ماجرای دختر فراری که یک شب پیش یک طلبه ماند !

majid45

New member
این طور اماری حرف زدن کار درستی نیست

جمع نبستیم که تهمت بزنیم حدوا گفتیم اشکالی هم نداره وشرایطی هست که باید قبول کرد درست است که خانواده های عفتدار کم نیستند و اونقدر پاکن که شاید معصوم باشن ولی خیلی کم هستن و دوباره منظور این نیست که همه بد کاره هستن نه اولین بخشی اینجورن در ثانی اونا که کارهای بد کرده اند بیشتر با اراده شخصی نبوده که مورد سو استفاده قرار گرفته اند

majid45

New member
ببخشیدا ولی به خاطر گرونی باید گناه کرد؟(به قول شما دخترو قورت داد)؟

خب شما تقوا داری میتونی با این تورم و گرونی خودتو نگه داری گناه نکنی نفر بغل دستیت میتونه خودشو نگه داره اما همه شما نمیشن همه که با تقوا نیستن همه که امکانات فضانوردی ندارن خانم

حسان

Well-known member
:eek:fftopic:

نباید با صحبت راجع به بعضی موضوعات قبح اونا شکسته بشه...سعی در عادی سازی نکنیم..

setayesh71

New member
یه وقتیه آدم جاهایی رفت و آمد داره که همه بد هستن ولی میشه جاهای خوب هم رفت آدمای خوب هم دید . هم دختر هم پسر .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

baran1001

New member
خب شما تقوا داری میتونی با این تورم و گرونی خودتو نگه داری گناه نکنی نفر بغل دستیت میتونه خودشو نگه داره اما همه شما نمیشن همه که با تقوا نیستن همه که امکانات فضانوردی ندارن خانم

من نگفتم آدم با تقوایی هستم امکانات فضانوردی هم ندارم جناب منم تو همون جامعه ای زندگی میکنم که شما زندگی میکنین

baran1001

New member
به چه حقی 90 درصد دخترا و 99 درصد پسرا رو زیر سوال می برین ؟؟؟ اصلا کدوم آمار اینو نشون میده ؟ یه وقتیه آدم جاهایی رفت و آمد داره که همه بد هستن ولی میشه جاهای خوب هم رفت آدمای خوب هم دید . هم دختر هم پسر .
شما دارین به همه توهین می کنین

اما ایشون 90 درصد دخترا و تنها 1درصد پسرا رو زیر سوال بردن چون گفتن از 100 تا پسر 1 سالم نیس...:21:

majid45

New member
داداش ناصر بیخیال
ما عادت داریم به امار دادن!!!!
مجید جان ما فک کنم یه جای دیگه زندگی میکنه که 1 مرد و ده زنش خوبن!!!!

اینجوری نگو ارشد جون طعم واقعیت تلخه خواستی قبول کن نخاستیم قبول نکن در هر صور حرف شما برای ما محترم هست بلاخره ماهم در این جامعه زندگی می کنیم از کره مریخ نیومدیم

baran1001

New member
توهین نیس واقعیته شاید شما تو اون دهکی قرار دارید که گفتم امکانشم هس

با این حساب شما حرفتون کلا عوض شد و الان منظورتون اینه که فقط 1درصد پسرا 99 درصد دخترا رو به بیان شیوای شما (قورت) میدن...درسته؟؟

baran1001

New member
بارن جان سو استفاده نکن منظور 99 به 90 بود حالا شما بگو ماست سیاهه و مرغ یپا داره

سواستفاده نیس جناب تو پستتون گفتین از 100تا پسر یکی سالم نیس خب این یعنی 1درصد. غیر اینه؟ مگه اینکه اشتبا نوشته باشین

majid45

New member
سواستفاده نیس جناب تو پستتون گفتین از 100تا پسر یکی سالم نیس خب این یعنی 1درصد. غیر اینه؟ مگه اینکه اشتبا نوشته باشین

به این علت هست که اون محدویتی که در کشور ایران برای دختر هس چه در خانواده و چا در محیط بیرون برا پسرها نیس. برای مثال یک پسر تهرانی راحت میتونه بره اصفهان برگرده ولی کمتردختر مجرد اصففهانی است کهمیتونه به تهران بیاد که شاید در موارد خاص تو خانواده های خاص باشه که در اینجا هم بحث اون موارد خاص نیس عمومی هس. درضمن اوردن اسم دو شهر اصفهان و تهران بدون هیچ سو نیتی از طرف نگانده این متن هست سو تفاهم نشه

majid45

New member
تو پستهای قبلی هم گفتم که این درصدها احتمالیه ومی تونه تغییر کنه پس دوستان نگن رفتی از کجا پیمایش کردی . ولی نسبت درصدها نمیتونه بیشتر یا کمتر از این باشه شاید 80 به89 یا 50 به 69 و یا 70 به 89ولی انچه تو این وضع مسلم هست اینه که این درصدها در صورت بد بینانه بین 90 الی 99 متغیر هست و در صورت خوش بینانه نمیتواند از 80 به پایین باشد

