مامایی ها..آیا به نظرتون حق من قبولی نبوده؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آمنه

New member
سلام دوستان عزیز​

از زمان اعلام نتایج ارشد یه سوال ذهنم مشغول کرده :این وزارت بهداشت چطوری این نتایج اعلام کرده؟؟؟؟؟
یه نفر با این درصدا (جنین 42 بارداری 49 نوزادان 44 داخلی 31 زبان 72 بهداشت 67 ) مشهد قبول شده و یه نفر دیگه با درصدای (بارداري50 نوزادان 66 جنين72 داخلي 50 بهداشت40زبان 10 ) تبریز قبول شده !
من با این درصدا( جنین 78 ،بارداری51،نوزادان58،داخلی51،بهداشت86،زبان10)قبول نشدم با این که همه دانشگاهها را زده بودم

نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

najma

New member
یکی از دوستان من با درصد های بسیار بالا که همه روی رتبه شدنش در رشته تغذیه فکر میکردن ، و همه دانشگاه هارو زده بوده هیچی قبول نشده و حال شما رو داره .:wacsmiley:
نمیدونم چرا واقعا ...

jo-boy

New member
سلام دوستان عزیز​
از زمان اعلام نتایج ارشد یه سوال ذهنم مشغول کرده :این وزارت بهداشت چطوری این نتایج اعلام کرده؟؟؟؟؟

چطور یه نفر با این درصدا (جنین 42 بارداری 49 نوزادان 44 داخلی 31 زبان 72 بهداشت 67 ) مشهد قبول شده یا یه نفر دیگه با درصدای (بارداري50 نوزادان 66 جنين72 داخلي 50 بهداشت40زبان 10 ) تبریز قبول شده ! ولی من با این درصدا( جنین 78 ،بارداری51،نوزادان58،داخلی51،بهداشت86،زبان10)قبول نشدم با این که همه دانشگاهها را زده بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (2):

دوست عزیز
اگه اونا با این شرایط قبول شدن و شما از درصدای گرفته خودت مطمئنی(یعنی مثلا توی پاسخ نامه مطمئن باشی که اشتباه وارد نکردی) میتونی با مدرک و نامه به وزارت خونه قسمت سنجش بری و درخواستتو بگی

biochem

New member
آره بچه ها. یکی از بچه های دانشگامونم با اینکه درصداش خوب بود قبول نشده. حالا رتبه ها و درصدا و نمره ها که بیاد معلوم میشه

najma

New member
دوست عزیز
اگه اونا با این شرایط قبول شدن و شما از درصدای گرفته خودت مطمئنی(یعنی مثلا توی پاسخ نامه مطمئن باشی که اشتباه وارد نکردی) میتونی با مدرک و نامه به وزارت خونه قسمت سنجش بری و درخواستتو بگی

آره منم به دوستم گفتم اعتراض کنه .

senoritamaria

New member
سلام دوستان عزیز​

چطور یه نفر با این درصدا (جنین 42 بارداری 49 نوزادان 44 داخلی 31 زبان 72 بهداشت 67 ) مشهد قبول شده یا یه نفر دیگه با درصدای (بارداري50 نوزادان 66 جنين72 داخلي 50 بهداشت40زبان 10 ) تبریز قبول شده ! ولی من با این درصدا( جنین 78 ،بارداری51،نوزادان58،داخلی51،بهداشت86،زبان10)قبول نشدم با این که همه دانشگاهها را زده بودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smiliess (2):

آمنه خانم درصدای منو اشتباه زدی!! اینا مربوط به قبل کلید نهاییه!! ضمنا اگه توجه کنی با اینکه بقیه درصدهات تا حدودی با من مشابهه زبانتو خیلی کم زدی!!
و دیگه اینکه خیلی پیش میاد که موقع ازمون ذهنت یه جوابو میگه و خودت یه گزینه دیگه رو نا خودآگاه میزنی بعد که با کلید چک میکنی فکر میکنی درست زدی چون اونی که تو ذهنت بوده مجددا به خاطرت میاد.
عزیزم درسته زیاد تلاش کردی و انتظار قبولی داشتی ولی حتما یه جای خوندنت ایراد داشته یا نتونستی رو استرست موقع آزمون تسلط داشته باشی ولی اینجور که شما برخورد میکنی
که انگار ما صلاحیت قبولی نداشتیم و همینجوری رو هوا تست زدیم و رو هوا هم قبول شدیم!!!! اصلا درست نیست اگه من مشهد قبول شدم یا اون یکی تبریز حتما روش خوندنمون و درک مطالبمون بهتر بوده و وقتی سوالا رو میخوندیم و جواب میدادیم تمرکزمون بیشتر بوده ضمن اینکه درس زبان تو کنکور ارشد بسیار بسیار بسیار مهمه چون معمولا ایرانی ها زبان خوبی ندارن!
مهم خوندن زیاد نیست مهم مفید خوندنه دوست عزیز.... من نمیگم روش خوندنم استاندارد بوده ولی فهم مطالب تو افراد متفاوته. من یه بار بخونم یاد میگیرم یکی دیگه باید دو بار بخونه یکی دیگه چندین بار.

