محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

marlik

New member
خواش میکنم parisa90عزیزم هر کمکی بتونم بهت میکنم اگه سوالی داشتی بپرس

biochemistry.f

New member
سلام منم بین الملل ارس بیوشیمی بالینی اسمم جزء قبولیا هست خیلی خوشحال شدم چون اصلا نمیتونم پشت کنکور بمونم ولی ناراحت شده بودم وقتی عادی دولتی قبول نشدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

vfarhadv

New member
بیوشیمی بالینی ... دانشگاه تهران

کسی هم کلاسیمون هست ؟ :thumbsupsmileyanim:

elom

New member
سلام.اسم من جزءبین الملل ارس درامده.شما میدونید مصاحبه راجع به چی هست؟کلاسها کجاتشکیل میشه؟چندروز در هفته کلاسه؟ملاک انتخابشون چیه؟چرااینهمه اسم اعلام کرده؟لطفاهرکی که میدونه منو راهنمایی کنه.مرسی.

mexin

Well-known member
سلام.اسم من جزءبین الملل ارس درامده.شما میدونید مصاحبه راجع به چی هست؟کلاسها کجاتشکیل میشه؟چندروز در هفته کلاسه؟ملاک انتخابشون چیه؟چرااینهمه اسم اعلام کرده؟لطفاهرکی که میدونه منو راهنمایی کنه.مرسی.

دوست عزیز بین الملل شهید بهشتی رو اینجا زده ببین
شعبه بین الملل - خانه

elom

New member
سلام.من اطلاعات راجع به دانشگاه بین الملل تبریزواحد ارس میخوام.

biochemistry.f

New member
منم سم شناسی شهرضا قبول شدم رتبه 13 ولی بین الملل ارس بیوشیمی بالینی رو ترجیح میدم و رشته خودمو دوست دارم

biochemistry.f

New member
04923025095 شماره واحد آموزش بین الملل ارس آقای علی مددی همه اطلاعات مصاحبه رو بهتون میده!!!!!!!!!

negin ka

New member
چی میشه سال دیگه اینموقع ایشالا ماهم قبول شده باشیم بعد بچه ها هی سوال بپرسن ماهم هی جواب بدیم:sad:

gostantanie

New member
سلام.پس بچه هایی که قبول شدن کوشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دیگ به ما سر نمیزنین؟؟؟؟؟؟؟
به این زودی ما رو فراموش کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HARPER 92

New member
سلام دوستان.منم امسال ارشد بیوشیمی بالینی قبول شدم.دوستان هرگونه سوال یاکمکی لازم داشتند واسم افتخاره که کمک کنم.

mohammadeza

New member
سلام به همه عزيزان *هماتو انتخاب اولم دانشگاه تهران قبول شدم.رتبه هنوز نيومده ولي تخمين رتبه 3 بودم.:smiliess (11):درصدها:
هماتو 76
ايمني 80
سلولي 58
بيوشيمي 62
زبان 60
ايشالا همتون موفق وسلامت باشيد***

mohammadeza

New member
سلام آقاي رنجبر تبريك ميگم *منم انتخاب اول هماتو تهران قبول شدم.الان كمي ناراحتم چون انگار افتخار به تربيت مدرسه .نظرتون؟؟

آخرین ویرایش:

hdelaram

New member
سلام دوستان
به نظرتون علوم پزشکی تهران بهتره یا تربیت مدرس واسه ارشد البته من تا حالا هیچ کنکور ارشدی ندادم

سلام آقاي رنجبر تبريك ميگم *منم انتخاب اول هماتو تهران قبول شدم.الان كمي ناراحتم چون انگار افتخار به تربيت مدرسه .نظرتون؟؟

سلام دوسته من.هم مدرس هم تهران از یه نظراتی فک کنم اولا.بستگی داره به الویتها.من مشورت ک کردم با چندی از دوستان نتیجه تهران شد.مدرس کادره آموزشیه عالی داره.تهران هم همینطور.قسمته هر کسی یه چیزه.من انتخاب دومم مدرس بود.

aaaa

New member
منم با دوستان موافقم. مدرس و تهران در یه سطح هستن تقریبا. منم هماتوی مدرس قبول شدم.

بالا