متولد چه سالی هستید؟

dr m

New member
دکتر جان شما فک کنم دیگه خیلی سن بالایی.فقط تا 1300 و گفتی.بابا لا اقل اگه دهه 50 هم هستی 40 هم هستی بگو.اینطوری ما فکرمون میره رو دهه 20 به پایینا:whistle::dadad4:

17 دی 136.......
اینم واسه اینکه مردم گمان بد نکنن

cheshmak

New member
یعنی انجمن به این بزرگییییییییییی شهریوری فقط منم؟؟
من ماندم تنهاااااااااااااااای تنهااااااااااااااااا

من مهریم
اما شناسنامم شهریوره

نبینم تهنا باشیییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!

shima.p

New member
من 28 اسفند تو شناسنامه 1 فروردین
یه 2 روز نتونستم تو شیمکه مامانم بمونم.میبینی توروخدا.:riz481:

ساحل

New member
من از همتون بزرگترم؛ برج سرطان سال گربه

سن وسال همه رو ديدم دلم گرفت فكر كنم از همه بزرگترم
پير شدم ارشد هم قبول نشدم.

منم 17 دی سال هزار و سیصد و اندی...........

پس از 60 تا 69 حساب می شه فک کنم از پیشکسوتای سایت باشین

چرا فقط 68ia و کوچیکتر از اونا اینجا سنشون رو گفتن؟؟؟:5:

من به عنوان پیشکسوت انجمن سنم رو میگم تا اونایی که فکر میکنن سنشون بالاست با اعتماد به نفس بیشتری بیان اینجا سنشون رو بگن

من متولد آذر 61 (پیشکوت انجمن...:ad54ad:احترام بذارید...:whistle:)

حالا منتظر لو رفتن بقیه پیشکسوتا هستم..
:65d6a5d6s:

ariya21

New member
نه بابا متولدین دی ماه ترکوندننننننننننننننننن فدای همه دی ماهی های باهوش و پر از استعداد:13:

sahar-a

New member
من تنها تیرماهی بودم(البته تا اینجا) از شخصیت های متولد تیر ماه:
افراد مشهور متولد در تیر ماه: علی حسینی خامنه ‏ای (رهبر فعلی ایران) ، علیاکبر ولایتی (وزیر خارجه پیشین ایران) ، ولادیمیر پوتین (رییس جمهور سابق روسیه) ، محمد داود خان (اولین رییس جمهور افغانستان) ، سیمین بهبهانی (شاعر ایرانی) ، صمد بهرنگی (نویسنده ایرانی) ، صادق چوبک (نویسنده ایرانی) ، داود رشیدی (بازیگر ایرانی) ، عباس کیارستمی (کارگردان ایرانی) ، سهراب شهید ثالث (کارگردان ایرانی) ، ثریا اسفندیاری بختیاری (همسر دوم محمدرضا شاه پهلوی) ، روحانگیز سامینژاد (اولین هنر پیشه زن ایرانی) ، فاطمه گودرزی (بازیگر ایرانی) ، شادی پریدر (نخستین استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران) ، بی نظیر بوتو (نخست وزیر پیشین پاکستان) ، محمود فکری (فوتبالیست ایرانی) ، عباس مرادی (دروازه بان بزرگ ایران)، مصطفی رحماندوست (شاعر ایرانی) ، نسرین مقانلو (بازیگر ایرانی) ، سحر ولد بیگی (بازیگر ایرانی) ، هدیه تهرانی (بازیگر ایرانی) ، رضا شفیعی جم (بازیگر ایرانی) ، گلشیفته فراهانی (بازیگر ایرانی) ، وحید هاشمیان (فوتبالیست ایرانی) ، نیوشا ضیغمی (بازیگر ایرانی) ، الناز شاکردوست (بازیگر ایرانی) ، ارنست همینگوی (نویسنده آمریکایی)، آن لیندبرگ (نویسنده آمریکایی)، ژان کوکتو (نویسنده فرانسوی)، هلن کلر (نویسنده آمریکایی)، مارک شاگال (نقاش روس)، رامبراند (نقاش هنلدی)، مارسل پروست (نویسنده فرانسوی)، اینگمار برگمن (نویسنده و کارگردان سوئدی)، لویی آرمسترانگ (نوازنده جاز آمریکایی)، راکفلر (سرمایه دار آمریکایی)، ژولیوس سزار (سردار روم)، جان گلن (فضانورد آمریکایی)، جینالو لوبریجیدا (هنرپیشه ایتالیایی) و هنری هشتم (پادشاه فرانسه) ملکه الیزابت هم سال گربه.:thumbsupsmileyanim:
عجب اعجوبه هایی داره تیرماه!!!!:smiliess (4):

بالا