متقاضیان آزمون لیسانس به پزشکی

a_67

New member
سلام به همگی
کسی میدونه کجا بریم ثبت نام کنیم؟مهلت ثبت نامش کیه؟
با سلام
برای اطلاع از شرایط شرکت در این آزمون و چگونگی ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:
اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره پنجم سال تحصيلي 91-90
و برای اطلاع از زمان ثبت نام ششمین دوره به لینک زیر(سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران) مراجعه نمایید:
http://education.tums.ac.ir

در ضمن، معمولاً اطلاعیه پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس رو آذر ماه اعلام می کنند.
موفق باشید.
با تشکر

shahrzad91

New member
تشکرa_67
فقط من الان ترم 7 پرستاری هستم-میتونم امسال شرکت کنم؟
خب مدرکم که آماده نیست . . .

a_67

New member
تشکرa_67
فقط من الان ترم 7 پرستاری هستم-میتونم امسال شرکت کنم؟
خب مدرکم که آماده نیست . . .
راستش در این مورد اطلاعی ندارم...
ولی
پیشنهاد می کنم که از خود معاونت دانشگاه هم بپرسید گرچه توی شرایط گفته شده که معدل لیسانس؛ شاید یه تبصره ای باشه که ما از اون خبر نداشته باشیم؛
بپرسید بهتره ممکنه این تبصره باشه و اگه شما نپرسید پشیمون بشید.
موفق باشید.

Proteus

New member
راستش در این مورد اطلاعی ندارم...
ولی
پیشنهاد می کنم که از خود معاونت دانشگاه هم بپرسید گرچه توی شرایط گفته شده که معدل لیسانس؛ شاید یه تبصره ای باشه که ما از اون خبر نداشته باشیم؛
بپرسید بهتره ممکنه این تبصره باشه و اگه شما نپرسید پشیمون بشید.
موفق باشید.

اگه بشه كه خيلي خوب ميشه ، يه سال جلو ميوفتيم :applause: خواهشا اگه كسي اطلاع جديدي در اين مورد داشت به ما هم بگه . ممنوووون :thumbsupsmileyanim:

masoud13

New member
بچه ها من دیروز رفتم تهران یونی.مسوول برگزاری ازمون لیسانس به ژزشکی گفت به دلیل این که تو دوره قبل کلی اعتراض شده که چرا کارنامه هارو نمیدن و این که چرا نظام وظیفه در جریان این ازمون نیست و به یکی از ژسرای قبول شده که کارت ژایان خدمت نداشته معافیت تحصیلی نداده و اون بنده خدا هم مجبور شده که یک ترم مرخصی بگیره و بره سربازیشو تموم کنه و چرا ژزیرش کم شده و هزارتا چرای دیگه و این که دانشچوهای اولین دوره ژزیرش دارن فارغ میشن. دانشگاه هم دیگه راقب نیست که این ازمون رو برگزار کنه.تا یه بررسی کلی برای این نوع ژزیرش و سنجش فارغ التحصیلاش داشته باشه.قراره که اطلاعیش هم تا اخر مهر ماه تو سایتشون باشه.من ژیشنهادم اینه که همهگی با هم قبل از این که این اطلاعیه رو بزنن بریم دانشگاه تهران صحبت کنیم .کسایی که موافقن کامنت بزارن

a_67

New member
انشا ا... که امسال برگزار میشه.
امیدتون رو از دست ندید.
توکل به خدا.

a_67

New member
دعا كنيد سال هاي بعد هم برگزار بشه:sadsmiley::13::sad:
انشاا...
حالا در مورد صحت این خبر، که خبر نداریم...
ولی اگه امسال برگزار نشه، شانس برگزاریش در سال های بعدی هم کم میشه... برای همین در کامنتی که گذاشتم تاکیدم بر روی امسال هست.

a_67

New member
برای تماس با معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از اطلاعات موجود در لینک زیر استفاده نمایید:
(جهت اطلاع در مورد صحت و یا عدم صحت خبر اخیر در مورد عدم برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی امسال و سال های آتی و نیز هر مطلبی که لازم میدانید که دانستن آن برای معاونت در صورت صحت این خبر، باعث تجدید نظرشان شود):
تماس با ما

shahrzad91

New member
منم با قسمت برگزاری آزمون صحبت کردم و گفتن حتما باید فارغ التحصیل باشید- یعنی نمیشه من که مثلا ترم 7 هستم -آزمون امسال رو شرکت کنم