امیدوارم سال دیگه همه اونایی که تلاش میکنن نتیجه خوبی بگیرن همینطور شما.

آخرین ویرایش:

**^^**

New member
دوست عزیز صبر کن کارنامه ها بیاد اگه دیدی ظلمی در حقت شده اعتراض کن

jok

New member

آمنه خانم درصدای منو اشتباه زدی!! اینا مربوط به قبل کلید نهاییه!! ضمنا اگه توجه کنی با اینکه بقیه درصدهات تا حدودی با من مشابهه زبانتو خیلی کم زدی!!
و دیگه اینکه خیلی پیش میاد که موقع ازمون ذهنت یه جوابو میگه و خودت یه گزینه دیگه رو نا خودآگاه میزنی بعد که با کلید چک میکنی فکر میکنی درست زدی چون اونی که تو ذهنت بوده مجددا به خاطرت میاد.
عزیزم درسته زیاد تلاش کردی و انتظار قبولی داشتی ولی حتما یه جای خوندنت ایراد داشته یا نتونستی رو استرست موقع آزمون تسلط داشته باشی ولی اینجور که شما برخورد میکنی
که انگار ما صلاحیت قبولی نداشتیم و همینجوری رو هوا تست زدیم و رو هوا هم قبول شدیم!!!! اصلا درست نیست اگه من مشهد قبول شدم یا اون یکی تبریز حتما روش خوندنمون و درک مطالبمون بهتر بوده و وقتی سوالا رو میخوندیم و جواب میدادیم تمرکزمون بیشتر بوده ضمن اینکه درس زبان تو کنکور ارشد بسیار بسیار بسیار مهمه چون معمولا ایرانی ها زبان خوبی ندارن!
مهم خوندن زیاد نیست مهم مفید خوندنه دوست عزیز.... من نمیگم روش خوندنم استاندارد بوده ولی فهم مطالب تو افراد متفاوته. من یه بار بخونم یاد میگیرم یکی دیگه باید دو بار بخونه یکی دیگه چندین بار.

این بنده خدا که نمیگه شما الکی و کیلویی رفتی دانشگاه...میگه با درصدایی که من داشتم و در تناسب با بقیه منم باید قبول میشدم چون در همون حدود بودم....تازه همه شهرارو زده خب مشهد نه ولی چرا جای پایینتر قبول نشده؟....
سازمان سنجش هم که حکمش وحی نیست و اونام ممکنه اشتباه کنن....به نظرم صبر کن کارنامه بیاد بعد اعتراض کن....نگرانم نباش چون از یه جایی تقریبا مطمئنم همچین آدمایی نیستن که آخرت خودشون رو با حق خوری خراب کنن .اگه حق با تو باشه به حقت میرسی دیر یا زود

امیدوارم با اومدن کارنامه ها همه شک وشبهات برطرف بشه و اگه جایی اشتباه شده برطرف بشه.یکی از دوستام تعریف میکرد که زمان کنکور ورود به دانشگاه رتبش زیر 1000 بوده.بعد نتایجش میاد مامایی زابل براش زده بودن!!!!!! اعتراض و کلی دوندگی کرد بنده خدا،معلوم شد تغذیه شهید بهشتی قبول شده بوده!!! فقط بهش گفتن ببخشید اشتباه شده بود!!!!این چه وضعیه آخه؟؟؟:mad_majidonline:

**^^**

New member

ایشون دارن درصدا رو مقایسه میکنن نه روش خوندن رو
شما خودتون رو بذارین جای ایشون واقعا ناراحت نمیشین حتی اگه فقط فک کنین که به حقتون نرسیدین دوست ندارین بقیه باهاتون همدردی کنن؟

samar.sh

New member
ضرایب درس ها رو در نظر گرفتی مطمعنی سوالی رو بالا پایین نزدی خیلی اما واگر وجود داره اگه مطمعنی برو سنجش اعتراض کن ولی بچه هایی که قبول شدن واقعا زحمت کشیدن من 3ماه رنگ خونمون ندیدم جمعه ها شیفت وجبرانی میرفتم که 3هفته مونده به آزمون بیکار باشم...خدارو شکر جواب زحمتام گرفتم دوست خوبم امیدوارم به نتیجه دلخواهت برسی امنه جوون

senoritamaria

New member
ایشون دارن درصدا رو مقایسه میکنن نه روش خوندن رو
شما خودتون رو بذارین جای ایشون واقعا ناراحت نمیشین حتی اگه فقط فک کنین که به حقتون نرسیدین دوست ندارین بقیه باهاتون همدردی کنن؟

