مامایی ها..آیا به نظرتون حق من قبولی نبوده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamai86

New member
دوستان..به درصدای بقیه هر گونه توهینی بکنین
مجبور می کنین ارسالاتونو پاک کنم
لطفا احترام همدیگه رو نگه دارین. لطفا:applause:

vb2

New member
آره آذر تراز خیلی مهمه منم پرسیدم همین حرف تورو گفتن

الان جای بحث نیست تا کارنامه ها نیاد و مشخص نشه شاید لب مرز باشی امنه

شاید تکمیل ظرفیت قبول شدی

vb2

New member
بچه ها فقط نظر بدید در مورد این موضوع توهین نکنید خواهشا ممنون

senoritamaria

New member
آره آذر تراز خیلی مهمه منم پرسیدم همین حرف تورو گفتن

الان جای بحث نیست تا کارنامه ها نیاد و مشخص نشه شاید لب مرز باشی امنه

شاید تکمیل ظرفیت قبول شدی

امیدوارم که تکمیل ظرفیت نا امیدشون نکنه

jok

New member
یادتونه تو تاپیک مامایی ها گفتم کار وزارت معلوم نیست واسه همینه عزیزم

آمنه درصدات خیلی خوبن اسه قبولی ولی من پرسیدم از مشاورم گفت هر درسی تراز داره که ما در نظر نمی گیریم اونو

اونا یه سری محاسبات خاص دارن
پارسال یکی با درصدهای کمتر من قبول شده بود منم نارااحت که چرا من قبول نشدم ولی پرسیدم از سنجش گفتن شما فقط درصد هر درس رو در نظر نگیرید هر درس یه طیفی داره که تو اون طیف سنجیده میشید

در ضمن انتخاب شهر هم خیلی مهمه انگار

قبول ندارم حرفتو...اونی که میگی تراز حساب میشه فقط واسه وزارت علوم اینطوریه نه بهداشت....بعدم واسه اثباتش اگه بری سایت بهشتی و قبولیهاشو نیگاه کنی میبینی که براساس نمره رتبه بندی کرده نه تراز.....
در مورد ترتیب انتخاب هم باید بگم که اگه نمره شما از آخرین فرد قبولی بیشتر باشه و همه شهرارو هم زده باشی به طور صددرصد محاله که جایی قبول نشی....ترتیب انتخاب فقط وقتی میتونه منجر به عدم قبولی بشه که شما چندتا شهر رو نزده باشی....یه مسئله ریاضیه و با یکم دقت متوجه میشید که اگه همه شهرارو زده باشید ترتیب انتخاب توی عدم قبولی بی اثر میشه...

vb2

New member
قبول ندارم حرفتو...اونی که میگی تراز حساب میشه فقط واسه وزارت علوم اینطوریه نه بهداشت....بعدم واسه اثباتش اگه بری سایت بهشتی و قبولیهاشو نیگاه کنی میبینی که براساس نمره رتبه بندی کرده نه تراز.....
در مورد ترتیب انتخاب هم باید بگم که اگه نمره شما از آخرین فرد قبولی بیشتر باشه و همه شهرارو هم زده باشی به طور صددرصد محاله که جایی قبول نشی....ترتیب انتخاب فقط وقتی میتونه منجر به عدم قبولی بشه که شما چندتا شهر رو نزده باشی....یه مسئله ریاضیه و با یکم دقت متوجه میشید که اگه همه شهرارو زده باشید ترتیب انتخاب توی عدم قبولی بی اثر میشه...
والا من پرسیدم اینو گفتن سنجش بازم ممنون از اطلاعاتتون

mamai86

New member
jok
منم مثل شما فکر میکردم..اما اینجوری نیست
من فکر میکنم آمنه یه خورده زبانشو بالا میزد..اسمش جزو قبولیا بود

شاید موقع آزمون حواست نبوده و 1 تستی رو جابجا زدی و تا آخر غلط شده. اگه کارنامت اومد و درصدات خوب بود برو سنجش اعتراض کن.اگه آدرس و شمارشو خواستی بهم پیام خصوصی بده برات بفرستم.

jok

New member
اخییی به روبا گفتن کو شاهدت....
شما بهتره بری یه جا دیگه جولون بدی. جای شما اینجا نیست. شدی زبون ملت؟؟؟ چشم حسود کور! تواناییشو داشتم قبول شدم.. تو بلدی برو گلیم خودتو از آب بکش بیرون. ضمنا آزمایشیا چین بیان اینجا در حد ما نظر بدن. اره کوچولو برو دنبال بازیت اینجا جای بچه ها نیست!! درصدام هر چیم بوده شما برو چند دور از روش بنویس بعدم خوب سوزشو احساس کن!!!
واقعا که!!
خانم دکتر من به خودت گیر دادم به بچه های رشتتون که کاری نداشتم...میدونی اونجایی که ما بودیم یه درسی رو پاس کردیم به نام اخلاق....رشته ما بدترین رشته عالم...سطح شما یه نفرهم (فقط شما نه بچه های مامایی) یه درجه کمتر از خدا....آخه بی انصاف این بنده خدا که هم رشته خودته