masoud13

New member
jonothan: تو رو خدا راست میگی؟ خدااااااااااااااااااکنه اینطوری باشه کیه که بدش بیاد.اما حالا یه چیزی مونده اینکه ما 4 نفر متقاضی ازمون رفتیم چرا گفت نمیشه.فردا اونجارو رو سرشون خراب میکنیم پفیوزا .ما حتی وزارت بهداشتم رفتیم بخاطر این حرفشون

a_67

New member
jonothan: تو رو خدا راست میگی؟ خدااااااااااااااااااکنه اینطوری باشه کیه که بدش بیاد.اما حالا یه چیزی مونده اینکه ما 4 نفر متقاضی ازمون رفتیم چرا گفت نمیشه.فردا اونجارو رو سرشون خراب میکنیم پفیوزا .ما حتی وزارت بهداشتم رفتیم بخاطر این حرفشون
در مورد تماسی که دوستمون با دانشگاه داشتند، نمی دونم؛ البته بهشون پیام خصوصی دادم، چون شماره تماسی که گذاشته بودند رو توی قسمت تماس با معاونت ندیدم. نمی دونم شاید این شماره مربوط به مسئول برگزاری این آزمون باشه... در هر صورت، بگذریم.
در مورد اینکه شما 4 نفر رفتید وزارت بهداشت، خب نتیجه چی شد؟ دقیقاً کی چی گفت؟
از طرفی توی یه خبر، تازه درباره ی این مطلب صحبت شده که از لیسانس شیمی برای داروسازی هم انگار پذیرش هست...
اینم لینک:
جهاد دانشگاهی-علوم پزشکی تهران
حالا گیریم که این خبر واقعیت داشته باشه، چه کاری از دستمون بر میاد؟ (لطفاً دوستان پیشنهادات رو همین جا اعلام کنند.)
بعضی ها از جمله خود من امکان مراجعه حضوری به دانشگاه و وزارت رو نداریم؛ چه پیشنهادی دارید؟

shima.p

New member
در مورد تماسی که دوستمون با دانشگاه داشتند، نمی دونم؛ البته بهشون پیام خصوصی دادم، چون شماره تماسی که گذاشته بودند رو توی قسمت تماس با معاونت ندیدم. نمی دونم شاید این شماره مربوط به مسئول برگزاری این آزمون باشه... در هر صورت، بگذریم.
در مورد اینکه شما 4 نفر رفتید وزارت بهداشت، خب نتیجه چی شد؟ دقیقاً کی چی گفت؟
از طرفی توی یه خبر، تازه درباره ی این مطلب صحبت شده که از لیسانس شیمی برای داروسازی هم انگار پذیرش هست...
اینم لینک:
جهاد دانشگاهی-علوم پزشکی تهران
حالا گیریم که این خبر واقعیت داشته باشه، چه کاری از دستمون بر میاد؟ (لطفاً دوستان پیشنهادات رو همین جا اعلام کنند.)
بعضی ها از جمله خود من امکان مراجعه حضوری به دانشگاه و وزارت رو نداریم؛ چه پیشنهادی دارید؟
به خدا بابت این لینکی که دادی اون دنیا مسئولی
این آدم................................ خدایا توبه

a_67

New member
به خدا بابت این لینکی که دادی اون دنیا مسئولی
این آدم................................ خدایا توبه
با سلام
1- نمی دونم که چرا شما ناراحت شدید؟ اگه لینک که برای جهاد هست؛ از جهت متعلق بودن به اون ناراحت شدید؛ مشکلی نداره، چند تا لینک دیگه از سایر خبرگزاریها رو هم میذارم:
ششمین دوره آمادگی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس آغاز شد - ایسنا | خبر فارسی
پزشكي از ليسانس
آغاز آزمون کارشناسی به پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

نمی دونم شاید هم فکر کردید که بنده دارم تبلیغ جهاد رو می کنم؛ باید بگم که خیر این چنین نیست. بنده نه تبلیغ این موسسه رو می کنم و نه مخالف این موسسه هستم چون شهرستان هستم و محل زندگیم با تهران فاصله دارد، آشنایی کافی با این موسسه ندارم. بنابراین نظری در مورد کیفیت کلاس و ... ندارم ولی این رو می دونم که جهاد با دانشگاه ارتباط داره و مطمئناً سطح اطلاعات کسی که برای این آزمون ها کلاس و دوره برگزار می کنه، از جهت اطلاع از قوانین و ... دانشگاه خیلی بالا و کامل هست و هدف از آوردن این لینک تنها به این دلیل بود که جهاد داره برای ششمین دوره کلاس برگزار می کنه و در مورد لیسانس به داروسازی هم توی این خبر صحبت شده، و مشکل ما هم اینه که یه حرف هایی در مورد عدم برگزاری این آزمون ها شنیدیم؛ می خوایم ببینیم که قضیه از چه قراره. این لینک رو گذاشتم برای این که با توجه به اون، انگار امسال این آزمون قراره برگزار بشه.