من نگفتم کسی نباید ناراحت باشه ولو اینکه خودمم برای تک تکشون ناراحتم چون اینجا همه برای هم درد دل میکردیم و دعا میکردیم. منم تو شرایظ سخت درس خوندم شیفت فشرده و شهری دور از خونواده و تنهایی و مشکلات محیط کار و تنش هایی که تو هیچ محیط کاری کسی تجربه نمیکنه و من تجربه کردم....بله منم خودمو گذاشتم جای بقیه و احساسشونو درک میکنم ولی حتی اگر تو شرایط اونا بودم تا این حد جبهه نمیگرفتم و ناراحتیمو اینجوری بروز نمیدادم... تا الان این چندمین باره دوستان راجبه نمره من حرف میزنن که "با فلان نمره قبول شد و من با نمره و درصد خوبم قبول نشدم" !!!!
دوست عزیز من کنکورو حق نمیدونم که بر فرض قبولم نمیشدم برم بگیرمش

vb2

New member
همچین بلایی پارسال سر من اومد با درصدهای 88-68-63-50-40-10قبول نشدم بعد که کارنامه ها اومد دیدم 9 نمره تا قبولی فاصله داشتم

jok

New member
من نگفتم کسی نباید ناراحت باشه ولو اینکه خودمم برای تک تکشون ناراحتم چون اینجا همه برای هم درد دل میکردیم و دعا میکردیم. منم تو شرایظ سخت درس خوندم شیفت فشرده و شهری دور از خونواده و تنهایی و مشکلات محیط کار و تنش هایی که تو هیچ محیط کاری کسی تجربه نمیکنه و من تجربه کردم....بله منم خودمو گذاشتم جای بقیه و احساسشونو درک میکنم ولی حتی اگر تو شرایط اونا بودم تا این حد جبهه نمیگرفتم و ناراحتیمو اینجوری بروز نمیدادم... تا الان این چندمین باره دوستان راجبه نمره من حرف میزنن که "با فلان نمره قبول شد و من با نمره و درصد خوبم قبول نشدم" !!!!
دوست عزیز من کنکورو حق نمیدونم که بر فرض قبولم نمیشدم برم بگیرمش
عجب؟؟؟!!!! حالا واقعا اینقدر درصداتون داغون بوده که همه به شما گیر دادن؟؟!!!
به نظرم یه تاپیک جدا باز کنیم در مورد درصدای شما....و بررسی کنیم که شما چطور با این درصدای داغون قبول شدی؟؟ .......و در آخر هم شما بیا خودت علتشو بگو...
بابا جون...خانم دکتر محترم ...شما فردا میخوای بچه های مردمو بدنیا بیاری..اینقدر به این بنده خدا گیر نده...بجاش برو خداروشکر کن که با اون درصدات تونستی قبول بشی

vb2

New member
یادتونه تو تاپیک مامایی ها گفتم کار وزارت معلوم نیست واسه همینه عزیزم

آمنه درصدات خیلی خوبن اسه قبولی ولی من پرسیدم از مشاورم گفت هر درسی تراز داره که ما در نظر نمی گیریم اونو

اونا یه سری محاسبات خاص دارن
پارسال یکی با درصدهای کمتر من قبول شده بود منم نارااحت که چرا من قبول نشدم ولی پرسیدم از سنجش گفتن شما فقط درصد هر درس رو در نظر نگیرید هر درس یه طیفی داره که تو اون طیف سنجیده میشید

در ضمن انتخاب شهر هم خیلی مهمه انگار

آخرین ویرایش:

senoritamaria

New member
عجب؟؟؟!!!! حالا واقعا اینقدر درصداتون داغون بوده که همه به شما گیر دادن؟؟!!!
به نظرم یه تاپیک جدا باز کنیم در مورد درصدای شما....و بررسی کنیم که شما چطور با این درصدای داغون قبول شدی؟؟ .......و در آخر هم شما بیا خودت علتشو بگو...
بابا جون...خانم دکتر محترم ...شما فردا میخوای بچه های مردمو بدنیا بیاری..اینقدر به این بنده خدا گیر نده...بجاش برو خداروشکر کن که با اون درصدات تونستی قبول بشی

اخییی به روبا گفتن کو شاهدت....
شما بهتره بری یه جا دیگه جولون بدی. جای شما اینجا نیست. شدی زبون ملت؟؟؟ چشم حسود کور! تواناییشو داشتم قبول شدم.. تو بلدی برو گلیم خودتو از آب بکش بیرون. ضمنا آزمایشیا چین بیان اینجا در حد ما نظر بدن. اره کوچولو برو دنبال بازیت اینجا جای بچه ها نیست!! درصدام هر چیم بوده شما برو چند دور از روش بنویس بعدم خوب سوزشو احساس کن!!!
واقعا که!!

mamai86

New member
ویدا
یادته بهت گفتم یه فامیل تو سنجش (قسمت اعلام نتایج داریم)
اونم بهم می گفتش روش اعلام تراز هر درس خیلی با اونی که خودتون فکر می کنین فرق داره
انتخاب شهر و پس و پیش زدن هر کدوم از دانشگاه ها با تعداد ظرفیت هر دانشگاه خیلی مهمه.

به طور مثال نمره ت 270 باشه اول تهران بزنی بعد غیر تهران..شاید قبول نشی
اما یکی با 260 تهران نزنه بعد بره همون غیر تهرانو که 270 زده بود رو بزنه قبول میشه.
برام جالب بود اینجور حساب کردنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا