مامایی ها..آیا به نظرتون حق من قبولی نبوده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ااگه بعد از اومدن کارنامه ها بریم سنجش اعتراض کنیم دیر نیست؟یعنی واقعا رسیدگی میکنن؟
نه عزیزم دیر نیست.حتی اگه خیلی مطمئن باشی که درصدات اشتباه شده پاسخنامتم بهت نشون میدن. 1استادم گفته بود: دانشجو که برای دکترا امتحان داده بود خودش حساب کرده بود تغذیه اش شده بود 75! تو کارنامه براش منفی اومده بود و هیچ جا قبول نشده بوده!! رفت اعتراض کرد پاسخنامشو بهش نشون دادن دید یک تستو جابجا زده و بعد اون تست همه رو جابجا زده!!

سمین

New member
من مطمعن هستم عزیزم.چون همه جوابهام رو با پاسخنامه چند بار چک کردم.واسه همینم هم وقت کم آوردم و اصلا وقتم واسه زبان نرسید.رقابت تو ارشد خیلی شدیده.البته بگم که من با این درصدهایی که گفتم بین الملل بهشتی قبول شدم.پس درصدهام درسته.میمونه 2تا احتمال که یا شهر ها رو بد زدم.یا با اختلاف کمی افتادم مهتاب جان

من شنیدم که زبان خیلی موثره حتی شاید کمی بیشتر از درس اصلی. 1 سالی 1 نفر از بچه های هماتو هماتوشو 95 زده بوده که واقعا خیلی عجیبه چون درس خیلی سختیه.ولی زبانشو فکر کنم حدود 20 یا 30 زده بود هیچ جا قبول نشده بود بیچاره.همه تعجب کرده بودن!!

**^^**

New member
من نگفتم کسی نباید ناراحت باشه ولو اینکه خودمم برای تک تکشون ناراحتم چون اینجا همه برای هم درد دل میکردیم و دعا میکردیم. منم تو شرایظ سخت درس خوندم شیفت فشرده و شهری دور از خونواده و تنهایی و مشکلات محیط کار و تنش هایی که تو هیچ محیط کاری کسی تجربه نمیکنه و من تجربه کردم....بله منم خودمو گذاشتم جای بقیه و احساسشونو درک میکنم ولی حتی اگر تو شرایط اونا بودم تا این حد جبهه نمیگرفتم و ناراحتیمو اینجوری بروز نمیدادم... تا الان این چندمین باره دوستان راجبه نمره من حرف میزنن که "با فلان نمره قبول شد و من با نمره و درصد خوبم قبول نشدم" !!!!
دوست عزیز من کنکورو حق نمیدونم که بر فرض قبولم نمیشدم برم بگیرمش
منظورم اینه که سو تفاهم پیش اومده هیچکی نمیگه شما الکی قبول شدین 100% خیلی دزس خوندین که اسمتون تو پذذیرفته شده هاس و هیچکیم زحمتای شما رو زیر سوال نمیبره

mahdieh

New member
من مطمعن هستم عزیزم.چون همه جوابهام رو با پاسخنامه چند بار چک کردم.واسه همینم هم وقت کم آوردم و اصلا وقتم واسه زبان نرسید.رقابت تو ارشد خیلی شدیده.البته بگم که من با این درصدهایی که گفتم بین الملل بهشتی قبول شدم.پس درصدهام درسته.میمونه 2تا احتمال که یا شهر ها رو بد زدم.یا با اختلاف کمی افتادم مهتاب جان
سمین جان شما اصلا زبان نزدی؟
از طرفی شما که میگی انتخابت بد بوده یعنی چه جوری و به چه ترتیبی انتخاب کردی که اگه برگردی عقب اونجوری انتخاب نمیکنی؟؟؟؟

parastar tbz

New member
ویدا
یادته بهت گفتم یه فامیل تو سنجش (قسمت اعلام نتایج داریم)
اونم بهم می گفتش روش اعلام تراز هر درس خیلی با اونی که خودتون فکر می کنین فرق داره
انتخاب شهر و پس و پیش زدن هر کدوم از دانشگاه ها با تعداد ظرفیت هر دانشگاه خیلی مهمه.