2-شمایی که اینقدر راحت داری حکم صادر می کنی، نمی دونم دینت چیه ولی من مسلمانم و با توجه به مواردی که برای یک شخص ایجاد مسئولیت می کنه که این ها عبارتند از حق الناس و حق ا.. و حق النفس، من موردی نمی بینم که این حق رو بر گردن بنده بیاره. چون از جهت آوردن این مطلب توی این بحث و تاپیک و نیز منبع خبر و ... هیچ مانعی نیست. مورد خلاف قانون و اخلاقی هم توی این خبر نیومده؛ نمی دونم که مشکل شما دقیقاً چیه؟ مگر این که بیایید و بگید طبق فلان قانون حق نوشتن این پست و دادن این لینک رو ندارید که در این صورت شما باید برید یقه ی این خبر گزاری ها رو بگیرید...
3-در مورد جمله آخرتون هم نا دیده می گیرم چون واقعاً چیزی رو ندیدم که بخوام در موردش با شما گفتگو کنم.
4- توصیه می کنم که در مورد هر بحثی، اول تمام کامنت ها رو بخونید، بعد اگه مطلب مفید و به درد بخوری راجع به اون موضوع و مشکل داشته باشید، وارد بحث شده و اطلاعات تون رو در اختیار همه بذارید نه این که بی خود و بی جهت و به صورت غیر منطقی بیایید و از خودتون قضاوت کنید تازه حکم هم بدید و آخر سر توبه کنید. اینجا جای چنین حرف هایی نیست. همه تحصیلکرده ایم و مطمئناً منطق سرمون میشه. اگه حرف حساب و یا حتی مشکل خاصی با بنده دارید(که تا به حال یادم نمی یاد با شخص شما مشکلی داشته باشم...) از راه منطق وارد شید و حرف تون رو با دلیل و مدرک ارایه بدید. همه هم از شما ممنون میشن.
6- در ضمن چنین کامنتی رو بهتر بود به صورت پیام خصوصی برام می فرستادی چون ایجا، اصلاً جاش نبود. منم مجبور شدم همین جا جوابتون رو بدم برای روشن شدن قضیه هم برای شما و هم برای بقیه دوستان که کامنت شما رو مشاهده کردن.

با تشکر

shima.p

New member
با سلام
1- نمی دونم که چرا شما ناراحت شدید؟ اگه لینک که برای جهاد هست؛ از جهت متعلق بودن به اون ناراحت شدید؛ مشکلی نداره، چند تا لینک دیگه از سایر خبرگزاریها رو هم میذارم:
ششمین دوره آمادگی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس آغاز شد - ایسنا | خبر فارسی
پزشكي از ليسانس
آغاز آزمون کارشناسی به پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

نمی دونم شاید هم فکر کردید که بنده دارم تبلیغ جهاد رو می کنم؛ باید بگم که خیر این چنین نیست. بنده نه تبلیغ این موسسه رو می کنم و نه مخالف این موسسه هستم چون شهرستان هستم و محل زندگیم با تهران فاصله دارد، آشنایی کافی با این موسسه ندارم. بنابراین نظری در مورد کیفیت کلاس و ... ندارم ولی این رو می دونم که جهاد با دانشگاه ارتباط داره و مطمئناً سطح اطلاعات کسی که برای این آزمون ها کلاس و دوره برگزار می کنه، از جهت اطلاع از قوانین و ... دانشگاه خیلی بالا و کامل هست و هدف از آوردن این لینک تنها به این دلیل بود که جهاد داره برای ششمین دوره کلاس برگزار می کنه و در مورد لیسانس به داروسازی هم توی این خبر صحبت شده، و مشکل ما هم اینه که یه حرف هایی در مورد عدم برگزاری این آزمون ها شنیدیم؛ می خوایم ببینیم که قضیه از چه قراره. این لینک رو گذاشتم برای این که با توجه به اون، انگار امسال این آزمون قراره برگزار بشه.

