متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

paria90

New member
Valla azizam man tamame comment haro motalee kardam.
Soalatam:
1.akhar man motevajeh nashodam che katabhai ro bekhoonam?(dars name ra shoroo kardam khoobam jelo raftam vali nemidoonam kafie ya na)
2.in ha 1bar migan madrake zaban bad parsal harfi az dashtanesh nemizanan!
3.az tamame soalat begzarim niaz be 1 rahanama va be noi moshaver daram,vaghean nemidoonam ba che ghard khoondan100% javab migiram

Proteus

New member
Valla azizam man tamame comment haro motalee kardam.
Soalatam:
1.akhar man motevajeh nashodam che katabhai ro bekhoonam?(dars name ra shoroo kardam khoobam jelo raftam vali nemidoonam kafie ya na)
2.in ha 1bar migan madrake zaban bad parsal harfi az dashtanesh nemizanan!
3.az tamame soalat begzarim niaz be 1 rahanama va be noi moshaver daram,vaghean nemidoonam ba che ghard khoondan100% javab migiram

در مورد مدرك زبان ، فعلا براي ثبت نام لازم نيست و با توجه به اطلاعيه اي كه تو همين سايت هست ، چنانچه كسي پذيرفته بشه تا زمان امتحان جامع علوم پايه فرصت داره مدرك زبان رو ارائه بده
و اما در مورد ميزان خوندن و كتابها بايد بگم تقريبا هيچ كس مطمئن نيست كه چقدر خوندن براي اين آزمون كافيه . خب كاملا واضح هست كه هرچي بيشتر اطلاعات داشته باشي بهتره . همه ي آزمونها هر سال سخت تر از سال قبل ميشن و هيچ كس نميدونه دقيقا سوالات امسال به چه صورت خواهد بود . تنها كاري كه از ما برمياد اينه كه هر كس با توجه به امكانات و شرايط و زماني كه در اختيار داره واسه اين آزمون برنامه ريزي كنه و انشالله كه قبول بشه .:28:

paria90

New member
بله انشا ا... که بچه ها همه بتونن تو آزمون موفق بشن.
من باید واسه ساله دیگه برنامه ریزی کنم.متاسفانه امسال نمی تونم1
کسی با بجه هایی که قبول شدن در ارتباط نیست؟

shaparak-p

New member
سلام منم هستم فقط نمیدونم چیکار کنم آخه میترسم این طرح رو بردارن

goldan

New member
بچه ها همه دل مشغولی های شما یه کنار، دل مشغولی منم که معدل الان که ترم7 م 15/98 یه کنار. خدارو شکر کنید که حداقل معدلتون درسته.

jonothan

New member
بله انشا ا... که بچه ها همه بتونن تو آزمون موفق بشن.
من باید واسه ساله دیگه برنامه ریزی کنم.متاسفانه امسال نمی تونم1
کسی با بجه هایی که قبول شدن در ارتباط نیست؟
man dar rabete hastam che soali dari?

a_67

New member
بچه ها همه دل مشغولی های شما یه کنار، دل مشغولی منم که معدل الان که ترم7 م 15/98 یه کنار. خدارو شکر کنید که حداقل معدلتون درسته.
پس سعی کنید که نمره های ترم آخرتون بالا باشه؛ منم ترم 7 معدلم دور و بر معدل شما بود. یه کم سعی و تلاش تون رو بیشتر کنید.
موفق باشید.

paria90

New member
Soalam ine ke aval roo che ketabai sarmaye gozari konimo toop bekhoonim bad ham vase mosahebe chi miporsan?che etellaati lazeme?

بالا