متولد چه سالی هستید؟

estel

New member
من تنها تیرماهی بودم(البته تا اینجا) از شخصیت های متولد تیر ماه:
افراد مشهور متولد در تیر ماه: علی حسینی خامنه ‏ای (رهبر فعلی ایران) ، علیاکبر ولایتی (وزیر خارجه پیشین ایران) ، ولادیمیر پوتین (رییس جمهور سابق روسیه) ، محمد داود خان (اولین رییس جمهور افغانستان) ، سیمین بهبهانی (شاعر ایرانی) ، صمد بهرنگی (نویسنده ایرانی) ، صادق چوبک (نویسنده ایرانی) ، داود رشیدی (بازیگر ایرانی) ، عباس کیارستمی (کارگردان ایرانی) ، سهراب شهید ثالث (کارگردان ایرانی) ، ثریا اسفندیاری بختیاری (همسر دوم محمدرضا شاه پهلوی) ، روحانگیز سامینژاد (اولین هنر پیشه زن ایرانی) ، فاطمه گودرزی (بازیگر ایرانی) ، شادی پریدر (نخستین استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران) ، بی نظیر بوتو (نخست وزیر پیشین پاکستان) ، محمود فکری (فوتبالیست ایرانی) ، عباس مرادی (دروازه بان بزرگ ایران)، مصطفی رحماندوست (شاعر ایرانی) ، نسرین مقانلو (بازیگر ایرانی) ، سحر ولد بیگی (بازیگر ایرانی) ، هدیه تهرانی (بازیگر ایرانی) ، رضا شفیعی جم (بازیگر ایرانی) ، گلشیفته فراهانی (بازیگر ایرانی) ، وحید هاشمیان (فوتبالیست ایرانی) ، نیوشا ضیغمی (بازیگر ایرانی) ، الناز شاکردوست (بازیگر ایرانی) ، ارنست همینگوی (نویسنده آمریکایی)، آن لیندبرگ (نویسنده آمریکایی)، ژان کوکتو (نویسنده فرانسوی)، هلن کلر (نویسنده آمریکایی)، مارک شاگال (نقاش روس)، رامبراند (نقاش هنلدی)، مارسل پروست (نویسنده فرانسوی)، اینگمار برگمن (نویسنده و کارگردان سوئدی)، لویی آرمسترانگ (نوازنده جاز آمریکایی)، راکفلر (سرمایه دار آمریکایی)، ژولیوس سزار (سردار روم)، جان گلن (فضانورد آمریکایی)، جینالو لوبریجیدا (هنرپیشه ایتالیایی) و هنری هشتم (پادشاه فرانسه) ملکه الیزابت هم سال گربه.:thumbsupsmileyanim:
عجب اعجوبه هایی داره تیرماه!!!!:smiliess (4):
چقدر سیاسی هستین ولی خوب هیچ بازیگری به آل پاچینو و مارلون خودم نمیرسه و صد و 2صد البته چارلی جونم
هیچ فوتبالیستی علی دایی نمیشه
هیچ پادشاه فرانسه ای لویی نمیشه:14:
هیچ نویسنده ای تالکین نمیشه
هیچ کارگردانی فرانسیس نمیشه
و هیچ سیاست مداری فروردینی نمیشه:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

sahar-a

New member
چرا فقط 68ia و کوچیکتر از اونا اینجا سنشون رو گفتن؟؟؟:5:

من به عنوان پیشکسوت انجمن سنم رو میگم تا اونایی که فکر میکنن سنشون بالاست با اعتماد به نفس بیشتری بیان اینجا سنشون رو بگن

من متولد آذر 61 (پیشکوت انجمن...احترام بذارید...:whistle:)

حالا منتظر لو رفتن بقیه پیشکسوتا هستم..
:65d6a5d6s:
مگه من سنم رو نگفتم؟؟؟ گفتم که!!! سال گربه یعنی همون 1366 و برج سرطان یعنی تیر ماه!!!!:smilies:

ariya21

New member
من تنها تیرماهی بودم(البته تا اینجا) از شخصیت های متولد تیر ماه:
افراد مشهور متولد در تیر ماه: علی حسینی خامنه ‏ای (رهبر فعلی ایران) ، علیاکبر ولایتی (وزیر خارجه پیشین ایران) ، ولادیمیر پوتین (رییس جمهور سابق روسیه) ، محمد داود خان (اولین رییس جمهور افغانستان) ، سیمین بهبهانی (شاعر ایرانی) ، صمد بهرنگی (نویسنده ایرانی) ، صادق چوبک (نویسنده ایرانی) ، داود رشیدی (بازیگر ایرانی) ، عباس کیارستمی (کارگردان ایرانی) ، سهراب شهید ثالث (کارگردان ایرانی) ، ثریا اسفندیاری بختیاری (همسر دوم محمدرضا شاه پهلوی) ، روحانگیز سامینژاد (اولین هنر پیشه زن ایرانی) ، فاطمه گودرزی (بازیگر ایرانی) ، شادی پریدر (نخستین استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران) ، بی نظیر بوتو (نخست وزیر پیشین پاکستان) ، محمود فکری (فوتبالیست ایرانی) ، عباس مرادی (دروازه بان بزرگ ایران)، مصطفی رحماندوست (شاعر ایرانی) ، نسرین مقانلو (بازیگر ایرانی) ، سحر ولد بیگی (بازیگر ایرانی) ، هدیه تهرانی (بازیگر ایرانی) ، رضا شفیعی جم (بازیگر ایرانی) ، گلشیفته فراهانی (بازیگر ایرانی) ، وحید هاشمیان (فوتبالیست ایرانی) ، نیوشا ضیغمی (بازیگر ایرانی) ، الناز شاکردوست (بازیگر ایرانی) ، ارنست همینگوی (نویسنده آمریکایی)، آن لیندبرگ (نویسنده آمریکایی)، ژان کوکتو (نویسنده فرانسوی)، هلن کلر (نویسنده آمریکایی)، مارک شاگال (نقاش روس)، رامبراند (نقاش هنلدی)، مارسل پروست (نویسنده فرانسوی)، اینگمار برگمن (نویسنده و کارگردان سوئدی)، لویی آرمسترانگ (نوازنده جاز آمریکایی)، راکفلر (سرمایه دار آمریکایی)، ژولیوس سزار (سردار روم)، جان گلن (فضانورد آمریکایی)، جینالو لوبریجیدا (هنرپیشه ایتالیایی) و هنری هشتم (پادشاه فرانسه) ملکه الیزابت هم سال گربه.:thumbsupsmileyanim:
عجب اعجوبه هایی داره تیرماه!!!!:smiliess (4):

اوه اوه چقدم مشهورن ماشالا همه هم سیاسن که

sahar-a

New member
چقدر سیاسی هستین ولی خوب هیچ بازیگری به آل پاچینو و مارلون خودم نمیرسه و صد و 2صد البته چارلی جونم
هیچ فوتبالیستی علی دایی نمیشه
هیچ پادشاه فرانسه ای لویی نمیشه:14:
هیچ نویسنده ای تالکین نمیشه
و هیچ سیاست مداری فروردینی نمیشه:thumbsupsmileyanim:
عزیزم هیچ نویسنده ای ارنست همینگوی نمیشه
هیچ پادشاهی هنری هشتم نمیشه
هیچ نقاشی رامبراند نمیشه
و هیچ سیاستمداری تیر ماهی نمیشه!!!( خودت هم گفتی) تیرماهی ها سیاسی دوست هستن!!!

گلاب

New member
منم فروردین 67 به دنیا اومدمممممممممم :thanks: خوش اومدم خوش اومدم :4d564ad6:
آریا جان کجایی ننه؟؟؟؟؟؟؟

marya

New member
چرا فقط 68ia و کوچیکتر از اونا اینجا سنشون رو گفتن؟؟؟:5:

من به عنوان پیشکسوت انجمن سنم رو میگم تا اونایی که فکر میکنن سنشون بالاست با اعتماد به نفس بیشتری بیان اینجا سنشون رو بگن

من متولد آذر 61 (پیشکوت انجمن...:ad54ad:احترام بذارید...:whistle:)

حالا منتظر لو رفتن بقیه پیشکسوتا هستم..
:65d6a5d6s:

من 20 فروردینم
پیشکسوت ترم انگاااااااااری

گلاب

New member
نه بابا سن فقط یه عدده
موافقم ...
من به شخصه با افراد مسن خوش خنده و زنده دل بیشتر کنار میام تا همسن و سالای افسرده و غرغرو....
جوونی به دل و عملکرد مثبته! اون روزی که دیدید هر روزتون مثل دیروزتون شده و افتادین رو دور تسلسل بدونین پیر شدین.

rahmani65

New member
سال تولدم که مشخصه : 65 ، روزشم 17 اسفند ، غروب روز یکشنبه ساعت 6 و 40 دقیقه

بالا