به طور مثال نمره ت 270 باشه اول تهران بزنی بعد غیر تهران..شاید قبول نشی
اما یکی با 260 تهران نزنه بعد بره همون غیر تهرانو که 270 زده بود رو بزنه قبول میشه.
برام جالب بود اینجور حساب کردنه

-----------------------------------------------------
تا اونجا که من میدونم مدل حساب کردنه ارشد مثل کنکوره دانشگاه آزاده انتخاب اولین شهر حرفه اولو میزنه

parastar tbz

New member
بچه ها باید دز حد و اندازه خودتون انتخاب کنین نه اینکه بردارین اول تهرانو بزنین اگه نمرتون تهرانو میرسونده بزنین اگه نه انتخاب اولتونو با دی شهرهای پایینو میزدین تا قبول بشین

mamai86

New member
اره
تقریبا میشه گفت تو الویت شهر ها،شبیه دانشگاه آزاده

آمنه

New member
سلام به تمام بچه های عزیز
از همه ی شما به خاطر هم دردی و راهنمایی که کردید ممنونم. من در مورد درصدای خودم مطمئن هستم . در مورد انتخاب دانشگاه هم باید بگم چون 6 ماه تمام بی وقفه با دوستای عزیزی مثل ویدا و آیدا جان درس خوندم مطمئن بودم حداقل اصفهان قبول میشم و با اعتماد ب نفس ب ترتیب تهران اصفهان مشهد شیراز اهواز تبریز تربیت معلم انتخاب کردم !!!سر جلسه هم اصلا استرس نداشتم !!!ولی تمام بدشانسیم سر اون سوال هایی میدونم که جوابشون اشتباه بود و هیچ وقت اصلاح نشد!!!!!!!!که اگه شده بود درصدای من همون چیزی بود که انتظار داشتم:black_eyed:
سینوریتاماریا جان من نخواستم با گذاشتن درصدای شما خدای نکرده توهینی به شما کرده باشم و یا قبولیتون زیر سوال ببرم (که اگه قصدم این بود اسمتون کنار درصداتون میزدم) من فقط جواب سوالم میخواستم و اینکه اگه شما و بچه ها مثل من فکر میکنید حقی ازم ضایع شده بگید و کمکم کنید تا با راه صحیح به حقم برسم

آخرین ویرایش:

aohm

New member
طرز چیدن شهرها هم مهمه

چطور؟
روي اين موضوع كه چندبار بحث شد و آخرم گفتن ملاك نيست.چون تا انتخاب هاي مثلا نفر اول كامل بررسي نشه سراغ انتخابهاي نفر دوم نميرن...:smiliess (11):

سمین

New member
یکی از بچه هایی که امسال ارشد قبول شده خودش تو قسمت قبول شده های ارشد مامایی درصدهاشو گذاشته که زبانش 4%ولی بقیه درس هاش مثل بارداری بیشتر از منه.پس زبان اکثر بچه ها خوب نیست.تبریز هم قبول شده.فکر کنم انتخاب اولش هم تبریز بود.ولی من دوم تبریز زدم.پس انتخاب دانشگاهه که مهم تره

aohm

New member
شما كجا قبول شدي سمين؟
ولي من متوجه نشدم از چي اين موضوع استنباط كردي كه انتخاب دانشگاه رو قبوليش موثر بوده؟

vitamin

New member
شما كجا قبول شدي سمين؟
ولي من متوجه نشدم از چي اين موضوع استنباط كردي كه انتخاب دانشگاه رو قبوليش موثر بوده؟

منم متوجه نشدم .. چرا روزهايي كه حرف از انتخاب شهر بود هيچ كسي حرفي نزد؟؟؟!!! :p7977cujr38iyymsu8:

سمین

New member
فکر کنم وقتی چند نفر انتخاب اولشون مثلا تبریز در مقابله کسی که نمرش بیشتر اما انتخاب دومش مثلا تبریز احتمال قبولیه انتخاب اولی ها بیشتر تا اونها که نمرشون بیشتر وانتخاب دومشون تبریز.واین هم هیچجوری نمیشه فهمید.اینجاست که پای شانس آدم میاد وسط.فکر کنم امسال هم مثل سال پیش بیشتر رتبه های بالا از ترس قبولی شهرستان رو زدن تا تهران.
البته بچه هایی هم که تهران آوردن هم نمرشون بالاست

mahdieh

New member
فکر کنم وقتی چند نفر انتخاب اولشون مثلا تبریز در مقابله کسی که نمرش بیشتر اما انتخاب دومش مثلا تبریز احتمال قبولیه انتخاب اولی ها بیشتر تا اونها که نمرشون بیشتر وانتخاب دومشون تبریز.واین هم هیچجوری نمیشه فهمید.اینجاست که پای شانس آدم میاد وسط.فکر کنم امسال هم مثل سال پیش بیشتر رتبه های بالا از ترس قبولی شهرستان رو زدن تا تهران.
البته بچه هایی هم که تهران آوردن هم نمرشون بالاست

عجب من همچنان برام هم جای تعجب داره هم جای سوال؟
پس الان این سوال پیش میاد تنها انتخاب اول ملاکه؟ ..اخه این کجاش منطقیه ..متاسفانه این بحث هیچ وقت راه به جایی نبرده و چیزی هم هست که به شدت باعث دلهره میشه
و مدیریت سایت هم علی رغم چند بار پرسش جواب ندادن!!!!!

aohm

New member
عجب من همچنان برام هم جای تعجب داره هم جای سوال؟
پس الان این سوال پیش میاد تنها انتخاب اول ملاکه؟ ..اخه این کجاش منطقیه ..متاسفانه این بحث هیچ وقت راه به جایی نبرده و چیزی هم هست که به شدت باعث دلهره میشه
و مدیریت سایت هم علی رغم چند بار پرسش جواب ندادن!!!!!