ضمنا من خودمم مشهد قبول شدم...اونم نه رشته ای که سطحش از همه بالاتره بلکه اون رشته ای قبول شدم که قلبا علاقه مند بودم بهش

آخرین ویرایش:
این دعواها چیه آخه؟؟؟
یادتون رفته قبل قبولی همه با هم خوب بودیم و به هم کمک میکردیم.همه با هم دعا میکردیم.حالا که قبول شدیم افتادیم به جون هم.
هر نعمتی لیاقت میخواد .به خدا نشون بدین که لیاقت نعمتی که بهتون داده دارید.در ضمن هممون هرچی داریم از خدا داریم. اگه مغرور بشین خدا یا ازتون میگیره یا 1 جای دیگه میزنتتون میگه یادت رفت من بهت دادم!همش گفتی از خودم بود.خودم قبول شدم
.

senoritamaria

New member
خانم دکتر من به خودت گیر دادم به بچه های رشتتون که کاری نداشتم...میدونی اونجایی که ما بودیم یه درسی رو پاس کردیم به نام اخلاق....رشته ما بدترین رشته عالم...سطح شما یه نفرهم (فقط شما نه بچه های مامایی) یه درجه کمتر از خدا....آخه بی انصاف این بنده خدا که هم رشته خودته

ضمنا من خودمم مشهد قبول شدم...اونم نه رشته ای که سطحش از همه بالاتره بلکه اون رشته ای قبول شدم که قلبا علاقه مند بودم بهش

مبارك باشه ولي وقتي حرفي میزنی و متلک میندازی انتظار پاسخ هم داشته باش

سمین

New member
بچه ها من درصدهام اینان.جنین91داخلی69 نوزادان64بهداشت66زبان 10 .بارداری57.قبول هم نشدم.شهر اولم اصفهان بود بعد تبریز.شیراز.مشهد.اهواز.از درصدهام هم مطمعن هستم
پارسال هم بعد از امتحان درصد هامو حساب کردیم بعد از اینکه کارنامه ها اومد فرقی نداشت دقیق دقیق بود.چون من تو جلسه دور جوابهام خط میکشیدم.امسال هم قبول نشدم.تو مامایی رقابت خیلی شدیده وبا صدم نمره هم رتبه ها خیلی جایه جا میشه.آمنه خانم هم مثل من به خاطر زحمت هاش ناراحته.بهش حق بدین.البته من به نظر خودم شهر رو بد انتخاب کردم
تو رو خدا به هم دیگه توهین نکنین.بابا آخه ما قشر تحصیل کرده این جامعه ایم این جور حرف ها تو شان و شخصیت ما نیست.بهتر یکم همدیگه رو درک کنیم.نا گفته نماند که من ویدا جون رو خیلی دوست دارم.آمنه خانم ایشالله شما هم سال بعد رتبه بیاری عزیزم.

سمین

New member
ااگه بعد از اومدن کارنامه ها بریم سنجش اعتراض کنیم دیر نیست؟یعنی واقعا رسیدگی میکنن؟

hiva6747

New member
بچه ها کسی میدونه واسه تکمیل ظرفیت آیا باید کار خاصی کنیم یا خود سنجش پی همه رو تو تکمیل ظرفیت حساب میکنه؟

hiva6747

New member
به نظر من اگه تراز بندی باشه عادلانس
ولی ترتیب انتخاب نباید تاثیر داشته باشه:smiliess (11):

vb2

New member
ترتیب انتخاب منم موافقم

آخه هیچ قانونی نذاشتن واسش

یکی طبق دوری نزدیکی میزنه

یکی بهترین دانشگاه

یکی ظرفیت

mahdieh

New member
عجب
آمنه جان من بازم فکر میکنم زبان تعیین کننده است.. بزار کارنامه ها بیاد شاید تو در صدات اشتباه کردی
یه بار دیگه هم بچه ها در مورد انتخاب دانشگاهها گفته بودن..ترتیب انتخاب و اینا..من که سر درنیاوردم و توضیح شفافی هم ندادن..خیلی دلم میخواد یکی این موضوع رو بازش کنه

vitamin

New member
بچه ها من در مورد ترتيب انتخاب شهرها گيج شدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t لطفا راهنمايي كنيد تا سال ديگه به مشكل بر نخورم

mahdieh

New member
بچه ها من در مورد ترتيب انتخاب شهرها گيج شدم:1dco2x0p1lilzhfpg1t لطفا راهنمايي كنيد تا سال ديگه به مشكل بر نخورم

من که کلا خیلی حس بدی پیدا میکنم..وقتی میگن ترتیب انتخاب دانشگاهها مهمه. ..هیچ توضیح شفافی ندادن.. و باز به اما و اگر ربط پیدا میکنه
واقعا بر چه اساسی این رو میگن...شما زحمت میکشی و درس میخونی..و بر اساس درصدی که میگیری و نمره ای که داری دانشگاه رو انتخاب میکنی
دیگه ترتیبش اینجا چه نقشی داره؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا