محل تجمع قبولی های ارشد 92-93

mohammadeza

New member
سلام،فکر نمی کنم اینجوری باشه چون توی تخمین رتبه یه 7-8 نفری قبل من بودن و الان شماره دانشجویی من آخرش 02..با این حساب من باید رتبه 2 ایمنی باشم ! جور درنمیاد.

سلام منم موافقم . از دانشكده پرسيدم مثل اينكه دورقم آخر، رتبه ي شما تو دانشگاه خودتونه نه رتبه كل.

imeni

New member
انتظارشو داشتم،چون دانشکده پزشکی که پارسال 18 نفر می گرفت امسال کلا یه دانشجو هم نگرفته...من یه مشکلی دارم،توی برگه راهنمای انتخاب واحد که روز ثبت نام گرفتم نوشته بود انتخاب واحد از 26 تا 29 شهریور،من الان رفتم انتخاب واحد کنم گفت آخرین فرصت تا 12 شب امشب بوده...فردا پس فردا هم که دانشگاه تعطیله...من الان باید چیکار کنم ؟؟؟
اره واقعا مسخرن
تو برگه نوشته که باید پرینت انتخاب واحد رو بیارید آموزش ولی 5شنبه و جمعه تعطیله!! اصلا شروع کلاسا از چه تاریخیه؟

stochastic

New member
در جواب دوستی که میگفت 2 رقم اخ ش دانشجویی رتبه هست:
مثله اینکه رشته به رشته متفاوت هست. آموزش دانشگاه به من گفت 1 شدی اخر شماره دانشجوییم 02 هست. برای ما بر اساس الفباست

آخرین ویرایش:

mehdi_imuno

New member
انتظارشو داشتم،چون دانشکده پزشکی که پارسال 18 نفر می گرفت امسال کلا یه دانشجو هم نگرفته...من یه مشکلی دارم،توی برگه راهنمای انتخاب واحد که روز ثبت نام گرفتم نوشته بود انتخاب واحد از 26 تا 29 شهریور،من الان رفتم انتخاب واحد کنم گفت آخرین فرصت تا 12 شب امشب بوده...فردا پس فردا هم که دانشگاه تعطیله...من الان باید چیکار کنم ؟؟؟
اره واقعا مسخرن
تو برگه نوشته که باید پرینت انتخاب واحد رو بیارید آموزش ولی 5شنبه و جمعه تعطیله!! اصلا شروع کلاسا از چه تاریخیه؟

اونجوری که من پرسیدم شروع ها دوشنبه اول مهر مصادف با بازگشایی مدارسه ! میتونی همون دوشنبه برگه انتخاب واحد رو تحویل آموزش بدی اگر جای من بودی چیکار می کردی،من هنوز انتخاب واحد هم نکردم ! شنبه که رفتم دانشگاه تاریخ شروع رو این سری از گروه می پرسم میگم.

dooste_u

New member
شماره دانشجوی ربطی به رتبه نداره
بر اساس یه قانون خاصه
مثلا 2 رقم اول سال ورود
بعد دو رقم دانشگاه
بعد رشته

و آخرش هم ترتیب توی بر اساس الفبا هست
به این ترتیب تو سیستم هر دانشجو کاملا مشخصه جایگاهش کجاست

imeni

New member
اونجوری که من پرسیدم شروع ها دوشنبه اول مهر مصادف با بازگشایی مدارسه ! میتونی همون دوشنبه برگه انتخاب واحد رو تحویل آموزش بدی اگر جای من بودی چیکار می کردی،من هنوز انتخاب واحد هم نکردم ! شنبه که رفتم دانشگاه تاریخ شروع رو این سری از گروه می پرسم میگم.

انتخاب واحد زیاد معنی نداره نگران نباش 7 تا درس گذاشته همون 7 تاست یکیشو زده اختیاری ولی اونم باید بزنی چون نوشته حداقل 12 واحد باید برداریم با اون یکی میشه 12 واحد

imeni

New member
سلام
شما انتخاب واحد کردین؟ دوباره سایت باز کرده اتنخاب واحد رو و کلی درس اضافه شده!!!!!!!!

fateme.f

New member
سلام دوستان عزيز
من امسال ارشد ابيدميولوزي قبول شدم هركسي راهنمايي خواست ميتونه واسم بيام بزاره يا ايميل بزاره واسم ايميلمو بيشتر جك ميكنم تا بيام داخل سايتو donya_kashmishod@yahoo.com

mehdi_imuno

New member
سلام
شما انتخاب واحد کردین؟ دوباره سایت باز کرده اتنخاب واحد رو و کلی درس اضافه شده!!!!!!!!

بله انتخاب واحد کردم ولی همون 12 واحد رو گرفتم

elissa

New member
سلام
من امسال زنتيك و بيوتكنولوزي بزشكي قبول شدم
البته الان دانشجوي بيوتكنولوزي هستم
خوشحال مي شم بتونم به كسي كمك كنم

elissa

New member
شماره دانشجوی ربطی به رتبه نداره
بر اساس یه قانون خاصه
مثلا 2 رقم اول سال ورود
بعد دو رقم دانشگاه
بعد رشته

و آخرش هم ترتیب توی بر اساس الفبا هست
به این ترتیب تو سیستم هر دانشجو کاملا مشخصه جایگاهش کجاست
بله به نظر من هم نمي شه از شماره دانشجويي رتبه رو حدس زد
مثلا دوران كارشناسي شماره دانشجويي من 015 بود اما نفر دوم كلاس خودم از نظر رتبه كنكور بودم

mohammadeza

New member
سلام بچه ها كارنامه ها اومده هاااااااااااا*كسي ميدونه گرنتي جايزه اي چيزي به رتبه ها ميدن يا نه؟؟

آخرین ویرایش:

parastooo

New member
سلام بچه ها
ببخشید دیر شد.خیلی سرم شلوغ بود.

منم رتبه ام 3 شد
درصدام: هماتو 71
ایمنی81
بیوشیمی 51
زیست سلولی و مولکولی 55
زبان 80
همگی موفق باشید:riz304:

Z0HRE

New member
سلام بچه ها
ببخشید دیر شد.خیلی سرم شلوغ بود.

منم رتبه ام 3 شد
درصدام: هماتو 71
ایمنی81
بیوشیمی 51
زیست سلولی و مولکولی 55
زبان 80
همگی موفق باشید:riz304:

تبریک میگم عزیزم.کجا قبول شدی؟منابعی ک خوندی چیا بودن؟

parastooo

New member
ممنون عزیزم
شهید بهشتی میخونم.
من فقط ج.ز.و.ه .م.و.س.س.ه ا.ن.و.ا.ر د.ا.ن.ش رو خوندم

david

New member
سلام دانشجو زیست هستم منابع جمع و جور چی هست واسه ارشد هماتو؟ بخصوص درس هماتو،ایمنی و سلولی؟

بالا