موافقم مهديه خانوم
اگه ادمين ميخونه اينا رو خواهش ميكنم بياد رفع ابهام كنه

leiliyebidel

New member
چطور؟
روي اين موضوع كه چندبار بحث شد و آخرم گفتن ملاك نيست.چون تا انتخاب هاي مثلا نفر اول كامل بررسي نشه سراغ انتخابهاي نفر دوم نميرن...:smiliess (11):

درسته...
انتخاب محل تحصیل تو ارشد با یونیه آزاد فرق داره...
اونم اینجوریه ک:
تو ازاد دانشگاه ها براساس رتبه بندیشون پر میشن...مثلا مثلا مثلا اول تهران شمال پر میشه...میبینن کیا تهران شمال رو زدن!همینجوری میررررررره تا ب مثلا ابرقو!! :)) برسه.... ب خاطر همینه ک میگن اولین انتخابت مهمه!اگه خوب نخوندی انتخاب اولو نزن تهران!چون اونایی ک ب خودشون بیشتر مطمئنن تهرانو زدن!و وقتی ظرفیتش پر شه!ب تو نمی رسه...
ولی تو ارشد مثه کنکور سراسری دانشگاه ها براساس رتبه ی داوطلب پر میشه... درسته ک ما مثه آزاد اول انتخاب می کنیم ولی میبینن اونی ک رتبه 1 شده کجا رو زده!رتبه 1 اگه زده بود تبریز!میره همون جا... ویدا هم قبلا تو ی تاپیک گفته بود ک اگه اشتباه نکنم رتبه 5 مامایی پارسال اهواز زده...(درس گفتم ویدا جونی؟)خو دوس داشته...حتما اهوازی بوده... این نشون میده ک برعکس آزاد اولویت با انتخاب داوطلبای برتره نه رتبه ی یونی!
آمنه جونم با همه ی وجود امیدوارم ک اشتباه شده باشه و قفول شی آجی... چون درصدات خیلــــــــی خوفه...
:a2d3:
ایشالا ب بهترینا برسی... :riz304:

mahdieh

New member
درسته...
انتخاب محل تحصیل تو ارشد با یونیه آزاد فرق داره...
اونم اینجوریه ک:
تو ازاد دانشگاه ها براساس رتبه بندیشون پر میشن...مثلا مثلا مثلا اول تهران شمال پر میشه...میبینن کیا تهران شمال رو زدن!همینجوری میررررررره تا ب مثلا ابرقو!! :)) برسه.... ب خاطر همینه ک میگن اولین انتخابت مهمه!اگه خوب نخوندی انتخاب اولو نزن تهران!چون اونایی ک ب خودشون بیشتر مطمئنن تهرانو زدن!و وقتی ظرفیتش پر شه!ب تو نمی رسه...
ولی تو ارشد مثه کنکور سراسری دانشگاه ها براساس رتبه ی داوطلب پر میشه... درسته ک ما مثه آزاد اول انتخاب می کنیم ولی میبینن اونی ک رتبه 1 شده کجا رو زده!رتبه 1 اگه زده بود تبریز!میره همون جا... ویدا هم قبلا تو ی تاپیک گفته بود ک اگه اشتباه نکنم رتبه 5 مامایی پارسال اهواز زده...(درس گفتم ویدا جونی؟)خو دوس داشته...حتما اهوازی بوده... این نشون میده ک برعکس آزاد اولویت با انتخاب داوطلبای برتره نه رتبه ی یونی!
آمنه جونم با همه ی وجود امیدوارم ک اشتباه شده باشه و قفول شی آجی... چون درصدات خیلــــــــی خوفه...
:a2d3:
ایشالا ب بهترینا برسی... :riz304:

خب لیلی جان اینجوری که شما میگی ما هم همین فکر رو میکردیم ولی ببین چیزی که دوستانمیگن که من نمیدونم درسته یا غلط و به زعم خودشون علی رغم درصدایای نزدیک قبول نشدن و منوط به انتخاب دانشگاه میدونن..من میخوام اینو بدونم که..مگه تمام انتخاب های دانشجو بررسی نمیشه؟ اگر شانس قبولی برای هر کدوم از انتخاباش باشه قبوله دیگه؟و ترتیب دانشگاه نباید نقشی داشته باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا