مردان در مسیر عشق

mahnam

New member
بله خدا رحمتش کنه...حرف هاش هم خیلی عالیه
من که فعلا عاشق نشدم اگه عاشق شدم بهدش نامرد شدم اونوقت در موردش فک میکنم خخخ

1346240908970933_large.jpg

درجهان هستی هیچ ساختاره ای ( فرمولی) سد درسد نیست پس سخنان استاد شریتی یک ساختاره ی تام و فراگیر نیست ایشان نگرش و دریافت خود را گفته اند

اما در ایکه بیشتر مردا در برابر زنان نامردن سخنی نیس :smiliess (3):

راضیه

New member
یعنی اینایی که الان معترضن به آقایون تجربه دارن دیگه؟یا به حرف استاد متکی اند...
احساس میکنم زخم خورده داریم اینجا:ad54ad:

تجربه به شخصه نه ولی تا دلتون بخواد از این نوع اقایون دیدم،یعنی الان یک مرد برای بنده یه همچین تعریفی داره!!!
میدونم خوبشم هستا ولی انقد کمه که دیگه داره نسلشون مث نسل دایناسورا میشه.
درضمن حرف خوبو باید از آدم عاقل شنید......

siteman

New member
تجربه به شخصه نه ولی تا دلتون بخواد از این نوع اقایون دیدم،یعنی الان یک مرد برای بنده یه همچین تعریفی داره!!!

پس سریعتر شوهر کنید که دیگه دارن منقرض میشن خخخخ

najma

New member

پس سریعتر شوهر کنید که دیگه دارن منقرض میشن خخخخ

بر طبق قوانین شیمیایی هر چقدر غلظت واکنش دهنده کم باشه ، احتمال رخداد واکنش کمتر میشه .
گرفتید مطلبو ؟:ph34r-smiley:

kian

New member
............
بر نخورهها!!!
اما کلا به این حرفا میگن یه کلام هم از مادر عروس!!!
شاید دکتر اونموقع داشتن به حرف ایشون گوش میدادن!!!
..
حالا واسه ما نقل قول کردن!!!
..
اما حالا روزگارش همین شده مرد و نامرد!!!! هم نداره!!
هرکی این روزا ع ش ق واقعی رو درک نکنه ! (که والا ما تو کتاباشم دیدیم آخرش قصه هه تموم شد کلاغه به خونش نرسید!!)
عاقبتش میشه سرنوشت بایزد بسطامی!! نه ببخشد یعنی همین که استاد در برهوت جمله این بالا گفتن!!.
..
در کل: اینروزا دلا بدجوری به اسراف محبت عادت کرده نازنین!!!

راضیه

New member
پس سریعتر شوهر کنید که دیگه دارن منقرض میشن
آقای بامزه منظورم از دارد منقرض میشود تحفه های هم سن وسالم نیس،منظورم پدرامونه که دارن آبروداری میکنن...
جمله رو کج میخونی بخون ولی تعبیرشو راست بگیر خخخخخخخخخخخخ:4d564ad6:

راضیه

New member
............
بر نخورهها!!!
اما کلا به این حرفا میگن یه کلام هم از مادر عروس!!!
شاید دکتر اونموقع داشتن به حرف ایشون گوش میدادن!!!
..
حالا واسه ما نقل قول کردن!!!
..
اما حالا روزگارش همین شده مرد و نامرد!!!! هم نداره!!
هرکی این روزا ع ش ق واقعی رو درک نکنه ! (که والا ما تو کتاباشم دیدیم آخرش قصه هه تموم شد کلاغه به خونش نرسید!!)
عاقبتش میشه سرنوشت بایزد بسطامی!! نه ببخشد یعنی همین که استاد در برهوت جمله این بالا گفتن!!.
..
در کل: اینروزا دلا بدجوری به اسراف محبت عادت کرده نازنین!!!
دل آقایون بلههههههههههه،اونم چه عادتی

reza.n

New member
جمله ی جالبی نیست.حالا نه که چون پسرم اینو بگم.کلا.اصلا خوشم نیومد.شما هم خیلی بهش تکیه نکنین.(منتظر انتقادات سخت و سازنده ی شما هستیم):smiliess (13):

najma

New member
جمله ی جالبی نیست.حالا نه که چون پسرم اینو بگم.کلا.اصلا خوشم نیومد.شما هم خیلی بهش تکیه نکنین.(منتظر انتقادات سخت و سازنده ی شما هستیم):smiliess (13):

اصن شرط میبندم اینو گفتی که یه تاپیک داغ ایجاد کنی . من سکوت اختیار میکنم .
80713_smile3.gif
:image170:

آخرین ویرایش:

reza.n

New member

اصن شرط میبندم اینو گفتی که یه تاپیک داغ ایجاد کنی . من سکوت اختیار میکنم .
80713_smile3.gif
:image170:

ا نه بابا.من اخه چرا باید اینکارو کنم جانم.اصلا مشخصه جلوی استدلال قوی من کم آوردی که سکوت اختیار کردی جانم:5::4d564ad6:

siteman

New member
واقعا پسرا نمیتونن به دخترا اعتماد کنند با این اوضاح حال...البته دخترا این حس رو دارن ها ولی تو مردها این حس بیشتره....بیاید قبول کنیم که دختر خوب الان واقعا نایاب شده...:ph34r-smiley:

najma

New member
ا نه بابا.من اخه چرا باید اینکارو کنم جانم.اصلا مشخصه جلوی استدلال قوی من کم آوردی که سکوت اختیار کردی جانم:5::4d564ad6:

به قول حضرت فیس بوک :
آنچه هستی چنان در گوشم فریاد می زند که نمی توانم آنچه را که میگوئی بشنوم ...
حالا حکایته مردهاست، این چیزایی رو که میبینیم باور کنیم یا این چیزایی که میگین ...
استدلال قوی رو داشتی ؟
634413_rumsmiley.gif

najma

New member
واقعا پسرا نمیتونن به دخترا اعتماد کنند با این اوضاح حال...البته دخترا این حس رو دارن ها ولی تو مردها این حس بیشتره....بیاید قبول کنیم که دختر خوب الان واقعا نایاب شده...:ph34r-smiley:

کدوم حس ؟ عدم اعتماد ؟

reza.n

New member

برادر من شما واقعا مشخصه که از جان گذشته ای که این حرفو اینجا میزنی.میان الان اینجا رو به اتیش میکشنا:ph34r-smiley:به دور از شوخی ولی همونطور که همیشه گفتم کلا ادم خوب کم شده جدا از جنسیت.این چیزا همیشه دو طرفس.به اندازه ی پسر نامرد دختر نامرد وجود داره.:riz304:

siteman

New member
برادر من شما واقعا مشخصه که از جان گذشته ای که این حرفو اینجا میزنی.میان الان اینجا رو به اتیش میکشنا:ph34r-smiley:به دور از شوخی ولی همونطور که همیشه گفتم کلا ادم خوب کم شده جدا از جنسیت.این چیزا همیشه دو طرفس.به اندازه ی پسر نامرد دختر نامرد وجود داره.:riz304:

اره دیگه با شما موافقم 50 50 خخخخخ

بالا