2-شمایی که اینقدر راحت داری حکم صادر می کنی، نمی دونم دینت چیه ولی من مسلمانم و با توجه به مواردی که برای یک شخص ایجاد مسئولیت می کنه که این ها عبارتند از حق الناس و حق ا.. و حق النفس، من موردی نمی بینم که این حق رو بر گردن بنده بیاره. چون از جهت آوردن این مطلب توی این بحث و تاپیک و نیز منبع خبر و ... هیچ مانعی نیست. مورد خلاف قانون و اخلاقی هم توی این خبر نیومده؛ نمی دونم که مشکل شما دقیقاً چیه؟ مگر این که بیایید و بگید طبق فلان قانون حق نوشتن این پست و دادن این لینک رو ندارید که در این صورت شما باید برید یقه ی این خبر گزاری ها رو بگیرید...
3-در مورد جمله آخرتون هم نا دیده می گیرم چون واقعاً چیزی رو ندیدم که بخوام در موردش با شما گفتگو کنم.
4- توصیه می کنم که در مورد هر بحثی، اول تمام کامنت ها رو بخونید، بعد اگه مطلب مفید و به درد بخوری راجع به اون موضوع و مشکل داشته باشید، وارد بحث شده و اطلاعات تون رو در اختیار همه بذارید نه این که بی خود و بی جهت و به صورت غیر منطقی بیایید و از خودتون قضاوت کنید تازه حکم هم بدید و آخر سر توبه کنید. اینجا جای چنین حرف هایی نیست. همه تحصیلکرده ایم و مطمئناً منطق سرمون میشه. اگه حرف حساب و یا حتی مشکل خاصی با بنده دارید(که تا به حال یادم نمی یاد با شخص شما مشکلی داشته باشم...) از راه منطق وارد شید و حرف تون رو با دلیل و مدرک ارایه بدید. همه هم از شما ممنون میشن.
6- در ضمن چنین کامنتی رو بهتر بود به صورت پیام خصوصی برام می فرستادی چون ایجا، اصلاً جاش نبود. منم مجبور شدم همین جا جوابتون رو بدم برای روشن شدن قضیه هم برای شما و هم برای بقیه دوستان که کامنت شما رو مشاهده کردن.

با تشکر

باید بهت بگم که اتفاقآ من تمام کامنت ها رو مطالعه کردم و خودم کسی بودم که پارسال بخش لیسانس به پزشکی رو رونق دادم و اولین تاپیک رو توش گذاشتم و اطلاعاتم از شما در این زمینه بیشتر هستش و این شما هستی که تاپیک هارو به دقت مطالعه نمیکنی و الا من و دوستان قبلا راجع به این قضیه بحث ها کردیم و اگه میخوندیش منظورمو کاملآ میفهمیدی
من به دلایلی که یک ماه پیش فهمیدم از دادن این آزمون منصرف شدم و در حالی که چن ماه از وقتمو براش گذاشته بودم و داشتم آناتومی رو تموم میکردم و در هر حال اینارو گفتم که بدونی من کاملآ اورینته هستم
و منظورم راجع به این( آدم) شما نبودی

jonothan

New member
bacheha man emroz zang zadam be ye shomarehaye to moavenate amozeshi ona ham shomareye gesmate lisans be pezeshki ro dadan man ham zang zadam kheily taajob kard goft ke bargozar mishe etelaeeyasham azar miyad

jonothan

New member
vezarat behdasht chi goftan?????????????????????

radiology85

New member
bacheha man emroz zang zadam be ye shomarehaye to moavenate amozeshi ona ham shomareye gesmate lisans be pezeshki ro dadan man ham zang zadam kheily taajob kard goft ke bargozar mishe etelaeeyasham azar miyad

خدا خیرت بده ما که داشتیم از دلهره می مردیم وقتی کامنت مسعود رو خوندم انگار ته دلم خالی شد و یه آب سردی ریختن روم حالا با خبر تو دوباره امیدوار شدم راجع به سربازی باید بگم که این موضوع تکراری و اقایون باید کارت پایان خدمت داشته باشند من سال 89 واسه ازمون ثبت نام کردم ولی چون کارت پایان خدمت نداشتم دانشگاه بهم گواهی لیسانس نداد و دانشگاه تهران هم برام کارت ورود به جلسه صادر نکرد و از ازمون حذف شدم بعد مثل یه بچه خوب رفتم سربازی و حالا با مدارک کامل وکلی درس خوندن بعد از دو سال میخوام تو ازمون شرکت کنم خانم ها هم باید اگه جز رشته های طرحدار هستند طرحشون رو گذرونده باشند امیدوارم که ازمون برگزار بشه و هر کس تلاش کرده به هدفش برسه

masoud13

New member
بچه ها جهاد دانشگاهی یک دانشگاه اصلا تو مقامی نیست که برگزاری یک دوره رو اعلام کنه و این لینک ها خیلی کمکی بهمون نمیکنه این خبر باید از معاونت دانشگاه صادر بشه نه معاونت جهاد دانشگاه. و حتی مسوول برگزاری ازمونم ارتباط جهاد با برگزاری ازمون و معاونت اموزشی دانشگاه رو تکذیب میکنه میگفت اون واسه خودش داره برگذار میکنه و ما هنوز نگفتیم که امسال میگیریم یا نه.

بالا