سوم نداره .
عاقا همینجا هم میشه ثابت کنید که چقدر مردید .
مرد پای ضعف هاش می ایسته و به اشتباهاتش اعتراف میکنه ( مرد به معنای جنس مذکر نه ! به معنای جوان مرد )
حتما یه چیزی هست و ما دیدیم که هممون داریم تایید میکنیم . از طرفی خود ما خانوم ها معترفیم که کم نیستند کسانی که عشق رو توی صفر های حساب بانکی میبینن و ..
خب پس گویا ما مرد تریم .
به جای انکار کاش یکمی روش فکر میشدو هر کسی با خودش یه عهدی میبست ...:smiliess (3):

kian

New member
والا ما که نگفتیم!!! مردا!! وقتی به عشقه میرسن!! سرد نمیشن.. میگیم زناش هم همینن!! یهنی بابا خاصیت هوسه !! اون عشق نبوده دکتر گفته!! ترسیده بگه هوس جمعیت مئتلفه زبونشو از مچ بندازن!! البته اینه آخرش هم زدن سیبیلاشو باد دادن هم واسه خاطر همین منبر رفتناش بود دیگه!!
.. ولی این عهدی که گفتی رو هستم!!
دیگه عاشق نخواهم شد..
چشمهای دلم .. خشکیده انگار..
اینجا هوا بابری و سرده .. ولی نمیدانم چرا... پنجره اطاق تنهایی من بارانیست..
..
یعنی فقط قول میدم خاطر خواه بشم!! بزار همه بگن هوس باز اما دلم 2باره نشکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zErOOn3

Well-known member
مشاهده فایل‌پیوست 493
مردان در مسیر عشق به وسعت نامتناهی نامردند .

گداییه عشق می کنند تا زمانی که به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند.

اما همین که مطمئن شدند نامردی را در کمال مردانگی به جا می آورند.

(دکتر علی شریعتی)

سلام ...

میشه جمله آخری رو بیشتر توضیح بدیــن , از چــی متمذــن شدن ؟

بیخیـــال ... ازیــن بدتر میشه ...

فقط بهــش بفکریــم ...

هم به جمله هم به خودمون هم به دیگران هم به ...

..................................

خدایــآ سال عوض شد و باژم .... خسته نمی شـــن بروبــچ یعنــی ؟ !!!!!!!!!!!!!!

اگه بخــاین سر اینکه این جور جملات ددسه یانه بجنگیــم کـــ دیگه ...

یه سوال :

اگه سر ایــن یکی جمله به توافق رسیدیم ( که نمی رسیم ) قول میدین دیگه بی خیال شیـــن ؟ (پارسال بیخیالی رو دیدیــم چه با حال بود:)

بی خیـــال بروبــچ بی خیـــآل ...

زندگی رو بچسبیــن کـــ داره میذ گره هــا ... ازیــن جملات زیاده , یکمکــی مثبت باشیــم ...

ای ول به آجــی ... که امروز مــارو خوشحــال کردن ... یاد بگیریــم ... (لینکشم نذاشتیم دیگه)

:14:

آخرین ویرایش:

goleyakh

New member
:(40)::(40):
سلام ...

میشه جمله آخری رو بیشتر توضیح بدیــن , از چــی متمذــن شدن ؟

.................................

خدایــآ سال عوض شد و باژم .... خسته نمی شـــن بروبــچ یعنــی ؟ !!!!!!!!!!!!!!

:14:

از تسخیر قلب زن.....:ph34r-smiley:

mehran35

New member
:(40)::(40):از تسخیر قلب زن.....:ph34r-smiley:
خواهر من یکمی جمله تحریف شده اصلش اینه که مردان در صید عشق به وسعت نامنتهایی نامردن! پس اسم تاپیکوبذارین صید عشق!ولی من معتقدم توی این روزگار بس ناجوانمردانه نامرد باید دور عشق وعاشقی رو خط کشید!چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی؟

mehrshad

New member
ham marde mardesh peyda mishe va ham marde namard.az yad begirim az joz be kol ghias nagirim.hame ja khubo bad dare.ham beyne aghaun ham khanumhae gerami.vali man kolan ba eshgh moshkel daram! Ye jurai nist aslan.agaram hast ghati ba havaso manafe shakhsi shode.khaleso bi ghelo ghesh nist!

bacillus.bs

New member
خواهر من یکمی جمله تحریف شده اصلش اینه که مردان در صید عشق به وسعت نامنتهایی نامردن! پس اسم تاپیکوبذارین صید عشق!ولی من معتقدم توی این روزگار بس ناجوانمردانه نامرد باید دور عشق وعاشقی رو خط کشید!چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی؟

حاجي خط كشيدني كه نيست خودش يهو پيش مياد ديگه:25r30wi::(40):

paradise80

New member
خوب و بد همه جا هست ,مهم اینه که آدم خودش حواسش رو جمع کنه
اینکه خانوما بیشتر اسیب میبینن بخاطر احساساتی بودنشونه .
ولی خدایی دیگه تو این زمونه خانوم نامرد هم کم نیست متاهلشم مشکل داره ...... چون قبح این چیزا شکسته

بالا