آخرین ویرایش:

majid45

New member
عواملی که باعت میشه تا این درصدها بوجود بیان عبارت میشن از:
طلاق: که به جدایی دو زوج مطلق میشه که فرزند به دلیل کمبود احساسات عاطفی اکثر موارد به بیراهه کشیده میشه در سال ۱۳۸۱ به ۶۵۰هزار و ۹۶۰ ازدواج در برابر ۶۷هزار و ۲۵۶ طلاق می‌رسد. حالا به غیر طلاقهای عاطفی که فرقی ندارن و در امارها هم ذکر نمیشه( که در واقع بین ذوجین هست ولی تو امارها موجود نیس) نگاهی به آمار طلاق در ایران
اعتیاد: اعتیاد وابستگی به مواد افیونی و غیر افیونی را گویند که نا خود آگاه به مستق شده لواد خانواده منجر میشود کشفروزانه 1369کیلوگرم درایران و براساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی در سال 91 روزانه 11 معتاد به علت سوء مصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده اندhttp://www.bartarinha.ir/fa/news/46969
کمبودهای عاطفی و بیکاری و هزارن مشکل دیگر دراین جامعه ای هست که منو شما در آن زندگی میکنیم و کتمان کردن آن محترم بودن نیست و بیان آن توهین و بی احترامی

آخرین ویرایش:

baran1001

New member
عواملی که باعت میشه تا این درصدها بوجود بیان عبارت میشن از:
طلاق: که به جدایی دو زوج مطلق میشه که فرزند به دلیل کمبود احساسات عاطفی اکثر موارد به بیراهه کشیده میشه در سال ۱۳۸۱ به ۶۵۰هزار و ۹۶۰ ازدواج در برابر ۶۷هزار و ۲۵۶ طلاق می‌رسد. حالا به غیر طلاقهای عافی که فرقی ندارن و در امارها هم ذکر نمیشه نگاهی به آمار طلاق در ایران
اعتیاد: اعتیاد وابستگی به مواد افیونی و غیر افیونی را گویند که نا خود آگاه به مستق شده لواد خانواده منجر میشود کشفروزانه 1369کیلوگرم درایران و براساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی در سال 91 روزانه 11 معتاد به علت سوء مصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده اندآمار و ارقامی از اعتیاد و مواد مخدر در ایران - Bartarinha.IR | برترین ها
کمبودهای عاطفی و بیکاری و هزارن مشکل دیگر دراین جامعه ای هست که منو شما در آن زندگی میکنیم و کتمان کردن آن محترم بودن نیست و بیان آن توهین و بی احترامی

بحث سر این چیزا نبود اصلا بحثی نیس...
یاشاسین

majid45

New member
بحث سر این چیزا نبود اصلا بحثی نیس...
یاشاسین

ببین عزیز .باید ریشه ای نگاه کرد اگه جاده هامون صافه چرا باید امار تصادفمون زیاد باشه؟ اگر اسیب اجتماعی کم باشه چرا خیانت رابطه های نامشروع زیاد باشه؟ باید ریشه ای نگاه کرد اینکه سطحی نگاه کنیم نمیشه در باره مشکلی نظری ارائه کرد. اینهمه جمعیت طلاقی معتای بیکاری اگه نصفشون با رفقاشو هم نظر باشن تو اون کارها دوباره ناخاسته همین یا مشابه همین درصدها متولد میشه
موفق باشید ببخشید من قصد توهین و یا جسارت به کسی رو نداشتم فقط واقعیتهای جامعه ام رو از دید یک جامعه شناس بیان کردم. الان خیلیها اینجا هستن بهداشت خوندن سیگار میکشن اما مثل همه ته سیگارو زنمین نمیندازن محیط زیست و الده نمیکنن چون به چشم یک بهداشت به محیط نگاه میکنن منم از وقتی رشته جامعه شناسی قبول شدم از دی یک جامعه شناس به جامعه نگاه کردو پایان نامه ام هم شبیه این موضوع کار کرد و درصدهای درامده مشابه همین درصدها هستن ولی اینا گه گفتم یزره بیشترن بیشتریش هم به این خاطر باید در نظر گرفت که چون مسئله در کشور ما از قبیح هست کسانی هستند که نمیتونن ویا احتیاط پیشه میکنن و نمیگن
والسلام

آخرین ویرایش:

ameneh-arab

New member
خیلی جالب بود.سریال زندگی ملا صدرا را دیدم.کتابشم خوندم از شیخ بهایی و میر داماد(استاداش) هم خیلی خوشم اومد ولی نمیدوستم چرا به میر داماد میگن میر داماد؟!!:33::21::thanks:

بالا