متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

a_67

New member
كسي جواب منو نميدونست ؟:sadsmiley:
سلام nmb
خوبی؟
یادمه قبلاً هم این سوال رو پرسیده بودی. اینم از متن سوالت:
كسي راجع به مصاحبه و آزمون شناختي اين آزمون اطلاعي داره ؟؟؟؟؟؟ تو مصاحبه اش چه سوالايي ميپرسن ؟؟؟؟؟
کاربر nooor هم این پاسخ رو به شما داده بودند:
تو مصاحبه متن زبان بايد بخوني و ترجمه كني.از انگيزت ميپرسن واينكه تا به حال مقاله يا كار تحقيقاتي انجام دادي يا نه .همش همين
از جزئیاتش خبر ندارم، ولی اگه خواستید، از ایشون راهنمایی بخواین.

Proteus

New member
سلام من خودم يادم هست كه چه سوالي پرسيده بودم . اون سوال قبلي و پاسخش مربوط به مصاحبه بود . سوال جديد من مربوط به آزمون شناختي و تفكر انتقادي بود كه يك مرحله كاملا جداگانه از مصاحبه است و در واقع يك آزمون كتبي است و من ميخواستم بدونم درباره ي چه موضوعاتي سوال ميشه .

a_67

New member
سلام من خودم يادم هست كه چه سوالي پرسيده بودم . اون سوال قبلي و پاسخش مربوط به مصاحبه بود . سوال جديد من مربوط به آزمون شناختي و تفكر انتقادي بود كه يك مرحله كاملا جداگانه از مصاحبه است و در واقع يك آزمون كتبي است و من ميخواستم بدونم درباره ي چه موضوعاتي سوال ميشه .
با سلام
خیلی ممنون.... منم خوبم...
70 درصد نمره پذیرش نهایی رو آزمون کتبی تشکیل میده؛ 30 درصد باقی مونده رو هم مصاحبه و آزمون کتبی چندگزینه ای بررسی توانایی های فراشناختی و تفکر انتقادی تشکیل میده. بنابراین شما بهتره که از الان نگران آزمون فراشناختی نباشید و در این زمان بهتره به فکر 70 درصد اولی(آزمون کتبی )باشید چون این پیش نیاز محسوب میشه؛ پس مهم تره.
در هر صورت، اگه در مورد این موضوع خیلی نگرانید و اگه نتونستید با کسی که این مراحل رو پشت سر گذرونده، تماس حاصل کنید. پیشنهاد می کنم که از بچه های روانشناسی کمک بگیرید. چون به احتمال خیلی قوی اونا اطلاعات زیادی در این موارد دارند.
با تشکر

Proteus

New member
آخ آخ شرمنده ببخشيد حال شما چطوره ؟ خوبيد ؟ خوشيد ؟ سلامتيد ؟:riz513:
من از اين جهت اين سوال رو پرسيدم . چون نصف تعدادي كه كتبي رو قبول ميشن به عنوان قبول شده نهايي اعلام ميشن . با خودم گفتم اگه مصاحبه و اين آزمون شناختي خيلي سخته كه امكان قبولي توش كمه كلا بيخيال بشم . چون واقعا خيلي سخته كه با كلي بدبختي اون همه درس رو بخوني و مثلا آزمون كتبي رو قبول بشي و بعد ....... كلا همه چي هدر ميره ديگه :14:
در ضمن از راهنماييتون هم ممنون

a_67

New member
آخ آخ شرمنده ببخشيد حال شما چطوره ؟ خوبيد ؟ خوشيد ؟ سلامتيد ؟:riz513:
من از اين جهت اين سوال رو پرسيدم . چون نصف تعدادي كه كتبي رو قبول ميشن به عنوان قبول شده نهايي اعلام ميشن . با خودم گفتم اگه مصاحبه و اين آزمون شناختي خيلي سخته كه امكان قبولي توش كمه كلا بيخيال بشم . چون واقعا خيلي سخته كه با كلي بدبختي اون همه درس رو بخوني و مثلا آزمون كتبي رو قبول بشي و بعد ....... كلا همه چي هدر ميره ديگه :14:
در ضمن از راهنماييتون هم ممنون
خواهش می کنم. خیلی ممنون.
ببینید، اگه واقعاً می خواین در این آزمون موفق بشید، نباید کلاً بی خیال بشید حتی اگه مصاحبه و آزمون فراشناختیش سخت باشه؛ که بنده به طور قطع می تونم بگم(البته این نظر شخصی من هست) که این 30 درصد آسون تر از اون 70 درصد هست. بله منم توی اینترنت یه کم در مورد تعدادی که برای مصاحبه و ... انتخاب شدند؛ جستجو کردم و به همونی که شما گفتید رسیدم(نصف تعدادي كه كتبي رو قبول ميشن به عنوان قبول شده نهايي اعلام ميشن ). حالا زیاد با تاریخ این خبرا کاری ندارم ولی چیزی که می خوام بگم و مهمه اینه که:
امسال چند نفر به عنوان قبول شده در مرحله کتبی، از طرف دانشگاه اعلام شد؟ چند نفر به عنوان پذیرفته شده ی نهایی؟
جواب هر دو سوال 18 نفر هست. که 18 نفر اولی همون 18 نفر پذیرفته شده ی نهایی هستند. تازه اگر هم برید در مورد افراد قبول شده در مرحله اول و پذیرفته شدگان نهایی، در یکی دو سال قبل، تحقیق کنید؛ متوجه میشید که همه کسانی که مرحله اول پذیرفته شدند، به عنوان پذیرفته شده ی نهایی هم هستند. تنها فرقی که هست اینه که امسال اولاً تعداد پذیرفته شده ها کمتر شده نسبت به قبل، ثانیاً نصف افراد پذیرفته شده، به صورت مشروط پذیرفته شدند که اینم به احتمال قوی مربوط به اون 70 درصد آزمون کتبی میشه.پس زیاد نگران نباشد.
موفق باشید و انگیزه تون رو هم با زیاد فکر کردن روی این مسائل، از دست ندید.

nooor

New member
بچه ها همچين چيزي وجود نداره تو مصاحبه و ديگه ازمون هم نداره.تفكر انتقادي و شناختي رو از كجا شنيديد؟

آنیتا

New member
سلام اگر کسی معدلش زیر 16 باشه به هیچ عنوان نمیتونه تو کنکور لیسانس به پزشکی شرکت کنه؟

samiraaa69

New member
بجه ها کسی میدونه محل تحصیل کجاس؟منظورم اینه که فقط دانشگاه تهرانه یا دانشگاههای دیگه هم بذیرش دارن؟

shahrzad91

New member
سلام به همگی
کسی میدونه کجا بریم ثبت نام کنیم؟مهلت ثبت نامش کیه؟

بالا